Obstawianie na późne gole

92%

Gracie zawsze na „nosa”? Czy jednak bezpośrednio analizujecie wszystkie mecze, które znaleźć można w ofercie zakładów sportowych? Możliwości jest wiele, a jedną z nich jest bezpośrednio strategia. Jej wdrożenie prawie zawsze jest niezwykle proste i dodatkowo powiększa szanse na końcowy sukces, co przecież jest celem każdego użytkownika, który typuje na realne spotkania. Dlatego też chcemy wam przedstawić strategię na obstawianie na późne gole, czyli te z przedziału od 76 do 90 minuty. To bardzo wciągające zagadnienie i jak pokazują statystyki – skuteczne. Dlatego też warto zapoznać się z całym tekstem i od razu spróbować go wdrożyć. Zanim jednak do tego dojdziemy, przedstawimy wam podstawowe zagadnienia na które możecie liczyć u niemal każdego bukmachera na jakiego natraficie.

Czym się kierować przy wyborze strony bukmacherskiej ?

Czym się kierować przy wyborze strony bukmacherskiej ?Zanim każdy z was przejdzie do typowania zakładów, należy podjąć niezwykle ważną decyzję nakierowaną na dobór strony, której powierzycie swoje dane osobowe oraz środki finansowe. Wbrew pozorom decyzja nie jest tu prosta, bowiem opierać się powinna na wielu różnych faktach. Dobre zakłady bukmacherskie to takie, które oferują najwyższe kursy, bardzo szybko rozliczają kupony, a do tego gratyfikują gracza poprzez cenne promocje. Nie można pomijać żadnego z tych aspektów, bowiem wszystkie one pomogą nam dodatkowo w realizacji strategii o której mowa. W przypadku wysokości kursów są one tutaj kluczem do sukcesu końcowego. Warto zatem porównać nawet kilkanaście znanych nam stron – np. 10 legalnych polskich bukmacherów – po czym skierować się na tą, która oferuje kursy maksymalne w lidze, która bezpośrednio nas interesuje. Pole działań należy zawęzić do tematu nas interesującego, gdyż może być tak, że dana firma ma lepszą ofertę, ale nie na wszystkie ligi i dyscypliny o czym też warto napisać. Do tego dochodzą promocje. Obstawianie na późne gole bazuje na prostych założeniach, jednakże możemy je wesprzeć przez bonusy. Może to być premia od pierwszej wpłaty (nawet do przeszło tysiąca złotych!), doładowanie gotówkowe, freebety na dobry początek czy też zwrot gotówkowy i programy partnerskie czy lojalnościowe i VIP. Każdy ten czynnik wpływa na wydłużenie rozgrywki, większe stawki czy też potencjalnie ogromne wygrane, nie możemy o tym zapominać. Mając zatem te wszystkie elementy na uwadze przedstawimy ogólny zarys strategii. Jakich ona drużyn dotyczy i jak zwiększa nasze szanse na końcowy sukces? Już tłumaczymy!

Strategia na sukces końcowy

Strategia uznawana jest za prostą, gdyż bazuje po prostu na zapoznaniu się ze statystykami. Niektóre zakłady sportowe udostępniają na swojej stronie bezpośrednie statystyki wszystkich drużyn z danej ligi. Jednak jeśli nie macie takiej możliwości, koniecznie sprawdźcie strony sportowe, które udostępniają wszystkie liczby, które mogą was zainteresować. Atutem jest także fakt, że nie będziecie potrzebowali zbyt dużych kwot pieniężnych, by zacząć odpowiednio wygrywać. Strategia przewidziana jest dla każdego typu graczy, od początkujących, przez rozwojowych i weteranów, bądź high rollerów, którzy grają wyłącznie za duże kwoty.

Pierwszym celem każdego gracza będzie tu dotarcie do drużyn, które charakteryzują się wygranymi wysokimi, gdzie różnica bramek jest zwykle znacząca. Oczywiście są to faworyci, których wygrana jest wkalkulowana od samego początku, a każdy inny wynik niż ich wysokie zwycięstwo należałoby traktować jako wielką niespodziankę. Właśnie do tego potrzebna jest strona ze statystykami o której wspomnieliśmy wyżej. Kursy standardowe na zwycięstwo takiej ekipy oscylują w granicy 1,30 lub nawet mniej. Wybierając ten mecz koniecznie przejdźcie do zakładki z zakładami dodatkowymi, czyli tymi poza podstawowymi jak handicap czy klasyczne 1 X 2, które spotkacie na głównej stronie zakładów. Następnie wybieracie zakład na ostatni gol zdobywany jest w przedziale 76-90. Niektóre strony bukmacherskie mogą mieć inaczej zapisane to zagadnienie, liczy się jednak ostatecznie sam przedział czasowy w którym padnie ostatnia bramka. Wówczas kurs znacząco rośnie, nawet w przypadku faworytów. W takim przypadku sięga on nawet współczynnika 1,93 co zdecydowanie polepsza startowe 1,30 o którym już pisaliśmy. Taki typ oferowany jest niemalże zawsze, na każdą główną grę, nie tylko za sprawą Ligi Mistrzów czy Mistrzostw Świata, ale też w ligach europejskich i z innych kontynentów, dlatego też warto całość obserwować i analizować pod wskazanym przez nas kątem. Jeśli tak właśnie zagracie, szanse na ostateczne zwycięstwo wynoszą 59,26% z wyliczeń ogólnych twórcy strategii. Straty oscylują w granicach 40,74%, przez co łącznie zysk netto pokazuje nam granicę 14,89% (gdzie wliczone są też wartości zakładu, cała inwestycja). Mając na uwadze stale rosnące przychody możemy monitorować potencjalne dalsze zakłady i dostosowywać stawki do swoich – większych możliwości. Przydatne okazują się tu także promocje, na podstawie których zyskacie czasem nawet dwukrotnie więcej środków, które też można zrealizować na daną grę.

Podsumowanie

Uwaga! Pamiętajcie, że strategia ta sprawdza się wyłącznie w kuponach pojedynczych, czyli tzw. Singlach. Absolutnie nie można ich łączyć i tworzyć zestawienia kombinacyjnego, gdyż całościowo obniża to szanse sukcesu i sprawia, że taki kupon ma znacznie mniejsze szanse powodzenia. Od strategii nie ma odstępstw i należy się do niej w pełni dostosować, trzymając się z góry nakreślonych zasad. Dzięki temu wysoki procent wygranych zostanie utrzymany, co będzie przecież waszym celem. Nie zapominajcie także o szczegółowej analizie każdej wybranej drużyny. Świetnym przykładem zwycięstw tego rodzaju jest m.in. Paris Saint-Germain z Ligue1.

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej