Doliczony czas gry - późne bramki

92%

Strategia obstawiania na doliczony czas gry i późne gole to jedno z zagadnień, które cieszy się sporą popularnością głównie za sprawą bardzo częstych wygranych. Jest to system, którego próbować może każdy. Dodatkową bronią będzie tu spokojne generowanie swoich środków, bowiem grać można nawet za minimalne stawki początkowe, co zresztą jest sugerowane w przypadkach próbowania tego rozwiązania. Pamiętajcie od razu, że ważne jest, by zawsze grać wyłącznie takie stawki, które w razie przegranych pozwolą wam dalej kontynuować działania bez zbędnych i nerwowych ruchów. Przechodząc jednak do rzeczy, autorzy strategii na doliczony czas oraz późne bramki dzieli całość na dwa etapy.

Jak działa strategia na doliczony czas gry

Jak działa strategia na doliczony czas gryW pierwszym z nich wybieramy wyłącznie ligi z południowej Europy: Grecja, Portugalia, Hiszpania, Turcja lub Włochy. Wydłużenie rozgrywek w tych miejscach i w spotkaniach, które startują od godziny 21:00 jest bardzo prawdopodobne i zwykle sędziowie dodają tutaj pięć minut. Nawet w przypadku w którym jest 0:0 i żadna ze stron nie kładzie dużego nacisku na wygraną, sędziowie w tych miejscach nie szczędzą czasu. Autor tekstu zaczął takie rozgrywki od stawek początkowych w wysokości 1 euro na mecz, następnie po serii wygranych podnosił ją. Druga opcja to gra na bramki w późnych minutach meczu. Jak pokazują statystyki, spotkania, które startują między godziną 10:00 a 15:00 ubogie są w strzelanie bramek aż do 60 minuty, zatem przedział bukmacherski od 61 do 75 będzie bardzo pomocny. Inaczej ma się sprawa przy meczach od 15:00 do 20:00, kiedy to gole padają jeszcze później, bo od 76 do 90 minuty. W takim rozwiązaniu często wystarczy, byście wygrali jeden z dziesięciu zakładów, by wyjść na zero, co jest rezultatem doskonałym i na pewno się sprawdzi. Sugerowane ligi występujące w tych systemach do ligi słabsze, aczkolwiek nakierowane na drużyny, które wiodą w nich prym. Oba te zagrania uważane są za skuteczne, pamiętajcie jednak, że można sobie w nich pomagać razem z odpowiednimi promocjami, dobraniem kursów i obsługi technicznej. Każdy ten czynnik jest ważny, dlatego kilka słów o tym wspominamy poniżej.

Oferta sportowa z licznymi bonusami

Lista promocji jest tu długa, szczególnie, że te podzielone są na wiele konkretnych kategorii. Do tego dochodzą chociażby turnieje na podstawie których zmagać się będziecie z innymi graczami z całej Polski. Jest także ciekawa opcja zbierania punktów, które następnie wymienicie na prawdziwe pieniądze. Oznacza to (o ile taka opcja się pojawi), że bukmacher zdecydował się mocno wspierać graczy i stałych bywalców. Zresztą, otrzymacie pieniądze nawet za przyprowadzenie znajomych i jego rejestrację na miejscu. Nie brakuje wydarzeń sezonowych, np. związanych z Olimpiadą. Zawsze bądźcie na bieżąco, gdyż mogłoby wam coś po prostu uciec. W zakresie promocji, najważniejszą będzie jednak ta od pierwszej wpłaty czy na pierwszy zakład. Jak to działa? Gracz decyduje się na dokonanie wpłaty w konkretnej wartości, po czym zakłady sportowe podwajają tę kwotę. Wartości używane do tego zagadnienia są od siebie różne w zależności od marki, jednakże możecie tu liczyć na spore wsparcie finansowe w każdym przypadku. Nie zapominajcie także o innych dodatkach, od freebetów, darmowych zakładów, cashbacku przez promocje VIP i innych.

Oferta sportowa z licznymi bonusamiOferta sportowa jest zwykle szeroka i ceniona – tak to przynajmniej powinno być. Składa się na to kilka czynników, aczkolwiek jednym z nich jest możliwość typowania na piłkę nożną, ale też koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, hokej na lodzie, tenis i wiele innych. Nie brakuje mało znanych dyscyplin, które z pozoru mogłyby być wykluczone, tymczasem Fortuna dba o to, by gracze zawsze mogli dopasować swoje pasje do zestawienia. Oczywiście w skład takich propozycji wchodzą też liczne zdarzenia dodatkowe jak chociażby handicap, strzelcy bramek, ilość rożnych, fauli, kartek, wynik do połowy czy końcowy. Możliwości jest na tyle dużo, że każdy będzie zadowolony. Nie zapominajcie, że na stronach bukmacherskich grać można także przy pomocy urządzeń mobilnych, dzięki czemu wasz tablet lub smartfon sprawdzą się równie dobrze. Nie ma przy tym znaczenia z jakiego oprogramowania korzystacie, czy jest to iOS czy też Android. Wszystkim śmiałkom polecamy sprawdzanie systemu Na żywo, gdzie gracie na już rozpoczęte mecze, co sprzyja analizie i podejmowaniu konkretnych decyzji na bazie przebiegu meczu i danego wydarzenia. W tym zestawieniu znajdziecie nie tylko piłkę, ale też inne sporty, które w danym momencie oferują ważne spotkania.

Podsumowanie

Na koniec dodamy jeszcze o jednym cennym wskaźniku. Jeśli chodzi o firmy internetowe (ale też te stacjonarne), to bardzo poważnie podchodzą one do swojego klienta, dzięki czemu macie pewność, że jeśli potrzebujecie pomocy, od razu jej uzyskacie. Przygotowano i wdrożono bardzo atrakcyjny system FAQ, gdzie widoczne są pytania i odpowiedzi na lwią część spraw, która może was dotyczyć. Najważniejsza jest jednak obsługa, która działa na podstawie czatu na żywo. Dzięki niemu otrzymacie wsparcie konsultanta, który przypisany będzie do waszego konta maksymalnie w ciągu minuty. Od razu przejdzie on do rozwiązywania sporu, co również wpływa na poziom zadowolenia. Wszystko jest tu dodatkowo wsparte odpowiedzialną grą, czyli zagadnieniem dla potencjalnie zagrożonych uzależnieniem. W razie potrzeby możecie sprawdzić czy nie wpadliście w kłopoty i w razie czego podjąć kolejne kroki, jak czasowa blokada konta.

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej