Jaki Bukmacher Naziemny

92%

Aktualnie na liście legalnych polskich bukmacherów, znajdziemy już dziesięć kolejnych firm, aczkolwiek nie każda z nich funkcjonuje już w realiach rynkowych. Tym samym zestawienie stale powiększa się, a gracze coraz częściej zadają pytanie, którego bukmachera wybrać i przede wszystkim, dlaczego? Każdy z operatorów ma swoją wizję na prowadzenie działalności w sieci oraz bezpośrednio stacjonarnie, dlatego też należy się przyjrzeć zagadnieniu kompleksowo i ocenić jak realnie prezentuje się na tle konkurencji, czym zaskakuje, jakie ma promocje i jak wysokie kursy? Aspektów na które należy zwrócić uwagę jest zdecydowanie więcej, dlatego też zapraszamy was do naszego artykułu, w którym przedstawimy wszystkie marki i sprawdzimy wszystkie ich mocne oraz potencjalnie słabe strony.

Bukmacherzy dostępni na naszym rynku

Przed podsumowaniem przedstawimy po prostu główne możliwości danego bukmachera. W poniższych punktach sprawdzamy zatem promocje, ofertę zakładów i ogólne opinie serwowane nam bezpośrednio przez te marki. Na końcu z kolei skupimy się na bezpośredniej ocenie lokali naziemnych. Tam z kolei sprawdzamy obsługę, zestawienie oferty, ilość i wysokość kursów i także dostępność do poszczególnych miejsc.

Jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów w PolsceSTS

Jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Nic zatem dziwnego, że sponsorują piłkarską reprezentację Polski, ale też Jagiellonię Białystok oraz Lecha Poznań. Ich oferta jest na tyle szeroka i interesująca, że bez wątpienia zainteresują nawet najbardziej sceptyczne osoby. Mamy tu w końcu do czynienia z marką absolutnie bezpieczną, w pełni legalną, współpracują z najlepszymi metodami płatniczymi na świecie. Wszystko to składa się nam w jedną całość, która pozwala stwierdzić, że założenie u nich konta będzie ciekawym, prostym i błyskawicznym rozwiązaniem. Sam proces to ledwie minuta pracy. Jeśli dodatkowo potwierdzicie swój profil za pomocą skanu dowodu osobistego, od razu będziecie mogli przejść do rzeczy i grać za prawdziwe pieniądze, wygrywając potężne kwoty. W ich przypadku nie ma koloryzowania, są ciekawe fakty, jak chociażby: „STS jest największą polską firmą bukmacherską, która przyjmuje zakłady na wyniki wydarzeń sportowych oraz społeczno-politycznych. Spółka powstała w 1997 roku i od tego momentu z powodzeniem działa na terenie całego kraju, zatrudniając blisko 1.300 osób. Bukmacher STS nieprzerwanie inwestuje w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki którym zdystansował krajowych konkurentów.”

Fortuna

Postrzegana jest jako jedna z najlepszych polskich marek w zakresie bukmacherki. Nic dziwnego, ich oferta i stabilne promocje doprowadziły m.in. do współpracy z Legią Warszawa, ale też z 1 Ligą piłkarską. Zresztą, partnerów można wymieniać znacznie więcej, co tylko potwierdza potężne zaangażowanie i budowanie więzi z fanami i kibicami z całego kraju. Stąd też przygotowaliśmy dla was krótką recenzję, w której przyglądamy się wszystkim aspektom powiązanym z grą w Fortunie. Na początku pod uwagę bierzemy oczywiście stronę internetową. Jest całkowicie responsywna, dzięki czemu idealnie dostosuje się do waszego urządzenia. Lista promocji jest tu długa, szczególnie, że te podzielone są na punkty stacjonarne i internetowe. Do tego dochodzą chociażby Mistrzostwa Typerów na podstawie których zmagać się będziecie z innymi graczami z całej Polski. Jest tu także ciekawa opcja zbierania punktów, które następnie wymienicie na prawdziwe pieniądze. Oznacza to, że bukmacher zdecydował się mocno wspierać graczy i stałych bywalców. Zresztą, otrzymacie pieniądze nawet za przyprowadzenie znajomych i jego rejestrację na miejscu. Nie brakuje wydarzeń sezonowych, np. związanych z Olimpiadą. Zawsze bądźcie na bieżąco, gdyż mogłoby wam coś po prostu uciec.

LVbet

To jedna z polskich marek, która przebojem wdarła się na rynek. Dobre warunki oferowane graczom z całego kraju zaowocowały nie tylko wzrostem sprzedaży, ale też współpracą z Wisłą Kraków. W tak krótkim czasie udało się zatem skomponować ciekawe rozwiązania, która skusiły jedną z najbardziej uznanych marek sportowych w kraju. Nie będzie tu zaskoczeniem cytat, który zaciągnęliśmy ze strony samego operatora: „Lvbet to bez wątpienia legalny bukmacher internetowy. Swoje istnienie na polskim rynku zakładów bukmacherskich zawdzięcza licencji Ministerstwa Finansów, regulującej zakłady online na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Dzięki temu, usługi świadczone przez lvbet.pl w pełni umożliwiają Wam dostęp do profesjonalnej oferty zakładów sportowych.” – dodali jeszcze: „Bukmacher lvbet to pewna marka, budząca głębokie zaufanie jej użytkowników. Przekonały się już o tym rzesze graczy naszych zakładów sportowych, a internetowe fora opiniotwórcze stwierdzają jednogłośnie, że lvbet jest wschodzącą gwiazdą polskiego rynku.”

Totolotek legalny bukmacher na naszym rynkuTotolotek

To kolejny polski bukmacher który działa na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dnia 20.06.2013. Już ten pojedynczy zapisek gwarantuje zatem pełnie bezpieczeństwa i legalności. W Polsce funkcjonuje jedynie siedem firm działających na podobnych zasadach. Totolotek zaoferuje wam bonus powitalny oraz darmowy zakład. Jak czytamy na ich stronie, cała akcja jest niezwykle prosta: „Świetna oferta na początek przygody w zakładach bukmacherskich online. Zarejestruj się i odbierz bonus 100% aż do kwoty 500 zł! Dodatkowo za otwarcie konta otrzymasz darmowy zakład Freebet 20 zł na grę. Nigdzie nie znajdziesz takiej oferty powitalnej – sprawdź nas teraz!” Do tego dochodzi pięć kolejnych akcji, z czego część sprawdzicie także w ofercie stacjonarnej.

Milenium

To marka już powszechnie uznana i ceniona. Zaczynali od punktów stacjonarnych, obecnie poszerzyli swoją ofertę także o rozgrywki sieciowe. Dzięki temu zaliczyli ogromny progres. Zresztą, działają na podstawie przyznanej przez Ministerstwo Finansów licencji. To z kolei doprowadziło do tego, iż możemy tu mówić o całkowicie legalnej opcji, która spodobać się może wszystkim. Mówimy tu zatem o jednym z powodów, dla których stworzyliśmy tą krótką recenzję. Znajdziecie w niej wszelkie istotne informacje o tym jak grać, dlaczego. Premia powitalna wynosi w tym przypadku 100% aż do kwoty łącznej 760 złotych. Jeśli zatem dokonacie takiego przelewu na dzień dobry, maksymalnie do 10 dni po założeniu konta, przysługiwać wam będzie bonus. Ta kwestia przewidziana jest wszak na urządzenia mobilne, w przypadku lokalu sprawa ma się znacznie inaczej, tam bowiem oferta skupia wokół siebie inne założenia.

Etoto

To marka zaufana i całkowicie bezpieczna, dlatego rozrywka u nich stoi na najwyższym poziomie. Użytkownicy nie muszą się martwić o założone konta, czy posiadane tam środki finansowe. Współpraca z Ministerstwem Finansów oddała nam bowiem ciekawy projekt, który warto poznać. To bardzo aktywny bukmacher, dlatego też otrzymacie liczne promocje, w tym rzecz jasna tą powitalną. Stanowi ona o sile operatora. Jest też słynna już akcja 5+: „Dzięki funkcji PIĘĆ+ w zakładach prostych składających się z 5+ zakładów otrzymasz dodatkowe wygrane. Wykres przedstawia procentowe wygrane, które możesz zdobyć dzięki PIĘĆ+.” Jest to bardzo atrakcyjne rozwiązanie dla osób, które dodają więcej typów do swojego kuponu. Większe wygrane zawsze kuszą i eToto doskonale to rozumie. Zakłady sportowe tu dostępne to oczywiście prawdziwy ogrom. Jest ich zaprawdę dużo, poczynając od piłki nożnej, przez koszykówkę, tenisa, hokej na lodzie, siatkówkę, piłkę ręczną. Wszystko uzupełnione jest o zdarzenia dodatkowe jak strzelcy bramek, wynik do przerwy, do 75 minuty, końcowy, liczba autów, rogów, rzutów wolnych i wiele więcej. Wszystko to możecie sprawdzać i dostosować do swojej wiedzy analitycznej. Niektóre mecze oferują nawet 100 propozycji, dlatego jest to dobry wyznacznik. Łącznie bukmacher oferuje kilkanaście tysięcy zdarzeń, nawet podczas przerw w meczach klubowych.

superbet -Jaki BukmacherSuperbet

Jest jednym z trzech najmłodszych bukmacherów, który pojawił się na polskim rynku. Marka pochodzi z Rumunii, gdzie świętowała ogromne sukcesy. Operator zdecydował się je przełożyć także na nasze podwórko, dzięki czemu otrzymaliśmy mocną, atrakcyjną ofertę, którą z myślą o was obecnie recenzujemy. Ten krótki materiał pozwoli wam stwierdzić, czy warto założyć tam konto, i jeśli tak, to dlaczego? W opisie na ich stronie czytamy: „Superbet został założony w 2009 r. w Rumunii, jako jeden z operatorów zakładów bukmacherskich na dynamicznie rozwijającym się rynku branży bukmacherskiej i hazardowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Od czasu założenia, firma Superbet rozwinęła swoją sieć do ponad 600 punktów naziemnych na terenie całej Rumunii. Prężnie się rozwijając, firma powiększyła swoje wpływy, oferując zakłady online i otwierając kasyna.” Oczywiście to tylko część zestawienia o którym warto wiedzieć.

Forbet

Jest kolejną marką o której chcielibyśmy wspomnieć. Ich oferta bonusowa i sportowa stoi na bardzo wysokim poziomie, są też aktywni na rynku sportowym, wspierając kluby piłkarskie, ale też żużlowe, a do połowy tego roku również SKRĘ Bełchatów. Lokale stacjonarne znajdują się praktycznie w całej Polsce, dlatego natrafienie na nich nie będzie szczególnie trudne, zwłaszcza, że w ostatnim czasie poszerzyli swoje możliwości i trafili nawet do… pizzerii, gdzie przy telewizorze i relacjach piłkarskich można się bezpośrednio pokusić o zostawienie świeżego kuponu. Sami piszą o sobie w następujący sposób: „ForBET, jako firma bukmacherska działający w internecie, oferuje swoim klientom bardzo atrakcyjne kursy, dzięki czemu zdobywa coraz większe uznanie. Naszym atutem jest również bogata oferta zdarzeń oraz dyscyplin sportowych, których niejeden tradycyjny bukmacher może nam pozazdrościć.”

Totalbet

Na rynku działa dopiero od tego roku. Również funkcjonuje na podstawie prawa przyznanego im przez Ministerstwo Finansów. Totalbet co prawda daleko jeszcze do firm przedstawionych powyżej, jednakże ich wysoka aktywność, w tym poprzez media społecznościowe, pokazuje nam, że warto się nimi zainteresować. Co znajdziemy w ich zapowiedziach? Otóż tak właśnie piszą: „jesteśmy legalną, polską firmą bukmacherską, utworzoną w 2017 roku. Oferujemy możliwość zawierania zakładów wzajemnych w internecie, a wkrótce także w punktach naziemnych. Na rynku wyróżniamy się jakością, zgodną z zachodnimi standardami. Szeroka oferta i wysokie kursy, połączone z nowoczesnym systemem. To jakość, na którą czekałeś!” – czy zatem warto? Bez wątpienia.

PZBuk

Na koniec zostawiliśmy wam jeszcze jedną, dziesiątą markę. Jest to firma, która już uzyskała licencję, jednak wciąż nie weszła oficjalnie na rynek, tak jeśli chodzi o internet jak i tym bardziej lokale stacjonarne. Miejsca w których mogą się otworzyć nie są jeszcze znane, wiemy jednak, że za firmą stoi europejski potentat, co samo w sobie jest sporą zapowiedzią udanych i wciągających wydarzeń. Czekamy z niecierpliwością na dalsze informacje.

Mając to wszystko na uwadze, warto zatem spytać, jaki bukmacher naziemny was zainteresuje? Czym się kierować i jak zapowiedziane wyżej deklaracje przekładają się na rzeczywistość? STS i Fortuna to bezdyskusyjnie dwie największe marki, wspierają polski sport w największym stopniu. Czy jednak to właśnie na nich powinno się zwrócić uwagę i tak znacząco odskakują innym rywalom? W tym mocnemu Milenium, eToto czy LVbet? Ciężko powiedzieć, dlatego też oceniamy poniżej wszystkie te firmy w zakresie następujących czynników:

Nazwa bukmachera

Czystość i przystępność lokalu

Oferta promocyjna

Ilość zdarzeń

Wysokość kursów

STS

10

10

7

7

Fortuna

10

9

7

7

Milenium

7

9

6

6

Etoto

7

9

7

7

LVbet

7

7

6

6

Forbet

6

8

6

6

Totalbet

1

7

5

5

Superbet

1

10

5

5

PZBuk

0

0

0

0

Totolotek

7

8

8

7

Wspomniane wyżej noty oscylują w granicach od 0 do 10.

Liczne promocje i bonusy

Nie ma co ukrywać, że obok promocji, to właśnie ilość zdarzeń i przypisane do nich kursy są dla gracza najważniejsze. W przypadku ofert bonusowych, należy pamiętać, że te stanowczo różnią się w sieci. Tam są zdecydowanie wyższe, nie oznacza to jednak, że czeka na graczy posucha. Świetnym przykładem jest tu rumuńskie Superbet, które zaoferowało swoim graczom aż sześć stałych promocji, które opisują następująco: „W naszej ofercie znajdziesz zakłady specjalne, dzięki którym Twoje wygrane będą jeszcze większe. Codziennie czeka na Ciebie mnóstwo wydarzeń Z WYSOKIMI KURSAMI. Piłka nożna, tenis, hokej, siatkówka, piłka ręczna czy koszykówka – to tylko niektóre z dyscyplin znajdujących się w naszej bogatej ofercie. Przy okazji najważniejszych spotkań i turniejów, we wszystkich dyscyplinach sportu, poszerzamy naszą ofertę o specjalne i unikatowe zakłady bukmacherskie.” – po czym dodają jeszcze: - „Każdy dzień to stałe promocje: Super Mecz, Super EXTRA, Super 6 CZY SUPER BONUS. Każda z nich pozwoli Ci na uzyskanie jeszcze wyższych wygranych.”

Jak zatem widzicie, nie musi być wcale nudno, a dla was dostępne będą wyższe kursy i dodatkowe opcje z których korzystać można każdego dnia. Bukmacherzy naziemni wydają się być mocno deprecjonowani, głównie za sprawą trendu przesiadywania w internecie. Prawda jest jednak taka, że można tam zawsze liczyć na pomocną obsługę, sporą ilość kursów, modyfikowanych na żywo, często na ekranach przy których możecie spędzić nawet cały dzień. Lokale stacjonarne – i dotyczy to wszystkich wspomnianych przez nas firm działających off-line – dysponują także telewizorami, gdzie puszczane są transmisje na żywo lub mecze z cyklu wirtualnych zakładów. To dodatkowy produkt, po który sięga się coraz chętniej. Na jego podstawie obstawiacie fikcyjne mecze, co jest świetnym urozmaiceniem w przypadku, w którym ligi mają przestoje lub ogólnie przerwy, w tym zimową.

Jaki bukmacher naziemny?

Każdy z dostępnej dziewiątki przykłada się należycie do swojej oferty, ale oczywistym jest, że niektóre z nich dysponują większą mocą w zakresie proponowanych zdarzeń. Przykładowo STS, Fortuna, Totolotek czy Milenium systematycznie udostępniają od 20 do nawet 50 tysięcy propozycji, czego nie można powiedzieć o pozostałych firmach. Ich gwałtowny rozwój pokazuje jednak, że to, co najważniejsze, wciąż jest przed nami.

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Betfan - opinie graczy i ocena bukmachera online
Betfan - opinie graczy i ocena bukmachera online

Na naszym rynku zawitały kolejne legalne zakłady sportowe. Poznaj ofertę bukmachera Betfan. Sprawdzamy oferowane kursy i zakłady sportowe oraz promocje dla wszystkich użytkowników

Czytaj więcej

Free bet 29 zł z bonusem na start 100% do 1000 zł w STS
Free bet 29 zł z bonusem na start 100% do 1000 zł w STS

We współpracy z zakładami bukmacherskimi STS przygotowaliśmy atrakcyjną promocję na start. Na jej podstawie zyskacie free bet 29 zł oraz bonus 100% do kwoty 1000 złotych

Czytaj więcej

Najwyższe wygrane u legalnych bukmacherów w Polsce
Najwyższe wygrane u legalnych bukmacherów w Polsce

Poznaj najwyższe wygrane jakie padły do tej pory na stronach legalnych zakładów bukmacherskich w naszym kraju.Często wygrane te zaczynają się od co najmniej 500 000 zł

Czytaj więcej

Oprogramowanie bukmacherskie SBBETTING
Oprogramowanie bukmacherskie SBBETTING

Przedstawiamy ofertę oprogramowania bukmacherskiego SBBETTING dostępnego w większości stron zakładów sportowych. Poznaj ich pełna i atrakcyjną ofertę zakładów

Czytaj więcej

Oprogramowanie bukmacherskie SBTECH
Oprogramowanie bukmacherskie SBTECH

Poznaj ofertę legalnych zakładów bukmacherskich korzystających z oprogramowania dostarczanego przez SBTECH .Sprawdzamy listą zakładów , promocji i wydarzeń na żywo.

Czytaj więcej

Oprogramowanie bukmacherskie Intralot
Oprogramowanie bukmacherskie Intralot

Intralot jest jednym z dostawców oprogramowań bukmacherskich. W ich ofercie znajdziemy klasyczne zakłady, ale też za zakłady wirtualne na żywo czy też typu pre-recorded

Czytaj więcej

Oprogramowanie bukmacherskie BetConstruct
Oprogramowanie bukmacherskie BetConstruct

Sprawdź jak prezentuje się firma i czego należy się spodziewać po oprogramowaniu dostępnego na stronach legalnych zakładów bukmacherskich od dostawcy BetConstruct.

Czytaj więcej

Jaki Bonus Powitalny u bukmachera
Jaki Bonus Powitalny u bukmachera

Strony z zakładami bukmacherskimi starają się przyciągnąć graczy atrakcyjnymi bonusami powitalnymi. Sprawdź na jakie oferty promocyjne możesz liczyć i jakie korzyści zyskasz

Czytaj więcej

Bonus bez ryzyka
Bonus bukmacherski bez ryzyka

Bonus bez ryzyka jest jedną z popularnych promocji na stronie zakłądów bukmacherskich. Sprawdź na czym polega ta oferta i jakie można dzięki niej zyskać dodatkowe korzyści

Czytaj więcej

Dostawcy oprogramowania u polskich bukmacherów z licencja
Dostawcy oprogramowania u polskich bukmacherów z licencja

Poznaj dostawców oprogramowania na stronach legalnych zakładów bukmacherskich z polską licencją.Na naszym rynku znajdziemy już 16 stron gdzie w pełni legalnie możemy zagrać

Czytaj więcej