Obstawianie faworytów w zakładach kombi

92%

Zakłady sportowe online to wielkie wyzwania, ale i też wiele… przypadku. Od tego nie odstępstw i trzeba się na to nastawiać. Strategia bukmacherska, którą chcemy wam tutaj przedstawić, czyli obstawiania faworytów w zakładach kombi to technika sprawdzona i niezwykle ceniona. Mamy jednak na uwadze, że każdemu może się trafić gorsza seria. Podstawową zatem przyjętych działań jest poprawna metodologia, analiza i „zaparcie się”. Przy potencjalnym niepowodzeniu każdy myśli o odejściu z danego pomysłu, niekoniecznie w tym przypadku się to jednak sprawdza. Autorzy strategii zakładają, że wygrane nie są tu wysokie, ale w dłuższej perspektywie gracz po prostu wygrywa, a jest to przecież czynnik wobec którego nie chcemy przejść obojętnie, prawda? Stąd też opracowaliśmy dla was szczegóły tego zagadnienia. Zanim jednak dojdziemy do meritum, chcemy dla was poruszyć kilka kwestii dodatkowych. Po pierwsze należy odpowiednio dobrać do siebie stronę bukmacherską. Te różnią się od siebie nie tylko szatą, ale też wysokością kursów. Jeśli zatem interesuje was przykładowo francuskie Ligue 1 lub włoska Serie A, konieczna jest analiza i porównanie danych codziennych na kilku stronach. Kursy mogą się od siebie różnić o nawet 50%, dlatego taka wiedza pozwoli wam zyskać zwyczajnie możliwie jak najwięcej. Do tego dochodzi czynnik legalności strony i jej bezpieczeństwa, w tym szyfrowania i licencji. Na koniec pragniemy jeszcze nadmienić o promocjach, bowiem to one powiększą wasze zasoby finansowe i pozwolą wygrywać więcej czy częściej. Akcje tego typu są popularne i choć nie trzeba z nich korzystać, to nie ma co ukrywać, że zagwarantują naprawdę ciekawe warunki.

Akcje promocyjne u bukmachera

Akcje promocyjne u bukmacheraA skoro o tym mowa… Bonus powitalny jest rzecz jasna tym pierwszym z którym wszyscy gracze mają styczność. Oferowany jest właściwie przez każdego bukmachera. Wyjątkiem mogą być wyłącznie firmy młode, których nie stać jeszcze na podjęcie takich działań. Wydaje się jednak całkowitą abstrakcją, by przetrwać na rynku bez wsparcia tego typu. Ta promocja nakierowana jest na wszystkich tych, którzy jeszcze nie mają konta, ale rozważają jego założenie właśnie w tej chwili. Wszystko bazuje na pierwszym depozycie, który powiększany jest o procentowy wskaźnik. Dla przykładu przy 100% do 1 000 złotych otrzymacie naprawdę sporo. Daje to łącznie 2 000 na dalszą grę. Oczywiście wartości te są zmienne i wszystko zależy od firmy na którą się zdecydujecie. Część z nich powiela przedsięwzięcie i rozkłada je na kilka kolejnych, dając bonusy przy drugiej, trzeciej a nawet czwartej wpłacie. Do tego dochodzi bardzo ważny czynnik darmowych kuponów. Każdy z nas chce wygrać jak najwięcej, jednocześnie niekoniecznie inwestując pokaźne kwoty. Stąd też darmowe kupony są akcją na tyle interesującą i wciągającą. Bukmacherzy dostarczają je często graczom startującym, ale od czasu do czasu akcje te są ponawiane. Dzięki temu możecie dla przykładu obstawić wybrany mecz (lub ich grupę) do wartości 50 złotych. Jeśli wygracie, kasa jest wasza, jeśli nie, nic na tym nie tracicie. Istnieją pewne wariacje tego zagadnienia. Tym sposobem możecie zyskać dla przykładu cashback w wybranym procencie (niekoniecznie cała wartość), tak jak to bywa w promocjach kasynowych. Pozwala to na dalszą grę, ale często powiązane jest z warunkami obrotu, tj. nie możecie tej gotówki wypłacić od razu po jej ponownym zaksięgowaniu. Wcześniej informowaliśmy o tym, by przestrzegać regulaminu, dlatego ponownie zachęcamy do jego czytania i bycia na bieżąco. Na koniec kilak słów o doładowaniach gotówkowych. To również akcja powszechnie znana. Skierowana do graczy, którzy dawno już zrealizowali akcję powitalną lub nie mieli okazji z niej skorzystać. Doładowania, czy inaczej „reload”, to sposób na wywalczenie dodatkowych pieniędzy przy wpłacie. Najczęściej jest to 50% do wskazanej wartości, często do 100 czy 200 złotych. Trafiają się bukmacherzy, którzy oferują więcej, aczkolwiek są to sporadyczne strony.

Obstawianie faworytów w zakładach kombi

Obstawianie faworytów w zakładach kombiSkoro wiecie już wszystko o bonusach bukmacherskich i aspektach zakładania konta czy wyboru kursów, przejdziemy bezpośrednio do zagadnienia stawiania zakładów w tej strategii. Głównym celem jest tu wskazanie trzech drużyn, na które chcecie postawić. Mają one mieć łączny czynnik kombinacyjny na wysokości 2,00. Zatem przy potencjalnej stawce 50 euro na takie mecze wasza wygrana sięgnie ok. 100 euro w gotówce. Oczywiście konieczne jest tu, by wszystkie trzy mecze zakończyły się powodzeniem. Ważne jest zatem, by grać na mecze domowe i wybierać drużyny, które są w swoich ligach cenione jak chociażby Manchester City, Paris Saint-Germain czy PSV Eindhoven. Zakładając, że wygraliście wspomniany przez nas zakład, możecie zacząć grać dalej, korzystając z dokładnie takich samych warunków jak wcześniej. Nawet mimo potencjalnie przegranego kuponu, wychodzicie dalej na 0, dzięki czemu nie musicie się martwić stratą gotówki. Naturalnie faworyci nie zawsze wygrywają w domu, ale są to zdarzenia rzadkie, dlatego też metoda jest tak bardzo skuteczna. Istotne jest zatem, by w razie porażki się nie zniechęcać, ponieważ szansa na wygranie drużyn, które zawiodły w tym tygodniu, są niezwykle duże w kolejnym.

Strategia ta jest bardzo często wykorzystywana w przypadkach w których gra się zabezpieczenia. Oznacza to, że użytkownik gra przykładowo kupon za 5 euro z bardzo wysokimi kursami (czyli ryzykowny), a jednocześnie wspiera go opcją bezpieczną.

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej