Betclic - opinie graczy i ocena bukmachera online

92%

Kojarzycie markę Betlic? Swojego czasu był to jeden z popularniejszych bukmacherów na świecie. Obecnie, za sprawą przyznanej przez Ministerstwo Finansów licencji, wraca do łask graczy z Polski. Jaki jest tego efekt? Musicie sprawdzić sami, zwłaszcza, że w istocie jest co oceniać. Firma postawiła ogromny nacisk na rozwój i wspieracie klienta, czego efektem jest doskonała oferta, jak również zestawy promocyjne, stale uzupełniane o dodatkowe, krótsze przedsięwzięcia. Jeśli zatem szukacie marki, która będzie dla was aktywna i otwarta na liczne pomysły, zdecydowanie powinniście zwrócić uwagę właśnie na Betclic, które w najbliższych miesiącach na pewno będzie jedną z najaktywniejszych firm w tym właśnie zakresie.

Betclic bukmacher

Betclic bukmacher w internecieJeśli w skrócie mamy przedstawić firmę, najlepiej pokusić się o ich krótki opis, który pozwolimy sobie zaciągnąć z ich strony: „Przedmiotem działalności BEM Operations Limited w Polsce jest świadczenie usług w zakresie organizowania zakładów wzajemnych w sieci Internet pod marką Betclic poprzez stronę internetową www.betclic.pl oraz aplikację mobilną. Spółka jest również aktywna na innych rynkach europejskich, posiada między innymi licencję na świadczenie usług hazardowych w Portugalii.” – marka nie powinna być wam obca, jako iż jest to jeden z tych podmiotów, który przez lata wywierał ogromny wpływ na wygląd zakładów sportowych w kraju i za granicami. Efektem było założenie tysięcy kont, które aktualnie wracają do łask. Założenie takiego konta to zresztą minuta. Wystarczy mieć ukończone 18 lat i przejść przez formularz rejestracyjny, który znaleźć można bezpośrednio na witrynie. Gdy to zakończycie, od razu można się zalogować, zweryfikować konto i przykładowo dokonać swojej pierwszej wpłaty. Tą zrealizujecie na kilka sposobów w zależności od tego, jakie rozwiązania preferujecie. Kwestia ta na pewno będzie jednak jeszcze rozwijana, jako iż wszyscy chcielibyśmy działać na bazie Skrilla czy też Netellera. Jeśli jednak dokonacie depozytu, czekają na was dalsze niespodzianki. W poniższych akapitach przytoczymy tak promocje, ofertę, jak również zagadnienia wsparcia klienta, na które możecie tam liczyć.

Promocje u bukmachera online Betclic

Dochodzimy do tego momentu w przypadku pierwszej wpłaty. Wielu z graczy oczekuje na tej podstawie pierwszej promocji powitalnej. Betclic wyszło jednak z założenia, że już teraz ma na tyle kont, które należy przywrócić niejako do aktywności, że działanie bonusowe z początku zostało wyłączone. Nie musicie się tym jednak przejmować, ponieważ czekają na was inne, równie atrakcyjne dodatki. Sam polski bukmacher online oferuje przede wszystkim trzy działania stałe: Multi+, Boost oraz Cashout. Gdy już te zrozumiecie i wykorzystacie, pozostaną także specjalne misje i akcje krótkoterminowe, czego świetnym przykładem jest zagadnienie „Misja: Kupony. Do 60 zł bonusu”. Jak to działa? Za każdy kupon, który postawisz z min. kursem 2,00 i przy stawce nie niższej niż 20 złotych, otrzymacie specjalną premię. Jeśli takich kuponów postawicie co najmniej 10, zyskacie w ten sposób 60 złotych na dalszą rozrywkę na stornie. A to dopiero początek, bowiem wydarzenia, które opisaliśmy jako długoterminowe, będą z wami od samego początku. W ten sposób Multi+ zapewni wam chociażby powiększenie wartości kuponu o nawet 50% w zależności od ilości zdarzeń na nim. Boost z kolei powiększa wartość poszczególnych kursów, a Cashout zezwala zakończyć kupon systemowy przed ostatnim gwizdkiem ostatniego meczu. To świetne wsparcie, bo przecież każdy z nas zna przypadki w których przegrywaliśmy, bo nasz faworyt nagle zawodził lub tracił bramkę w 95 minucie. Jednocześnie przypominamy, że wszelkie premie tego rodzaju podlegają warunkom i zasadom bukmachera. Taki regulamin jest w pełni obligatoryjny i znajdziecie w nim wszelkie wytyczne, które będą dotyczyć waszej gry. Dane w tej kwestii znajdziecie na stronie „Promocje”, która znajduje się na głównej belce dostępnej na stronie. Z taką wiedzą skupicie się na zabawie, a wygrywanie będzie łatwe jak nigdy. Warto się zatem zastanowić nad tym, w czym w ogóle możecie wygrać i jak to zrobić?

Oferta zakładów sportowych Betclic

Oferta zakładów sportowych BetclicOfertę należy podzielić na zakłady oraz wersję zakładów sportowych na żywo. Do tego spokojnie możemy dodać aplikacje mobilne. O ile strona jest responsywna i świetnie sprawdzi się na każdego typu urządzeniu, tak możecie ściągnąć dodatkowe oprogramowanie, dostępne na iOS i Androidzie. W ten sposób zagracie na kluczowe dyscypliny sportowe, od piłki nożnej, przez uwielbiany w Polsce tenis, badminton, boks, piłkę ręczną, siatkówkę czy wiele innych. Łącznie wybór zakłada kilkadziesiąt dyscyplin. Ich aktywność zależna jest oczywiście od części sezonu. Samo stawianie także jest tu szalenie proste, wystarczy wybrać kurs, który was interesuje. Wiele z nich będzie trafiało bezpośrednio na prawą stronę witryny, gdzie widzicie zdarzenia pojedyncze, wielokrotne oraz systemowe. Od was zależy, które was skuszą i dlaczego. Te pierwsze są najłatwiejsze i najpewniejsze, jednakże drugie oferują najwyższe kursy, szczególnie, jeśli propozycji jest wiele. Systemowe natomiast dają pewnego rodzaju podpórkę, która wspólnie z Cashoutem może wam sprawić naprawdę wiele przyjemności. W tej materii Betclic dokłada także wysokie kursy bazowe i natychmiastowy system realizacji kuponów. W ten sposób możecie być pewni, że czeka na was wyłącznie to, co najciekawsze i najkorzystniejsze z punktu widzenia wymagającej osoby. Dotyczy to także rozwiązania na żywo, gdzie typuje się na mecze, które już trwają. Świetnie współpracuje to z systemem Betclic TV.

Wsparcie klienta u bukmachera

Betclic to w pewnym sensie młoda firma. Powrót w 2019 roku sprawił, że wiele działów należało poważnie odświeżyć. Efekt jest taki, że na stronie znajdziecie nie tylko nowe zakładki odpowiedzialnego hazardu, ale także dodatkowe wydarzenia, pomoc, FAQ. Kluczowe z punktu widzenia gracza na pewno będzie samo wsparcie. Możecie tu liczyć na kontakt mailowy, ale też przez czat na żywo. Jest on wszak dostępny wyłącznie po zalogowaniu na swoje konto. Dlatego też jeśli macie jakieś zapytania, należy się w pierwszej kolejności zalogować. To otworzy wam niejako drogę do wszelkich możliwości oraz kontaktu z konsultantem, który chętnie błyskawicznie rozwiąże wasz problem.

Jak zatem widzicie, Betclic w istocie dołożył wszelkich starań do tego, by zaoferować nam możliwie najwyższy komfort usług. Oczywiście na konkretne recenzje jeszcze przyjdzie pora, mieliśmy jednak okazję rozegrać kilkanaście pierwszych kuponów, których rozliczenie jak również system kursów i promocji, w pełni i pozytywnie nas zaskoczył. Jeśli zatem już teraz otrzymujemy możliwie najwięcej, to należy zakładać, że będzie tu jedynie lepiej. Pamiętajcie przy tym, by w procesie rejestracyjnym nałożyć sobie odpowiednie limity i wybrać czas, który nie będzie w żaden sposób negatywnie wpływać na wasz komfort życia, o czym więcej przeczytać można w dziale odpowiedzialnej gry, który widać na stronie.

Odbierz bonusy od Betclic

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Najciekawsze zakłady na 2020 u bukmachera iForbet
Najciekawsze zakłady na 2020 u bukmachera iForbet

W ofercie Forbet widoczne są zakłady specjalne. Za ich sprawą możecie dotrzeć do propozycji nietypowych z bardzo wysokimi kursami ogólnymi.

Czytaj więcej

Mistrzostwa typerów 2020 u bukmachera Fortuna
Mistrzostwa typerów 2020 u bukmachera Fortuna

W ofercie Fortuny znajdują się wyjątkowe Mistrzostwa Typerów, które w każdym tygodniu nagradzać będą najlepszych graczy. Poznaj szczegóły.

Czytaj więcej

Cashback 1500pln u bukmachera online Milenium
Cashback 1500pln u bukmachera online Milenium

W Milenium możecie liczyć na 3 poziomy cashbacku, a ten zapewni wam nawet do 1 500 złotych zwrotu na wasze konto gracza. Jak?

Czytaj więcej

Bonus 300PLN na wirtuale od bukmachera online LVBET
Bonus 300PLN na wirtuale od bukmachera online LVBET

Na stronie LVbet znajdziecie dział promocji na zakłady wirtualne. Za sprawą bonusu trwającego do 12.01 otrzymacie nawet 300 złotych w premii.

Czytaj więcej

Moc bonusów w nowej promocji bukmacherskiej Etotomania
Moc bonusów w nowej promocji bukmacherskiej Etotomania

Etoto organizuje bezterminowe wyścigi z nagrodami. Można tu zdobywać trzy rodzaje premii na trzech odrębnych poziomach. Sprawdź to!

Czytaj więcej

Nowy bonus King Size u bukmachera internetowego Totolotek
Nowy bonus King Size u bukmachera internetowego Totolotek

W promocji King Size od Totolotka otrzymać możecie nawet 66% więcej wygranych. Sprawdźcie jak sięgnąć po dużą kasę.

Czytaj więcej

Ubezpiecz swój zakład sportowy u bukmachera  Milenium
Ubezpiecz swój zakład sportowy u bukmachera Milenium

W zakładach sportowych Milenium otrzymaliście bezpieczne zakłady, które dają możliwość wygrania kuponu przy jednej wpadce.

Czytaj więcej

Pakiet powitalny Pudziana do 3000PLN u bukmachera Betfan
Pakiet powitalny Pudziana do 3000PLN u bukmachera Betfan

Bukmacher Betfan oferuje trzy premie powitalne, które zapewnią wam nawet do 3 000 złotych. Jak sięgnąć po takie środki w praktyce?

Czytaj więcej

Noblebet bonusy bukmacherskie
Noblebet - bonusy bukmacherskie - Styczeń 2020

Zakłady bukmacherskie Noblebet oferują liczne bonusy i promocje. Wyjaśniamy jak działają i dlaczego warto z nich skorzystać.

Czytaj więcej

Obstawiaj NHL i NBA i wygrywaj nagrody w LVBET!
Obstawiaj NHL i NBA i wygrywaj nagrody w LVBET!

Promocja na NBA oraz NHL od LVBet kusi za sprawą nagród i premii głównej – 8 000 złotych w gotówce. Jak je zdobyć? Tłumaczymy.

Czytaj więcej