Obstawianie u bukmachera podczas kwarantanny koronawirus (COVID-19)

92%

Kiedy wirus zaczął się rozprzestrzeniać, coraz więcej osób zaczęło trafiać na kwarantannę. Z tego też względu pojawiło się sporo pytań o to, gdzie grać i u kogo warto? Ponieważ sami poświęcamy dużo czasu na szukanie właściwej rozrywki, zdecydowaliśmy się przygotować dla was artykuł właśnie w tej tematyce. Za jego sprawą przekonacie się, które firmy poradziły sobie z dynamicznym rozwojem sytuacji najlepiej. Musicie bowiem wiedzieć, że większość krajowych rozgrywek piłkarskich, koszykarskich, tenisowych czy hokejowych, zostało wstrzymanych. Z tego też względu zniknęły nam opcje, które do tej pory były najbardziej pożądane i po które sięgaliście z największą przyjemnością. Nie załamujcie się jednak, to wcale nie oznacza, że nie ma co grać. Bynajmniej. Jak już wiecie, potrzeba chwili zawsze powoduje, że znajdujemy lepsze opcje. Oto one.

Który zatem bukmacher będzie najlepszy w czasach zarazy?

Bukmacherzy online w czasie kwarantannyCóż, w gruncie rzeczy nie ma tu jednej i pewnej odpowiedzi. Każdy z nas ma zupełnie inne preferencje i oczekuje całkowicie odmiennej oferty od takiej, która proponowana jest przez część ze śmiałków. I takim też przykładem będą tu np. promocje. Część graczy decyduje się na założenie konta bo firma oferuje kilka bonusów. Inne z kolei osoby celują w wysokość kursów, inni na dodatkowe ligi zagraniczne czy też responsywność strony. Dlatego przygotowaliśmy dla was kluczowe aspekty, jakie bierze się zwykle pod uwagę. Sami musicie zdecydować, po jaką markę sięgnąć. Wszystkie te, które operowały przed koronawirusem, działają nadal.

Jakby tego było mało, dołożyły wszelkich starań do tego, by zaproponowane zestawienia były korzystniejsze. Efekt jest taki, że nawet mimo redukcji granych lig i dyscyplin ogólnie, wciąż możecie liczyć na najwyższej jakości typy, ale nie tylko na nie – zestawy promocji są co najmniej równie dobre. Aby jednak zacząć grać, musicie przecież założyć konto. Jego rejestracja trwa zwykle do kilku minut (wliczając w to pełną weryfikację). Jeśli macie już ukończony 18 rok życia, czeka na was tylko to, co najlepsze.

Gdzie obstawiać podczas kwarantanny koronawirus (COVID-19)?

My stawiamy na te trzy punkty przede wszystkim:

  1. U takiego, u którego oferuje się najlepsze promocje. Bukmacherzy mają to do siebie, że gwarantują nie tylko bonus powitalny w postaci powiększonego depozytu. Dodają do tego także inne dodatki jednorazowe, które zapewnią wam spokojny start, wliczając w to freebety czy też cashout oraz turnieje i loterie,

  2. U takiego, który ma największą ofertę zakładów sportowych. Ponieważ np. ligi piłkarskie w większości zostały zatrzymane, należy poszukać alternatyw dla takiej gry. Tylko najlepsi operatorzy wyszli z tego obronną ręką, oddając wam te ligi ze świata, które wciąż aktywnie grają – do tego dochodzą jeszcze wydarzenia specjalne jak np. terminy, kiedy ligi będą wznawiane, na czym także można zarobić,

  3. U takiego, którego kursy w czasie kwarantanny będą największe. Tutaj najlepiej poświęcić trochę czasu i znaleźć takie marki, które zaoferują nam po prostu najlepsze warunki. Rozumiemy przez to wysokość kursów za to samo wydarzenie sportowe, polityczne czy muzyczne lub inne.

Jak zatem widzicie, to trzy kluczowe czynniki, ale musicie je uzupełnić o te punkty, które wymienialiśmy wam powyżej, wliczając w to obsługę klienta, szybkość rozliczania kuponów czy też odpowiedzialny hazard.

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej