Dostawcy oprogramowania u polskich bukmacherów z licencja

92%

Dostawców oprogramowania związanego z zakładami bukmacherskimi w internecie jest tak wielu, że wyliczenie ich wszystkich graniczy z cudem. Jest to jeden z tych aspektów o których na co dzień nie myślimy, koncentrując się na samej grze. Na pewno jednak zwróciliście uwagę, że większość zakładek obstawiania na waszych ulubionych stronach jest praktycznie taka sama. Dzieje się tak, ponieważ marki korzystają głównie z jednej, wskazanej firmy. Nie dzieje się tak zresztą bez powodu. Chodzi tu o kwestie umów wewnętrznych, a także aspekty wygody i doświadczenia, zdobywanego przez inne podmioty. W naszym artykule chcemy sprawdzić jakie oprogramowania używane są na polskich stronach oraz czego tak na dobrą sprawę mogą oczekiwać użytkownicy z tym powiązani. Zapraszamy do lektury, która należycie wdroży was w świat zakładów sportowych i sprawi, że będziecie z jeszcze większą precyzją obstawiać swoje ulubione kupony na dalszą grę.

Więcej w temacie: Oprogramowanie bukmacherskie SBBETTINGOprogramowanie bukmacherskie SBTECHOprogramowanie bukmacherskie IntralotOprogramowanie bukmacherskie BetConstruct

Same firmy dostarczające oprogramowanie to podmioty bardzo interesujące. Dla Polaków mogły się dać poznać już w 2012 roku, kiedy to STS wykupił część udziałów w powoli upadającym Greepie. Spółka była wówczas w tarapatach, po tym, gdy odszedł jeden z głównych inwestorów. Obecnie sytuacja znacznie się ustabilizowała, a sama marka zaczęła dostarczać systemy i gwarantować ich poprawne działanie na każdym możliwym etapie. Wiele marek samo zadbało o to, żeby przygotować właściwe do typowania oprogramowanie, co jest praktyką znacznie inną niż za granicą. Ma jednak oczywiście swoje korzyści, gdyż nie wiąże się to z kosztownymi abonamentami. Na dalszym etapie naszego materiału przygotowaliśmy dla was informacje o tym, czego dokładnie możecie się spodziewać za sprawą wdrożonego oprogramowania. Wiadomym jest bowiem, że będzie ono nakierowane na zakłady sportowe, ale trzeba wiedzieć także, że większość obecnych firm działa także na rynku Na żywo oraz zakładów wirtualnych. Dzięki temu zestawienie jest szersze, ale też o wiele bardziej wymagające dla samego gracza oraz rzecz jasna, firmy odpowiedzialnej za przygotowanie całego systemu.

Możliwości zakładów na bazie danego oprogramowania

Możliwości zakładów na bazie danego oprogramowaniaDostawcy oprogramowania u polskich bukmacherów to w istocie temat rozległy, ale skoncentrujmy się teraz na ich realnej pracy. Jak bowiem wiecie, każdy z nich oferuje szereg propozycji związanych z finalną ofertą do gry. W pierwszej kolejności skupimy się na grze tradycyjnej. Zwykle oddaje się możliwość typowania singli, czyli kuponów pojedynczych, a następnie kombinacyjnych (łączonych) i systemowych, które są bardziej skomplikowane i skierowane głównie do osób, które grają od dłuższego czasu. W ich przypadku można bowiem grać z pewnym zabezpieczeniem – jeśli gracie wiele zdarzeń na jednym kuponie, może się okazać tak, że któraś z propozycji nie wejdzie. Wówczas w kuponie systemowym zostanie on mimo wszystko rozliczony jako zwycięski. Naturalnie, pomniejszony o pewien współczynnik wynikający niejako z podpórki. Poza rodzajami kuponów będzie wam oczywiście dane sprawdzenie odpowiednich kolumn z dyscyplinami sportowymi, na które możecie postawić. Zwykle lista ta jest długa. O ile naturalnym wydaje się, że piłka nożna wieść będzie tu absolutny prym, tak nie zapomniano o dalszych dodatkach. Mamy tu na myśli koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, hokej na lodzie czy tenis i golf. Od dłuższego czasu propozycji przybywa i niektóre marki oferują ich nawet kilkadziesiąt, włączając w to niszowe dyscypliny lub te, które w danym momencie są na topie. Dochodzą do tego zdarzenia okazjonalne, jak dla przykładu rozdanie Oscarów, Grammy i innych. Furorę od ostatniego roku robią także sporty elektroniczne, a w tym Counter Strike: Global Offensive, FIFA 19, DOTA 2, League of Legends czy seria Call of Duty lub Battlefield. W każdym z przypadków oferta jest oczywiście szersza, bowiem pojedyncze zdarzenia i mecze, np. Real Madryt kontra FC Barcelona, dysponują propozycjami rozszerzonymi. Mamy tu na myśli wiele rodzajów handicapów, ale też powiązane z tym gry na ilość bramek, wynik do połowy, po kwadransie, strzelców goli, rzuty wolne, rożne, auty, nawet żółte i czerwone kartki. Okazjonalnie pojawiają się ciekawe typy premium jak… Czy Luis Suarez ugryzie swojego przeciwnika? Takich propozycji generalnie jest od kilku nawet do przeszło dwustu (200+), dlatego też prawdziwi analitycy znajdą tu bez trudu coś ciekawego dla siebie. Nie wahajcie się zresztą z szukaniem, możecie bowiem trafić na niezwykłe perełki, które pomogą wam wygrywać bardzo duże kwoty pieniężne.

O ile wszelkie zdarzenia i mnogość takiej oferty to oczywiście zawsze kwestia dostawcy oprogramowania, tak nie ma co ukrywać, że potencjalna wysokość kursów jest już kwestią indywidualną i należy do operatora. Jest to jeden z tych powodów, dla których zawsze warto sprawdzać więcej niż jedną propozycję. Bywa tak, że dana marka bardzo mocno inwestuje w jeden rodzaj sportu, dzięki czemu oferowana jest wyższa stawka bazowa, która różni się dla przykładu nawet o 1,00 lub więcej. W tym jednak zakresie musielibyśmy dokonać analizy wszystkich 16 legalnych polskich bukmacherów lub sprawdzić chociaż tych, którzy już teraz udostępniają swoje oferty poprzez internet. Wysokość kursów dla wielu graczy jest najważniejszym aspektem doboru odpowiedniego bukmachera, dlatego w tym zakresie wszelkie studia deweloperskie zadbały o to, by systemy były elastyczne. Obok ilości zdarzeń oraz właśnie wysokości potencjalnego kuponu liczy się trzeci czynnik, którym jest tu szybkość rozliczania kuponu. Cały ten proces na szczęście działa już automatycznie, dzięki czemu każdy potencjalny gracz może liczyć od samego początku na błyskawiczne dodanie środków. Oczywiście, pod warunkiem, że kupon okazał się zwycięski i wszystkie zdarzenia są już właściwie rozliczone. Ten proces jest lub powinien być bezbłędny. Znany jest przypadek z polskiego rynku, kiedy gracz miał odrzucony kupon, mimo iż oficjalne statystyki UEFA stały po jego stronie. Skuteczne okazało się dopiero skontaktowanie z właściwymi osobami poprzez Twitter i następnie przez Wykop, nagłaśniając sprawę. Na szczęście gracz otrzymał swoje środki i jak liczymy, także stosowną rekompensatę. Są to jednak wydarzenia absolutnie niszowe i ciężko jest na nie natrafić na co dzień, dlatego tez nie musicie się tym martwić.

Oferty zakładów sportowych

Oferta zakładów sportowych to czynnik łączony zarówno przez operatora – bukmachera, jak również dewelopera, który odpowiada za jego możliwości wewnętrzne. Jest to baza do typowania każdego z nas, która bardzo często jest uzupełniana o kolejne czynniki. W dobie szybkiego rozwoju internetu oraz technologii traficie bardzo często na propozycje mocno rozbudowane. Mamy tu na myśli pełen harmonogram meczów na najbliższy tydzień oraz dane statystyczne. To one są obecnie jednym z bardziej cenionych dodatków na każdej stronie zakładów. Za ich sprawą dowiecie się, jak wygląda tabela danej ligi bez wychodzenia ze strony bukmachera. Sprawdzicie dane z zakresu strzelców bramek, ilości puszczonych goli, bilans na wyjeździe i w meczach domowych. Jakby tego było mało, bardzo często zestawienie uzupełnione jest o zjawisko Head 2 Head, czyli wgląd w to, jak historycznie wyglądały wyniki dwóch mierzących się ze sobą drużyn. Im bardziej rozbudowane będzie zagadnienie, tym więcej niezbędnych informacji otrzymacie w jednym miejscu. To cenna i wartościowa porada wobec której żaden analityk nie przejdzie obojętnie. Dlatego też jeśli gracie nie tylko dla zabawy, ale liczą się dla was dane, powinniście się temu przyjrzeć i próbować swoich sił na najwyższym poziomie.

Oferty bonusowe

Oferty bonusowePamiętajmy wszyscy, że studia deweloperskie i dostawcy oprogramowania to czynnik niezbędny na każdej stronie hazardowej tego typu. Razem z nimi spotkacie też często zestawy połączonych promocji, które będą dedykowane właśnie dla was. Im bardziej precyzyjny okaże się system, tym lepiej go do siebie dostosujecie, a następnie przekujecie na sukces. Podamy wam kilka przykładów bonusów, których realizacja możliwa jest właśnie za sprawą odpowiedniego oprogramowania, które testuje możliwości. Opcją wartą uwagi na pewno będzie Forbet, który tnie ryzyko na każdy weekend, co opisali następująco: „W weekend kolejny raz na boiska wybiegną piłkarze najlepszych lig Europy oraz naszej rodzimej Ekstraklasy. Jak dobrze wiemy bardzo często ten jeden, jedyny „pewniaczek” psuje kupon i musimy obejść się smakiem wygranej. Z tego tytułu przygotowaliśmy dla was promocje bukmacherską, która pozwoli na zminimalizowanie ryzyka przegranej. Wystarczy zagrać kupon z min. 5 zdarzeniami z Premier League, La Liga, Ligue 1, Bundesligi, Serie A i/lub Esktraklasy za 99 PLN. W momencie gdy jedno zdarzenie „nie wejdzie” zwracamy stawkę w postaci bonusu!” – brzmi nieźle? Biorąc pod uwagę, że to właśnie między piątkiem a niedzielą gramy najwięcej, na pewno rzucicie okiem na dalszy regulamin. Inna sprawa, że panujący w Polsce podatek to dla wielu graczy nie lada zmora. Ten sam bukmacher, choć nie jest on jedyny w kraju w tym zakresie, oferuje zwiększenie wartości kuponu o 14%, co rozpisano następująco: „Codziennie każda osoba, która zagra kupon z minimum 4 zdarzeniami w godzinach 6:00-12:00 i wygra, otrzyma bonus w postaci zwiększenia wygranej o 14%! Oferta dotyczy zarówno dni powszednich jak i weekendów. Skorzystaj z naszej aplikacji lub strony internetowej i daj się ponieść sportowym emocjom - my uwielbiamy zapach zwycięstwa o poranku, a Ty?”

Podsumowanie

Jak zatem widzicie, oferta zakładów oraz promocje to czynniki, które niejako definiują dobrą stronę związaną z zakładami sportowymi. Im bardziej sprawdzicie, jak prezentuje się całość, tym więcej dzięki temu osiągniecie. Nigdy zatem nie lekceważcie zestawienia danego bukmachera, bowiem może się okazać, że będzie to dla was ciekawa alternatywa i sposobność do zagrania mocnego kuponu. Dostawcy oprogramowania w tym zakresie spisują się bardzo dobrze, działają szybko i skutecznie, bez usterek i przerw technicznych. Stąd też nie obawiajcie się o możliwości gry, tylko się nią cieszcie. Z naszej strony pragniemy wszystkich gorąco zaprosić do zabawy i życzyć powodzenia, jednocześnie dodając, że na naszej stronie znajdziecie wiele tematów pobocznych, powiązanych z obstawianiem meczów i ogólnie wydarzeń hazardowych tego typu. Takiej wiedzy nigdy za dużo, z tym się chyba akurat zgodzicie?

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej