Betfan - opinie graczy i ocena bukmachera online

94%
Betfan - opinie graczy i ocena bukmachera online

Poznajmy się z marką Betfan, czyli nowym, polskim bukmacherem. Firma zyskała w drugiej połowie ubiegłego roku licencję od Ministerstwa Finansów, a w pierwszej połowie 2019 roku w końcu otworzyli się na graczy, oddając im do dyspozycji w pełni sprawną wizytówkę. Jak poinformowała firma, w każdym miesiącu ma swoim użytkownikom zagwarantować milion pięćset tysięcy zdarzeń do typowania, co zainteresuje zdecydowanie każdego gracza. A to zaledwie jeden z punktów, który chcielibyśmy wam szczegółowo opisać i przedstawić. Zachęcamy zatem do artykułu, w którym oceniamy również promocje, obsługę klienta i wszelkie te punkty, które będą dla was istotne z punktu widzenia gracza i użytkownika.

 • Mega pakiet na start 3000 zł
 • Atrakcyjna oferta zakładów na e-sporty
 • Czat na żywo dostępny przez 7 dni w tygodniu.


Betfan - legalny bukmacher

Legalny bukmacherPoznajmy się z marką Betfan, czyli nowym, polskim bukmacherem online. Firma zyskała w drugiej połowie ubiegłego roku licencję od Ministerstwa Finansów, a w pierwszej połowie 2019 roku w końcu otworzyli się na graczy, oddając im do dyspozycji w pełni sprawną wizytówkę. Jak poinformowała firma, w każdym miesiącu ma swoim użytkownikom zagwarantować milion pięćset tysięcy zdarzeń do typowania, co zainteresuje zdecydowanie każdego gracza. A to zaledwie jeden z punktów, który chcielibyśmy wam szczegółowo opisać i przedstawić. Zachęcamy zatem do artykułu, w którym oceniamy również promocje, obsługę klienta i wszelkie te punkty, które będą dla was istotne z punktu widzenia gracza i użytkownika.

Betfan to najmłodszy na rynku gracz, jeśli weźmiemy pod uwagę publikację sprawnej strony, gotowej przyjąć natychmiastowo zarejestrowane osoby. Marka posiada licencję, a sama wizytówka jest właściwie zabezpieczona odpowiednimi protokołami. Wpłynie to nie tylko na bezpieczeństwo danych osobowych, ale też potencjalne przelewy, te wychodzące od was, jak również te powrotne. W ich sprawie akurat Betfan dopiął znacznie więcej, niż inni na tym etapie. Zapłacicie bowiem tak przez karty debetowe i kredytowe, jak i przez Blik oraz Przelewy24. To najwygodniejsze naszym zdaniem metody płatnicze, bezpieczne, błyskawiczne, bez prowizji i zbędnego czekania na cokolwiek. Co ważne, taki proces w takim tempie działa w obie strony, co przyda się graczom niecierpliwym, którzy chętnie od razu spieniężają swoje sukcesy. Weźcie także pod uwagę, że grać – czy w ogóle zakładać konto – możecie też za sprawą urządzeń mobilnych. Strona operatora jest bowiem w pełni responsywna, co z kolei oznacza, że będzie intuicyjna i dopasowania do takiego urządzenia, z jakiego właśnie korzystacie. Nie ma tu większych ograniczeń, dlatego też bez trudu możecie podjąć się zabawy i cieszyć możliwościami Betfan. Android, iOS czy Windows na waszym tablecie i smartfonie sprawdzi się równie dobrze, co jest świetnym prognostykiem przed dalszymi działaniami. Zdecydowani zatem na założenie konta? Wystarczy kliknąć na żółty przycisk „Otwórz konto”, który znajdziecie w prawym górnym rogu witryny. Przejdziecie do prostego formularza, który skierowany jest oczywiście do osób pełnoletnich. Przejście przez ten proces to zaledwie kilkadziesiąt sekund, a po weryfikacji danych będziecie mogli od razu przejść do zmagań i typowania swoich ulubionych sportów. I nie tylko. Betfan oferuje wam zakładki Sport, Live, ale też Esport oraz Rozrywka. Te dwie nowe kategorie będą dla was ciekawym uzupełnieniem oferty, zwłaszcza, że w Rozrywce możecie liczyć na takie typy jak chociażby wybory do Parlamentu Europejskiego czy przedwczesne wybory generalne w Hiszpanii. Betfan lubi działać nieszablonowo i niech to będzie dla was odpowiednim do tego wstępem.

Zakres oferowanych promocji

Bonusy bukmacherskieBonusy i promocje u bukmachera to główne czynniki decyzyjne dla wielu graczy. W przypadku Betfan będziecie na pewno pozytywnie zaskoczeni. Wszystko za sprawą ich premii powitalnej, jak również poprzez dwa główne dodatki, które przygotowano i wdrożono w tym samym czasie. Do użytkowania ich strony zachęcą cię prostą deklaracją, opisaną przy głównym motcie – Nie grasz, Nie wygrasz! Tak czytamy w komunikacie: „Chcemy być jak kumpel! Postaramy się być zabawni, nowocześni i mocno lifestylowi, damy Wam również motywację do wejścia do naszego świata w postaci atrakcyjnych bonusów i promocji. Będziemy wychodzić poza przyjęte schematy, dostosowywać przekaz komunikacji pod Wasze preferencje, bo dla nas to Wy – nasi Gracze i Fani jesteście największym i najcenniejszym dobrem. Oczywiście, a może przede wszystkim potrafimy być poważni i profesjonalni, o czym stanowi ustanowiony i do dziś niepobity rekord Polski w szybkości uzyskania licencji bukmacherskiej online – urzędowe 6 miesięcy, co do dnia!” – a jak dokładnie prezentują się promocje?

promocje betfan

Akcja powitalna zapewni wam nawet do 3 000 złotych w gotówce. Całość bazuje jednak na zupełnie odmiennej mechanice od tych, które znaliście do tej pory. Wydarzenie podzielono na trzy wpłaty: 10% do 1 500 złotych, 8% do 1 000 złotych oraz 5% do 500 złotych. Sytuacja procentowa być może wydaje się nieznaczna, jednakże będzie dla was sporym zaskoczeniem, bowiem jeśli zdecydujecie się na obrót środkami bonusowymi, które zyskacie – a te są niezwykle proste i przejrzyste! – Betfan zapewni wam dziesięciokrotnie więcej wygranych. Ten mnożnik 10-krotności jest o tyle korzystny, że za jego sprawą wygracie więcej, niż oferuje konkurencja. Świetny przykład z tego założenia znajdziecie bezpośrednio na witrynie opisywanej marki, zatem i tam was teraz odeślemy. Ta promocja świetnie uzupełniona została przez Radar 365 i akcję Bez Podatku. Pierwsze wydarzenie każdego dnia, przez cały tydzień, oferować wam będzie ciekawe i innowacyjne premie, które zagwarantują nawet do dwustu złotych gotówki na dalszą zabawę. Bonus wymieniany jest każdego dnia po północy, zatem przy dobrych wiatrach, zapewnicie sobie nawet 30 dodatków w skali miesiąca. Bez Podatku z kolei odpowiadać będzie za powiększenie wartości waszego kuponu o 14 lub 20% w zależności od tego, ile dodacie do niego propozycji i zdarzeń. Jednocześnie musicie pamiętać, że nawet tak pozytywne promocje posiadają swoje regulaminy. Warunki i zasady nakierowane na realizację bonusu są proste i dotyczą nie tylko terminów, kwot pieniężnych, ale też obrotu, stawek i minimalnych kursów. Tu wszystko jest ważne, ale po krótkiej lekturze będziecie mogli się już skupić wyłącznie na pozytywnej zabawie.

Zestawienie spotkań sportowych u bukmachera BetFan

Oferta bukmacherskaWiecie już wszystko o stronie, ale też o promocjach. Konieczne zatem będzie przejście teraz do oferty gier. We wstępie napisaliśmy wam, ile zakładów każdego miesiąca chce nam dostarczyć Betfan. Na chwilę obecną trwa odpowiednie wdrożenie systemu, dlatego też do miliona jest nam daleko. Pewne jest natomiast to, że kluczową dyscypliną będzie tu piłka nożna, natomiast tymi, które uzupełniane będą w drugiej kolejności są tenis, hokej na lodzie i piłka ręczna czy koszykówka. Łącznie oddano do dyspozycji od 20 do nawet 50 dyscyplin i na każdą z nich możecie typować zarówno poprzez kupony przedmeczowe, jak i te utrzymane w kategorii LIVE. Na stronie widnieje zresztą specjalny dział Statystyk, a przy rozpoczętych wydarzeniach znajdziecie również krótki opis tego, jak przebiega mecz. Dzięki temu pojawia się wiele możliwości analizowania kuponu. Bazowa ilość zdarzeń w kwietniu 2019 wynosiła od kilkuset do ok. 2 tysięcy na samą piłkę nożną. Oznacza to, że grać będzie można nie tylko na podstawowe 1 X 2, ale też przez opcje premiowe jak handicap, dokładne wyniki, rezultaty w danej części meczu, kartki, rzuty rożne, auty i wiele, wiele innych. Niektóre mecze dysponować będą nawet przeszło setką opcji wyboru. Od was zależy, czy sięgniecie po single czy może jednak kupony kombinacyjne, czyli takie, w których dodajecie więcej potyczek. Od tego zresztą w dużej mierze zależy także udział w konkursach i promocjach, które wymieniliśmy wam wyżej.

Oferta zakładów sportowych uzupełniona jest nie tylko o LIVE, ale o świetny zakres sportów elektronicznych, które jak przypominamy, ostatnio zyskały w Polsce swoją drużynę narodową. A to przecież nie koniec, bowiem zakładka Rozrywka będzie tu jedną z czterech głównych, co oznacza, że każdego tygodnia zyskacie sobie nowe propozycje do typowania, do tego bardzo nietypowe, bo ze świata polityki, muzyki czy życia codziennego. To zawsze więcej możliwości, do tego okraszonych bardzo ciekawymi kursami. Te co prawda będą tu obniżone przez podatek, jednakże przy użyciu akcji Bez Podatku możecie oczekiwać kolejnych profitów.

Obsługa klienta na Betfan

Obsługa klientaBetfan pojawiając się na rynku od razu udostępnił trzy formy kontaktu. Są to adres telefoniczny, email oraz czat na żywo. Ta ostatnia metoda stała się na świecie najpopularniejsza i nic dziwnego, że także ten bukmacher się o nią pokusił. By dostać się do czatu, wystarczy kliknąć żółty kwadracik, który znaleźć można w dolnej, prawej części strony. Od razu traficie do konsultanta, który przypisywany jest do sprawy w ciągu maksymalnie kilkudziesięciu sekund. W ten sposób będziecie mogli liczyć na szybkie wsparcie i rozwiązanie sprawy, z którą się pojawiliście. W razie zainteresowania znajdziecie tam także odpowiednie działy FAQ, rodzajów kuponów czy oznaczenia do zakładów. To, czego na tym poziomie nam brakuje to informacji o odpowiedzialnym hazardzie

Betfan-  podsumowanie opinii na temat bukmachera online

Informacje o bukmacherzeCzy zatem Betfan się wybije? Czeka ich na pewno daleka drog. Wydaje się jednak, że wchodzą na rynek w dobrym momencie, zwłaszcza, że ich oferta promocyjna może się podobać każdemu, zarówno graczom początkującym jak i tym, którzy wymagają bardzo wiele. Razem z ofertą zakładów sportowych, systemem płatniczym i wsparciem klienta otrzymacie tu ciekawy pakiet startowy, który jak wierzymy, będzie w następnych miesiącach mocno rozwijany. Tym samym, gdy tylko szukacie młodego projektu, który na pewno będzie chciał nam imponować szybkością reakcji i korzystnymi dodatkami na co dzień – warto spróbować i dać im szansę, zwłaszcza, że tyle wydarzeń przed nami…

Bukmacher Betfan - najczęstsze pytania:

 • Na jakie zakłady sportowe trafię w ofercie?

 • Czy zagramy w zakłady na żywo?

 • Czy zagramy w wirtualne zakłady?

 • Czy mogę grać poprzez urządzenia mobilne?

 • Czy skorzystam z promocji?

 • Gdzie znajdę punkty stacjonarne?

 • Jak dokonam wpłaty na swoje konto?

Zagraj w Betfan

12
8
43
57
123
Olaf
Wpłaciłem pierwszą kasę i podjąłem się obrotu. Udało się rzeczywiście a 10x zwiększenie wygranych to nie mit. Mają też prosty warunek obrotu, więc idealnie na start. Polecam
Łukasz
Dostałem o nich cynka dopiero z waszej strony. Sprawdziłem z ciekawości. Fajna akcja Bez Podatku, co jak na moje, nie może trwać wiecznie – jest zbyt korzystna. Korzystajcie póki buk chce nas rozpieszczać
Darek
Szybki przelew z Blika, dobry kupon na starcie przy cenie promo no i akcja z Radaru. Mnie się udało po pierwszym dniu być na +220 złotych, więc jak dla mnie, dobry początek. Zobaczymy jak sprawa potoczy się dalej.
Parker
Szybki przelew z Blika, dobry kupon na starcie przy cenie promo no i akcja z Radaru. Mnie się udało po pierwszym dniu być na +220 złotych, więc jak dla mnie, dobry początek. Zobaczymy jak sprawa potoczy się dalej.

Ocena i komentarz

Oceń bukmachera BetFan w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Forbet Bonus 2000PLN
Zakłady bukmacherskie online forbet i bonus do 2000pln

Jak działa bonus powitalny od forBET? Ile maksymalnie można sobie zapewnić gotówki za jego sprawą? Chętnie pomożemy z odpowiedziami!

Czytaj więcej

Fortuna 10% Jak działa logo
Jak działa bonus na 10% Live u bukmachera Fortuna

Bonus +10% na zdarzenia live już na was czeka. Jak to działa i czego dokładnie spodziewać się po ofercie bukmachera Fortuna?

Czytaj więcej

Totalbet bukmacher promocja logo
Promocja u bukmachera totalbet na Copa America,Puchar Narodów Afryki i Mistrzostwa Europy U21

Dookoła świata jest promocją Totalbet, która zapewniać będzie po 10 złotych za każdy puszczony w danym czasie kupon. Zainteresowani?

Czytaj więcej

forbet bez podatku do końca lipca logo
Jak zagrać bez podatku w Twoje weekendy u bukmachera forbet!

Twój Weekend zapewni wam wygrane bez podatku. Wasze kupony na forBET będą zatem większe. Wystarczy grać w każdy weekend miesiąca.

Czytaj więcej

sts 21000pln promocja logo
Wygraj 21 tysięcy złotych nagród u bukmachera online STS

Bonus dla graczy i fanów młodzieżowych Mistrzostw Europy w piłce nożnej! Czeka 21 000 złotych, które STS rozdzieli pomiędzy najlepszych graczy.

Czytaj więcej

Milenium Grand Bukmacher Bonus Logo
Zyskaj do 20% wygranej więcej w bonusie GRAND od bukmachera Milenium

Bonus GRAND gwarantuje wszystkim aktywnym uczestnikom zakładów sportowych Milenium dodatkowe 20% wygranej. Sprawdź jak po nie sięgnąć.

Czytaj więcej

Betfan Gram Grubo Logo
Promocja Gram Grubo w zakładach sportowych totolotek

Gram Grubo jest wyjątkową promocją bukmachera Totolotek, która zapewni graczom o 14% powiększone kupony, w zależności od jego rodzaju.

Czytaj więcej

Pzbuk nowy bonus do 150% logo
Bonus u bukmachera PZBuk depozytu za 200PLN a grasz za 500!

W PZBuk czeka na was niesamowite doładowanie. Za depozyt w wysokości 200 złotych otrzymacie łącznie 500 złotych na swoją dalszą grę.

Czytaj więcej

forbet be actiive
Nawet 1000zł w promocji be active u bukmachera forbet?

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje o tym jak dziala promocja u bukmachera internetowego forbet

Czytaj więcej

totalbet promocja lucky look
Odbierz bonusy do 23 000 PLN w totalbet

Dowiedz się wszystkiego o promocji lucky look u bukmachera sportowego totalbet

Czytaj więcej