Obstawianie na remis

92%

Kiedy już zdecydowaliśmy się na konkretne rozgrywki, po ich kliknięciu ukaże się wam zastawienie najbliższych spotkań. Każde z nich ma przyporządkowane już wybrane kursy. Tutaj zaczyna się pierwszy istotny etap waszego obstawiania. Możemy z reguły wybrać opcję zwycięstwa, remisu lub porażki. Jeśli jesteśmy jednak bardziej zachowawczy i ostrożni, to możemy u wielu bukmacherów wybrać wersję wygra lub zremisuje. Zwiększa to nasze szanse na wygraną, lecz jednocześnie obniża kurs. Każdy kurs prezentowany jest w formie dziesiętnej, czyli 2.45, 3.45, 1.25., w tym wypadku oznacza on, że za zwycięstwo pierwszej drużyny bukmacher płaci nam 2.45-krotnośc naszej stawki. To samo tyczy się w przypadku opcji 2 lub 3. W tym artykule pokażemy wam strategię gry na remis, jednakże zanim do tego dojdziemy, warto zagłębić się w temacie i przedstawić podstawy samej rozgrywki.

Zagraj najbezpieczniejszym zakładem z niskim kursem

Zagraj najbezpieczniejszym zakładem z niskim kursemJuż same kursy mogą nam co nieco powiedzieć o tym, jakie są szanse na wygraną. Do najbezpieczniejszych zakładów należą te z bardzo niskim kursem. Gdyby przykładowo doszło do meczy pomiędzy Manchesterem United a Wisłą Kraków, kurs na Anglików zapewne wynosiłby nawet 1.08. Oznacza to, że za każde postawione 10 złotych zarobilibyśmy tylko 80 groszy. W zależności od rangi spotkania Wisła mogłaby mieć przelicznik rzędu 15.0. Zazwyczaj raczej pewnym jest to, że to Czerwone Diabły zostaną zwycięzcami. Inaczej trochę wygląda sytuacja, kiedy kurs na jedną i drugą drużynę jest zbliżony. W takim wypadku musimy zdać się na własną intuicję. Polecamy w tym wypadku sugerować się specjalnymi typami piłkarskimi, które znajdziemy na stronach ww lub czasem nawet u samego bukmachera – znany ekspert przewiduje wtedy wynik meczu. Samo obstawianie meczy jest niezwykle proste. W przeciwieństwie do dawnych kuponów papierowych, gdzie musieliśmy wszystko wypełniać ręcznie, tutaj każda czynność wykona za nas system komputerowy. Wybieramy po prostu jedną z opcji z meczu, a ona od razu ląduje w naszym wirtualnym kuponie. Od tego momentu stajemy przed całkiem poważnym dylematem – czy chcemy tylko pojedynczy kurs czy jednak multi? Na czym polega taki multi kupon? Otóż na naszym wirtualnym kuponie możemy za jednym razem obstawić kilka, kilkanaście spotkań. Jest to o tyle interesująca opcja, gdyż wraz z dodaniem kolejnego meczu, końcowy przelicznik się znacząco zwiększa. Nawet w przypadku kilku oczywistych spotkań ostateczny kurs może być dla nas całkiem atrakcyjny.

Strategia obstawiania na remis

Przejdziemy jednak teraz bezpośrednio do strategii obstawiania na remis, która jest tu motywem przewodnim. Sama gra, jak widać, jest prosta, zatem co zrobić, by powiększyć swoje szanse na sukces? Jednocześnie warto zaznaczyć, że opisywana przez nas strategia nie wymaga dodatkowego nakładu czasu i pracy, a przede wszystkim dużych pieniędzy. Jak poleca autor samego zagadnienia, wystarczą nawet drobne kwoty, by odnosić tutaj sukces. Trzeba jednak mieć na uwadze, że żadna strategia nie daje 100% pewności potencjalnej wygranej, ponieważ losowość i nieprzewidywalność spotkań sportowych jest nie do odgarnięcia. W przypadku obstawiania na remis konieczne jest zagranie kuponu właśnie na „X”, czyli remis zdarzenia. Standardowo wysokość takiego kursu to ok. 3,00 dzięki czemu potencjalny zakład mnożony jest trzykrotnie. To bardzo duża wygrana. Jeśli zdecydujecie się na grę właśnie w ten sposób, wystarczy wystosować swój zakład. Jeśli się uda, odchodzicie z wygraną, jeśli jednak szczęście się do was nie uśmiechnie, koniecznie zagrajcie kolejny mecz tej samej drużyny także na remis, grając taką samą stawkę jak wcześniej. W razie wygranej będzie mimo wszystko 1/3 całego zakładu do przodu, co także jest rezultatem korzystnym. Gdyby jednak szczęście ponownie się od was odwróciło, należy kontynuować proces. Przy trzeciej grze potencjalna wygrana gwarantuje zwrot środków (oczywiście są od tego drobne odstępstwa – w obie strony). Grę należy kontynuować do skutku. Jak jednak zaznacza autor, sama strategię można dodatkowo modyfikować. Dzieje się tak za sprawą konkretnej analizy i wyboru wskazanych drużyn. Wiedza sportowa i piłkarska nie jest tu szczególnie istotna. Statystycznie wybiera się drużyny domowe, które remisują swoje mecze. Warto także zwrócić uwagę na fakt, która z nich remisuje najczęściej w lidze i we wszystkich rozgrywkach, w których bierze udział. Na tej podstawie zwiększa się swoje szanse na końcowy sukces, co jest przecież celem nadrzędnym całej tej strategii. Należy tu pamiętać, że konieczne podchodzenie do sprawy na sucho i trzymanie się swoich zasad, przyjętych w każdym działaniu. Odstępstwa całkowicie negują przyjęte założenia, dlatego istotne jest, by stale się ich trzymać. Obstawianie na remis to bardzo interesująca propozycja, zwłaszcza, że w niektórych ligach – jak np. w Ekstraklasie – takie wyniki są powszechne i widzimy je zawsze, w każdej kolejce. Dzięki temu wygrane są także niezwykle spore, ponieważ przelicznik od 3,00 do 3,60 trafiać się nam będzie praktycznie zawsze.

Powyższa strategia pozwoli wam na rozsądne i spokojne granie na wybrane przez was zakłady, a przy tym budowanie stałych wygranych i swoich zasobów pieniężnych. Grając niskie stawki na jedną drużynę możecie pokusić się o rozbudowę systemu i dobranie kolejnych formacji, na które będziecie stawiać w tym samym trybie. Mając na uwadze, że przy trzech drużynach kurs znacząco przekracza dziesięciokrotność, zyskacie bardzo wiele, a to z kolei dalsze zasoby przykładowo do wypłaty lub zmiany stawek.

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Forbet Bonus 2000PLN
Zakłady bukmacherskie online forbet i bonus do 2000pln

Jak działa bonus powitalny od forBET? Ile maksymalnie można sobie zapewnić gotówki za jego sprawą? Chętnie pomożemy z odpowiedziami!

Czytaj więcej

Fortuna 10% Jak działa logo
Jak działa bonus na 10% Live u bukmachera Fortuna

Bonus +10% na zdarzenia live już na was czeka. Jak to działa i czego dokładnie spodziewać się po ofercie bukmachera Fortuna?

Czytaj więcej

Totalbet bukmacher promocja logo
Promocja u bukmachera totalbet na Copa America,Puchar Narodów Afryki i Mistrzostwa Europy U21

Dookoła świata jest promocją Totalbet, która zapewniać będzie po 10 złotych za każdy puszczony w danym czasie kupon. Zainteresowani?

Czytaj więcej

forbet bez podatku do końca lipca  logo
Jak zagrać bez podatku w Twoje weekendy u bukmachera forbet!

Twój Weekend zapewni wam wygrane bez podatku. Wasze kupony na forBET będą zatem większe. Wystarczy grać w każdy weekend miesiąca.

Czytaj więcej

sts 21000pln promocja logo
Wygraj 21 tysięcy złotych nagród u bukmachera online STS

Bonus dla graczy i fanów młodzieżowych Mistrzostw Europy w piłce nożnej! Czeka 21 000 złotych, które STS rozdzieli pomiędzy najlepszych graczy.

Czytaj więcej

Milenium Grand Bukmacher Bonus Logo
Zyskaj do 20% wygranej więcej w bonusie GRAND od bukmachera Milenium

Bonus GRAND gwarantuje wszystkim aktywnym uczestnikom zakładów sportowych Milenium dodatkowe 20% wygranej. Sprawdź jak po nie sięgnąć.

Czytaj więcej

Betfan Gram Grubo Logo
Promocja Gram Grubo w zakładach sportowych totolotek

Gram Grubo jest wyjątkową promocją bukmachera Totolotek, która zapewni graczom o 14% powiększone kupony, w zależności od jego rodzaju.

Czytaj więcej

Pzbuk nowy bonus do 150% logo
Bonus u bukmachera PZBuk depozytu za 200PLN a grasz za 500!

W PZBuk czeka na was niesamowite doładowanie. Za depozyt w wysokości 200 złotych otrzymacie łącznie 500 złotych na swoją dalszą grę.

Czytaj więcej

forbet be actiive
Nawet 1000zł w promocji be active u bukmachera forbet?

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje o tym jak dziala promocja u bukmachera internetowego forbet

Czytaj więcej

totalbet promocja lucky look
Odbierz bonusy do 23 000 PLN w totalbet

Dowiedz się wszystkiego o promocji lucky look u bukmachera sportowego totalbet

Czytaj więcej