Betclic - opinie graczy i ocena bukmachera online

%


  Kojarzycie markę Betlic? Swojego czasu był to jeden z popularniejszych bukmacherów na świecie. Obecnie, za sprawą przyznanej przez Ministerstwo Finansów licencji, wraca do łask graczy z Polski. Jaki jest tego efekt? Musicie sprawdzić sami, zwłaszcza, że w istocie jest co oceniać. Firma postawiła ogromny nacisk na rozwój i wspieracie klienta, czego efektem jest doskonała oferta, jak również zestawy promocyjne, stale uzupełniane o dodatkowe, krótsze przedsięwzięcia. Jeśli zatem szukacie marki, która będzie dla was aktywna i otwarta na liczne pomysły, zdecydowanie powinniście zwrócić uwagę właśnie na Betclic, które w najbliższych miesiącach na pewno będzie jedną z najaktywniejszych firm w tym właśnie zakresie.

  Betclic bukmacher

  Betclic bukmacher w internecieJeśli w skrócie mamy przedstawić firmę, najlepiej pokusić się o ich krótki opis, który pozwolimy sobie zaciągnąć z ich strony: „Przedmiotem działalności BEM Operations Limited w Polsce jest świadczenie usług w zakresie organizowania zakładów wzajemnych w sieci Internet pod marką Betclic poprzez stronę internetową www.betclic.pl oraz aplikację mobilną. Spółka jest również aktywna na innych rynkach europejskich, posiada między innymi licencję na świadczenie usług hazardowych w Portugalii.” – marka nie powinna być wam obca, jako iż jest to jeden z tych podmiotów, który przez lata wywierał ogromny wpływ na wygląd zakładów sportowych w kraju i za granicami. Efektem było założenie tysięcy kont, które aktualnie wracają do łask. Założenie takiego konta to zresztą minuta. Wystarczy mieć ukończone 18 lat i przejść przez formularz rejestracyjny, który znaleźć można bezpośrednio na witrynie. Gdy to zakończycie, od razu można się zalogować, zweryfikować konto i przykładowo dokonać swojej pierwszej wpłaty. Tą zrealizujecie na kilka sposobów w zależności od tego, jakie rozwiązania preferujecie. Kwestia ta na pewno będzie jednak jeszcze rozwijana, jako iż wszyscy chcielibyśmy działać na bazie Skrilla czy też Netellera. Jeśli jednak dokonacie depozytu, czekają na was dalsze niespodzianki. W poniższych akapitach przytoczymy tak promocje, ofertę, jak również zagadnienia wsparcia klienta, na które możecie tam liczyć.

  Promocje u bukmachera online Betclic

  Dochodzimy do tego momentu w przypadku pierwszej wpłaty. Wielu z graczy oczekuje na tej podstawie pierwszej promocji powitalnej. Betclic wyszło jednak z założenia, że już teraz ma na tyle kont, które należy przywrócić niejako do aktywności, że działanie bonusowe z początku zostało wyłączone. Nie musicie się tym jednak przejmować, ponieważ czekają na was inne, równie atrakcyjne dodatki. Sam polski bukmacher online oferuje przede wszystkim trzy działania stałe: Multi+, Boost oraz Cashout. Gdy już te zrozumiecie i wykorzystacie, pozostaną także specjalne misje i akcje krótkoterminowe, czego świetnym przykładem jest zagadnienie „Misja: Kupony. Do 60 zł bonusu”. Jak to działa? Za każdy kupon, który postawisz z min. kursem 2,00 i przy stawce nie niższej niż 20 złotych, otrzymacie specjalną premię. Jeśli takich kuponów postawicie co najmniej 10, zyskacie w ten sposób 60 złotych na dalszą rozrywkę na stornie. A to dopiero początek, bowiem wydarzenia, które opisaliśmy jako długoterminowe, będą z wami od samego początku. W ten sposób Multi+ zapewni wam chociażby powiększenie wartości kuponu o nawet 50% w zależności od ilości zdarzeń na nim. Boost z kolei powiększa wartość poszczególnych kursów, a Cashout zezwala zakończyć kupon systemowy przed ostatnim gwizdkiem ostatniego meczu. To świetne wsparcie, bo przecież każdy z nas zna przypadki w których przegrywaliśmy, bo nasz faworyt nagle zawodził lub tracił bramkę w 95 minucie. Jednocześnie przypominamy, że wszelkie premie tego rodzaju podlegają warunkom i zasadom bukmachera. Taki regulamin jest w pełni obligatoryjny i znajdziecie w nim wszelkie wytyczne, które będą dotyczyć waszej gry. Dane w tej kwestii znajdziecie na stronie „Promocje”, która znajduje się na głównej belce dostępnej na stronie. Z taką wiedzą skupicie się na zabawie, a wygrywanie będzie łatwe jak nigdy. Warto się zatem zastanowić nad tym, w czym w ogóle możecie wygrać i jak to zrobić?

  Oferta zakładów sportowych Betclic

  Oferta zakładów sportowych BetclicOfertę należy podzielić na zakłady oraz wersję zakładów sportowych na żywo. Do tego spokojnie możemy dodać aplikacje mobilne. O ile strona jest responsywna i świetnie sprawdzi się na każdego typu urządzeniu, tak możecie ściągnąć dodatkowe oprogramowanie, dostępne na iOS i Androidzie. W ten sposób zagracie na kluczowe dyscypliny sportowe, od piłki nożnej, przez uwielbiany w Polsce tenis, badminton, boks, piłkę ręczną, siatkówkę czy wiele innych. Łącznie wybór zakłada kilkadziesiąt dyscyplin. Ich aktywność zależna jest oczywiście od części sezonu. Samo stawianie także jest tu szalenie proste, wystarczy wybrać kurs, który was interesuje. Wiele z nich będzie trafiało bezpośrednio na prawą stronę witryny, gdzie widzicie zdarzenia pojedyncze, wielokrotne oraz systemowe. Od was zależy, które was skuszą i dlaczego. Te pierwsze są najłatwiejsze i najpewniejsze, jednakże drugie oferują najwyższe kursy, szczególnie, jeśli propozycji jest wiele. Systemowe natomiast dają pewnego rodzaju podpórkę, która wspólnie z Cashoutem może wam sprawić naprawdę wiele przyjemności. W tej materii Betclic dokłada także wysokie kursy bazowe i natychmiastowy system realizacji kuponów. W ten sposób możecie być pewni, że czeka na was wyłącznie to, co najciekawsze i najkorzystniejsze z punktu widzenia wymagającej osoby. Dotyczy to także rozwiązania na żywo, gdzie typuje się na mecze, które już trwają. Świetnie współpracuje to z systemem Betclic TV.

  Wsparcie klienta u bukmachera

  Betclic to w pewnym sensie młoda firma. Powrót w 2019 roku sprawił, że wiele działów należało poważnie odświeżyć. Efekt jest taki, że na stronie znajdziecie nie tylko nowe zakładki odpowiedzialnego hazardu, ale także dodatkowe wydarzenia, pomoc, FAQ. Kluczowe z punktu widzenia gracza na pewno będzie samo wsparcie. Możecie tu liczyć na kontakt mailowy, ale też przez czat na żywo. Jest on wszak dostępny wyłącznie po zalogowaniu na swoje konto. Dlatego też jeśli macie jakieś zapytania, należy się w pierwszej kolejności zalogować. To otworzy wam niejako drogę do wszelkich możliwości oraz kontaktu z konsultantem, który chętnie błyskawicznie rozwiąże wasz problem.

  Jak zatem widzicie, Betclic w istocie dołożył wszelkich starań do tego, by zaoferować nam możliwie najwyższy komfort usług. Oczywiście na konkretne recenzje jeszcze przyjdzie pora, mieliśmy jednak okazję rozegrać kilkanaście pierwszych kuponów, których rozliczenie jak również system kursów i promocji, w pełni i pozytywnie nas zaskoczył. Jeśli zatem już teraz otrzymujemy możliwie najwięcej, to należy zakładać, że będzie tu jedynie lepiej. Pamiętajcie przy tym, by w procesie rejestracyjnym nałożyć sobie odpowiednie limity i wybrać czas, który nie będzie w żaden sposób negatywnie wpływać na wasz komfort życia, o czym więcej przeczytać można w dziale odpowiedzialnej gry, który widać na stronie.


   12
   8
   43
   57
   123

   Ocena i komentarz

   Oceń bukmachera BetClic w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

   Promocja Wielkanocna jedenastka na zaklady sportowe forBET
   Promocja Wielkanocna jedenastka na zaklady sportowe forBET

   Promocja Wielkanocna od Forbet pozwoli wam zdobyć 11 kolejnych premii i uzupełnień waszego konta. Poznajcie szczegóły tej akcji.

   Czytaj więcej

   Bukmacher Betfan odblokowuje bonusy na sport wirtualne
   Bukmacher Betfan odblokowuje bonusy na sport wirtualne

   Poznajcie się z nowymi wiadomościami Betfan. Bukmacher oferuje swoim graczom unikatową możliwość korzystania ze środków bonusowych.

   Czytaj więcej

   Alternatywne mecze piłkarskie u bukmachera STS
   Alternatywne mecze piłkarskie u bukmachera STS

   Od teraz na STS możecie grać w lidze Angielskiej, Niemieckiej oraz Hiszpańskiej. Wszystkie mecze wirtualne trwają po 90 minut- niczym te prawdziwe!

   Czytaj więcej

   Dodatkowe 300PLN w bonusie na sporty wirutalne od Noblebet
   Dodatkowe 300PLN w bonusie na sporty wirutalne od Noblebet

   Poznaj się z Noblebet i ich nową promocją powitalną na gry wirtualne. Dzięki niej otrzymacie nawet 300 złotych na wspaniały start swoich przygód.

   Czytaj więcej

   Obstawiaj wyniki gry w karty na Totalbet
   Obstawiaj wyniki gry w karty na Totalbet | Nowa oferta

   Poznajcie się z nową ofertą stawiania na zakłady karciane. Pełna nowość od Totalbet pozwoli wam zagrać w wojnę, niczym w realnym kasynie.

   Czytaj więcej

   Codziennie 25 Freebet w eWinner na sporty wirtualne
   Codziennie 25 Freebet w eWinner na sporty wirtualne

   W promocji esportowej od eWinner czekają na was freebety o wartości 25 złotych za realizację postawionych zadań. To proste, sprawdź samemu!

   Czytaj więcej

   Obstawianie u bukmachera podczas kwarantanny koronawirus (COVID-19)
   Obstawianie u bukmachera podczas kwarantanny koronawirus (COVID-19)

   Gdzie zagrać podczas kwarantanny? Który bukmacher jest dla was najkorzystniejszy i oferuje najwyższe kursy. Porozmawiajmy o tym!

   Czytaj więcej

   eWinner - opinie graczy i ocena bukmachera online
   eWinner - opinie graczy i ocena bukmachera online

   eWinner to nowy bukmacher na polskim rynku. Sprawdzamy zatem jego ofertę, bonusy i promocje, a także, jakimi cieszy się opiniami klientów.

   Czytaj więcej

   10 Prostych porad jak wygrać w zakładach bukmacherskich
   10 Prostych porad jak wygrać w zakładach bukmacherskich

   Jak wygrać w zakładach bukmacherskich? Jak minimalizować ryzyko? Oto naszych dziesięć porad na właściwe podejście do tematu. Sprawdź to samemu!

   Czytaj więcej

   Odbierz freebet 20 plus 20 w Totalbet
   Odbierz freebet 20 plus 20 w Totalbet

   Na stronie Totalbet znajdziecie promocję na freebety do 40 zł. Sprawdź jak je odebrać i gdzie będzie można je wykorzystać. Powodzenia!

   Czytaj więcej