Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

92%

STS to od lat największy polski bukmacher, który oferuje swoim klientom nie tylko szereg zakładów do obstawiania, lecz także i promocji. Tym razem można zyskać do 1560 zł bonusu!

Wejdź do gry i odbierz do 1560 zł na konto bonusowe

Wejdź do gry i odbierz do 1560 zł na konto bonusoweNowa promocja powitalna jest skierowana wyłącznie do nowych użytkowników bukmachera STS, którzy zapiszą się do niej podczas rejestracji. To wyjątkowa akcja, gdzie można zyskać bonusy za trzy pierwsze wpłaty - łącznie do zdobycia będzie aż 1500 zł! Dodatkowo w sytuacji, gdy zagrasz pierwszy kupon w promocji na Zakład bez ryzyka, w razie przegranej STS zwraca do 100 zł (bez podatku).

Pierwszy bonus w wysokości do 300 zł otrzymamy automatycznie. Dwa kolejne bonusy w wysokości do 500 zł i do 700 zł będziemy mogli odebrać w ciągu 90 dni od wpłat zrobionych w trakcie trwania promocji. To jeszcze nie koniec, gdyż możemy zgarnąć dla siebie dodatkowy bonus w wysokości 60 zł, który otrzymuje się za wykonanie zadań. Wystarczy, że zagramy 6 wyznaczonych kuponów, które spełniają warunki określone na stronie z zadaniami.

Wracając do głównej promocji dla nowych graczy, to do zdobycia są 3 pokaźne bonusy:

- za pierwszą wpłatę dostaniemy doładowanie o wartości 100% wpłaconej kwoty, maksymalnie 300 zł,

- za drugą wpłatę dostaniemy doładowanie o wartości 50% wpłaconej kwoty, maksymalnie 500 zł,

- za trzecią wpłatę dostaniemy doładowanie o wartości 50% wpłaconej kwoty, maksymalnie 700 zł.

Z promocji można skorzystać do 30 dni od założenia konta. Należy również pamiętać o dodatkowych warunkach obrotu: trzeba zagrać za kwotę trzykrotnie wyższą niż otrzymany bonus. Dopiero spełnienie tych warunków sprawi, że można wypłacić środki z konta.

Odbierz bonus na start do 1560 zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej