Wygraj 21 tysięcy złotych nagród u bukmachera online STS

92%

Dwadzieścia jeden tysięcy złotych. Dokładnie tyle przygotowano w najnowszym wyzwaniu bukmachera STS. Środki te w całości zostaną podzielone pomiędzy graczy, którzy poprawnie wytypują wyniki grupowych zmagań Mistrzostw Europy do lat 21. Jeśli zatem lubicie wyzwania, a przy tym typujecie kupony SOLO właśnie w tych rozgrywkach, będzie na was czekać nie lada bonus. Wystarczy postawić jeden kupon, aczkolwiek może ich być nawet piętnaście. Jeśli uda się wam trafić dokładny rezultat, wygracie nie tylko podstawową stawkę o którą walczyliście od początku. STS podzieli 21 000 złotych na wszystkich szczęśliwców i wyda kwotę w równych wartościach każdemu. Stawiaj zatem już teraz, póki możesz!

sts zakłady sportowe 21000PLN promocja porady

Promocja dostępna jest dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników tego bukmachera. Nie trzeba się do niej zapisywać. Należy jedynie pamiętać, że liczone są wyłącznie kupony SOLO powiązane z fazą grupową ME U-21. STS wyda nagrody zaraz po zakończeniu tego etapu turniejowego. Konieczne jest przy tym zapoznanie się z regulaminem, który określa warunki i zasady przypisane do promocji. Znajdziecie tam m.in. informacje o tym, że środkami należy 3-krotnie obrócić przed zleceniem ich wypłaty.

Odbierz do 21000PLN w promocji STS

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Betclic Bukmacher
Betclic - opinie graczy i ocena bukmachera online

Bukmacher Betclic oferuje szeroką ofertę zakładów sportowych, jak również promocji, za sprawą których otrzymacie dodatkowe możliwości wygranych.

Czytaj więcej

Bonus 49pln na aplikacje z bukmacherem totolotek
Bonus 49pln na aplikacje z bukmacherem Totolotek

Skorzystaj z mobilnego bunusu bukmacherskiego, który wykorzystasz rejestrując się i grając na przykład przez telefon. Odbierz nawet 49zł. Sprawdź szczegóły

Czytaj więcej

14% na zakłady prematch u bukmachera Milenium
14% na zakłady prematch u bukmachera Milenium

Milenium organizuje happy hours, a w nich kupony zostaną powiększone o 14%. Jak to zrobić i jak musicie dokładnie grać? Tłumaczymy.

Czytaj więcej

Total Bonus do 51% w Totalbet
Total Bonus do 51% w Totalbet

Promocja Total Bonus gwarantuje nawet do 51% większe wygrane. Nie ma znaczenia w jakiej dyscyplinie gracie, kasa jest większa… i już!

Czytaj więcej

Bukmacher totalbet wraca z Loteria Kasomania 3.0
Bukmacher totalbet wraca z Loteria Kasomania 3.0

Totalbet wraca z Kasomanią! Bukmacher wyda w nagrodach łącznie 500 000 złotych. Chcecie sięgnąć po nagrodę główną? Próbujcie już dziś!

Czytaj więcej

Wszystko o Betgames u bukmachera STS
Wszystko o Betgames u bukmachera STS

BetGames od STS to kompletnie nowy wymiar gry hazardowej. Poznajcie się z Wojną, Bakaratem oraz Pokerem z prawdziwymi krupierami.

Czytaj więcej

Forbet Bonus 2000PLN
Zakłady bukmacherskie online forbet i bonus do 2000pln

Jak działa bonus powitalny od forBET? Ile maksymalnie można sobie zapewnić gotówki za jego sprawą? Chętnie pomożemy z odpowiedziami!

Czytaj więcej

Fortuna 10% Jak działa logo
Jak działa bonus na 10% Live u bukmachera Fortuna

Bonus +10% na zdarzenia live już na was czeka. Jak to działa i czego dokładnie spodziewać się po ofercie bukmachera Fortuna?

Czytaj więcej

Totalbet bukmacher promocja logo
Promocja u bukmachera totalbet na Copa America,Puchar Narodów Afryki i Mistrzostwa Europy U21

Dookoła świata jest promocją Totalbet, która zapewniać będzie po 10 złotych za każdy puszczony w danym czasie kupon. Zainteresowani?

Czytaj więcej

forbet bez podatku do końca lipca  logo
Jak zagrać bez podatku w Twoje weekendy u bukmachera forbet!

Twój Weekend zapewni wam wygrane bez podatku. Wasze kupony na forBET będą zatem większe. Wystarczy grać w każdy weekend miesiąca.

Czytaj więcej