Odbierz 1650 PLN na start w zakładach NobleBet

92%

Interesują was bonusy powitalne? To pierwsze akcje tego typu, jakie spotkacie na stronach zakładów bukmacherskich. Przy tak dużej konkurencji, muszą one jednocześnie być niezwykle mocne i angażujące. Nic zatem dziwnego, że NobleBet, które właśnie otworzyło swoją działalność w Polsce, zdecydowało się przygotować dodatek tego typu, w tym przypadku podzielony na trzy części. Za jego sprawą powiększycie swoje kolejne depozyty, a także poznacie wszelkie produkty, w tym z zakładów na żywo czy zakładów wirtualnych. Jak prezentuje się całość w praktyce i ile dokładnie musicie wygrać? Ile wynoszą depozyty minimalne, które uprawniają do wzięcia udziału w tym zagadnieniu? Otóż NobleBet pozwala powiększyć trzy wpłaty. Na ile?

bonus powitalny noblabetŁącznie zyskacie za sprawą bonusu powitalnego do 1 650 złotych. Całość podzielona jest tak, by pierwszy depozyt podwajał wasze środki od 10 do nawet 800 złotych. Przy drugiej wpłacie zapewnicie sobie 50% więcej i tu w grę wchodzą dokładnie takie same kwoty (10 – 800 zł). Dopiero przy trzeciej wpłacie NobleBet obniża niejako poprzeczkę. Tu przy wpłacie otrzymacie po prostu darmowy kupon bez ryzyka o wartości 50 złotych. Będzie można go zrealizować wyłącznie przy zakładach wirtualnych, jest to zatem ciekawy dodatek, który niejako rozbuduje waszą znajomość ich strony. Należy przy tym w pierwszej kolejności poznać się z dopisanym regulaminem.

Warunki i zasady, jakie określono w przedsięwzięciu wskazują na to, ile razy należy obrócić gotówką, jak również, jakie wyzwania będą czekały na graczy. Taka lektura to zaledwie minuta waszego czasu i zaraz po niej będzie można przejść do aktywnej gry o wielkie pieniądze i dobrą zabawę w sieci.

Odbierz bonus powitalny 1650 zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej