Obstawianie faworytów w zakładach kombi

92%

Zakłady sportowe online to wielkie wyzwania, ale i też wiele… przypadku. Od tego nie odstępstw i trzeba się na to nastawiać. Strategia bukmacherska, którą chcemy wam tutaj przedstawić, czyli obstawiania faworytów w zakładach kombi to technika sprawdzona i niezwykle ceniona. Mamy jednak na uwadze, że każdemu może się trafić gorsza seria. Podstawową zatem przyjętych działań jest poprawna metodologia, analiza i „zaparcie się”. Przy potencjalnym niepowodzeniu każdy myśli o odejściu z danego pomysłu, niekoniecznie w tym przypadku się to jednak sprawdza. Autorzy strategii zakładają, że wygrane nie są tu wysokie, ale w dłuższej perspektywie gracz po prostu wygrywa, a jest to przecież czynnik wobec którego nie chcemy przejść obojętnie, prawda? Stąd też opracowaliśmy dla was szczegóły tego zagadnienia. Zanim jednak dojdziemy do meritum, chcemy dla was poruszyć kilka kwestii dodatkowych. Po pierwsze należy odpowiednio dobrać do siebie stronę bukmacherską. Te różnią się od siebie nie tylko szatą, ale też wysokością kursów. Jeśli zatem interesuje was przykładowo francuskie Ligue 1 lub włoska Serie A, konieczna jest analiza i porównanie danych codziennych na kilku stronach. Kursy mogą się od siebie różnić o nawet 50%, dlatego taka wiedza pozwoli wam zyskać zwyczajnie możliwie jak najwięcej. Do tego dochodzi czynnik legalności strony i jej bezpieczeństwa, w tym szyfrowania i licencji. Na koniec pragniemy jeszcze nadmienić o promocjach, bowiem to one powiększą wasze zasoby finansowe i pozwolą wygrywać więcej czy częściej. Akcje tego typu są popularne i choć nie trzeba z nich korzystać, to nie ma co ukrywać, że zagwarantują naprawdę ciekawe warunki.

Akcje promocyjne u bukmachera

Akcje promocyjne u bukmacheraA skoro o tym mowa… Bonus powitalny jest rzecz jasna tym pierwszym z którym wszyscy gracze mają styczność. Oferowany jest właściwie przez każdego bukmachera. Wyjątkiem mogą być wyłącznie firmy młode, których nie stać jeszcze na podjęcie takich działań. Wydaje się jednak całkowitą abstrakcją, by przetrwać na rynku bez wsparcia tego typu. Ta promocja nakierowana jest na wszystkich tych, którzy jeszcze nie mają konta, ale rozważają jego założenie właśnie w tej chwili. Wszystko bazuje na pierwszym depozycie, który powiększany jest o procentowy wskaźnik. Dla przykładu przy 100% do 1 000 złotych otrzymacie naprawdę sporo. Daje to łącznie 2 000 na dalszą grę. Oczywiście wartości te są zmienne i wszystko zależy od firmy na którą się zdecydujecie. Część z nich powiela przedsięwzięcie i rozkłada je na kilka kolejnych, dając bonusy przy drugiej, trzeciej a nawet czwartej wpłacie. Do tego dochodzi bardzo ważny czynnik darmowych kuponów. Każdy z nas chce wygrać jak najwięcej, jednocześnie niekoniecznie inwestując pokaźne kwoty. Stąd też darmowe kupony są akcją na tyle interesującą i wciągającą. Bukmacherzy dostarczają je często graczom startującym, ale od czasu do czasu akcje te są ponawiane. Dzięki temu możecie dla przykładu obstawić wybrany mecz (lub ich grupę) do wartości 50 złotych. Jeśli wygracie, kasa jest wasza, jeśli nie, nic na tym nie tracicie. Istnieją pewne wariacje tego zagadnienia. Tym sposobem możecie zyskać dla przykładu cashback w wybranym procencie (niekoniecznie cała wartość), tak jak to bywa w promocjach kasynowych. Pozwala to na dalszą grę, ale często powiązane jest z warunkami obrotu, tj. nie możecie tej gotówki wypłacić od razu po jej ponownym zaksięgowaniu. Wcześniej informowaliśmy o tym, by przestrzegać regulaminu, dlatego ponownie zachęcamy do jego czytania i bycia na bieżąco. Na koniec kilak słów o doładowaniach gotówkowych. To również akcja powszechnie znana. Skierowana do graczy, którzy dawno już zrealizowali akcję powitalną lub nie mieli okazji z niej skorzystać. Doładowania, czy inaczej „reload”, to sposób na wywalczenie dodatkowych pieniędzy przy wpłacie. Najczęściej jest to 50% do wskazanej wartości, często do 100 czy 200 złotych. Trafiają się bukmacherzy, którzy oferują więcej, aczkolwiek są to sporadyczne strony.

Obstawianie faworytów w zakładach kombi

Obstawianie faworytów w zakładach kombiSkoro wiecie już wszystko o bonusach bukmacherskich i aspektach zakładania konta czy wyboru kursów, przejdziemy bezpośrednio do zagadnienia stawiania zakładów w tej strategii. Głównym celem jest tu wskazanie trzech drużyn, na które chcecie postawić. Mają one mieć łączny czynnik kombinacyjny na wysokości 2,00. Zatem przy potencjalnej stawce 50 euro na takie mecze wasza wygrana sięgnie ok. 100 euro w gotówce. Oczywiście konieczne jest tu, by wszystkie trzy mecze zakończyły się powodzeniem. Ważne jest zatem, by grać na mecze domowe i wybierać drużyny, które są w swoich ligach cenione jak chociażby Manchester City, Paris Saint-Germain czy PSV Eindhoven. Zakładając, że wygraliście wspomniany przez nas zakład, możecie zacząć grać dalej, korzystając z dokładnie takich samych warunków jak wcześniej. Nawet mimo potencjalnie przegranego kuponu, wychodzicie dalej na 0, dzięki czemu nie musicie się martwić stratą gotówki. Naturalnie faworyci nie zawsze wygrywają w domu, ale są to zdarzenia rzadkie, dlatego też metoda jest tak bardzo skuteczna. Istotne jest zatem, by w razie porażki się nie zniechęcać, ponieważ szansa na wygranie drużyn, które zawiodły w tym tygodniu, są niezwykle duże w kolejnym.

Strategia ta jest bardzo często wykorzystywana w przypadkach w których gra się zabezpieczenia. Oznacza to, że użytkownik gra przykładowo kupon za 5 euro z bardzo wysokimi kursami (czyli ryzykowny), a jednocześnie wspiera go opcją bezpieczną.

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Forbet Bonus 2000PLN
Zakłady bukmacherskie online forbet i bonus do 2000pln

Jak działa bonus powitalny od forBET? Ile maksymalnie można sobie zapewnić gotówki za jego sprawą? Chętnie pomożemy z odpowiedziami!

Czytaj więcej

Fortuna 10% Jak działa logo
Jak działa bonus na 10% Live u bukmachera Fortuna

Bonus +10% na zdarzenia live już na was czeka. Jak to działa i czego dokładnie spodziewać się po ofercie bukmachera Fortuna?

Czytaj więcej

Totalbet bukmacher promocja logo
Promocja u bukmachera totalbet na Copa America,Puchar Narodów Afryki i Mistrzostwa Europy U21

Dookoła świata jest promocją Totalbet, która zapewniać będzie po 10 złotych za każdy puszczony w danym czasie kupon. Zainteresowani?

Czytaj więcej

forbet bez podatku do końca lipca  logo
Jak zagrać bez podatku w Twoje weekendy u bukmachera forbet!

Twój Weekend zapewni wam wygrane bez podatku. Wasze kupony na forBET będą zatem większe. Wystarczy grać w każdy weekend miesiąca.

Czytaj więcej

sts 21000pln promocja logo
Wygraj 21 tysięcy złotych nagród u bukmachera online STS

Bonus dla graczy i fanów młodzieżowych Mistrzostw Europy w piłce nożnej! Czeka 21 000 złotych, które STS rozdzieli pomiędzy najlepszych graczy.

Czytaj więcej

Milenium Grand Bukmacher Bonus Logo
Zyskaj do 20% wygranej więcej w bonusie GRAND od bukmachera Milenium

Bonus GRAND gwarantuje wszystkim aktywnym uczestnikom zakładów sportowych Milenium dodatkowe 20% wygranej. Sprawdź jak po nie sięgnąć.

Czytaj więcej

Betfan Gram Grubo Logo
Promocja Gram Grubo w zakładach sportowych totolotek

Gram Grubo jest wyjątkową promocją bukmachera Totolotek, która zapewni graczom o 14% powiększone kupony, w zależności od jego rodzaju.

Czytaj więcej

Pzbuk nowy bonus do 150% logo
Bonus u bukmachera PZBuk depozytu za 200PLN a grasz za 500!

W PZBuk czeka na was niesamowite doładowanie. Za depozyt w wysokości 200 złotych otrzymacie łącznie 500 złotych na swoją dalszą grę.

Czytaj więcej

forbet be actiive
Nawet 1000zł w promocji be active u bukmachera forbet?

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje o tym jak dziala promocja u bukmachera internetowego forbet

Czytaj więcej

totalbet promocja lucky look
Odbierz bonusy do 23 000 PLN w totalbet

Dowiedz się wszystkiego o promocji lucky look u bukmachera sportowego totalbet

Czytaj więcej