Jakie płatności online u bukmachera

92%

Internetowe firmy bukmacherskie cieszą się coraz większym powodzeniem w Polsce. Obok zagranicznych bukmacherów, z których usług korzystamy już od wielu lat, na rynku pojawiają się także oficjalne polskie firmy. Wszystko to sprawia, że oferta internetowych bukmacherów zwiększa się z roku na rok. Obstawianie zakładów w takich miejscach wiąże się jednak z posiadaniem gotówki na indywidualnym koncie. Jest to możliwe tylko dzięki płatnościom online. Konieczne jest zatem dokonanie wpłaty za pośrednictwem jednej z wybranych metod, jak i później zrealizowanie wypłaty wygranych pieniędzy. Jakie zatem płatności można spotkać u bukmachera?

Jak wyglądają wpłaty i wypłaty u bukmachera?

Jak wyglądają wpłaty i wypłaty u bukmachera?Po wejściu na swe konto u wybranego bukmachera od razu znajdziemy zakładkę związaną z transakcjami pieniężnymi. Jeśli chcemy przelać środki na swe konto, to szukamy opcji typu: zasil lub doładuj konto, wykonaj przelew. Wybieramy wtedy jedną z dostępnych opcji, o których pisaliśmy powyżej, po czym wybieramy kwotę, jaką chcemy doładować swe konto. Następnie zostajemy przekierowani do banku, portfela elektronicznego czy innego miejsca,  w którym dokonujemy przelewu. W przypadku wpłat zazwyczaj nie spotkamy się z żadnymi prowizjami. Wpłaty realizowane są natychmiastowo, dzięki czemu po krótkim czasie znajdą się na naszym koncie.

Inaczej nieco wygląda sytuacja z wypłatami. W ich przypadku możemy także skorzystać z jednej z kilku dostępnych metod. Niektóre z nich są bezpłatne, a inne wymagają opłacenia prowizji rzędu 1 euro czy 2.5% od kwoty wypłaty. Sam przelew nie jest realizowany natychmiastowo (z małymi wyjątkami), więc trzeba czekać na pieniądze na swym koncie bankowym czy w portfelu elektronicznym od 1 do 3,5 dni. Warto oczywiście pamiętać, że zarówno w przypadku wpłat jak i wypłat obowiązują pewne limity co do minimalnych i maksymalnych kwot. Z reguły wpłaty dostępne są od kwoty 10 euro, 40 złotych, a wypłaty od 20 euro, 80 złotych. Oczywiście są firmy bukmacherskie, które proponują niższe lub wyższe limity. Warto zawsze to sprawdzić przed dokonaniem transakcji.

Karty kredytowe i debetowe

Nie da się ukryć, że od lat płatność kartami debetowymi i kredytowymi jest najchętniej wykorzystywana przez polskich graczy u bukmacherów. Z pewnością jest to bardzo prosta i szybka metoda, gdyż już przy pierwszej transakcji online u bukmachera możemy zapisać swoją kartę. Dzięki temu można błyskawicznie dokonywać przelewów bez konieczności mozolnego wpisywania danych bądź tylko z opcją wpisania 3 cyfr zabezpieczających. Wybrana przez nas kwota najczęściej przelana jest z konta bankowego na nasze konto gracza. Jednak często karty debetowe powiązane są również z innymi metodami płatności, o których wspomnimy w dalszej kolejności. Wpłaty na konto gracza są błyskawiczne, dzięki czemu już po kilku sekundach czy minutach będziemy mogli dysponować swymi środkami na koncie u bukmachera. Polskie i zagraniczne firmy bukmacherskie dają nam zazwyczaj do wyboru karty debetowe lub kredytowe Visa, MasterCard bądź też Maestro. Przelewy realizowane z polskiego konta dla zagranicznego kasyna obsługującego płatności w euro czy dolarach związane są jednak z gorszym  przelicznikiem walut. Dlatego też przy większych sumach zarówno wpłaty jak i wypłaty będą wiązać się ze sporymi różnicami w kursie oficjalnym a tym bankowym.

Błyskawiczny przelew bankowy

Sporym powodzeniem cieszy się również błyskawiczny przelew bankowy. Bukmacherzy korzystają z takich operatorów jak PayU, Dotpay czy też Tpay. Taka platforma pośrednicząca między bankiem a bukmacherem to gwarancja bezpieczeństwa przelewu środków jak i również szybkości działania. Można z nich korzystać przez 24 godziny na dobę, o każdej porze. Dzięki temu w przeciwieństwie do samego banku, wypłata księgowana jest natychmiastowo, przez co możemy liczyć na szybki przelew pieniędzy między kontami. Bardzo istotne jest to, że tacy operatorzy na co dzień obsługują kilkadziesiąt banków obecnych na polskim rynku, przez co możemy mieć pewność, że na liście znajdziemy coś dla siebie. Istotne jest również to, iż jest to w pełni darmowa metoda płatności, gdzie operatorzy czy bukmacherzy nie pobierają od nas prowizji za wykonanie przelewu.

Neteller

Jest to jeden z popularnych na rynku portfeli elektronicznych. Jest to system, dzięki któremu  wszelkie transakcje przeprowadzane są w ciągu kilku minut. Ponadto dzięki niemu można wpłacać lub wypłacać środki pieniężne za pomocą przypisanej do swojego konta karty. Neteller proponuje swym użytkownikom przy tym ciekawy system lojalnościowy, gdzie za transakcje otrzymuje się punkty, a wszelkie zgromadzone punkty można wymieniać na nagrody rzeczowe. Neteller to dla nas przede wszystkim swoboda działania. Wszelkie wykonywane przez nas transakcje dokonywane są natychmiast, nie ponosimy przy tym żadnych kosztów prowizji, a pieniądze są przesyłane natychmiast. Neteller zapewnia nam przy okazji anonimowość w sieci. Dzięki temu nie musimy obawiać się o to, że informacje o naszych transakcjach z bukmacherem zostaną przesłane odpowiednim urzędom. Ponadto ten portfel elektroniczny gwarantuje nam niski koszt przewalutowania, przez co zaoszczędzimy więcej pieniędzy niż w banku na samych kursach walut.  Jeśli chcemy obniżyć koszta prowizji, przewalutowań, wypłat, to możemy skorzystać z programu VIP. Zapewnia on między innymi wyższe limity wypłaty pieniędzy, prowadzenie konta w dwóch czy trzech walutach, niższe opłaty za przewalutowanie, jak i również bezpłatne wypłaty kartą kredytową.

Skrill

Skrill to gigant rynkowy, jeśli chodzi o portfele elektroniczne. Wystarczy jedynie wspomnieć o tym, że to ta firma jest obecnie właścicielem Netellera. Jest to obecnie najbardziej popularny na świecie portfel elektroniczny. Za pomocą tego portfela możemy w każdej chwili wpłacić lub wypłacić pieniądze u dowolnego bukmachera. Jego ogromną zaletą jest fakt, iż występuje on u większości bukmacherów internetowych. Z jego pomocą nasz depozyt jest natychmiastowy. Z reguły u większości bukmacherów zarówno wpłaty jak i wypłaty przez Skrill są darmowe. Także i on zapewnia nam anonimowość. W przypadku niektórych transakcji finansowych Skrill może pobrać od nas niewielkie opłaty, aczkolwiek są one mało odczuwalne dla naszego konta. Oczywiście posiada on wszelkie zabezpieczenia, które znajdziemy choćby w bankach internetowych. Użytkownikom oferowana jest przy tym karta bankomatowa, dzięki której możliwe jest dokonywanie płatności w sieci bez prowizji, jak i również w stacjonarnych sklepach.

Trustly

Trustly to znany na rynku pośrednik w płatnościach i przelewach internetowych. Jest on obecny u dużej liczby bukmacherów internetowych. Gwarantuje on natychmiastowe wpłaty jak i również korzystne cenowo przewalutowanie. Niestety wiele osób narzeka na jego poziom zabezpieczeń. Na stronie Trustly musimy podać swój login i hasło do konta bankowego, co wzbudza spore podejrzenia. Poniekąd korzystanie z Trustly wiąże się ze złamaniem umowy, którą zawarliśmy z bankiem. Wielu ekspertów odradza korzystanie z tej formy. Ewentualnie za każdym razem po dokonaniu przelewu przez tego pośrednika, powinniśmy zmieniać hasło na swym koncie bankowym.

Tradycyjny przelew bankowy

Z pewnością jest to już archaiczna, a przy tym rzadko korzystna opcja przelewu pieniędzy między bankiem a bukmacherem. Mimo wszystko u wielu firm bukmacherskich nadal można spotkać ten system. Polega on po prostu na tym, że na swym koncie u bukmachera po wyborze tej opcji otrzymujemy wszelkie niezbędne dane do przelewu. Wypełniamy je na koncie bankowym, po czym realizujemy przelew. Z pewnością to najlepsza opcja dla tych, którzy boją się korzystać z innych form przekazywania pieniędzy. Niemniej jednak należy pamiętać, że w przeciwieństwie do kart płatniczych czy portfeli elektronicznych, tradycyjny przelew bankowy nie działa natychmiastowo, dlatego też pieniądze na naszym koncie u bukmachera mogą się pojawić dopiero następnego dnia lub po kilku dniach, jeśli wysyłamy przelew w piątek wieczorem.

Paysafecard

Bardzo dużym powodzeniem cieszy się Paysafecard. Jest to karta przedpłacona z przeznaczeniem do płacenia w Internecie. Dzięki niej nie musimy podawać danych bankowych czy też danych karty kredytowej. To jeden z najlepszych sposobów na zachowanie anonimowości w sieci, zwłaszcza w transakcjach pieniężnych. Z racji swego przeznaczenia karta ta służy wyłącznie do dokonania wpłaty. Posiada ona 16-znakowy kod PIN, który należy wpisać w odpowiednim oknie u bukmachera. Sporą zaletą jest również fakt, że zakupimy ją w sklepach z elektronikach, na stacjach benzynowych, w sieci czy choćby w wybranym kiosku. Można ją znaleźć w nominałach 20, 30, 50, 100 oraz 300 zł.

ecoPayz

ecoPayz to inny ceniony na rynku portfel internetowy. ecoPayz także zapewnia nam szybki i bezpieczny, a możliwa do zamówienia w serwisie karta płatnicza MasterCard umożliwia nam dokonywanie płatności w innych miejscach niż bukmacher. Ten portfel internetowy nie jest tak popularny jak Skrill czy Neteller, jednak może być dla nich dobrą alternatywą. Jeśli zdecydujemy się na posiadanie konta Gold, to będziemy mogli liczyć na obsługę aż 10 walut do wyboru. Ceniona jest tutaj niska prowizja za przewalutowanie. Także i jego serwis internetowy dostępny jest w języku polskim. Obowiązuje tutaj również zupełny brak opłat za przelewy wewnętrzne.

Revolut

Jest to jeden z nowszych portfeli elektronicznych na rynku, który jednak cieszy się dużym zainteresowaniem. Obecny jest w coraz większej liczbie kasyn i bukmacherów internetowych. Jego unikalność polega na tym, iż jest na co dzień przez nas zarządzany poprzez aplikację zainstalowaną na telefonie. Dzięki temu faktycznie ma się zbliżyć do portfela obecnego w kieszeni. Z jego pomocą mamy okazję tworzyć wirtualne karty MasterCard, jak i również u firmy możemy dla siebie zamówić plastikową bankomatową kartę MasterCard, której koszt zamówienia przy darmowym koncie to jedynie 10 złotych. Z pomocą tego portfela możemy operować aż 25 walutami. Ponadto umożliwia on zakup i przechowywanie kryptowalut. Ogromną zaletą tego systemu płatności jest fakt, iż obecny w nim kurs przewalutowania jest identyczny jak w przypadku transakcji międzybankowych. W ten oto sposób można otrzymać najlepsze kursy w portfelach internetowych! Przy darmowym koncie możemy liczyć również na darmowe wypłaty z bankomatów do 800 PLN w ciągu każdego miesiąca. Tworzone przez nas wirtualne karty mogą mieć zmienne numery, przez co zwiększa się bezpieczeństwo naszych środków na koncie.

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej