Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

92%

Z pewnością w zakładach bukmacherskich, jak w każdym hazardzie, decydujące jest przede wszystkim szczęście. Nigdy bowiem nie możemy mieć 100% pewności, że nasz faworyt wygra mecz. Zdarzają się bowiem niespodzianki, a co za tym idzie, również przegrane na kuponach. Dobrze zatem, jeśli bukmacher oferuje nam cashback. Na taki liczyć możemy między innymi w czasie weekendu w Totolotku.

Odbierz swój weekendowy cashback

Odbierz swój weekendowy cashback z TotolotkiemLucky Loser na Weekend Cashback to nowa odsłona popularnej promocji u bukmachera Totolotek. Tym razem można dostać 33 złotych zwrotu na konto za przegrany w weekend kupon. Naszym zadaniem jest postawienie w sobotę lub niedzielę na wybrane rozgrywki kuponu za kwotę co najmniej 33 złotych. Jeśli uda się nam wygrać, to środki trafią na nasze konto. W razie niepowodzenia można jednak otrzymać zwrot owych 33 złotych w postaci kodu bonusowego. Taki cashback musi zostać następnie w obrócony co najmniej raz na kuponie z kursem ogólnym od 2,00. Do bonusu kwalifikują się wszystkie zdarzenia sportowe z oferty bukmachera. Z oferty bonusowej wyłączone zostały zakłady systemowe.

Warto sprawdzać regularnie weekendową ofertę, gdyż może się okazać, że w danym dniu cashback będzie obowiązywał na mecze Serie A, Ekstraklasy, Bundesligi czy Premier League. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej bukmachera. Firma Totolotek zachęca również do śledzenia kanałów social media, gdzie także podawane są informacje o weekendowej ofercie.

Warto także zwrócić uwagę na inne ciekawe promocje w ofercie tego bukmachera. Jedną z nich jest Grany Poniedziałek, kiedy to za kupon za co najmniej 31 złotych w poniedziałek na mecze piłki nożnej w razie porażki możemy dostać 30 złotych cashbacku, także w postaci kodu bonusowego.

Odbierz 30 zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej