Bonus 49pln na aplikacje z bukmacherem Totolotek

92%

Chcecie wygrywać jeszcze więcej? Dostać ciekawą bonus bukmacherski na swoją grę w zakładach sportowych? Obecnie za sprawą Totolotka jest to jak najbardziej możliwe, wszystko za sprawą unikatowego bonusu na aplikację mobilną. Jeśli planowaliście rozpocząć taką przygodę przy wykorzystaniu swojego tabletu lub smartfonu, teraz jest najlepsza do tego chwila. Jak poinformował nas bukmacher, wasz pierwszy depozyt przy wykorzystaniu takiego sprzętu zostanie podwojony nawet do kwoty 49 złotych. Oznacza to, że właśnie takich środków możecie się spodziewać na koncie. Przy kwocie maksymalnej zapewnicie sobie zatem 98 złotych. Jak tego dokładnie dokonać? Nic trudnego, możecie spróbować chociażby w tej chwili.

Totolotka w aplikacji mobilnej.

Akcja skierowana jest w 100% do nowych użytkowników Totolotka oraz ich aplikacji mobilnej. Możecie ją ściągnąć w trzech krokach, przez które przeprowadzi was operator na wskazanej witrynie. Następnie wystarczy dokonać depozytu na nie mniej niż 20 złotych, po czym bonus wyląduje na waszym koncie automatycznie. Nie będzie konieczności zgłaszania się po niego, co pozwoli wam od razu uzupełnić swoje zasoby i zacząć realną grę we wszystkie dostępne zakłady z oferty mobilnej – a ta, jest identyczna jak przy grze klasycznej z poziomu komputera. Warto przy tym nadmienić, że sama aplikacja dostępna jest wyłącznie dla użytkowników Androida i to na takie urządzenia będzie można ją ściągnąć.

Naturalnie obowiązuje tu odpowiedni regulamin, który wskazuje jakie działania musicie podjąć przy okazji zdobycia swojej premii. Warto tu pamiętać, że wzięcie udziału w dodatku nie wyklucza was z realizacji premii bazowej na 1 000 złotych przy grze klasycznej. Czeka zatem na was dodatkowy bonus, który zrealizujecie podczas swojej gry w Totolotku.

Odbierz bonus 49 zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

NobleBet - opinie graczy i ocena bukmachera online
NobleBet - opinie graczy i ocena bukmachera online

Jak prezentuje się NobleBet? Czy warto ich poznać? Jakie mają bonusy i ofertę zakładów sportowych, tryb na żywo czy wirtualny? Typujemy specjalnie dla was!

Czytaj więcej

NobleBet - oferat bukmacherska
NobleBet - oferta bukmacherska

NobleBet zaoferował swoje pierwsze zestawienie zakładów sportowych. Oceniamy jak się prezentuje i notujemy o najważniejszych jego punktach.

Czytaj więcej

Betclic Bukmacher
Betclic - opinie graczy i ocena bukmachera online

Bukmacher Betclic oferuje szeroką ofertę zakładów sportowych, jak również promocji, za sprawą których otrzymacie dodatkowe możliwości wygranych.

Czytaj więcej

Bonus 49pln na aplikacje z bukmacherem totolotek
Bonus 49pln na aplikacje z bukmacherem Totolotek

Skorzystaj z mobilnego bunusu bukmacherskiego, który wykorzystasz rejestrując się i grając na przykład przez telefon. Odbierz nawet 49zł. Sprawdź szczegóły

Czytaj więcej

14% na zakłady prematch u bukmachera Milenium
14% na zakłady prematch u bukmachera Milenium

Milenium organizuje happy hours, a w nich kupony zostaną powiększone o 14%. Jak to zrobić i jak musicie dokładnie grać? Tłumaczymy.

Czytaj więcej

Total Bonus do 51% w Totalbet
Total Bonus do 51% w Totalbet

Promocja Total Bonus gwarantuje nawet do 51% większe wygrane. Nie ma znaczenia w jakiej dyscyplinie gracie, kasa jest większa… i już!

Czytaj więcej

Bukmacher totalbet wraca z Loteria Kasomania 3.0
Bukmacher totalbet wraca z Loteria Kasomania 3.0

Totalbet wraca z Kasomanią! Bukmacher wyda w nagrodach łącznie 500 000 złotych. Chcecie sięgnąć po nagrodę główną? Próbujcie już dziś!

Czytaj więcej

Wszystko o Betgames u bukmachera STS
Wszystko o Betgames u bukmachera STS

BetGames od STS to kompletnie nowy wymiar gry hazardowej. Poznajcie się z Wojną, Bakaratem oraz Pokerem z prawdziwymi krupierami.

Czytaj więcej

Forbet Bonus 2000PLN
Zakłady bukmacherskie online forbet i bonus do 2000pln

Jak działa bonus powitalny od forBET? Ile maksymalnie można sobie zapewnić gotówki za jego sprawą? Chętnie pomożemy z odpowiedziami!

Czytaj więcej

Fortuna 10% Jak działa logo
Jak działa bonus na 10% Live u bukmachera Fortuna

Bonus +10% na zdarzenia live już na was czeka. Jak to działa i czego dokładnie spodziewać się po ofercie bukmachera Fortuna?

Czytaj więcej