Jaki Bonus Powitalny u bukmachera

92%

Promocje bukmacherskie to bardzo szalony, aczkolwiek korzystny temat. Spoglądamy na nie za każdym razem, gdy chcemy założyć nowe konto. Nie ma w tym zresztą niczego dziwnego. To właśnie premie wspierają nas w grze i pokazują jakie możliwości daje konkretny produkt. Bez wątpienia najbardziej kluczowym zagadnieniem dla każdego z nas będzie bonus powitalny. Jest to pierwsza akcja z jaką się spotkamy na stronie i bardzo często – najważniejsza w kontekście przyznawanych nam środków finansowych. Korzyści są tu znaczące i bardzo rzadko zdarza się, by dany operator proponował równie dużo na dalszym etapie waszej przygody z marką. Rzecz jasna takie przypadki także się zdarzają, stanowią jednak skromną część całości. Stąd też przygotowaliśmy dla was temat, w którym poruszamy kwestię i staramy się ją rozbudować do maksymalnego poziomu. Za sprawą tego tekstu będziecie w stanie dobrać do siebie najlepsze rozwiązania, które w pełni spełnią oczekiwania stawiane wobec bukmachera i waszych gier w zakładach sportowych.

Bonus Powitalny i jego korzyści

Bonus Powitalny i jego korzyściZacznijmy od podstaw. Bonus powitalny jest bowiem promocją, która skierowana jest wyłącznie do osób, które wciąż nie zarejestrowały swojego konta na stronie bukmacherskiej lub dopiero to zrobiły i nie dokonały jeszcze żadnej wpłaty. To właśnie z tym początkowym depozytem związane jest zagadnienie, które zapewnia graczowi dodatkowe środki finansowe na przebycie przez swoje przygody. Promocje tego typu są ważne, bowiem początek przygód nie dla każdego musi być przecież łatwy. Start przygody jest wymagający i wielu graczy nie ma jeszcze w tej chwili przygotowanej i opracowanej strategii gry z której będą chcieli korzystać. Nauka odpowiednich zagrań i praktyk jest ważna, jeśli liczy się dla was coś więcej, niż tylko dobra zabawa. O tym, że zagadnienie postrzegane jest jako istotne i podstawowe informuje chociażby Fortuna, która w następujący sposób opisała swój początek dla graczy: „Załóż konto internetowe, a Twój pierwszy kupon będzie Zakładem bez ryzyka. Jeżeli wygrasz, otrzymasz wygraną. Jeżeli przegrasz zwrócimy Ci wkład za kupon, do 100zł! Jeżeli chcesz wykorzystać bonus w 100% zagraj za 114zł Co więcej - za samą rejestrację otrzymujesz od nas 20 zł na grę, w postaci 2800 punktów FKP, które znajdą się na Twoim koncie. Spróbuj swoich sił i zagraj za punkty lojalnościowe po ukończeniu pełnej rejestracji!” – po tym wszystkim oferują jeszcze kolejne rozwiązania, aczkolwiek na tym etapie nie będziemy ich już poruszać. Fortuna jest zresztą zaledwie jednym z wielu przypadków o których naprawdę dobrze wiedzieć. Podobnie reklamuje się Totolotek, który przy swojej promocji napisał następujące wprowadzenie: „Świetna oferta na początek przygody w zakładach bukmacherskich online. Zarejestruj się i odbierz bonus 100% aż do kwoty 1000 zł ! Dodatkowo za otwarcie konta otrzymasz darmowy zakład Freebet 20 zł na grę. Nigdzie nie znajdziesz takiej oferty powitalnej – sprawdź nas teraz!” – pojawia się zatem kolejne pytanie, który bonus i jaki rodzaj będzie najważniejszy i najkorzystniejszy? Jak prezentują się tu warunki realizacji tych premii?

Wybór odpowiedniego bonusu początkowego jest istotny. Pamiętajcie, że w samej tylko Polsce już przeszło 16 podmiotów oferuje takie właśnie działania. W gruncie rzeczy, nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z każdej z tych premii, jako że są one gwarantem niezwykle korzystnych warunków i znacznie lepszego startu. W ten sposób macie zresztą większe szanse na sukces i budowę odpowiedniej bazy finansowej do pokaźniejszych zakładów. Nie mamy jednak wątpliwości, że istnieją propozycje, które znacznie wykraczają poza standardy. Zanim jednak dojdziemy do naszego spisu bonusów powitalnych, pragniemy przytoczyć jeszcze dwie oferty, które rzuciły się nam w oczy. Jedną z nich promuje STS, które przyciąga graczy do rejestracji, aczkolwiek na – jakby się wydawało – gorszych warunkach od konkurentów: „Bonus za pierwszy depozyt w zakładach sportowych pozwala otrzymać 100% kwoty depozytu, ale nie więcej niż 100 EUR.” – to jednak premia stosowana dla graczy w euro, którzy przebywają poza Polską. Jak już zapewne wiecie, bukmacher jako jedyny w Polsce dokonał tak stanowczej ekspansji i pojawił się również w Wielkiej Brytanii czy nawet na Łotwie. Forbet z kolei poszedł jeszcze o krok dalej, zaciągając pomysł z kasyn internetowych. Tam bonus powitalny był zawsze odpowiednio dzielony. Taki trik sprawia, że nie trzeba jednorazowo inwestować pokaźnych kwot pieniężnych, bo nie każdy może czy chce. Za ich sprawą zyskacie ciekawy dodatek o którym słów kilka dodamy poniżej. Dlatego też przedstawimy wam trzy podstawowe zagadnienia, których spodziewać się można w zakresie bonusów powitalnych. Każdy z nich ma swoje atuty i nie można ich przekreślać ani też informować jednoznacznie, że są najlepsze. Trzeba w końcu wziąć pod uwagę, że niektórzy gracze preferują niskie wpłaty i mały współczynnik obrotu, inni z kolei traktowani są jako gracze High Roller, czyli bardzo wysokich stawek, kiedy to główne limity są praktycznie znoszone i zastępowane przez niebotyczne kwoty doładowań.

Rodzaje bonusów na start

Bonus powitalny od wpłaty

To pierwsza promocja o której chcemy was poinformować. Za jego sprawą po prostu powiększycie dany depozyt. Zwykle jego wartość to 100% np. do 1 000 złotych. W praktyce oznacza to, że jeśli przelejecie na swoje konto takie środki, łącznie zagracie za 2 000 złotych. Akcja bardzo korzystna i przyjazna graczom, jednocześnie najbardziej podstawowa. Może być rozbudowywana dalej, przez co często zatacza kolejne kręgi, oferując liczne premie.

Bonus powitalny jako freebet

Darmowe zakłady stały się popularne dopiero niedawno, gdy konkurencja wzrosła na tyle, że firmy zaczęły oferować swoim graczom dodatki, które nie wymagały wpłaty własnej. Tym jest właśnie freebet – darmowym kuponem na wydarzenia, często o niskiej wartości, np. 20 złotych. Spożytkujecie je na dowolne typy meczowe, aczkolwiek bardzo często muszą się one składać z konkretnej wartości pojedynczego meczu, np. z kursu 1,90 i podobnego. Freebety mogą też być częścią bonusu związanego z wpłatą, który opisaliśmy powyżej. Istnieje także odmiana tej premii, którą są darmowe bonusy zwrotne. Oznaczają one, że gracz musi co prawda wpłacić gotówkę, ale jeśli kupon okaże się nietrafiony, bukmacher zwróci mu te środki w gotówce bonusowej. Trzeba nią potem obrócić, ale ryzyko strat jest tu zminimalizowane,

Bonus rozłożony na etapy

Przykładem działania tego typu jest promocja Forbet. To kolejny bukmacher z Polski, który zdecydował się na innowacyjne podejście do tematu. Akcja tego typu jest zawsze rozbita na dwa, trzy czy nawet cztery kolejne depozyty. Każdy z nich może mieć inną wartość maksymalną jak również poziom procentowy przyznanej gotówki. Zwykle wygląda to tak, że pierwsza wpłata zapewnia 100% więcej, druga 75% i trzecia 50%. Znane są jednak przypadki ze świata, gdzie bonus zaczyna się od 200%, co jest zdecydowanie najkorzystniejsze dla samego gracza. Stąd też ludzie chętnie sięgają po pomysł. Co ważne, premia gotówkowa może być tu niższa, zatem ucieszy także graczy początkowych, którzy mają bardzo ograniczony budżet. W przypadku Forbet możecie liczyć na 1 200 złotych w gotówce.

Wspomnieliśmy o trzech kluczowych kategoriach, ale nie możemy zapomnieć o tym, że cenioną akcją jest tu tryb High Roller. Znany przede wszystkim z kasyn, może być jednak stosowany także w zakładach sportowych oraz w akcji powitalnej. Podstawową różnicą jest to, że zwykle wynosi ok. 50% doładowania, ale sama kwota jest bardziej pokaźna. Nie zyskacie tu tylko 1 000 złotych, ale często wielokrotnie więcej, co sprawia, że wydarzenie jest niezwykle cenione i pożądane. Wpłata minimalna także jest tu dużo wyższa, co wyklucza początkowych graczy, którzy nie posiadają znacznych środków na grę.

Warunki i zasady bonusów powitalnych

Warunki i zasady bonusów powitalnychPamiętajmy, że wszelkie promocje, które wymieniliśmy wam powyżej, mają swoje określone warunki i zasady. Takie regulaminy dodawane są zresztą do bonusów automatycznie. Dotyczy to tak akcji powitalnych, jak i późniejszych. A trzeba wam wiedzieć, że dodatków jest szalenie dużo. Od cashbacku, turniejów i loterii, przez wyścigi, happy hours, powiększenie zakładów o 12% wynikających z podatków czy chociażby jeśli chodzi o multizakłady. W tym przypadku bukmacherzy powiększają dodatkowo wartość kuponu za każdy kolejny mecz, który dodacie. Taka praktyka jest co prawda ryzykowna, bo im więcej zdarzeń, tym trudniej wygrać, jednakże na pewno was zainteresuje, zwłaszcza gdy przykładowo wartość kuponu wzrośnie o kilkadziesiąt procent. Wracając jednak do zapisków regulaminowych, istnieje kilka kluczowych zasad, które musicie znać. Pierwsze z nich to oczywiście terminy ważności bonusów czy też wskaźniki procentowe powiększające zakłady. To też kwoty, jakie zyskujecie oraz minimalne wartości, które należy wpłacić, by w ogóle zyskać taki bonus. Jak pisze Forbet, są też zasady blokowania bonusu czy też przeliczników kursowych za jakie należy grać. Takie zapiski widzimy w ich regulaminie: „Aby odblokować bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2,0 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie (w tym czasie wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE)”. Dodają jeszcze kolejne zagadnienie: „Aby wypłacić bonus należy dokonać czterokrotnego obrotu zawierając kupony posiadające minimum 3 zdarzenia, każde z kursem 1,30 lub wyższym Czas na obrót bonusem to 30 dni od jego aktywacji (w tym czasie wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE)”

Jak zatem widzicie powyżej, to zwykle kilka konkretnych punktów, łatwych jednak w realizacji. Sam regulamin nie ma na celu straszyć lub utrudniać życie. Jego głównym zadaniem jest ochrona przed wyłudzeniami i przepływem nielegalnych pieniędzy. Dlatego też przy rejestracji i potem wypłatach gotówki najpewniej zostaniecie poproszeni o zeskanowanie jednego z wybranych dowodów tożsamości. Gdy marka się upewni, że nie podszywacie się pod inną osobę i w istocie macie 18 lat, nic nie będzie stało na przeszkodzie by grać, wygrywać i wypłacać środki z własnym przekonaniem. Zachęcamy zatem do udanej i korzystnej zabawy!

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Najciekawsze zakłady na 2020 u bukmachera iForbet
Najciekawsze zakłady na 2020 u bukmachera iForbet

W ofercie Forbet widoczne są zakłady specjalne. Za ich sprawą możecie dotrzeć do propozycji nietypowych z bardzo wysokimi kursami ogólnymi.

Czytaj więcej

Mistrzostwa typerów 2020 u bukmachera Fortuna
Mistrzostwa typerów 2020 u bukmachera Fortuna

W ofercie Fortuny znajdują się wyjątkowe Mistrzostwa Typerów, które w każdym tygodniu nagradzać będą najlepszych graczy. Poznaj szczegóły.

Czytaj więcej

Cashback 1500pln u bukmachera online Milenium
Cashback 1500pln u bukmachera online Milenium

W Milenium możecie liczyć na 3 poziomy cashbacku, a ten zapewni wam nawet do 1 500 złotych zwrotu na wasze konto gracza. Jak?

Czytaj więcej

Bonus 300PLN na wirtuale od bukmachera online LVBET
Bonus 300PLN na wirtuale od bukmachera online LVBET

Na stronie LVbet znajdziecie dział promocji na zakłady wirtualne. Za sprawą bonusu trwającego do 12.01 otrzymacie nawet 300 złotych w premii.

Czytaj więcej

Moc bonusów w nowej promocji bukmacherskiej Etotomania
Moc bonusów w nowej promocji bukmacherskiej Etotomania

Etoto organizuje bezterminowe wyścigi z nagrodami. Można tu zdobywać trzy rodzaje premii na trzech odrębnych poziomach. Sprawdź to!

Czytaj więcej

Nowy bonus King Size u bukmachera internetowego Totolotek
Nowy bonus King Size u bukmachera internetowego Totolotek

W promocji King Size od Totolotka otrzymać możecie nawet 66% więcej wygranych. Sprawdźcie jak sięgnąć po dużą kasę.

Czytaj więcej

Ubezpiecz swój zakład sportowy u bukmachera  Milenium
Ubezpiecz swój zakład sportowy u bukmachera Milenium

W zakładach sportowych Milenium otrzymaliście bezpieczne zakłady, które dają możliwość wygrania kuponu przy jednej wpadce.

Czytaj więcej

Pakiet powitalny Pudziana do 3000PLN u bukmachera Betfan
Pakiet powitalny Pudziana do 3000PLN u bukmachera Betfan

Bukmacher Betfan oferuje trzy premie powitalne, które zapewnią wam nawet do 3 000 złotych. Jak sięgnąć po takie środki w praktyce?

Czytaj więcej

Noblebet bonusy bukmacherskie
Noblebet - bonusy bukmacherskie - Styczeń 2020

Zakłady bukmacherskie Noblebet oferują liczne bonusy i promocje. Wyjaśniamy jak działają i dlaczego warto z nich skorzystać.

Czytaj więcej

Obstawiaj NHL i NBA i wygrywaj nagrody w LVBET!
Obstawiaj NHL i NBA i wygrywaj nagrody w LVBET!

Promocja na NBA oraz NHL od LVBet kusi za sprawą nagród i premii głównej – 8 000 złotych w gotówce. Jak je zdobyć? Tłumaczymy.

Czytaj więcej