STS - bonusy bukmacherskie - Luty 2024

76%

STS nie bez powodu stał się najpopularniejszym polskim bukmacherem. Firma przyciąga tysiące graczy z całego kraju nie tylko poprzez świetną ofertę zakładów, ale też przez ciekawe promocje. Są one podzielone na kilka kategorii, od powitalnej, przez dodatkowe i krótkoterminowe. Każde z nich mają swoje szczególne wartości, które pomagają użytkownikom wykorzystać pełnie możliwości zakładów sportowych, często grając na znacznie lepszych warunkach niż u konkurencji. Dlatego też z myślą o waszym zaangażowaniu sprawdziliśmy wszystkie ich przedsięwzięcia i oceniliśmy je pod kątem możliwych profitów. Dzięki temu znacznie łatwiej dostosujecie się do możliwości z nich płynących na co dzień.

STS Bonus na start

Akcja powitalna to pierwszy bonus, jaki możecie zyskać. Skierowany jest on wyłącznie do osób, które jeszcze nie założyły konta i nie dokonały pierwszego depozytu. Wystarczy zatem przejść przez cały proces, czyli jeden formularz. Jego uzupełnienie to zaledwie minuta, po której natychmiast można się cieszyć możliwościami bukmachera. Za sprawą tej akcji zyskacie podwojenie swojej wpłaty do kwoty 500 złotych. Co to oznacza w praktyce? Otóż wystarczy zaznaczyć okienko promocyjne w formularzu i wybrać kwotę jaką deponujecie. Przykładowo przy 100 złotych, jakie wpłacicie, łącznie na koncie pojawi się 200 złotych na dalszą grę. Oczywiście przypisany jest do tego stosowny regulamin o którym wspomnimy jeszcze na końcu tego tekstu.

STS Bonus na start

Bonusy dodatkowe u bukmachera STS

Promocja powitalna skierowana jest dla wszystkich użytkowników, którzy chcą zacząć swoją grę i jednocześnie liczą na powiększenie posiadanych przez siebie środków. Trzeba jednak mieć na uwadze, że zasoby te w końcu zostaną wydane lub obrócone zgodnie z regulaminem. Wówczas będzie można skorzystać z kolejnych akcji profitowych oferowanych przez markę. Dzięki temu zyskacie przykładowo bonus poniedziałkowy, wirtualny tydzień czy system zapraszania kumpli do gry. Każde z tych przedsięwzięć pozwoli wam wygrywać więcej lub zyskiwać doładowania gotówkowe, które wykorzystacie na dowolnie wybranych przez siebie grach, także w trybie na żywo i sportach wirtualnych.

Należy pamiętać, że dodatkowe bonusy bukmacherskie mogą się różnić od tych, które znajdziecie w punktach lokalnych. O regulamin należy tam pytać obsługę.

Bonusy dodatkowe sts

Warunki i zasady

Promocje z zestawienia STS to bardzo szerokie zagadnienie. Obecnie dysponujemy czterema stałymi bonusami, które dostępne są dla was każdego dnia od poniedziałku do niedzieli. Każda z nich ma inne warunki i zasady, które należy spełnić, by móc potencjalne środki wypłacić na swoje konto. Regulamin dostępny na stronie i w punktach ma na celu pokazać wam, jakie są kursy minimalne wymagane do obrotu, jak dużo macie na to czasu, czy jak wiele zyskacie poprzez każdy bonus

Akcje oferowane na stronie różnią się od tych offline.

Odbierz bonus w STS

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!