Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

92%

Właśnie się rozpoczynają w Europie eliminacje do piłkarskich mistrzostw w Katarze 2022. Czeka nas zatem wiele emocji, w tym również w naszej grupie. Bukmacherzy w związku z nowymi rozgrywkami oferują klientom ciekawe promocje. W firmie TotalBet można bowiem liczyć na bonus freebet w wysokości 25 złotych. Jak można po niego sięgnąć?

Odbierz swój darmowy zakład

Odbierz swój darmowy zakład w totalbetNowa akcja u bukmachera TotalBet obowiązuje w dniach 23.03.2021 od godziny 12:00 do 25.03.2020 do godziny 20:45. Zadaniem każdego z klientów jest postawienie kuponu AKO za co najmniej 100 złotych. Muszą się na nim znaleźć co najmniej 4 zdarzenia, z których każde musi mieć kurs minimalny 1,20. Co najmniej jedno z tych zdarzeń dotyczyć musi meczów kwalifikacji Mistrzostw Świata w piłce nożnej rozgrywanych w dniach 24-28.03.2021. Jeśli spełnimy te warunki, to bez względu na wynik kuponu dostaniemy w nagrodę freebet o wartości 25 złotych.

Trzeba pamiętać o tym, że do promocji nie kwalifikują się zakłady systemowe, jak i również pochodzące z oferty specjalnej. Sam freebet trafi na nasze konto, gdzie będzie znajdował się w środkach bonusowych. Może on zostać w całości wykorzystany wyłącznie na zakładach na żywo, zarówno solo jak i AKO, gdzie kupon będzie miał kurs minimalny 2,00. Z takiej oferty klient może skorzystać tylko raz. Wszystkie szczegółowe informacje zostały zawarte w regulaminie na stronie internetowej bukmachera.

W ofercie tego bukmachera można liczyć na sporo innych ciekawych promocji. Single Live to również szansa na zwrot podatku na zakładach na żywo. Z kolei za każdego gola strzelonego przez Polaka bądź też obroniony przez naszego bramkarza rzut karny dostaniemy 10 złotych freebetu.

Odbierz free bet 25 zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej