Doliczony czas gry - późne bramki

92%

Strategia obstawiania na doliczony czas gry i późne gole to jedno z zagadnień, które cieszy się sporą popularnością głównie za sprawą bardzo częstych wygranych. Jest to system, którego próbować może każdy. Dodatkową bronią będzie tu spokojne generowanie swoich środków, bowiem grać można nawet za minimalne stawki początkowe, co zresztą jest sugerowane w przypadkach próbowania tego rozwiązania. Pamiętajcie od razu, że ważne jest, by zawsze grać wyłącznie takie stawki, które w razie przegranych pozwolą wam dalej kontynuować działania bez zbędnych i nerwowych ruchów. Przechodząc jednak do rzeczy, autorzy strategii na doliczony czas oraz późne bramki dzieli całość na dwa etapy.

Jak działa strategia na doliczony czas gry

Jak działa strategia na doliczony czas gryW pierwszym z nich wybieramy wyłącznie ligi z południowej Europy: Grecja, Portugalia, Hiszpania, Turcja lub Włochy. Wydłużenie rozgrywek w tych miejscach i w spotkaniach, które startują od godziny 21:00 jest bardzo prawdopodobne i zwykle sędziowie dodają tutaj pięć minut. Nawet w przypadku w którym jest 0:0 i żadna ze stron nie kładzie dużego nacisku na wygraną, sędziowie w tych miejscach nie szczędzą czasu. Autor tekstu zaczął takie rozgrywki od stawek początkowych w wysokości 1 euro na mecz, następnie po serii wygranych podnosił ją. Druga opcja to gra na bramki w późnych minutach meczu. Jak pokazują statystyki, spotkania, które startują między godziną 10:00 a 15:00 ubogie są w strzelanie bramek aż do 60 minuty, zatem przedział bukmacherski od 61 do 75 będzie bardzo pomocny. Inaczej ma się sprawa przy meczach od 15:00 do 20:00, kiedy to gole padają jeszcze później, bo od 76 do 90 minuty. W takim rozwiązaniu często wystarczy, byście wygrali jeden z dziesięciu zakładów, by wyjść na zero, co jest rezultatem doskonałym i na pewno się sprawdzi. Sugerowane ligi występujące w tych systemach do ligi słabsze, aczkolwiek nakierowane na drużyny, które wiodą w nich prym. Oba te zagrania uważane są za skuteczne, pamiętajcie jednak, że można sobie w nich pomagać razem z odpowiednimi promocjami, dobraniem kursów i obsługi technicznej. Każdy ten czynnik jest ważny, dlatego kilka słów o tym wspominamy poniżej.

Oferta sportowa z licznymi bonusami

Lista promocji jest tu długa, szczególnie, że te podzielone są na wiele konkretnych kategorii. Do tego dochodzą chociażby turnieje na podstawie których zmagać się będziecie z innymi graczami z całej Polski. Jest także ciekawa opcja zbierania punktów, które następnie wymienicie na prawdziwe pieniądze. Oznacza to (o ile taka opcja się pojawi), że bukmacher zdecydował się mocno wspierać graczy i stałych bywalców. Zresztą, otrzymacie pieniądze nawet za przyprowadzenie znajomych i jego rejestrację na miejscu. Nie brakuje wydarzeń sezonowych, np. związanych z Olimpiadą. Zawsze bądźcie na bieżąco, gdyż mogłoby wam coś po prostu uciec. W zakresie promocji, najważniejszą będzie jednak ta od pierwszej wpłaty czy na pierwszy zakład. Jak to działa? Gracz decyduje się na dokonanie wpłaty w konkretnej wartości, po czym zakłady sportowe podwajają tę kwotę. Wartości używane do tego zagadnienia są od siebie różne w zależności od marki, jednakże możecie tu liczyć na spore wsparcie finansowe w każdym przypadku. Nie zapominajcie także o innych dodatkach, od freebetów, darmowych zakładów, cashbacku przez promocje VIP i innych.

Oferta sportowa z licznymi bonusamiOferta sportowa jest zwykle szeroka i ceniona – tak to przynajmniej powinno być. Składa się na to kilka czynników, aczkolwiek jednym z nich jest możliwość typowania na piłkę nożną, ale też koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, hokej na lodzie, tenis i wiele innych. Nie brakuje mało znanych dyscyplin, które z pozoru mogłyby być wykluczone, tymczasem Fortuna dba o to, by gracze zawsze mogli dopasować swoje pasje do zestawienia. Oczywiście w skład takich propozycji wchodzą też liczne zdarzenia dodatkowe jak chociażby handicap, strzelcy bramek, ilość rożnych, fauli, kartek, wynik do połowy czy końcowy. Możliwości jest na tyle dużo, że każdy będzie zadowolony. Nie zapominajcie, że na stronach bukmacherskich grać można także przy pomocy urządzeń mobilnych, dzięki czemu wasz tablet lub smartfon sprawdzą się równie dobrze. Nie ma przy tym znaczenia z jakiego oprogramowania korzystacie, czy jest to iOS czy też Android. Wszystkim śmiałkom polecamy sprawdzanie systemu Na żywo, gdzie gracie na już rozpoczęte mecze, co sprzyja analizie i podejmowaniu konkretnych decyzji na bazie przebiegu meczu i danego wydarzenia. W tym zestawieniu znajdziecie nie tylko piłkę, ale też inne sporty, które w danym momencie oferują ważne spotkania.

Podsumowanie

Na koniec dodamy jeszcze o jednym cennym wskaźniku. Jeśli chodzi o firmy internetowe (ale też te stacjonarne), to bardzo poważnie podchodzą one do swojego klienta, dzięki czemu macie pewność, że jeśli potrzebujecie pomocy, od razu jej uzyskacie. Przygotowano i wdrożono bardzo atrakcyjny system FAQ, gdzie widoczne są pytania i odpowiedzi na lwią część spraw, która może was dotyczyć. Najważniejsza jest jednak obsługa, która działa na podstawie czatu na żywo. Dzięki niemu otrzymacie wsparcie konsultanta, który przypisany będzie do waszego konta maksymalnie w ciągu minuty. Od razu przejdzie on do rozwiązywania sporu, co również wpływa na poziom zadowolenia. Wszystko jest tu dodatkowo wsparte odpowiedzialną grą, czyli zagadnieniem dla potencjalnie zagrożonych uzależnieniem. W razie potrzeby możecie sprawdzić czy nie wpadliście w kłopoty i w razie czego podjąć kolejne kroki, jak czasowa blokada konta.

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Forbet Bonus 2000PLN
Zakłady bukmacherskie online forbet i bonus do 2000pln

Jak działa bonus powitalny od forBET? Ile maksymalnie można sobie zapewnić gotówki za jego sprawą? Chętnie pomożemy z odpowiedziami!

Czytaj więcej

Fortuna 10% Jak działa logo
Jak działa bonus na 10% Live u bukmachera Fortuna

Bonus +10% na zdarzenia live już na was czeka. Jak to działa i czego dokładnie spodziewać się po ofercie bukmachera Fortuna?

Czytaj więcej

Totalbet bukmacher promocja logo
Promocja u bukmachera totalbet na Copa America,Puchar Narodów Afryki i Mistrzostwa Europy U21

Dookoła świata jest promocją Totalbet, która zapewniać będzie po 10 złotych za każdy puszczony w danym czasie kupon. Zainteresowani?

Czytaj więcej

forbet bez podatku do końca lipca  logo
Jak zagrać bez podatku w Twoje weekendy u bukmachera forbet!

Twój Weekend zapewni wam wygrane bez podatku. Wasze kupony na forBET będą zatem większe. Wystarczy grać w każdy weekend miesiąca.

Czytaj więcej

sts 21000pln promocja logo
Wygraj 21 tysięcy złotych nagród u bukmachera online STS

Bonus dla graczy i fanów młodzieżowych Mistrzostw Europy w piłce nożnej! Czeka 21 000 złotych, które STS rozdzieli pomiędzy najlepszych graczy.

Czytaj więcej

Milenium Grand Bukmacher Bonus Logo
Zyskaj do 20% wygranej więcej w bonusie GRAND od bukmachera Milenium

Bonus GRAND gwarantuje wszystkim aktywnym uczestnikom zakładów sportowych Milenium dodatkowe 20% wygranej. Sprawdź jak po nie sięgnąć.

Czytaj więcej

Betfan Gram Grubo Logo
Promocja Gram Grubo w zakładach sportowych totolotek

Gram Grubo jest wyjątkową promocją bukmachera Totolotek, która zapewni graczom o 14% powiększone kupony, w zależności od jego rodzaju.

Czytaj więcej

Pzbuk nowy bonus do 150% logo
Bonus u bukmachera PZBuk depozytu za 200PLN a grasz za 500!

W PZBuk czeka na was niesamowite doładowanie. Za depozyt w wysokości 200 złotych otrzymacie łącznie 500 złotych na swoją dalszą grę.

Czytaj więcej

forbet be actiive
Nawet 1000zł w promocji be active u bukmachera forbet?

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje o tym jak dziala promocja u bukmachera internetowego forbet

Czytaj więcej

totalbet promocja lucky look
Odbierz bonusy do 23 000 PLN w totalbet

Dowiedz się wszystkiego o promocji lucky look u bukmachera sportowego totalbet

Czytaj więcej