Bonus 49pln na aplikacje z bukmacherem Totolotek

92%

Chcecie wygrywać jeszcze więcej? Dostać ciekawą bonus bukmacherski na swoją grę w zakładach sportowych? Obecnie za sprawą Totolotka jest to jak najbardziej możliwe, wszystko za sprawą unikatowego bonusu na aplikację mobilną. Jeśli planowaliście rozpocząć taką przygodę przy wykorzystaniu swojego tabletu lub smartfonu, teraz jest najlepsza do tego chwila. Jak poinformował nas bukmacher, wasz pierwszy depozyt przy wykorzystaniu takiego sprzętu zostanie podwojony nawet do kwoty 49 złotych. Oznacza to, że właśnie takich środków możecie się spodziewać na koncie. Przy kwocie maksymalnej zapewnicie sobie zatem 98 złotych. Jak tego dokładnie dokonać? Nic trudnego, możecie spróbować chociażby w tej chwili.

Totolotka w aplikacji mobilnej.

Akcja skierowana jest w 100% do nowych użytkowników Totolotka oraz ich aplikacji mobilnej. Możecie ją ściągnąć w trzech krokach, przez które przeprowadzi was operator na wskazanej witrynie. Następnie wystarczy dokonać depozytu na nie mniej niż 20 złotych, po czym bonus wyląduje na waszym koncie automatycznie. Nie będzie konieczności zgłaszania się po niego, co pozwoli wam od razu uzupełnić swoje zasoby i zacząć realną grę we wszystkie dostępne zakłady z oferty mobilnej – a ta, jest identyczna jak przy grze klasycznej z poziomu komputera. Warto przy tym nadmienić, że sama aplikacja dostępna jest wyłącznie dla użytkowników Androida i to na takie urządzenia będzie można ją ściągnąć.

Naturalnie obowiązuje tu odpowiedni regulamin, który wskazuje jakie działania musicie podjąć przy okazji zdobycia swojej premii. Warto tu pamiętać, że wzięcie udziału w dodatku nie wyklucza was z realizacji premii bazowej na 1 000 złotych przy grze klasycznej. Czeka zatem na was dodatkowy bonus, który zrealizujecie podczas swojej gry w Totolotku.

Odbierz bonus 49 zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet
Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet

forBET to jeden z tych bukmacherów, który oferuje swoim klientom symulowane gry karciane. Czym one są i jak można obstawić zakłady?

Czytaj więcej

Oferty promocyjne w punkltach Fortuna
Oferty promocyjne w punktach Fortuna

Dla naszych czytelników sprawdzamy, jak wyglądają promocje dla klientów stacjonarnych punktów marki Fortuna. Zapraszamy zatem do lektury.

Czytaj więcej

Nowość ! Gry karciane w ofercie ForBet
Nowość ! Gry karciane w ofercie ForBet

Poznaj nową ofertę bukmachera forBet gry karciane. Już teraz możesz zagrać z prawdziwą krupierką w symulowane rozgrywki karciane. Zasiądź do stołu i daj się ponieść magii kart

Czytaj więcej

Zyskaj 100 zł tygodniowo z e-sport w LvBet
Zyskaj 100 zł tygodniowo z e-sport w bonusie LvBet

Bukmacher LVBet przygotował dla swoich klientów ciekawą ofertę z bonusem 100 złotych. Wystarczy jedynie w każdym tygodniu obstawiać e-sport.

Czytaj więcej

Szansa na większą wygraną z powiększonym kursem w LvBet
Szansa na większą wygraną z powiększonym kursem w LvBet

Kombi Boost to nowa oferta na stronie bukmachera LV bet, gdzie za każde kolejne zdarzenie na kuponie można dostać nawet +75% wyższe kursy.

Czytaj więcej

Wygrywaj o 40% więcej z promocją ForBet
Wygrywaj nawet o 40% więcej z promocją bukmachera ForBet

Dzięki najnowszej promocji u bukmachera forBET możliwe jest zwiększenie swoich wygranych ze sportów wirtualnych nawet o 40%. Więcej o ofercie na stronie www.

Czytaj więcej

UEFA Euro 2021 gdzie i jak obstawiać?
UEFA Euro 2021 gdzie i jak obstawiać mecze piłkarskie?

Na naszej stronie internetowej podpowiadamy graczom, jak obstawiać mecze podczas Euro 2021. zapraszamy zatem do sprawdzenia naszego małego poradnika.

Czytaj więcej

BetX aktualne
BetX - bonusy bukmacherskie - Luty 2021

Poznaj nowego bukmachera na naszym rynku Betx i sprawdź jego bogaty wybór zakładów, oraz atrakcyjne promocje z bonusami. Na start odbierz 7777zł oraz freebet o wartości 30zł

Czytaj więcej

Bonus na start do 7777zł do odbioru w BetX
Bonus na start do 7777zł do odbioru u bukmachera BetX

Już teraz zyskaj tysiące na start u bukmachera BetX. Jest to bowiem nowa marka na rynku, która jako bonus powitalny oferuje +100% od depozytu do 7777 złotych!

Czytaj więcej

BetX - opinie graczy i ocena bukmachera online
BetX - opinie graczy i ocena bukmachera online

BetX to nowy bukmacher na rynku. Na naszej stronie sprawdzamy jego słabe i mocne strony, szczegółową ofertę. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej