Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

92%

Zdecydowanie mało osób lubi poniedziałki. Po weekendzie ciężko wrócić do pracy czy innych obowiązków. Także i obstawianie meczów u bukmacherów jest mniej przyjemne, gdyż większość ciekawych spotkań miała miejsce w weekend. Teraz na szczęście w firmie Totolotek można sobie urozmaicić granie w ten pierwszy dzień tygodnia.

Grany Poniedziałek

Odbierz poniedziałkowy cash back 30 zł w TotolotekNajnowsza promocja u bukmachera Totolotek wystartowała 1 marca i będzie aktywna w każdy poniedziałek aż do odwołania. Można dzięki niej dostawać co tydzień piłkarski cashback w wysokości 30 złotych. Naszym zadaniem jest postawienie kuponu za co najmniej 31 złotych w poniedziałek. Muszą się na nim znaleźć minimum 2 zdarzenia piłkarskie typu 1 x 2, które dadzą łączny kurs minimum 2.0. Jeśli uda się nam wygrać, to szczęście stało po naszej stronie i środki z kuponu trafią na nasze konto.Inaczej jest jednak w przypadku przegranego kuponu. Tu na całe szczęście możemy liczyć na nagrodę pocieszenia.

Otóż jeśli we wtorek zgłosimy się do Biura Obsługi Klienta firmy Totolotek i przedstawimy swój kupon spełniający wymagania, to powinniśmy dostać cashback w wysokości 30 złotych. Będzie on możliwy do zrealizowania do końca środy. Należy nim obrócić minimum 1 raz po kursie co najmniej 2.0. Promocja ta obowiązuje wyłącznie online, dostępna jest na zakłady przedmeczowe i na żywo.

Cashback zostanie nam przyznany w formie kodu bonusowego, który należy wpisać i aktywować na swoim koncie. Sam już bonus może zostać wykorzystany na każdy ze sportów, z wyłączeniem zakładów systemowych. Wszelkie szczegółowe informacje zostały zawarte w regulaminie na stronie internetowej bukmachera Totolotek.

Warto też sprawdzić inne nowe promocje w ofercie tego bukmachera.

Odbierz bonus

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne w LVbet
20 zł na sporty wirtualne w nowym bonusie od LVbet

Każdy z klientów LV BET raz w tygodniu może dostać bonus w wysokości 20 złotych na sporty wirtualne. Zapraszamy do sprawdzenia oferty na stronie www.

Czytaj więcej

Zgarnij 14% więcej w piatkowej ofercie forBet
Zgarnij 14% więcej w piatkowej ofercie forBet

Klienci stacjonarni bukmachera forBET mogą w każdy piątek liczyć na grę bez podatku, gdzie do wybranych kuponów dodawanych jest +14% do wygranej.

Czytaj więcej

IEM Katowice cały esport bez podatku w forBet
IEM Katowice cały e-sport bez podatku w bonusie forBet

Bukmacher internetowy na czas trwania IEM 2021 w Katowicach oferuje swoim klientom +14% do wygranych z kuponów z zakładami esportowymi.

Czytaj więcej