Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

92%

Liga Mistrzów i Liga Europy wkraczają w decydującą fazę. Przed nami rewanżowe mecze ćwierćfinałów, po czym poznamy po 4 najlepsze zespoły z każdych tych prestiżowych rozgrywek. To nie tylko okazja na wielkie emocje, lecz również na wygranie pieniędzy na zakładach bukmacherskich. Teraz dodatkowo na stronie TotalBet można liczyć na specjalną promocję z freebetami.

Odbierz 3 freebety

Odbierz 3 freebety z Ligą Mistrzów i EuropyJak już wspomnieliśmy, europejskie puchary przechodzą w decydujące mecze. W obu rozgrywkach mamy po 8 najlepszych zespołów, które walczą o awans do półfinałów. Po pierwszych meczach część zespołów jest już bardziej pewna awansu, zaś w niektórych parach czekają nas emocje do samego końca. Między 13 a 15 kwietniem możemy skorzystać ze specjalnej promocji w TotalBet. Otóż każdego dnia możemy dostać freebet. Jak tego dokonać?

Musimy u tego bukmachera postawić kupon za kwotę co najmniej 100 PLN, na którym to znajdą się minimum 4 zdarzenia z kursem każde od 1.20. Bardzo ważne jest jednak to, że przynajmniej jedno zdarzenie na naszym kuponie musi być z oferty przedmeczowej LM lub LE. Jeśli spełnimy te warunki, to w nagrodę dostaniemy od tego bukmachera Freebet 25 PLN do wykorzystania na całą ofertę.

Przyznany nam bonus FREEBET 25 PLN będzie mógł być następnie przez nas wykorzystany na zawarcie jednego dowolnego zakładu z kategorii LIVE SOLO lub AKO jednak bez zakładów systemowych, za jednorazową stawkę 25 PLN. Trzeba jednak pamiętać, że warunkiem jest tu posiadanie minimalnego kursu całkowitego 2,00. Nie można freebetu dzielić na mniejsze kupony i zakłady. Wygrana z freebetu trafi od razu na nasze konto i nie podlega dalszym warunkom. Można zatem przez 3 dni dostać łącznie 3 darmowe zakłady na kwotę 75 złotych.

Odbierz freebet

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej