Jak obstawiać zakłady w Formule 1?

92%

Sezon na Formułę 1 jest krótki, dlatego też możliwość obstawiania jej jest niezwykle intrygująca i wciągająca. Na graczy z całego świata czekają doskonałej jakości propozycje, które nakierowane będą na najlepszych zawodników naszego globu. Z tej też okazji zdecydowaliśmy się przygotować wam krótki artykuł, w którym odpowiadamy na pytanie o tym, jak obstawiać zakłady sportowe w Formule 1. Mając na uwadze wiele możliwości wynikających z tej kwestii postaramy się dotknąć każdej z nich. Dzięki temu grane kupony będą pewniejsze, zminimalizujecie ryzyko przegranych, a jednocześnie powiększycie potencjalne wygrane. Weźmy pod uwagę, że czekają na was emocje, które w tym przypadku podkreślane są dodatkowo przez bolidy najlepszych konstruktorów, dla których prędkość jest sposobem na życie.

Jak obstawiać zakłady Formuły 1?

Jak obstawiać zakłady Formuły 1?Sam proces zakładów jest bardzo prosty. By jednak móc go zrealizować, konieczna jest najpierw rejestracja. Wszyscy światowi bukmacherzy online dostępni są wyłącznie dla osób, które grają za prawdziwe pieniądze. To z kolei oznacza, że musicie mieć ukończone 18 lat. Taki formularz, który znajdziecie na witrynie to zwykle tylko jedna strona, którą wypełnia się w ciągu kilku ledwie chwil. Dzięki temu będziecie mogli od razu się zalogować. Czeka jeszcze najpewniej odpowiedni proces weryfikacyjny, jednakże jest to zagadnienie błyskawiczne, które zwykle wymaga zeskanowania jednego z dokumentów tożsamości. Po zakończeniu procesu wejdziecie na stronę i wybierzecie to, co interesuje was najbardziej.

Typowanie możliwe jest po przejściu na właściwą zakładkę, w tym przypadku Formuły 1. Jeśli interesuje was ta dziedzina sportowa, pamiętajcie, by zawsze analizować potencjalne zakłady, które widzicie na stronie. Wysokość kursów często jest niezwykle zmienna, dlatego sprawdzenie kilku kolejnych stron może spowodować podwyższenie potencjalnej wygranej nawet o kilkanaście procent. Do tego liczą się takie aspekty jak szybkość rozliczania kuponu czy zdarzenia dodatkowe, które opiszemy dla was poniżej.

Zdarzenia dodatkowe w Formule 1

Takie zakłady to zwykle od kilku do kilkuset pozycji na stornie bukmacherskiej. Wartości są zmienne, aczkolwiek raczej nieliczne. Zależy to od sezonu i potencjalnych możliwości czy też faktu angażowania się bukmachera na tej konkretnej dziedzinie. Jeśli tak jest w waszym przypadku, dobrze jest sprawdzić opcje dodatkowe. Mówimy tu o zakładach, które wykluczają jedynie zwycięstwo jednego z rajdowców. Cenne są tu takie opcje jak ilość wszystkich sklasyfikowanych kierowców, margines zwycięstwa, czy w wyścigu będzie okres z samochodem bezpieczeństwa, ile tysięcznych sekundy będzie w najlepszym czasie czy też bardziej dokładne wskazania jak klasyfikacja końcowa czy ogólnie konstruktorzy w akcji.

Ilość takich zdarzeń pozwala poszerzyć analizę i oddaje nam więcej możliwości do samej gry, dlatego też nie ma co tego lekceważyć. Nie zapominajcie, że wygrane rzadko są ograniczone przez zakłady sportowe. Jeśli zatem tworzycie swój kupon, należy odpowiednio pomnożyć graną stawkę przez wysokość kursów, co ostatecznie dać może nawet wielotysięczne wygrane. W sieci od czasu do czasu pojawiają się zwycięskie kupony, które zapewniły przykładowo 100 000 złotych realnej wygranej w momencie gdy gracz grał maksymalnie za kilkaset złotych.

Rodzaje kuponów do Formuły 1

Rodzaje kuponów do Formuły 1Sam rodzaj kuponu zawsze zależy od gracza. To wy decydujecie jak zagrać i dlaczego w danej formie. Wyżej wspomnieliśmy, że należy wybrać stawkę, nie jest ona narzucana, jednakże jej najniższy pułap (np. 1 zł) zawsze widnieje w odpowiednich przepisach. Na tej podstawie zadecydujecie czy gracie popularne single, łączone czy systemowe. Każda z tych opcji ma swoje wady i zalety. Przykładowo singiel (czyli mecz pojedynczy, np. wygra Lewis Hamilton) ma największe szanse na końcowy sukces, ale jednocześnie grany kurs będzie tu najniższy. W łączonych gramy z kolei na więcej niż jedno zdarzenie i każde z nich musi się zakończyć sukcesem, by firma rozliczyła pozytywnie kupon. Na koniec pozostały systemy. Są to bardzo specyficzne zakłady i wymagające, które polegają na prostym fakcie, że nie każdy zakład musi wejść, by ogólnie kupon został rozliczony jako wygrany. W tym przypadku użytkownik ma niejako umowę z zakładami, które obniżają kurs końcowy, jednocześnie dając więcej możliwości manewru. Każdy z graczy bowiem prędzej czy później przegra przykładowo przez ułamek sekundy, co w F1 jest w istocie cenne i ważne.

Gra mobilna i na żywo

Formuła 1 to niezwykła kategoria, której nie można ominąć na urządzeniach mobilnych. Właśnie dzięki temu wszelkie strony z tej tematyki posiadają swoją responsywną odsłonę lub pozwalają na grę poprzez ściągnięte aplikacje, np. z Google Play. Dzięki temu zagracie przez smartfon lub tablet, z podróży, biura czy właściwie z każdego, dowolnego miejsca na świecie w którym znaleźć można internet.

W opcji gry mobilnej dostępne są wszystkie rozwiązania, jakie znajdziecie na komputerze stacjonarnym. Nie ma od tego odstępstw, dzięki czemu komfort gry jest wysoki, a wy macie pewność, że otrzymujecie możliwie najlepszy produkt. Dodatkowo nie możemy zapominać o możliwości gry na żywo. Oznacza to sposobność do typowania zakładu na już rozpoczęty wyścig. Jest to pomysł, który trafi do spóźnialskich, ale tez do osób, które bardzo szczegółowo analizują wszystkie wyścigi i próbują modyfikować swoje ustalenia w zależności od przebiegu sytuacji. Wybrane zdarzenia F1 trafiają do systemu LIVE, a gra możliwa jest praktycznie przez cały czas trwania danego wyścigu.

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej