Bonus bukmacherski bez ryzyka

92%

Bonusy bukmacherskie online! Oby było ich zawsze jak najwięcej. Są one jednym z najważniejszych czynników w zakresie doboru odpowiedniego bukmachera. Często bowiem bywa tak, że strona jest nam przez kogoś polecana lub zobaczymy odpowiednią reklamę. Proces decyzyjny jest już zwykle w tych chwilach zakończony. Dobrze jednak wziąć pod uwagę, że istnieją kolejne czynniki, takie jak właśnie promocje. Za ich sprawą zyskacie bardzo pokaźną przewagę nad operatorem, zyskacie też większe środki, a razem z nimi przyjdzie czas na skuteczniejsze zakłady, rozleglejsze czy odważniejsze. W naszym artykule skupimy się na tych dodatkach, które minimalizują wasze ryzyko. To bardzo ważne, bo część graczy gra ostrożnie, koncentrując się jedynie na zagadnieniach, które są dla nich korzystne. Nie przedłużając zatem, zachęcamy do lektury i życzymy wam skutecznego typowania.

Oferta bonusowa bez ryzyka w zakładach bukmacherskich

Oferta bonusowa w zakładach bukmacherskichNa samym początku mamy dla was kilka porad. Bonusy przecież nie biorą się znikąd. We wstępie informowaliśmy, że zwykle dane strony są nam polecane. Odpowiednia analiza jest jednak ważna, bo nie wszystkie firmy oferują swoim graczom bonusy w postaci freebetów, które naprawdę robią różnice i będą dla was pomocne. Stąd też dobrze jest poczytać w internecie o tym, czego się spodziewać, a także gdzie. Warto sprawdzić, które firmy są aktywne oraz proponują wydarzenia odnawialne oraz które działają całkowicie przeciwnie. Możecie być pewni, że jeśli firma oferuje zaledwie 50 złotych na start i żadnych dalszych korzyści, będzie ona koncentrować się na zagadnieniach promocyjnych i wsparciu klienta tylko w niewielkim stopniu. Na takie coś mogą sobie pozwolić giganci rynkowi, którzy już teraz mają setki tysięcy użytkowników. Nawet jednak oni często dbają o to, by interakcja z użytkownikiem była duża, a profity dla graczy spore. Dlatego też, naszym zdaniem, dobrze jest to wszystko wiedzieć przed założeniem konta. Jeśli już sprawdzicie aktywność marki, dobrze przejść dalej. Proces rejestracyjny będzie dla was otwarty zawsze, jeśli tylko ukończyliście osiemnasty rok życia. Przejście przez formularz to tylko minuta, rzadko więcej. Dzięki temu prawie od razu będzie można przejść do realizacji i wykorzystania bonusów o których mowa. Pamiętajcie jednak, że zawsze wiążę się to z akceptacją pewnych warunków – które naprawdę dobrze przeczytać – a także z koniecznością potwierdzenia tożsamości swojej osoby. Najczęściej dokonuje się tego przez zeskanowanie dowodu osobistego lub paszportu. To szybki proces, który jest wymogiem Ministerstwa Finansów, wobec czego nie możecie liczyć na obejście zagadnienia. Zresztą, bukmacherów trzeba z tym zrozumieć – należy się bronić przed wyłudzeniami czy grą nieletnich. Skoro wiecie już to wszystko, możemy przejść do samych promocji.

A te możliwe do realizacji są na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest zawsze dokonanie wpłaty. Na wstępie zwykle przysługiwać wam będzie bonus powitalny. Aby po niego sięgnąć, trzeba dokonać depozytu o określonej wartości. Istnieją zapiski regulaminowe, które jasno wskazują, w jaki sposób sięgnąć po gotówkę. Trzeba zwykle dokonać takiej wpłaty przez konta bankowe, wykluczając z operacji np. Skrill czy też Neteller i inne opcje, jak paysafecard. To pewnego rodzaju utrudnienie. Dlatego warto pamiętać, że istnieją bonusy bez ryzyka. Jest ich kilka rodzajów i chcielibyśmy się im dla was przyjrzeć. Poniżej zatem mamy dla was bazowe zestawienie, które znacznie odbiega od klasycznego zestawienia, bowiem często nie wiąże się z żadną wpłatą, a zapewnia ciekawe profity. Nawet jeśli wymagana jest kasa lub inny wkład, samo ryzyko maleje.

  1. Free Bety.
    Podobnie jak potencjalne vouchery, przyznawane są na określoną wartość. To promocja bardzo obecnie popularna, która zwykle dodawana jest w pakiecie do początku waszej gry. Oznacza to, że taki free bet, czyli darmowy zakład, otrzymacie za założenie konta. Ich wartość zwykle jest niska i wynosi od 5 do 50 złotych. Pozwala jednak grać na wskazane mecze całkiem za darmo, bez ryzyka poniesienia porażki. Dopisane są do tego naturalnie odpowiednie zasady. Przykładowo konieczne jest wskazanie jednego bądź kilku meczów, z czego każdy z nich musi mieć minimalny kurs, jak np. 1,91. Wartości poniżej niego nie będą dopuszczane, przez co zakład nie będzie się liczył. Free bety są zawsze jednorazowe i rzadko można je odnawiać. W razie wygranej, otrzymacie gotówkę bonusową, którą trzeba dalej obrócić. Jeśli jednak szczęście się do was nie uśmiechnie, po prostu go stracicie, bez żadnego ryzyka z waszej strony,

  2. Zwrot zakładu.
    To z kolei inna forma free betu. Wymaga co prawda dokonania określonej wpłaty, także często w niewielkiej wartości, jednakże w razie porażki otrzymacie zwrot środków do wskazanej kwoty, zwykle do 20 złotych. Jeśli wygracie, środki będą po prostu wasze. Takie zwroty są ciekawym zagadnieniem. Z jednej strony poznacie system i mechanizm wpłaty, z drugiej od razu poczujecie adrenalinę związaną z wydarzeniem. Jednocześnie w razie czego zapewnicie sobie kolejną gotówkę do dalszych prób. Zwroty zakładu mogą być odnawialne,

  3. Cashback
    Akcja skierowana głównie na kasyna, aczkolwiek w zakładach sportowych też mają miejsce przypadki z tego zakresu. Stąd też, jeśli tylko bukmacher zaoferuje cashback, możecie liczyć na zwrot części inwestycji, którą podjęliście. W przeciwieństwie do punktu drugiego, nie jest tu zwracana cała kwota zakładu, lecz wyłącznie jego część, np. 10%. W zależności od działań marki możecie liczyć na od 5 do nawet 100% zwrotu. Wielkim atutem wydarzenia jest oczywiście to, że jest ono w pełni odnawialne i często zagracie takie zakłady raz w tygodniu, po to, by w kolejnym sięgnąć znowu po taki dodatek finansowy. Minimalizowanie strat jest tu kluczem,

  4. To całkiem inna kategoria gry, aczkolwiek niezwykle ważna i dostępna tak w zakładach sportowych jak i w kasynach internetowych. Ich atutem jest to, że same losy można zbierać na bazie wykonywania konkretnych zadań, np. poprzez wypuszczenie zakładu. Jeśli przykładowo zagracie za 10 złotych, otrzymacie jeden los do dalszej gry. Zakład może być wygrany, a wówczas zyskacie los i nie stracicie żadnych środków. Jak pokazuje nam doświadczenie, bardzo często wystarczy właśnie jeden taki los, by wygrać. Atutem są też same nagrody. W przypadku loterii zwykle mówimy o pokaźnych premiach finansowych, ale też zagranicznych rejsach czy… samochodach. Nigdy nie lekceważcie loterii, bowiem znamy przykłady w których ta jedna szansa zaważyła.

Korzyści płynące z bonusów

Korzyści płynące z bonusówPodaliśmy powyżej cztery proste przykłady, aczkolwiek nie należy uważać, że są to jedyne zagadnienia tego typu. W dobie ogromnej konkurencji wśród zakładów sportowych, coraz to więcej bonusów trafia do samych graczy. Oznacza to, że praktycznie każdego miesiąca zdobędziecie dla siebie kolejne, ciekawe szanse na bezpieczną grę. Moglibyśmy tu zresztą nawet napisać, że bonusem bez ryzyka jest akcja powitalna. Dlaczego? Weźmy pod uwagę, że marki zwykle wykorzystują najpierw środki bonusowe, a dopiero potem nasze pieniądze stałe. Jeśli zatem premia powitalna zapewni wam 100% od wpłaty, a kwota maksymalna wynosi 1 000 złotych, łącznie zyskacie 2 000 złotych na grę. Pierwszą część z tych środków musicie koniecznie obrócić i spełnić warunki obrotu. Tym samym, zagracie w praktyce za darmo, dzięki czemu powiększycie swoje szanse i zbudujecie solidny kapitał do dalszej gry. Podobne zagadnienie widoczne jest właściwie w każdej znanej nam premii, w tym we wszystkich doładowaniach gotówkowych, czyli reload bonusach. Nie inaczej jest w premiach high roller i podobnych. Świetny przykład akcji bez ryzyka serwuje zresztą Forbet. Za ich sprawą przy powrocie Roberta Kubicy do F1 wdrożono zagadnienie, które tak opisano: „Z okazji powrotu Roberta, przygotowaliśmy promocje, w której należy zagrać kupon za dokładnie 49 PLN. Na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia, w tym jedno zdarzenie musi pochodzić z oferty Formuły 1. Każdy gracz, który skorzysta z promocji otrzyma bonus, którego wysokość uzależniona jest od występu R. Kubicy w GP Austalii (7. pkt zasad promocji).” – i teraz najważniejsze. Gdy już zgłosicie taki kupon, zyskacie aż pięć szans na wygraną. Wystarczy, że… Robert dojedzie do mety. Inne premie pojawią się gdy Kubica osiągnie wyższe miejsce w klasyfikacji końcowej wyścigu od G. Russell (R.Kubica musi dojechać do mety) lub zajmie miejsca 10-15, 5-9 i 1-4, aczkolwiek w tym przypadku, chyba nikt w taką sposobność nie wierzy. W każdym razie, jest to przyjazna akcja, która bardzo wam pomoże.

Nie inaczej jest w akcji Cashout: „Cash-out umożliwia zamknięcie kuponu przed jego pełnym rozstrzygnięciem. Jeżeli nie chcesz ryzykować, zmieniłeś zdanie lub po prostu potrzebujesz wcześniej środków na koncie, to skorzystaj z opcji Cash-out!” – jak to działa w praktyce? Bardzo prosto. Jeśli grasz dany zakład i przykładowo została końcówka meczu, która jest dla ciebie bardzo niepewna, możesz wstrzymać swój kupon i zgarnąć go jako wygraną, oczywiście okrojoną o odpowiedni procent. Taki kupon bez większego ryzyka jest czymś szalenie korzystnym i warto z niego korzystać, zwłaszcza jeśli przykładowo w grę wchodzą duże pieniądze i macie już dość adrenaliny w swoich żyłach, by jeszcze sięgać po kolejną. Prezentuje się to dobrze, a pamiętajcie, że podaliśmy wyłącznie dwa przykłady jednego bukmachera. Inne firmy, te legalne, których samej tylko Polsce jest kilkanaście, także dołączają się do wyścigu i stale proponują kolejne rozwiązania tego typu. Wszystkie z nich są wciągające i mocno wam pomogą w całym procesie swojej gry.

Podsumowanie

Jeśli zatem szukacie akcji bez ryzyka, możecie śmiało przejść na wybrane przez siebie strony bukmacherskie. Często już za rejestrację dostaniecie premie, co jest ciekawym startem, który jednocześnie pozbawiony będzie ryzyka i dodatkowych nerwów. Tymczasem środki zebrane w ten sposób pomogą wam na tyle, że zyskacie realne szanse na spełnienie dalszych marzeń na najwyższym możliwym poziomie. Nie wahajcie się, ale jednocześnie pamiętajcie, że zakłady to wciąż hazard, więc zagadnienie długofalowo może się wiązać ze stratami, dlatego dobrze jest przygotować sobie swoje limity lub nałożyć na konto odpowiednie ograniczenia.

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Promocja Wielkanocna jedenastka na zaklady sportowe forBET
Promocja Wielkanocna jedenastka na zaklady sportowe forBET

Promocja Wielkanocna od Forbet pozwoli wam zdobyć 11 kolejnych premii i uzupełnień waszego konta. Poznajcie szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Bukmacher Betfan odblokowuje bonusy na sport wirtualne
Bukmacher Betfan odblokowuje bonusy na sport wirtualne

Poznajcie się z nowymi wiadomościami Betfan. Bukmacher oferuje swoim graczom unikatową możliwość korzystania ze środków bonusowych.

Czytaj więcej

Alternatywne mecze piłkarskie u bukmachera STS
Alternatywne mecze piłkarskie u bukmachera STS

Od teraz na STS możecie grać w lidze Angielskiej, Niemieckiej oraz Hiszpańskiej. Wszystkie mecze wirtualne trwają po 90 minut- niczym te prawdziwe!

Czytaj więcej

Dodatkowe 300PLN w bonusie na sporty wirutalne od Noblebet
Dodatkowe 300PLN w bonusie na sporty wirutalne od Noblebet

Poznaj się z Noblebet i ich nową promocją powitalną na gry wirtualne. Dzięki niej otrzymacie nawet 300 złotych na wspaniały start swoich przygód.

Czytaj więcej

Obstawiaj wyniki gry w karty na Totalbet
Obstawiaj wyniki gry w karty na Totalbet | Nowa oferta

Poznajcie się z nową ofertą stawiania na zakłady karciane. Pełna nowość od Totalbet pozwoli wam zagrać w wojnę, niczym w realnym kasynie.

Czytaj więcej

Codziennie 25 Freebet w eWinner na sporty wirtualne
Codziennie 25 Freebet w eWinner na sporty wirtualne

W promocji esportowej od eWinner czekają na was freebety o wartości 25 złotych za realizację postawionych zadań. To proste, sprawdź samemu!

Czytaj więcej

Obstawianie u bukmachera podczas kwarantanny koronawirus (COVID-19)
Obstawianie u bukmachera podczas kwarantanny koronawirus (COVID-19)

Gdzie zagrać podczas kwarantanny? Który bukmacher jest dla was najkorzystniejszy i oferuje najwyższe kursy. Porozmawiajmy o tym!

Czytaj więcej

eWinner - opinie graczy i ocena bukmachera online
eWinner - opinie graczy i ocena bukmachera online

eWinner to nowy bukmacher na polskim rynku. Sprawdzamy zatem jego ofertę, bonusy i promocje, a także, jakimi cieszy się opiniami klientów.

Czytaj więcej

10 Prostych porad jak wygrać w zakładach bukmacherskich
10 Prostych porad jak wygrać w zakładach bukmacherskich

Jak wygrać w zakładach bukmacherskich? Jak minimalizować ryzyko? Oto naszych dziesięć porad na właściwe podejście do tematu. Sprawdź to samemu!

Czytaj więcej

Odbierz freebet 20 plus 20 w Totalbet
Odbierz freebet 20 plus 20 w Totalbet

Na stronie Totalbet znajdziecie promocję na freebety do 40 zł. Sprawdź jak je odebrać i gdzie będzie można je wykorzystać. Powodzenia!

Czytaj więcej