Bonus 49pln na aplikacje z bukmacherem Totolotek

92%

Chcecie wygrywać jeszcze więcej? Dostać ciekawą bonus bukmacherski na swoją grę w zakładach sportowych? Obecnie za sprawą Totolotka jest to jak najbardziej możliwe, wszystko za sprawą unikatowego bonusu na aplikację mobilną. Jeśli planowaliście rozpocząć taką przygodę przy wykorzystaniu swojego tabletu lub smartfonu, teraz jest najlepsza do tego chwila. Jak poinformował nas bukmacher, wasz pierwszy depozyt przy wykorzystaniu takiego sprzętu zostanie podwojony nawet do kwoty 49 złotych. Oznacza to, że właśnie takich środków możecie się spodziewać na koncie. Przy kwocie maksymalnej zapewnicie sobie zatem 98 złotych. Jak tego dokładnie dokonać? Nic trudnego, możecie spróbować chociażby w tej chwili.

Totolotka w aplikacji mobilnej.

Akcja skierowana jest w 100% do nowych użytkowników Totolotka oraz ich aplikacji mobilnej. Możecie ją ściągnąć w trzech krokach, przez które przeprowadzi was operator na wskazanej witrynie. Następnie wystarczy dokonać depozytu na nie mniej niż 20 złotych, po czym bonus wyląduje na waszym koncie automatycznie. Nie będzie konieczności zgłaszania się po niego, co pozwoli wam od razu uzupełnić swoje zasoby i zacząć realną grę we wszystkie dostępne zakłady z oferty mobilnej – a ta, jest identyczna jak przy grze klasycznej z poziomu komputera. Warto przy tym nadmienić, że sama aplikacja dostępna jest wyłącznie dla użytkowników Androida i to na takie urządzenia będzie można ją ściągnąć.

Naturalnie obowiązuje tu odpowiedni regulamin, który wskazuje jakie działania musicie podjąć przy okazji zdobycia swojej premii. Warto tu pamiętać, że wzięcie udziału w dodatku nie wyklucza was z realizacji premii bazowej na 1 000 złotych przy grze klasycznej. Czeka zatem na was dodatkowy bonus, który zrealizujecie podczas swojej gry w Totolotku.

Odbierz bonus 49 zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej