BetClic - bonusy bukmacherskie - Czerwiec 2024

5%

Betclic, który ponownie zawitał w ofercie legalnych polskich bukmacherów, zaprezentował swoją ofertę promocji. O ile nie znajdziecie wśród nich bonusu powitalnego, tak czeka na was nie lada gratka. Zdecydowano się wdrożyć system ciekawych uzupełnień, które będą dostępne dla każdego zarejestrowanego gracza od pierwszego dnia posiadania swojego konta. Trzeba także pamiętać, że wiele osób rejestrowało się kilka lat temu, dlatego w pierwszej kolejności sprawdźcie, czy nie macie dostępu do swojego użytkownika. W naszym materiale przeczytacie z kolei o konkretnym zestawie, który jest tu w pełni wspierany tak przez Betclic TV jak i aplikację mobilną, którą możecie ściągnąć tak dla Androida jak i iOS.

Betclic – bonusy bukmacherskie

Betclic – bonusy bukmacherskieZestawy bonusowe składają się przede wszystkim z trzech dodatków stałych. Są to akcje Multi+ oraz Boost i Cashout. W każdym przypadku są to działania dostępne dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Są do tego odnawialne, dlatego w razie chęci będziecie mogli z nich skorzystać dosłownie co dzień, bez większych ograniczeń. Musicie jedynie mieć na uwadze, że marka oferuje specyficzny system oznaczania promocji poprzez drobne ikony. Tym sposobem przy meczach z dostępnym Boostem znajdzie się dla przykładu żółta rakieta. Co dokładnie oznacza i jak prezentują się wszelkie dodane tam dodatki?

Jeśli lubicie duże wygrane i cenicie sobie kupony systemowe bądź wielokrotne, zwróćcie uwagę na Multi+. Wydarzenie to powiększa wartość waszego kuponu nawet o 50%. Wszystko zależy od tego, ile zdarzeń na niego dodacie. Promocja uruchamia się zawsze, gdy będzie ich co najmniej pięć. Maksymalna wartość jest aktywowana w momencie dodania 13 propozycji. Z kolei drugi przypadek, czyli wspomniany już Boost, gwarantuje powiększenie wartości pojedynczego kursu. Betclic każdego dnia wybiera niektóre mecze, którym podwyższa kursy. Będą one znacznie lepsze niż w przypadku konkurencji, co na pewno przyda się osobom mocno zaangażowanym i wymagającym. Trzeba tu mieć na uwadze, że kursy te nakierowane będą na ważne mecze tak piłkarskie, jak również koszykówki czy siatkówki. Trzecim dodatkiem bazowym jest Cashout, który pozwoli zakończyć kupon przed zamknięciem ostatniego meczu. Jeśli zatem nie jesteście go pewni, możecie anulować zdarzenie i mimo wszystko odejść z połową wygranej z planów.

Bukmacher Betclic oferuje także akcje zmienne i krótkoterminowe, jak chociażby możliwość zgarnięcia 60 złotych za wypuszczenie odpowiedniego kuponu. Takich dodatków jest znacznie więcej, ale należy ich wypatrywać. Jednocześnie zachęcamy do sprawdzania regulaminu, bowiem to właśnie tam widnieją wszelkie informacje o tym jak grać oraz na jakich warunkach i zasadach. Z taką wiedzą typowanie jest znacznie łatwiejsze i będzie dla was po prostu samą przyjemnością.

Odbierz bonusy bukmacherskie

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!