Obstawianie na żywo w fortunie na 0,5 goli

92%

System bukmacherski na powyżej 0,5 bramki to bardzo spokojna zagrywka graczy. Skierowana jest przede wszystkim do tych osób, które lubią grę ostrożną i nie przykładają zwykle dużej uwagi do przypadków w których należy szczególnie analizować dane wydarzenia. Oznacza to, że wiedza na temat piłki nożnej nie jest tu kluczowa i można ją odstawić na dalszy tor. Prawda przy strategii na 0,5 jest bowiem taka, że w 90% meczów gol prędzej czy później pada, bez względu na to, w której minucie. Co ważne, cennym źródłem jest tu jednak zakładka live i tylko do niej skierowane są same zakłady z tej strategii. Oznacza to, że grać należy już po rozpoczęciu meczu. Najlepiej jest wyczekać tak długo, jak to tylko możliwe, dzięki czemu bardzo niskie na początku kursy stale będą rosnąć. Zwykle szacuje się, że zakład na 0,5 bramki wynosi ok. 1,06 i przy niższym gra nie jest opłacalna. Jeśli z kolei dobijecie np. po 10 minutach spotkania do takiej możliwości, zagrajcie. Autor strategii zapewnia, że wygrywa 100% swoich spotkań i jedynie przy niektórych seriach zdarza mu się zakończyć dobrą serię niepowodzeniem. Ponieważ jednorazowy zysk jest tu bardzo niski, zaleca się grę na co najmniej 3 wydarzenia jednego dnia. Przykładowo grę można zacząć od 10 euro, a w razie wypracowania sobie rezerwy nie powiększamy środków, lecz trzymamy je właśnie w przypadku w którym nasz kupon okaże się niepowodzeniem, bowiem i taką opcję trzeba zakładać. Ważne jest także to, by nigdy nie grać na ligi francuskie i włoskie, bowiem tam bezbramkowe remisy padają zdecydowanie częściej niż w pozostałej części świata. Podobnie unikać należy systemu na 1,5 bramki, bowiem w tym przypadku panuje już praktycznie pełna losowość. Poniżej dodatkowo przedstawiamy wam kilka czynników, które wpłyną na urozmaicenie waszej gry. Mamy tu na myśli przede wszystkim oferowane promocje i wysokość kursów. To właśnie za ich sprawą grać będziecie mogli za więcej lub stworzycie sobie rezerwy, które pozwolą na bardziej pokaźne sukcesy.

Skorzystaj z promocji oferowanej przez bukmacherów

Skorzystaj z promocji oferowanej przez bukmacherówNiemal każdy bukmacher koncentruje się wokół kilku różnych promocji, a każda z nich może wam dostarczyć odpowiednio spore doładowanie gotówkowe. Jeśli zatem szukacie nowych przygód i możliwości, zdecydowanie powinniście się przyjrzeć ofercie, która łączy w sobie możliwie jak najwięcej. Po pierwsze warto zwrócić uwagę na bonus powitalny. Jest on standardowo najwyższym na stronie i zapewnia podwojenie pierwszej wpłaty nawet do kilku tysięcy złotych. Niektóre firmy dodatkowo oferują jeszcze bonusy od drugiej i trzeciej wpłaty, co łącznie daje nieprawdopodobne kwoty. Przy łatwym uzupełnieniu regulaminu pomoże wam to przykładowo dosłownie podwoić planowane wcześniej stawki. Jakby tego było mało, czekać na was będą freebety i darmowe zakłady ze zwrotem w stylu cashback. To opcja dla osób, które nie są jeszcze przekonane do gry i danej strategii. Na tej podstawie możecie jednak bez obaw o własne środki podjąć się rywalizacji. Do tego dochodzą turnieje, loterie, doładowania gotówkowe, programy partnerskie i lojalnościowe oraz systemy VIP. W każdym przypadku: im więcej, tym lepiej, o ile regulamin jest prosty i przejrzysty w realizacji.

Kluczowe aspekty gry w zakładach sportowych

Nie ma co ukrywać, że zakłady bukmacherskie i kursy to drugi kluczowy aspekt gry u bukmacherów. Każdy z nas szuka bowiem rozwiązań i meczów, które chcemy obstawiać. W tym właśnie zakresie punkty internetowe i stacjonarne wykonały – standardowo - doskonałą pracę, dzięki czemu będzie można obstawiać nie tylko najważniejszą piłkę nożną, ale też kilkanaście innych dyscyplin, od koszykówki, przez siatkówkę, piłkę ręczną, hokej na lodzie czy nawet sporty elektroniczne, tak słynne w ostatnim czasie, również za sprawą IEM odbywającego się w Katowicach. Ich propozycje to również szalenie wysokie kursy, a także natychmiastowo rozliczane kupony. Jest to jeden z tych czynników o których dobrze jest pamiętać, bowiem jeśli zagracie jeden mecz, najczęściej po jego zakończeniu od razu chcecie wypuścić kolejny kupon. Dla ludzi żądnych przygód znajdziecie również opcję gry na żywo, czyli na takie mecze, które już się zaczęły i które można analizować nawet z poziomu stadionu. Wszystko to zrealizujecie również za pomocą urządzenia mobilnego, tak tabletu jak i smartfonu, bez względu na wykorzystane w nim oprogramowanie. Sprawdzajcie także wysokość kursów, zwłaszcza w trybie na żywo, ponieważ na tym elemencie możecie zyskać bardzo duże różnice. A to z kolei przekładać się potem będzie zwyczajnie na wysokość wygranych, co w takiej strategii jak rywalizacja live na powyżej 0,5 jest szalenie ważne i cenione.

Na koniec wspomnimy jeszcze słów kilka o potencjalnej obsłudze klienta i pomocy od niej uzyskanej. Wszystkie marki, tak internetowe jak i stacjonarne pozwalają na grę na różnych etapach. Mnogość wydarzeń może zamieszać w głowach, dlatego dobrze jest sprawdzić czy możecie w każdej chwili liczyć na pomoc odpowiedniej osoby czy tez dobrze uzupełniony dział FAQ. To właśnie w nim widnieją najczęściej zadawane pytania łącznie z kompleksowymi odpowiedziami. Konsultanci z kolei za sprawą czatu na żywo i innych form postarają się dotrzeć do centrum problemu, jeśli taki trawi wasze konto. Nigdy się nie wahajcie, ponieważ gdy liczy się czas i gra na kolejne wydarzenia, wszystkie sprawy powinny być rozwiązywane przecież automatycznie od ręki.

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Forbet Bonus 2000PLN
Zakłady bukmacherskie online forbet i bonus do 2000pln

Jak działa bonus powitalny od forBET? Ile maksymalnie można sobie zapewnić gotówki za jego sprawą? Chętnie pomożemy z odpowiedziami!

Czytaj więcej

Fortuna 10% Jak działa logo
Jak działa bonus na 10% Live u bukmachera Fortuna

Bonus +10% na zdarzenia live już na was czeka. Jak to działa i czego dokładnie spodziewać się po ofercie bukmachera Fortuna?

Czytaj więcej

Totalbet bukmacher promocja logo
Promocja u bukmachera totalbet na Copa America,Puchar Narodów Afryki i Mistrzostwa Europy U21

Dookoła świata jest promocją Totalbet, która zapewniać będzie po 10 złotych za każdy puszczony w danym czasie kupon. Zainteresowani?

Czytaj więcej

forbet bez podatku do końca lipca  logo
Jak zagrać bez podatku w Twoje weekendy u bukmachera forbet!

Twój Weekend zapewni wam wygrane bez podatku. Wasze kupony na forBET będą zatem większe. Wystarczy grać w każdy weekend miesiąca.

Czytaj więcej

sts 21000pln promocja logo
Wygraj 21 tysięcy złotych nagród u bukmachera online STS

Bonus dla graczy i fanów młodzieżowych Mistrzostw Europy w piłce nożnej! Czeka 21 000 złotych, które STS rozdzieli pomiędzy najlepszych graczy.

Czytaj więcej

Milenium Grand Bukmacher Bonus Logo
Zyskaj do 20% wygranej więcej w bonusie GRAND od bukmachera Milenium

Bonus GRAND gwarantuje wszystkim aktywnym uczestnikom zakładów sportowych Milenium dodatkowe 20% wygranej. Sprawdź jak po nie sięgnąć.

Czytaj więcej

Betfan Gram Grubo Logo
Promocja Gram Grubo w zakładach sportowych totolotek

Gram Grubo jest wyjątkową promocją bukmachera Totolotek, która zapewni graczom o 14% powiększone kupony, w zależności od jego rodzaju.

Czytaj więcej

Pzbuk nowy bonus do 150% logo
Bonus u bukmachera PZBuk depozytu za 200PLN a grasz za 500!

W PZBuk czeka na was niesamowite doładowanie. Za depozyt w wysokości 200 złotych otrzymacie łącznie 500 złotych na swoją dalszą grę.

Czytaj więcej

forbet be actiive
Nawet 1000zł w promocji be active u bukmachera forbet?

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje o tym jak dziala promocja u bukmachera internetowego forbet

Czytaj więcej

totalbet promocja lucky look
Odbierz bonusy do 23 000 PLN w totalbet

Dowiedz się wszystkiego o promocji lucky look u bukmachera sportowego totalbet

Czytaj więcej