Obstawianie na remis

92%

Kiedy już zdecydowaliśmy się na konkretne rozgrywki, po ich kliknięciu ukaże się wam zastawienie najbliższych spotkań. Każde z nich ma przyporządkowane już wybrane kursy. Tutaj zaczyna się pierwszy istotny etap waszego obstawiania. Możemy z reguły wybrać opcję zwycięstwa, remisu lub porażki. Jeśli jesteśmy jednak bardziej zachowawczy i ostrożni, to możemy u wielu bukmacherów wybrać wersję wygra lub zremisuje. Zwiększa to nasze szanse na wygraną, lecz jednocześnie obniża kurs. Każdy kurs prezentowany jest w formie dziesiętnej, czyli 2.45, 3.45, 1.25., w tym wypadku oznacza on, że za zwycięstwo pierwszej drużyny bukmacher płaci nam 2.45-krotnośc naszej stawki. To samo tyczy się w przypadku opcji 2 lub 3. W tym artykule pokażemy wam strategię gry na remis, jednakże zanim do tego dojdziemy, warto zagłębić się w temacie i przedstawić podstawy samej rozgrywki.

Zagraj najbezpieczniejszym zakładem z niskim kursem

Zagraj najbezpieczniejszym zakładem z niskim kursemJuż same kursy mogą nam co nieco powiedzieć o tym, jakie są szanse na wygraną. Do najbezpieczniejszych zakładów należą te z bardzo niskim kursem. Gdyby przykładowo doszło do meczy pomiędzy Manchesterem United a Wisłą Kraków, kurs na Anglików zapewne wynosiłby nawet 1.08. Oznacza to, że za każde postawione 10 złotych zarobilibyśmy tylko 80 groszy. W zależności od rangi spotkania Wisła mogłaby mieć przelicznik rzędu 15.0. Zazwyczaj raczej pewnym jest to, że to Czerwone Diabły zostaną zwycięzcami. Inaczej trochę wygląda sytuacja, kiedy kurs na jedną i drugą drużynę jest zbliżony. W takim wypadku musimy zdać się na własną intuicję. Polecamy w tym wypadku sugerować się specjalnymi typami piłkarskimi, które znajdziemy na stronach ww lub czasem nawet u samego bukmachera – znany ekspert przewiduje wtedy wynik meczu. Samo obstawianie meczy jest niezwykle proste. W przeciwieństwie do dawnych kuponów papierowych, gdzie musieliśmy wszystko wypełniać ręcznie, tutaj każda czynność wykona za nas system komputerowy. Wybieramy po prostu jedną z opcji z meczu, a ona od razu ląduje w naszym wirtualnym kuponie. Od tego momentu stajemy przed całkiem poważnym dylematem – czy chcemy tylko pojedynczy kurs czy jednak multi? Na czym polega taki multi kupon? Otóż na naszym wirtualnym kuponie możemy za jednym razem obstawić kilka, kilkanaście spotkań. Jest to o tyle interesująca opcja, gdyż wraz z dodaniem kolejnego meczu, końcowy przelicznik się znacząco zwiększa. Nawet w przypadku kilku oczywistych spotkań ostateczny kurs może być dla nas całkiem atrakcyjny.

Strategia obstawiania na remis

Przejdziemy jednak teraz bezpośrednio do strategii obstawiania na remis, która jest tu motywem przewodnim. Sama gra, jak widać, jest prosta, zatem co zrobić, by powiększyć swoje szanse na sukces? Jednocześnie warto zaznaczyć, że opisywana przez nas strategia nie wymaga dodatkowego nakładu czasu i pracy, a przede wszystkim dużych pieniędzy. Jak poleca autor samego zagadnienia, wystarczą nawet drobne kwoty, by odnosić tutaj sukces. Trzeba jednak mieć na uwadze, że żadna strategia nie daje 100% pewności potencjalnej wygranej, ponieważ losowość i nieprzewidywalność spotkań sportowych jest nie do odgarnięcia. W przypadku obstawiania na remis konieczne jest zagranie kuponu właśnie na „X”, czyli remis zdarzenia. Standardowo wysokość takiego kursu to ok. 3,00 dzięki czemu potencjalny zakład mnożony jest trzykrotnie. To bardzo duża wygrana. Jeśli zdecydujecie się na grę właśnie w ten sposób, wystarczy wystosować swój zakład. Jeśli się uda, odchodzicie z wygraną, jeśli jednak szczęście się do was nie uśmiechnie, koniecznie zagrajcie kolejny mecz tej samej drużyny także na remis, grając taką samą stawkę jak wcześniej. W razie wygranej będzie mimo wszystko 1/3 całego zakładu do przodu, co także jest rezultatem korzystnym. Gdyby jednak szczęście ponownie się od was odwróciło, należy kontynuować proces. Przy trzeciej grze potencjalna wygrana gwarantuje zwrot środków (oczywiście są od tego drobne odstępstwa – w obie strony). Grę należy kontynuować do skutku. Jak jednak zaznacza autor, sama strategię można dodatkowo modyfikować. Dzieje się tak za sprawą konkretnej analizy i wyboru wskazanych drużyn. Wiedza sportowa i piłkarska nie jest tu szczególnie istotna. Statystycznie wybiera się drużyny domowe, które remisują swoje mecze. Warto także zwrócić uwagę na fakt, która z nich remisuje najczęściej w lidze i we wszystkich rozgrywkach, w których bierze udział. Na tej podstawie zwiększa się swoje szanse na końcowy sukces, co jest przecież celem nadrzędnym całej tej strategii. Należy tu pamiętać, że konieczne podchodzenie do sprawy na sucho i trzymanie się swoich zasad, przyjętych w każdym działaniu. Odstępstwa całkowicie negują przyjęte założenia, dlatego istotne jest, by stale się ich trzymać. Obstawianie na remis to bardzo interesująca propozycja, zwłaszcza, że w niektórych ligach – jak np. w Ekstraklasie – takie wyniki są powszechne i widzimy je zawsze, w każdej kolejce. Dzięki temu wygrane są także niezwykle spore, ponieważ przelicznik od 3,00 do 3,60 trafiać się nam będzie praktycznie zawsze.

Powyższa strategia pozwoli wam na rozsądne i spokojne granie na wybrane przez was zakłady, a przy tym budowanie stałych wygranych i swoich zasobów pieniężnych. Grając niskie stawki na jedną drużynę możecie pokusić się o rozbudowę systemu i dobranie kolejnych formacji, na które będziecie stawiać w tym samym trybie. Mając na uwadze, że przy trzech drużynach kurs znacząco przekracza dziesięciokrotność, zyskacie bardzo wiele, a to z kolei dalsze zasoby przykładowo do wypłaty lub zmiany stawek.

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej