Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

92%

Sporty wirtualne cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony klientów firm bukmacherskich. Są one bowiem dostępne przez całą dobę i zapewniają szybkie rozliczenie kuponu. Nie dziwi ans zatem fakt, ze coraz więcej firm stosuje na nie ciekawe promocje. Jedną z nich jest STS.

Postaw swój pierwszy kupon

Wirtualne sporty STS z bonusem 20 złNajnowsza oferta bonusowa u bukmachera STS to 20 PLN na sporty wirtualne. Jest ona dostępna dla każdego nowego gracza. Konieczne jest jednak postawienie kuponów za kwotę minimum 20 PLN w czasie 24 godzin od założenia i aktywowania konta. Należy obstawić zakłady na sporty wirtualne z minimalnym kursem kuponu 1.90. W razie powodzenia nasza wygrana trafia na konto depozytowe. Jeśli jednak nie uda się nam jednak trafić, to otrzymamy równowartość przegranych stawek do 20 PLN na konto bonusowe na dalszą grę. Oczywiście na naszym kuponie muszą znaleźć się wyłącznie zdarzenia z oferty Sportów Wirtualnych.

Akcja ta rozpoczęła się w kwietniu 2020 roku i trwać będzie do odwołania. W celu wypłaty środków bonusowych koniecznie musimy jednak wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Jeśli zatem będziemy mieć 20 PLN bonusu, to musimy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 60 PLN. Trzeba także pamiętać o tym, że do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91.

Jest to zatem oferta z mniejszym ryzykiem, albowiem w razie porażki dostajemy drugą szansę i obrócenie bonusem spowoduje, że pieniądze wrócą na nasze konto. Oczywiście można również skorzystać z z identycznej oferty także w przypadku BetGames, czyli symulowanych gier karcianych. Warunki są takie same jak w sportach wirtualnych.

Odbierz bonus 20 zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej