Bukmacher TRAF - opinie graczy i nasza ocena

70%
Bukmacher TRAF - opinie graczy oraz nasza ocena

TRAF jest spółką z grupy kapitałowej Totalizatora Sportowego. Jest to Polska firma, która działa aktywnie na rynku wyścigów konnych. Jest to najbardziej specyficzny i charakterystyczny bukmacher o jakim będziecie mogli przeczytać, bowiem koncentruje się bezpośrednio na jednym, niezwykle prestiżowym aspekcie zmagań – czyli właśnie na koniach. Jeśli cenicie sobie wysokie wygrane i ekskluzywną otoczkę wokół, zdecydowanie powinniście tu spróbować swoich sił.

 • Bardzo wysokie kursy startowe na poszczególne gonitwy
 • Możliwość obstawiania na gonitwy z Francji
 • Wieloletnia tradycja i doświadczenie
 • Różne tryby typowania wyścigów


Traf- legalny bukmacher

Legalny bukmacherSpółka TRAF to bardzo ważny gracz na polskim rynku zakładów sportowych. Najlepszy bukmacher konny odnosi się wyłącznie do jednej kategorii obstawiania zakładów, czyli bezpośrednio do wyścigów konnych. Firma przechodziła swoje wzloty i upadki, jednakże w materii funkcjonowania na tej płaszczyźnie to gigant, który dostarcza udanej rozrywki tysiącom graczy i pasjonatów, nie tylko z Polski. Od 2012 roku dostępne są tam także gonitwy Francuskie, co ciekawie uzupełniło pełną ofertę i oddało graczom dodatkowe harmonogramy i możliwości wygranych w sezonie. W naszej krótkiej recenzji postaramy się pokazać wam wszystkie czynniki związane z samą grą, jak również wyjaśnimy różnice, które możemy znaleźć w stosunku do innych polskich i legalnych firm z tej materii.

Czytaj również: Oferta bukmachera TRAF

Organizacja i sprzedaż zakładów na gonitwy konne

Oferta bukmacheraJak już zaznaczyliśmy, TRAF koncentruje się wyłącznie na gonitwach. Jak sami o sobie piszą: „Głównym przedmiotem działalności spółki jest organizacja i sprzedaż zakładów na gonitwy organizowane przez Totalizator Sportowy na warszawskim Służewcu, a od lutego 2012 także z torów z Francji. W dalszej perspektywie planowane jest włącznie do oferty zakładów z kolejnych państw, a także umożliwienie grania na Służewiec w Europie i na świecie.” – nie ma tu oczywiście mowy o grze przez internet. Całość udostępniona jest bezpośrednio w punktach sprzedaży, które znajdują się przy każdym torze. To właśnie tam dostępne są kursy i wszystkie dostępne ruchy gracza, który zainteresowany jest grą. Postaramy się je wam przybliżyć na podstawie oficjalnej notatki, którą znaleźć można na witrynie TRAF. Brak możliwości gry przez sieć nie jest tu jednak ograniczeniem. Sama rozgrywka tego typu została stworzona głównie na klas wyższych, gdzie gonitwa jest stylem życia. Często zatem potencjalne stawki i wygrane są znacznie większe niż u internetowych operatorów, którzy także posiadają licencję od Ministerstwa Finansów. Totalizator Sportowy dołożył przy tym wszelkich starań, by całość była konkurencyjna i przyciągała uwagę. Wspomnimy jednak o dwóch czynnikach o które pytają zwykle gracze początkujący. Po pierwsze brak gry przez stronę oznacza także brak potencjalnych promocji i systemów płatniczych. Z tego też powodu nie zagracie za sprawą paysfecard czy innych podobnych rozwiązań, liczy się tu karta kredytowa oraz gotówka. Tylko te dwie formy są akceptowane na miejscu i nie ma od tego odstępstw. Visa i Mastercard traktowane są równorzędnie. Sytuacja z bonusami także jest tu ograniczona. Marka wychodzi z założenia gry za prawdziwe pieniądze, a nie czerpania korzyści z bonusów, które następnie trzeba obracać. Liczy się tu czysta kalkulacja i możliwości wygranej, bycia na torze, obserwowania całego zdarzenia. Potencjalne możliwości są tu znacznie większe niż przykładowo podwojenie środków do 500 złotych, które oferowane jest u wielu firm konkurencyjnych. Jeśli zatem promocje nie są dla was najważniejsze, bo i tak je omijać ze względu na trudne warunki realizacji, TRAF wychodzi wam z otwartymi ramionami.

Jak wygląda plan gonitw?

W zależności od stażu konia i innych ograniczeń tworzone są specjalne cele. Dla koni 4-letnich i starszych z III grupy widoczna jest pierwsza kategoria wyścigu. Następnie gra się o nagrodę łeb w łeb, gonitwę dla 2-letnich koni II grupy, gonitwę handicapową III grupy dla 3-letnich koni czy nagrodę Eldona (Gonitwa dla 3-letnich koni czystej krwi arabskiej I grupy hodowli krajowej wpisanych do Polskiej Księgi Stadnej Koni Arabskich Czystej Krwi (PASB).) Do tego dochodzą konie IV kategorii i gonitwy międzynarodowe, gdzie pula nagród standardowych przekracza zwykle 10 tysięcy złotych i więcej. Konie znane to m.in. Naf, Percy, Hot Wing, Turion, Tebediro, Sea The Sky, Circle Centuria, Bint Marshal, Blizbor, Pride Of Nelson, Emperrato, Lanaphor, Lord Speaker, Diego, Izis. Ich rozróżnienie następuje zwykle zw na kategorię, dlatego dobrze jest się zapoznać z pełną historią każdego jeźdźca i nie tylko.

W zakresie tego jak grać czekają na was kolejne zagadnienia. Postaramy się je szczegółowo opisać poniżej, dzięki czemu łatwiej przyjdzie wam postawić swoją grę już na miejscu:

 • Zwyczajny (ZWC) – wystarczy w tym przypadku, że gracz poprawnie wytypuje zwycięskiego konia w danej gonitwie. Automatycznie zapewnia to wygraną kuponu. Można tu typować więcej niż jednego konia, przy czym minimalna stawka wynosi 5 złotych na każdego z nich. Stosowanie systemu Ściany jest tu dopuszczalne,
 • Porządek (PDK) – jest to zakład przy którym uczestniczy co najmniej siedem koni. Typuje się tutaj konie które zajmą pierwsze i drugie miejsce, w dowolnej kolejności. Można tu typować wiele koni, aczkolwiek trzeba pamiętać, że jeśli nie macie swoich faworytów, można zastosować system BOX. Koszt pojedynczego zakładu to 3 złote,
 • Dwójka (DWJ) – zakłady typowane są w przypadku, gdy w wyścigu bierze udział od 3 do 6 koni. Celem jest tu wskazanie pierwszego i drugiego miejsca w gonitwie. Także można typować na wiele koni, a minimalny wkład to 3 złote. System BOX obowiązuje,
 • Trójka (TRJ) – w tym zakładzie musi uczestniczyć co najmniej czwórka koni. Celem jest tu wskazanie koni, które zajmą pierwsze, drugie i trzecie miejsce a minimalny zakład to 3 złote. Istnieje możliwość typowania większej ilości koni,
 • Czwórka (CZW) – jest to odwzorowanie poprzednich propozycji z dwójką i trójką, jednakże odnosi się do aż czterech koni poprawnie wytypowanych w pierwszej czwórce. Co ciekawe stawka za grę jest niższa (2 zł).

Istnieją też opcje dodatkowe jak Dubla (DBL), Tripla (TPL) czy Kwinta i Septyna, które zresztą są bardzo cenione. Jak czytamy w ulotce: „Kwinta/Septyma polegają na wytypowaniu koni, które zajmą pierwsze miejsca w pięciu (KWN/ZWC) lub siedmiu gonitwach (SPT/ZWC), stanowiących grupę rozrachunkową”, po czym dodawane jest jeszcze: „Kwinta/Septyma pozwalają na typowanie większej liczby koni w gonitwie - istnieje wówczas większe prawdopodobieństwo trafienia wygranej, a ty masz większą szansę na tę wygraną.” Przed każdym wyścigiem znajdziecie odpowiednie ulotki, które pokazują jak grać i jednocześnie na kogo można stawiać. Znajomość koni oraz ich jeźdźców jest równie ważna jak w przypadku typowania innych dyscyplin sportowych, w tym piłki nożnej czy koszykówki.

Traf- podsumowanie opinii na temat bukmachera online

Informacje o bukmacherzeNa koniec pragniemy zaznaczyć, że w gonitwach obowiązuje odpowiedni regulamin. Do tego możecie liczyć na pełne wsparcie obsługi klienta, która dostępna jest za pomocą formularza internetowego i telefonu, jak również bezpośrednio na miejscu w lokalach sprzedaży kuponów. Pełne zapiski warunków i zasad to aż 43 strony, jednakże prosimy się nie martwić, to podstawowe ustalenia których przestrzeganie jest naturalne. Znajdziecie tam także informacje o wpłatach i wypłatach wygranych, systemie naliczania wygranych i więcej. To generalnie wprowadzenie dla gracza, który będzie chciał próbować swoich sił systematycznie.

Bukmacher Traf - najczęstsze pytania:

 • Jakie zakłady można typować w TRAF?

  Są to wyścigi konne oraz gonitwy francuskie. Obie możliwości gotowe są do typowania w każdym zakładzie oferującym kupno kuponów i udział w zabawie. Konkretne zdarzenia możliwe do typowania znajdziecie bezpośrednio w naszej recenzji jak również w ulotkach przygotowanych do wyścigów konnych.
 • Czy mogę zagrać przez internet?

  Wyścigi konne skierowane są do osób, które celują w grę na żywo, bezpośrednio z poziomu obiektu m.in. na Służewcu. Nie ma zatem żadnej możliwości gry przez internet. Strona TRAF skierowana jest do użytkowników jedynie jako podstawowa informacja o tym jak i gdzie można grać.
 • Dopiero zaczynam. Jak grać?

  Przyjmowanie poszczególnych zakładów jest uzależnione bezpośrednio od liczby koni uczestniczących w danej gonitwie. Spółka TRAF określa wybrane gonitwy, na które są przyjmowane są poszczególne rodzaje zakładów, a także kolejność tych gonitw, objętych prezentowanymi zakładami. Wyniki gonitwy oraz wysokość potencjalnych wygranych w poszczególnych rodzajach zakładów są podawane do publicznej wiadomości uczestników na torach przez radiowęzeł i za pośrednictwem wskazanych terminali. Wysokość wygranej podawana jest jedynie dla pojedynczego zakładu danego rodzaju.
 • Czym jest system BOX?

  System-BOX oznaczany jest na kuponie znakiem hasztaga (#). Można go stosować do wszystkich zakładów jednogonitwowych. Wyjątkiem są zakłady zwyczajne. System ten uwzględnia każdą możliwą kombinację granego zakładu spośród wytypowanych przez gracza koni i jego jeźdzca. Szczegóły zawsze dostępne są w specjalnych tabelach, które przypisane są do każdorazowego harmonogramu gonitw na wskazany dzień.
 • Czym jest system Ściana?

  System Ściana oznaczany na kuponie znakiem pięciu kółeczek, które otaczają jedno mniejsze. Do każdego zakładu tego typu można wytypować wszystkie konie biorące udział we wskazanej gonitwie. W ten prosty sposób zwiększa się swoje szanse na wygraną.
 • Czy mogę się skontaktować z pomocą?

  Oczywiście, że tak. Istnieje stała infolinia spółki, dzięki której otrzymacie odpowiedzi na wszystkie kluczowe zagadnienia związane z zawodami i możliwościami wygranych czy samej gry. Do tego dochodzi odpowiedni adres mailowy, który kieruje bezpośrednio do biura. Na wiadomości reaguje specjalna obsługa techniczna i klienta, która postara się rozwiać wszelkie wątpliwości, jeśli takie sią pojawią.
 • Czy gra poprze TRAF jest legalna?

  Wszelkie szczegółowe zasady przyjmowania i – dalej - rozliczana zakładów zostały rzecz jasna zawarte w Regulaminie Totalizatora Wyścigów Konnych. Jest on zatwierdzony przez Ministra Finansów. Materiał ten dostępny jest w sieci, ale też w każdym punkcie przyjmowania zakładów wzajemnych tego typu. Spotkacie go też na Torach Wyścigów Konnych na Służewcu, we Wrocławiu i w Sopocie.
 • Jak wygląda przykładowy plan gonitw?

  Wszelkie wyścigi ustalone są znacznie wcześniej, a plan gonitw poznajemy już na początku danego miesiąca w którym odbywają się rozgrywki. Przykładowo na torze w Służewcu zmagania toczone są od godziny 14:00 do 17:30 i podzielone są na osiem kolejnych gonitw z wyróżnieniem konkretnego rodzaju zmagań, np. gonitwa płaska. Typowanie możliwe jest do momentu startu pierwszego wyścigu. Plan gonitw można dodatkowo doglądać poprzez specjalny harmonogram na którym znajdują się informacje o przebiegu wydarzenia i wszelkich uczestników, którzy biorą udział w wydarzeniu.
 • Kto może zagrać w zakłady?

  Ponieważ zakłady tego typu są przez TRAF oferowane tylko w bezpośrednich punktach, możliwa jest tu weryfikacja wieku za pomocą dowodu osobistego. Grać może każda pełnoletnia osoba, która zdecyduje się na wypuszczenie właściwego kuponu. Nie ma w tym znaczeniu żadnych ograniczeń, zwłaszcza, że typować można nawet na więcej niż jednego konia.
Zagraj w Traf

12
8
43
57
123
Paul
Nigdy nie byłem fanem piłki nożnej, a że konie to piękne stworzenia o które trzeba należycie dbać przez całe ich życie, zainteresowałem się właśnie nimi. Miałem zresztą szczęście bo mieszkam blisko Służewca. Spróbowałem swoich sił wiele lat temu, z początku jako obserwator gonitw, potem już sam jako gracz. Stawki są niskie jeśli chce się grać klasyki, więc nawet początkujący może tu otrzymać dawkę pozytywnej adrenaliny. Spróbujcie koniecznie, punkt obowiązkowy jeśli się jest w okolicy w sezonie,
KamilP
Wiele lat temu kupowaliśmy kupony na pojedyncze konie. Właściwie dla zabawy, chociaż mnie ten 3-latek urzekał od początku. Moi znajomi się śmiali, tymczasem ja wygrałem. Pewnie przypadkiem, bo grałem bez żadnej wiedzy, ale całe wydarzenie i jego prestiż to coś bardzo fajnego, zwłaszcza, że na trybunach wiele znanych osobistości, których człowiek nie widzi na co dzień,
Artur
Kiedyś znalazłem stary kupon mojego dziadka. Okazało się w lokalu, że była na nim bardzo duża wygrana, ale nikt go przez lata nie odebrał. Historia kazała mi grzebać dalej, aż samemu zakochałem się w gonitwach i całym tym otoczeniu. Niezwykłe środowisko koniarzy naprawdę jest fascynujące. To znacznie inne dyscypliny niż te, które znać możecie bezpośrednio z normalnych zakładów. Musicie to poczuć na własnej skórze,
Karol
Grałem kilka singli i dubletów dla zabawy i czasem wydaje mi się, że tam bardziej chodzi o obecność, przyjaźń i rozmowy niż o same wygrane. Szkoda tylko, że Służewiec jest tak zniszczony i o tor nie dba się tak jak kiedyś, a szkoda, bo to kawał historii i mam nadzieję, że Totalizator jeszcze kiedyś do tego wróci z należytym szacunkiem dla jeźdźców i graczy

Ocena i komentarz

Oceń bukmachera Traf ZW w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Betfan - opinie graczy i ocena bukmachera online
Betfan - opinie graczy i ocena bukmachera online

Na naszym rynku zawitały kolejne legalne zakłady sportowe. Poznaj ofertę bukmachera Betfan. Sprawdzamy oferowane kursy i zakłady sportowe oraz promocje dla wszystkich użytkowników

Czytaj więcej

Free bet 29 zł z bonusem na start 100% do 1000 zł w STS
Free bet 29 zł z bonusem na start 100% do 1000 zł w STS

We współpracy z zakładami bukmacherskimi STS przygotowaliśmy atrakcyjną promocję na start. Na jej podstawie zyskacie free bet 29 zł oraz bonus 100% do kwoty 1000 złotych

Czytaj więcej

Najwyższe wygrane u legalnych bukmacherów w Polsce
Najwyższe wygrane u legalnych bukmacherów w Polsce

Poznaj najwyższe wygrane jakie padły do tej pory na stronach legalnych zakładów bukmacherskich w naszym kraju.Często wygrane te zaczynają się od co najmniej 500 000 zł

Czytaj więcej

Oprogramowanie bukmacherskie SBBETTING
Oprogramowanie bukmacherskie SBBETTING

Przedstawiamy ofertę oprogramowania bukmacherskiego SBBETTING dostępnego w większości stron zakładów sportowych. Poznaj ich pełna i atrakcyjną ofertę zakładów

Czytaj więcej

Oprogramowanie bukmacherskie SBTECH
Oprogramowanie bukmacherskie SBTECH

Poznaj ofertę legalnych zakładów bukmacherskich korzystających z oprogramowania dostarczanego przez SBTECH .Sprawdzamy listą zakładów , promocji i wydarzeń na żywo.

Czytaj więcej

Oprogramowanie bukmacherskie Intralot
Oprogramowanie bukmacherskie Intralot

Intralot jest jednym z dostawców oprogramowań bukmacherskich. W ich ofercie znajdziemy klasyczne zakłady, ale też za zakłady wirtualne na żywo czy też typu pre-recorded

Czytaj więcej

Oprogramowanie bukmacherskie BetConstruct
Oprogramowanie bukmacherskie BetConstruct

Sprawdź jak prezentuje się firma i czego należy się spodziewać po oprogramowaniu dostępnego na stronach legalnych zakładów bukmacherskich od dostawcy BetConstruct.

Czytaj więcej

Jaki Bonus Powitalny u bukmachera
Jaki Bonus Powitalny u bukmachera

Strony z zakładami bukmacherskimi starają się przyciągnąć graczy atrakcyjnymi bonusami powitalnymi. Sprawdź na jakie oferty promocyjne możesz liczyć i jakie korzyści zyskasz

Czytaj więcej

Bonus bez ryzyka
Bonus bukmacherski bez ryzyka

Bonus bez ryzyka jest jedną z popularnych promocji na stronie zakłądów bukmacherskich. Sprawdź na czym polega ta oferta i jakie można dzięki niej zyskać dodatkowe korzyści

Czytaj więcej

Dostawcy oprogramowania u polskich bukmacherów z licencja
Dostawcy oprogramowania u polskich bukmacherów z licencja

Poznaj dostawców oprogramowania na stronach legalnych zakładów bukmacherskich z polską licencją.Na naszym rynku znajdziemy już 16 stron gdzie w pełni legalnie możemy zagrać

Czytaj więcej