Bukmacher online - darmowe zakłady (freebety)

92%

Nie da się ukryć, że zakłady bukmacherskie cieszą się w naszym kraju coraz większym powodzeniem. Nie tylko możemy korzystać z wielu punktów stacjonarnych, lecz również i stron internetowych. Te drugie dotyczą zarówno polskich jak i zagranicznych bukmacherów. W ten oto sposób zyskujemy sporą szansę na wygranie mniejszych lub większych sum pieniędzy dzięki zakładom sportowym. Bardzo ważne jest to, że bukmacherzy internetowi proponują nam liczne promocje i bonusy bukmacherskie. Jedną z nich jest freebet. Czym on jest i jak z niego można skorzystać?

Jaki bukmacher na darmowe zakłady (freebety)?

Jaki bukmacher na darmowe zakłady (freebety)?Freebet to pochodząca z języka angielskiego nazwa określająca darmowy zakład, od słów free – darmowy oraz bet – zakład. Jest on jedną z charakterystycznych ofert promocyjnych, jakie znajdziemy u bukmacherów internetowych. Po prostu chodzi tutaj o możliwość wniesienia u bukmachera zakładu bez wkładu własnego. Taki freebet może oznaczać, że otrzymasz od kasyna kwotę rzędu kilku, kilkudziesięciu złotych, którą możesz wykorzystać na dany zakład. Z reguły promocja posiada pewne warunki, jak: obstaw ligę angielską, Ekstraklasę, wybrany, konkretny mecz. Ponadto musisz wiedzieć, ze nie ma nic za darmo. Taki zakład nie wiąże się z tym, że dostaniesz 30 złotych na obstawienie kuponu, wygrywasz go i wypłacasz sobie z niego ot tak pieniądze. Typowy freebet związany jest z określonymi warunkami promocji. Przede wszystkim musisz najczęściej obstawiać spotkania o wyższym kursie, jak i również łączna suma obrotu kwotą musi wynieść co najmniej kilka razy więcej niż ta, którą otrzymałeś ze strony kasyna.

Darmowy zakład ze zwrotem

Klasyczny freebet, w którym to dostajesz darmowe środki na grę nie jest jedynym darmowym zakładem, z jakiego możesz skorzystać u bukmachera. Bardzo częstą praktyką jest coś na zasadzie cashbacku. Oferta bukmachera polega na tym, że proponuje on graczom postawienie sumy do 100, 150 złotych na dany mecz z dokładnym wynikiem. Jeśli zakład okaże się przegrany, to wtedy bukmacher zwraca środki na konto. W takim wypadku również masz do czynienia z darmowym zakładem, gdyż nic przecież nie tracisz, a przy tym możesz zyskać. Wygląda to tak: już dziś postaw na derby Manchesteru na wynik 2:0 dla United. Jeśli zakład okaże się przegrany, zwracamy tobie pieniądze! W takim wypadku gdy padnie inny wynik nic nie tracisz, a jeśli będzie akurat 2:0 dla United to jeszcze lepiej dla ciebie! Cashback jest niewątpliwie często spotykaną opcją i to nie tylko dla nowych, lecz również i stałych graczy u bukmachera.

Jak możesz otrzymać freebet?

Zazwyczaj tego typu darmowy zakład proponowany jest nowym graczom u bukmachera. Musisz zarejestrować swe konto na danej stronie, a w ramach podziękowania od bukmachera otrzymasz taki darmowy zakład. Czasem jego otrzymanie może się wiązać również z wpłatą pierwszego depozytu na konto. Zwłaszcza ta pierwsza opcja jest niezwykle atrakcyjna, albowiem możesz zupełnie za darmo wygrać całkiem sporo gotówki. Zdarza się, że darmowy zakład można otrzymać poprzez wpisanie u bukmachera specjalnego kodu bonusowego. Takich kodów warto szukać na stronach poświęconych tematyce bukmacherskiej, jaką jest między innymi nasz portal. Jeśli będziesz miał szczęście w obstawianiu, to być może uda ci się koniec końców wypłacić z konta bonusowego znacznie więcej środków niż te początkowo przyznane przez bukmachera – i to w dodatku bez żadnego wkładu własnego!

Jakie są zalety takich zakładów?

Największą niewątpliwie zaletą freebet'ów jest ich darmowość. Za samą rejestrację czy depozyt dostajesz tak naprawdę darmowe środki, pojedynczy kupon do wykorzystania, więc nie ponosisz żadnych strat. Jeśli obstawisz za środki bonusowe wybrany kupon i niestety okaże się on nieudany, to w rzeczywistości nic nie tracisz. W ten oto sposób ponosisz pierwszy zakład bez żadnego ryzyka. Jednak jeśli uda ci się wygrać, jak i również spełnić warunki promocji, to bez wkładu własnego możesz zgarnąć mniejszą lub większą sumę na swe konto. Takie środki następnie możesz bez trudu wypłacić na swe konto bankowe czy do portfela elektronicznego, jak i również wykorzystać na dalsze obstawianie kuponów.

Inną zaletą jest fakt, że jeśli jesteś oszczędną i rozważną osoba, to ten jeden raz możesz postawić wszystkie środki bonusowe na zakład z większym ryzykiem. Jak już napisaliśmy – nic nie tracisz! Zamiast mozolnie wygrywać kupony z kursami rzędu 1.1 czy 1.3 możesz od razy postawić na zakłady w okolicach lub nawet powyżej 2.0. Nie możesz również zapominać, że są pewne firmy, które zamiast oferować kilka czy kilkadziesiąt złotych, zapewniają swym klientom kwoty nawet kilkuset złotych. W ten oto sposób zyskujesz bardzo duże środki na darmowy zakład.

Czytaj regulamin!

Wspomnieliśmy już, że nie ma nic za darmo! Dlatego też musisz czytać dokładnie regulamin i opis promocji. Każdy bukmacher może wymagać od ciebie zupełnie innych warunków do wykonania całego procesu obstawiania. Przede wszystkim niektórzy bukmacherzy proponują niższą lub wyższą kwotę obrotu. Zazwyczaj gracze muszą wykonać minimalny kurs zakładu, minimalny obrót, jak i mają ograniczony czas na wykorzystanie przyznanego przez bukmachera freebetu. Taki darmowy zakład może zostać przez ciebie wykorzystany w ramach jednego zakładu w ramach jednej puli. W większości regulaminów promocji wypłata kwoty bonusowej z konta związana jest z wymogiem minimalnych kursów i całkowitego obrotu. I tak, musisz przy darmowych zakładach wybrać mecze czy wydarzenia sportowe, gdzie kurs na obstawianą przez ciebie opcję wynosić będzie co najmniej 1.70 bądź więcej. To pierwszy warunek do spełnienia. Drugim jest pełen obrót. Może się okazać, że takich zakładów o współczynniku 1.70 czy więcej musisz wykonać znacznie więcej, do kwoty kilkuset czy nawet ponad 1000 złotych. Dopiero wtedy będziesz mógł wypłacić pieniądze z konta bonusowego. Sprawdzaj również, czy wszystkie formy płatności związane są z regulaminem. Czasem się zdarza, że dane portfele elektroniczne jak Skrill, PayPal, Revolut czy Neteller mogą być wyłączone z akcji, przez co skorzystać musisz z alternatywy.

Dlaczego warto skorzystać z freebet'ów?

Dlaczego warto skorzystać z freebet'ów?Najprostszą odpowiedzią na to jest po prostu otrzymanie środków zupełnie za darmo. Bukmacher daje tobie mniejszą czy większą sumę pieniędzy i musisz ją wykorzystać na grę w zakładach sportowych i nie tylko. Możesz taką okazję potraktować jako trening z ewentualną nagrodą. Za pośrednictwem środków masz okazję obstawiać mecze, sprawdzać wybrane strategie, swą wiedzę na temat danego sportu, drużyny. Nie ponosisz przy tym żadnych kosztów własnych. To trochę jak gra za wirtualne środki, lecz ewentualne wygrane mogą zostać przez ciebie później wypłacone czy wykorzystane na dalszą grę.

Ponadto oferta promocyjna z darmowym zakładem może być dla ciebie świetną okazją do poznania danego bukmachera. Jeśli zobaczysz w sieci ofertę, gdzie bukmacher na start zapewnia freebet lub inna promocję, to możesz zdecydować się na jego testowanie. Sprawdzisz przez to dostępność wszystkich zakładów bukmacherskich, metody płatności, obsługę klienta, jak i inne ważne aspekty bukmachera. Być może się okaże, że akurat ten nowy polski czy zagraniczny bukmacher będzie miejscem, w którym pozostaniesz znacznie dłużej.

Jakie inne promocje?

Oczywiście freebety to nie jedyne promocje, na jakie możesz liczyć u bukmacherów internetowych. Przede wszystkim najpopularniejszy jest bonus od depozytu. Polega on na tym, ze podczas rejestracji konta wpłacasz do bukmachera wybraną sumę pieniędzy, a ten nagradza cię bonusem. Jego wartość uzależniona jest od promocji. Niektórzy bukmacherzy proponują +50%, inni zaś +100, +150 czy +200% od wpłacanej sumy. Możesz wtedy przykładowo wpłacając na konto 100 złotych czy euro, zyskać na konto bonusowe kolejne 100 czy 200! Istotne jest to, że w przypadku bonusów od depozytów również obowiązują podobne zasady obrotu jak w przypadku darmowych zakładów. Czyli musisz otrzymaną kwotę obrócić wymaganą ilość razy na kuponach z wymaganym minimalnym kursem.

Bukmacherzy internetowi proponują również promocje dla stałych graczy. Jedną z nich jest wspomniany wcześniej cashback. Polega on na tym, że bukmacher może zwrócić tobie wybraną kwotę maksymalną bądź procent od przegranych zakładów. Dzięki temu nawet w przypadku przegranych kuponów, odzyskasz przynajmniej część wydanych pieniędzy. Nie można również zapominać o promocjach czasowych. Często obecne są promocje typu happy hours, kiedy to obstawianie w wybranych godzinach wiąże się z wyższymi wygranymi. Ponadto bukmacherzy proponują oferty związane z danymi turniejami, wydarzeniami sportowymi, gdzie organizowane są konkursy dla graczy, jak i również proponowane są dodatkowe bonusy za zakłady w tym czasie.

Jaki zatem bukmacher?

Trudno jest jednoznacznie stwierdzić, jaki bukmacher proponujący darmowe zakłady będzie dla ciebie najlepszy. Z pewnością wybór nie będzie w tym wypadku najłatwiejszy. Jedni bukmacherzy proponują darmowy zakład o niższej wartości, jednak ze znacznie lepszymi warunkami obrotu. Inni zaś zapewniają wysokie bonusy, lecz warunki ich spełnienia są o wiele trudniejsze i wymagają więcej czasu na grę. Do tego dochodzą wszelkie kwestie związane z opiniami o bukmacherach, metodach płatności, ofertą samych zakładów, obsługą klienta. Mają one niewątpliwie wpływ na to, czy dany bukmacher ma dobre opinie czy też cieszy się złą sławą. Bez dwóch zdań niezwykle pomocne dla ciebie i innych osób będą wszelkie recenzje, rankingi jak i opinie graczy na forach internetowych. Z ich pomocą możesz wybrać najlepsze miejsce do gry.

Naszym zdaniem warto skorzystać z oferty przynajmniej dwóch bukmacherów online. Nie tylko zyskasz wtedy dwa darmowe zakłady bądź inne promocje na start, lecz będziesz mógł w przyszłości wybierać między nimi w zakresie konkretnych kursów na mecze czy obowiązujących promocji dla graczy.

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Betfan - opinie graczy i ocena bukmachera online
Betfan - opinie graczy i ocena bukmachera online

Na naszym rynku zawitały kolejne legalne zakłady sportowe. Poznaj ofertę bukmachera Betfan. Sprawdzamy oferowane kursy i zakłady sportowe oraz promocje dla wszystkich użytkowników

Czytaj więcej

Free bet 29 zł z bonusem na start 100% do 1000 zł w STS
Free bet 29 zł z bonusem na start 100% do 1000 zł w STS

We współpracy z zakładami bukmacherskimi STS przygotowaliśmy atrakcyjną promocję na start. Na jej podstawie zyskacie free bet 29 zł oraz bonus 100% do kwoty 1000 złotych

Czytaj więcej

Najwyższe wygrane u legalnych bukmacherów w Polsce
Najwyższe wygrane u legalnych bukmacherów w Polsce

Poznaj najwyższe wygrane jakie padły do tej pory na stronach legalnych zakładów bukmacherskich w naszym kraju.Często wygrane te zaczynają się od co najmniej 500 000 zł

Czytaj więcej

Oprogramowanie bukmacherskie SBBETTING
Oprogramowanie bukmacherskie SBBETTING

Przedstawiamy ofertę oprogramowania bukmacherskiego SBBETTING dostępnego w większości stron zakładów sportowych. Poznaj ich pełna i atrakcyjną ofertę zakładów

Czytaj więcej

Oprogramowanie bukmacherskie SBTECH
Oprogramowanie bukmacherskie SBTECH

Poznaj ofertę legalnych zakładów bukmacherskich korzystających z oprogramowania dostarczanego przez SBTECH .Sprawdzamy listą zakładów , promocji i wydarzeń na żywo.

Czytaj więcej

Oprogramowanie bukmacherskie Intralot
Oprogramowanie bukmacherskie Intralot

Intralot jest jednym z dostawców oprogramowań bukmacherskich. W ich ofercie znajdziemy klasyczne zakłady, ale też za zakłady wirtualne na żywo czy też typu pre-recorded

Czytaj więcej

Oprogramowanie bukmacherskie BetConstruct
Oprogramowanie bukmacherskie BetConstruct

Sprawdź jak prezentuje się firma i czego należy się spodziewać po oprogramowaniu dostępnego na stronach legalnych zakładów bukmacherskich od dostawcy BetConstruct.

Czytaj więcej

Jaki Bonus Powitalny u bukmachera
Jaki Bonus Powitalny u bukmachera

Strony z zakładami bukmacherskimi starają się przyciągnąć graczy atrakcyjnymi bonusami powitalnymi. Sprawdź na jakie oferty promocyjne możesz liczyć i jakie korzyści zyskasz

Czytaj więcej

Bonus bez ryzyka
Bonus bukmacherski bez ryzyka

Bonus bez ryzyka jest jedną z popularnych promocji na stronie zakłądów bukmacherskich. Sprawdź na czym polega ta oferta i jakie można dzięki niej zyskać dodatkowe korzyści

Czytaj więcej

Dostawcy oprogramowania u polskich bukmacherów z licencja
Dostawcy oprogramowania u polskich bukmacherów z licencja

Poznaj dostawców oprogramowania na stronach legalnych zakładów bukmacherskich z polską licencją.Na naszym rynku znajdziemy już 16 stron gdzie w pełni legalnie możemy zagrać

Czytaj więcej