Free bet o wartości 25 zł z Ligą Misztów w TotalBet

92%

Liga Mistrzów to najbardziej prestiżowe piłkarskie rozgrywki na świecie. Nie dziwi nas zatem fakt, że są tak często wybierane w zakładach bukmacherskich, jak i sami operatorzy hazardowi decydują się na wprowadzenie ciekawych promocji z nimi związanych. Świetnym tego przykładem jest bukmacher TotalBet, który wprowadził dla swoich klientów freebet 25 PLN.

Odbierz swój freebet

Odbierz swój freebet z Ligą Mistrzów w totalBetNajnowsza oferta związana jest z fazą pucharową piłkarskiej Ligi Mistrzów. Zadaniem gracza jest postawienie kuponu typu multi, który zawierać będzie minimum 4 zdarzenia, a każde z nich musi mieć kurs minimalny na poziomie 1.20. Bardzo ważne jest także to, że przynajmniej jedno z tych zdarzeń na kuponie musi dotyczyć Ligi Mistrzów. Jeśli uda się nam zrealizować te warunku, to w nagrodę dostaniemy freebet o wartości 25 PLN. Musi być on później wykorzystany do gry w ofercie na żywo.

W takim przypadku nasz freebet musi zostać w całości postawiony w zakładach na żywo, gdzie może to być kupon z pojedynczym zdarzeniem bądź też AKO, jednak minimalny łączny kurs musi wynieść 2.00. Wygrana z zakładu doliczana jest od razu do salda głównego z możliwością dalszej gry lub wypłaty, co też sprawia, że nie trzeba spełniać kolejnych warunków. Trzeba jednak pamiętać o tym, że opcja Cash-out nie ma zastosowania do kuponów zawartych w tej akcji. Ponadto sam freebet ważny jest przez tylko w czasie 48 godzin od momentu jego przyznania.

Warto oczywiście sprawdzić także inne oferty promocyjne. na podobnych zasadach działa Liga Europy Freebet, gdzie trzeba spełnić te same warunki, jednak na kuponie musi się znaleźć co najmniej jedno zdarzenie związane z piłkarską Ligą Europy.

Odbierz free bet 25 zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej