Total Bonus do 51% w Totalbet

92%

Total bonus to odnowiona odsłona słynnego bonusu od Totalbet. Warto z niej skorzystać głównie dlatego, iż naturalnie powiększa wartość każdego granego przez was kuponu. Wystarczy, że znajdą się na nim dwa zdarzenia, by liczyć na premię finansową od tego operatora. Jak to w ogóle funkcjonuje i czego możecie się spodziewać? Nic trudnego. Po dodaniu konkretnej ilości zdarzeń, bukmacher automatycznie powiększa wartość granego kuponu. Przy 2 propozycjach będzie to 2%, ale im więcej ich dodacie, stawka będzie rosnąć do 4, 7, a następnie nawet do… 51%. By zyskać taką premię konieczne jest dodanie 13 propozycji na wasz grany kupon. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi tu wynosić 1,20, zatem jest to proste rozwiązanie.

długoterminowo wdrażane na stronę Totalbet.

Wydarzenie nie ma okresu ważności, co oznacza, że będzie długoterminowo wdrażane na stronę Totalbet. Możecie z niego korzystać dowolną ilość razy, a minimalna stawka kuponu to tylko 1 złoty. Pamiętajcie jedynie, że promocji nie można łączyć z żadną inną, co oczywiście oznacza, że zrealizujecie tylko jedną na raz. Sam regulamin zawiera jedynie pięć punktów, dlatego łatwo stwierdzić, iż jest to bonus banalny. Totalbet zachęca przy tym by sprawdzić ich kolejne dodatki, w tym Kasomanię, która jest loterią wydającą nawet 500 000 złotych w gotówce. Musicie to poznać na własnej skórze!

W przypadku Total Bonusu otrzymacie mnóstwo możliwości i nie ma znaczenia czy sięgniecie po piłkę nożną, tenis, koszykówkę, siatkówkę czy jakąkolwiek inną dyscyplinę. Całość będzie tu dostępna dla was, dlatego możecie skupić się na grze, tak jak to robiliście do tej pory, wygrywając przy tym do 51% kasy!

Odbierz bonus Totalbet

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

NobleBet - opinie graczy i ocena bukmachera online
NobleBet - opinie graczy i ocena bukmachera online

Jak prezentuje się NobleBet? Czy warto ich poznać? Jakie mają bonusy i ofertę zakładów sportowych, tryb na żywo czy wirtualny? Typujemy specjalnie dla was!

Czytaj więcej

NobleBet - oferat bukmacherska
NobleBet - oferta bukmacherska

NobleBet zaoferował swoje pierwsze zestawienie zakładów sportowych. Oceniamy jak się prezentuje i notujemy o najważniejszych jego punktach.

Czytaj więcej

Betclic Bukmacher
Betclic - opinie graczy i ocena bukmachera online

Bukmacher Betclic oferuje szeroką ofertę zakładów sportowych, jak również promocji, za sprawą których otrzymacie dodatkowe możliwości wygranych.

Czytaj więcej

Bonus 49pln na aplikacje z bukmacherem totolotek
Bonus 49pln na aplikacje z bukmacherem Totolotek

Skorzystaj z mobilnego bunusu bukmacherskiego, który wykorzystasz rejestrując się i grając na przykład przez telefon. Odbierz nawet 49zł. Sprawdź szczegóły

Czytaj więcej

14% na zakłady prematch u bukmachera Milenium
14% na zakłady prematch u bukmachera Milenium

Milenium organizuje happy hours, a w nich kupony zostaną powiększone o 14%. Jak to zrobić i jak musicie dokładnie grać? Tłumaczymy.

Czytaj więcej

Total Bonus do 51% w Totalbet
Total Bonus do 51% w Totalbet

Promocja Total Bonus gwarantuje nawet do 51% większe wygrane. Nie ma znaczenia w jakiej dyscyplinie gracie, kasa jest większa… i już!

Czytaj więcej

Bukmacher totalbet wraca z Loteria Kasomania 3.0
Bukmacher totalbet wraca z Loteria Kasomania 3.0

Totalbet wraca z Kasomanią! Bukmacher wyda w nagrodach łącznie 500 000 złotych. Chcecie sięgnąć po nagrodę główną? Próbujcie już dziś!

Czytaj więcej

Wszystko o Betgames u bukmachera STS
Wszystko o Betgames u bukmachera STS

BetGames od STS to kompletnie nowy wymiar gry hazardowej. Poznajcie się z Wojną, Bakaratem oraz Pokerem z prawdziwymi krupierami.

Czytaj więcej

Forbet Bonus 2000PLN
Zakłady bukmacherskie online forbet i bonus do 2000pln

Jak działa bonus powitalny od forBET? Ile maksymalnie można sobie zapewnić gotówki za jego sprawą? Chętnie pomożemy z odpowiedziami!

Czytaj więcej

Fortuna 10% Jak działa logo
Jak działa bonus na 10% Live u bukmachera Fortuna

Bonus +10% na zdarzenia live już na was czeka. Jak to działa i czego dokładnie spodziewać się po ofercie bukmachera Fortuna?

Czytaj więcej