Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

92%

Właśnie się rozpoczynają w Europie eliminacje do piłkarskich mistrzostw w Katarze 2022. Czeka nas zatem wiele emocji, w tym również w naszej grupie. Bukmacherzy w związku z nowymi rozgrywkami oferują klientom ciekawe promocje. W firmie TotalBet można bowiem liczyć na bonus freebet w wysokości 25 złotych. Jak można po niego sięgnąć?

Odbierz swój darmowy zakład

Odbierz swój darmowy zakład w totalbetNowa akcja u bukmachera TotalBet obowiązuje w dniach 23.03.2021 od godziny 12:00 do 25.03.2020 do godziny 20:45. Zadaniem każdego z klientów jest postawienie kuponu AKO za co najmniej 100 złotych. Muszą się na nim znaleźć co najmniej 4 zdarzenia, z których każde musi mieć kurs minimalny 1,20. Co najmniej jedno z tych zdarzeń dotyczyć musi meczów kwalifikacji Mistrzostw Świata w piłce nożnej rozgrywanych w dniach 24-28.03.2021. Jeśli spełnimy te warunki, to bez względu na wynik kuponu dostaniemy w nagrodę freebet o wartości 25 złotych.

Trzeba pamiętać o tym, że do promocji nie kwalifikują się zakłady systemowe, jak i również pochodzące z oferty specjalnej. Sam freebet trafi na nasze konto, gdzie będzie znajdował się w środkach bonusowych. Może on zostać w całości wykorzystany wyłącznie na zakładach na żywo, zarówno solo jak i AKO, gdzie kupon będzie miał kurs minimalny 2,00. Z takiej oferty klient może skorzystać tylko raz. Wszystkie szczegółowe informacje zostały zawarte w regulaminie na stronie internetowej bukmachera.

W ofercie tego bukmachera można liczyć na sporo innych ciekawych promocji. Single Live to również szansa na zwrot podatku na zakładach na żywo. Z kolei za każdego gola strzelonego przez Polaka bądź też obroniony przez naszego bramkarza rzut karny dostaniemy 10 złotych freebetu.

Odbierz free bet 25 zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne w LVbet
20 zł na sporty wirtualne w nowym bonusie od LVbet

Każdy z klientów LV BET raz w tygodniu może dostać bonus w wysokości 20 złotych na sporty wirtualne. Zapraszamy do sprawdzenia oferty na stronie www.

Czytaj więcej

Zgarnij 14% więcej w piatkowej ofercie forBet
Zgarnij 14% więcej w piatkowej ofercie forBet

Klienci stacjonarni bukmachera forBET mogą w każdy piątek liczyć na grę bez podatku, gdzie do wybranych kuponów dodawanych jest +14% do wygranej.

Czytaj więcej

IEM Katowice cały esport bez podatku w forBet
IEM Katowice cały e-sport bez podatku w bonusie forBet

Bukmacher internetowy na czas trwania IEM 2021 w Katowicach oferuje swoim klientom +14% do wygranych z kuponów z zakładami esportowymi.

Czytaj więcej