Jak obstawiać zakłady w Formule 1?

92%

Sezon na Formułę 1 jest krótki, dlatego też możliwość obstawiania jej jest niezwykle intrygująca i wciągająca. Na graczy z całego świata czekają doskonałej jakości propozycje, które nakierowane będą na najlepszych zawodników naszego globu. Z tej też okazji zdecydowaliśmy się przygotować wam krótki artykuł, w którym odpowiadamy na pytanie o tym, jak obstawiać zakłady sportowe w Formule 1. Mając na uwadze wiele możliwości wynikających z tej kwestii postaramy się dotknąć każdej z nich. Dzięki temu grane kupony będą pewniejsze, zminimalizujecie ryzyko przegranych, a jednocześnie powiększycie potencjalne wygrane. Weźmy pod uwagę, że czekają na was emocje, które w tym przypadku podkreślane są dodatkowo przez bolidy najlepszych konstruktorów, dla których prędkość jest sposobem na życie.

Jak obstawiać zakłady Formuły 1?

Jak obstawiać zakłady Formuły 1?Sam proces zakładów jest bardzo prosty. By jednak móc go zrealizować, konieczna jest najpierw rejestracja. Wszyscy światowi bukmacherzy online dostępni są wyłącznie dla osób, które grają za prawdziwe pieniądze. To z kolei oznacza, że musicie mieć ukończone 18 lat. Taki formularz, który znajdziecie na witrynie to zwykle tylko jedna strona, którą wypełnia się w ciągu kilku ledwie chwil. Dzięki temu będziecie mogli od razu się zalogować. Czeka jeszcze najpewniej odpowiedni proces weryfikacyjny, jednakże jest to zagadnienie błyskawiczne, które zwykle wymaga zeskanowania jednego z dokumentów tożsamości. Po zakończeniu procesu wejdziecie na stronę i wybierzecie to, co interesuje was najbardziej.

Typowanie możliwe jest po przejściu na właściwą zakładkę, w tym przypadku Formuły 1. Jeśli interesuje was ta dziedzina sportowa, pamiętajcie, by zawsze analizować potencjalne zakłady, które widzicie na stronie. Wysokość kursów często jest niezwykle zmienna, dlatego sprawdzenie kilku kolejnych stron może spowodować podwyższenie potencjalnej wygranej nawet o kilkanaście procent. Do tego liczą się takie aspekty jak szybkość rozliczania kuponu czy zdarzenia dodatkowe, które opiszemy dla was poniżej.

Zdarzenia dodatkowe w Formule 1

Takie zakłady to zwykle od kilku do kilkuset pozycji na stornie bukmacherskiej. Wartości są zmienne, aczkolwiek raczej nieliczne. Zależy to od sezonu i potencjalnych możliwości czy też faktu angażowania się bukmachera na tej konkretnej dziedzinie. Jeśli tak jest w waszym przypadku, dobrze jest sprawdzić opcje dodatkowe. Mówimy tu o zakładach, które wykluczają jedynie zwycięstwo jednego z rajdowców. Cenne są tu takie opcje jak ilość wszystkich sklasyfikowanych kierowców, margines zwycięstwa, czy w wyścigu będzie okres z samochodem bezpieczeństwa, ile tysięcznych sekundy będzie w najlepszym czasie czy też bardziej dokładne wskazania jak klasyfikacja końcowa czy ogólnie konstruktorzy w akcji.

Ilość takich zdarzeń pozwala poszerzyć analizę i oddaje nam więcej możliwości do samej gry, dlatego też nie ma co tego lekceważyć. Nie zapominajcie, że wygrane rzadko są ograniczone przez zakłady sportowe. Jeśli zatem tworzycie swój kupon, należy odpowiednio pomnożyć graną stawkę przez wysokość kursów, co ostatecznie dać może nawet wielotysięczne wygrane. W sieci od czasu do czasu pojawiają się zwycięskie kupony, które zapewniły przykładowo 100 000 złotych realnej wygranej w momencie gdy gracz grał maksymalnie za kilkaset złotych.

Rodzaje kuponów do Formuły 1

Rodzaje kuponów do Formuły 1Sam rodzaj kuponu zawsze zależy od gracza. To wy decydujecie jak zagrać i dlaczego w danej formie. Wyżej wspomnieliśmy, że należy wybrać stawkę, nie jest ona narzucana, jednakże jej najniższy pułap (np. 1 zł) zawsze widnieje w odpowiednich przepisach. Na tej podstawie zadecydujecie czy gracie popularne single, łączone czy systemowe. Każda z tych opcji ma swoje wady i zalety. Przykładowo singiel (czyli mecz pojedynczy, np. wygra Lewis Hamilton) ma największe szanse na końcowy sukces, ale jednocześnie grany kurs będzie tu najniższy. W łączonych gramy z kolei na więcej niż jedno zdarzenie i każde z nich musi się zakończyć sukcesem, by firma rozliczyła pozytywnie kupon. Na koniec pozostały systemy. Są to bardzo specyficzne zakłady i wymagające, które polegają na prostym fakcie, że nie każdy zakład musi wejść, by ogólnie kupon został rozliczony jako wygrany. W tym przypadku użytkownik ma niejako umowę z zakładami, które obniżają kurs końcowy, jednocześnie dając więcej możliwości manewru. Każdy z graczy bowiem prędzej czy później przegra przykładowo przez ułamek sekundy, co w F1 jest w istocie cenne i ważne.

Gra mobilna i na żywo

Formuła 1 to niezwykła kategoria, której nie można ominąć na urządzeniach mobilnych. Właśnie dzięki temu wszelkie strony z tej tematyki posiadają swoją responsywną odsłonę lub pozwalają na grę poprzez ściągnięte aplikacje, np. z Google Play. Dzięki temu zagracie przez smartfon lub tablet, z podróży, biura czy właściwie z każdego, dowolnego miejsca na świecie w którym znaleźć można internet.

W opcji gry mobilnej dostępne są wszystkie rozwiązania, jakie znajdziecie na komputerze stacjonarnym. Nie ma od tego odstępstw, dzięki czemu komfort gry jest wysoki, a wy macie pewność, że otrzymujecie możliwie najlepszy produkt. Dodatkowo nie możemy zapominać o możliwości gry na żywo. Oznacza to sposobność do typowania zakładu na już rozpoczęty wyścig. Jest to pomysł, który trafi do spóźnialskich, ale tez do osób, które bardzo szczegółowo analizują wszystkie wyścigi i próbują modyfikować swoje ustalenia w zależności od przebiegu sytuacji. Wybrane zdarzenia F1 trafiają do systemu LIVE, a gra możliwa jest praktycznie przez cały czas trwania danego wyścigu.

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Forbet Bonus 2000PLN
Zakłady bukmacherskie online forbet i bonus do 2000pln

Jak działa bonus powitalny od forBET? Ile maksymalnie można sobie zapewnić gotówki za jego sprawą? Chętnie pomożemy z odpowiedziami!

Czytaj więcej

Fortuna 10% Jak działa logo
Jak działa bonus na 10% Live u bukmachera Fortuna

Bonus +10% na zdarzenia live już na was czeka. Jak to działa i czego dokładnie spodziewać się po ofercie bukmachera Fortuna?

Czytaj więcej

Totalbet bukmacher promocja logo
Promocja u bukmachera totalbet na Copa America,Puchar Narodów Afryki i Mistrzostwa Europy U21

Dookoła świata jest promocją Totalbet, która zapewniać będzie po 10 złotych za każdy puszczony w danym czasie kupon. Zainteresowani?

Czytaj więcej

forbet bez podatku do końca lipca  logo
Jak zagrać bez podatku w Twoje weekendy u bukmachera forbet!

Twój Weekend zapewni wam wygrane bez podatku. Wasze kupony na forBET będą zatem większe. Wystarczy grać w każdy weekend miesiąca.

Czytaj więcej

sts 21000pln promocja logo
Wygraj 21 tysięcy złotych nagród u bukmachera online STS

Bonus dla graczy i fanów młodzieżowych Mistrzostw Europy w piłce nożnej! Czeka 21 000 złotych, które STS rozdzieli pomiędzy najlepszych graczy.

Czytaj więcej

Milenium Grand Bukmacher Bonus Logo
Zyskaj do 20% wygranej więcej w bonusie GRAND od bukmachera Milenium

Bonus GRAND gwarantuje wszystkim aktywnym uczestnikom zakładów sportowych Milenium dodatkowe 20% wygranej. Sprawdź jak po nie sięgnąć.

Czytaj więcej

Betfan Gram Grubo Logo
Promocja Gram Grubo w zakładach sportowych totolotek

Gram Grubo jest wyjątkową promocją bukmachera Totolotek, która zapewni graczom o 14% powiększone kupony, w zależności od jego rodzaju.

Czytaj więcej

Pzbuk nowy bonus do 150% logo
Bonus u bukmachera PZBuk depozytu za 200PLN a grasz za 500!

W PZBuk czeka na was niesamowite doładowanie. Za depozyt w wysokości 200 złotych otrzymacie łącznie 500 złotych na swoją dalszą grę.

Czytaj więcej

forbet be actiive
Nawet 1000zł w promocji be active u bukmachera forbet?

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje o tym jak dziala promocja u bukmachera internetowego forbet

Czytaj więcej

totalbet promocja lucky look
Odbierz bonusy do 23 000 PLN w totalbet

Dowiedz się wszystkiego o promocji lucky look u bukmachera sportowego totalbet

Czytaj więcej