Total Bonus do 51% w Totalbet

92%

Total bonus to odnowiona odsłona słynnego bonusu od Totalbet. Warto z niej skorzystać głównie dlatego, iż naturalnie powiększa wartość każdego granego przez was kuponu. Wystarczy, że znajdą się na nim dwa zdarzenia, by liczyć na premię finansową od tego operatora. Jak to w ogóle funkcjonuje i czego możecie się spodziewać? Nic trudnego. Po dodaniu konkretnej ilości zdarzeń, bukmacher automatycznie powiększa wartość granego kuponu. Przy 2 propozycjach będzie to 2%, ale im więcej ich dodacie, stawka będzie rosnąć do 4, 7, a następnie nawet do… 51%. By zyskać taką premię konieczne jest dodanie 13 propozycji na wasz grany kupon. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi tu wynosić 1,20, zatem jest to proste rozwiązanie.

długoterminowo wdrażane na stronę Totalbet.

Wydarzenie nie ma okresu ważności, co oznacza, że będzie długoterminowo wdrażane na stronę Totalbet. Możecie z niego korzystać dowolną ilość razy, a minimalna stawka kuponu to tylko 1 złoty. Pamiętajcie jedynie, że promocji nie można łączyć z żadną inną, co oczywiście oznacza, że zrealizujecie tylko jedną na raz. Sam regulamin zawiera jedynie pięć punktów, dlatego łatwo stwierdzić, iż jest to bonus banalny. Totalbet zachęca przy tym by sprawdzić ich kolejne dodatki, w tym Kasomanię, która jest loterią wydającą nawet 500 000 złotych w gotówce. Musicie to poznać na własnej skórze!

W przypadku Total Bonusu otrzymacie mnóstwo możliwości i nie ma znaczenia czy sięgniecie po piłkę nożną, tenis, koszykówkę, siatkówkę czy jakąkolwiek inną dyscyplinę. Całość będzie tu dostępna dla was, dlatego możecie skupić się na grze, tak jak to robiliście do tej pory, wygrywając przy tym do 51% kasy!

Odbierz bonus Totalbet

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet
Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet

forBET to jeden z tych bukmacherów, który oferuje swoim klientom symulowane gry karciane. Czym one są i jak można obstawić zakłady?

Czytaj więcej

Oferty promocyjne w punkltach Fortuna
Oferty promocyjne w punktach Fortuna

Dla naszych czytelników sprawdzamy, jak wyglądają promocje dla klientów stacjonarnych punktów marki Fortuna. Zapraszamy zatem do lektury.

Czytaj więcej

Nowość ! Gry karciane w ofercie ForBet
Nowość ! Gry karciane w ofercie ForBet

Poznaj nową ofertę bukmachera forBet gry karciane. Już teraz możesz zagrać z prawdziwą krupierką w symulowane rozgrywki karciane. Zasiądź do stołu i daj się ponieść magii kart

Czytaj więcej

Zyskaj 100 zł tygodniowo z e-sport w LvBet
Zyskaj 100 zł tygodniowo z e-sport w bonusie LvBet

Bukmacher LVBet przygotował dla swoich klientów ciekawą ofertę z bonusem 100 złotych. Wystarczy jedynie w każdym tygodniu obstawiać e-sport.

Czytaj więcej

Szansa na większą wygraną z powiększonym kursem w LvBet
Szansa na większą wygraną z powiększonym kursem w LvBet

Kombi Boost to nowa oferta na stronie bukmachera LV bet, gdzie za każde kolejne zdarzenie na kuponie można dostać nawet +75% wyższe kursy.

Czytaj więcej

Wygrywaj o 40% więcej z promocją ForBet
Wygrywaj nawet o 40% więcej z promocją bukmachera ForBet

Dzięki najnowszej promocji u bukmachera forBET możliwe jest zwiększenie swoich wygranych ze sportów wirtualnych nawet o 40%. Więcej o ofercie na stronie www.

Czytaj więcej

UEFA Euro 2021 gdzie i jak obstawiać?
UEFA Euro 2021 gdzie i jak obstawiać mecze piłkarskie?

Na naszej stronie internetowej podpowiadamy graczom, jak obstawiać mecze podczas Euro 2021. zapraszamy zatem do sprawdzenia naszego małego poradnika.

Czytaj więcej

BetX aktualne
BetX - bonusy bukmacherskie - Luty 2021

Poznaj nowego bukmachera na naszym rynku Betx i sprawdź jego bogaty wybór zakładów, oraz atrakcyjne promocje z bonusami. Na start odbierz 7777zł oraz freebet o wartości 30zł

Czytaj więcej

Bonus na start do 7777zł do odbioru w BetX
Bonus na start do 7777zł do odbioru u bukmachera BetX

Już teraz zyskaj tysiące na start u bukmachera BetX. Jest to bowiem nowa marka na rynku, która jako bonus powitalny oferuje +100% od depozytu do 7777 złotych!

Czytaj więcej

BetX - opinie graczy i ocena bukmachera online
BetX - opinie graczy i ocena bukmachera online

BetX to nowy bukmacher na rynku. Na naszej stronie sprawdzamy jego słabe i mocne strony, szczegółową ofertę. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej