Obstawianie na żywo w fortunie na 0,5 goli

92%

System bukmacherski na powyżej 0,5 bramki to bardzo spokojna zagrywka graczy. Skierowana jest przede wszystkim do tych osób, które lubią grę ostrożną i nie przykładają zwykle dużej uwagi do przypadków w których należy szczególnie analizować dane wydarzenia. Oznacza to, że wiedza na temat piłki nożnej nie jest tu kluczowa i można ją odstawić na dalszy tor. Prawda przy strategii na 0,5 jest bowiem taka, że w 90% meczów gol prędzej czy później pada, bez względu na to, w której minucie. Co ważne, cennym źródłem jest tu jednak zakładka live i tylko do niej skierowane są same zakłady z tej strategii. Oznacza to, że grać należy już po rozpoczęciu meczu. Najlepiej jest wyczekać tak długo, jak to tylko możliwe, dzięki czemu bardzo niskie na początku kursy stale będą rosnąć. Zwykle szacuje się, że zakład na 0,5 bramki wynosi ok. 1,06 i przy niższym gra nie jest opłacalna. Jeśli z kolei dobijecie np. po 10 minutach spotkania do takiej możliwości, zagrajcie. Autor strategii zapewnia, że wygrywa 100% swoich spotkań i jedynie przy niektórych seriach zdarza mu się zakończyć dobrą serię niepowodzeniem. Ponieważ jednorazowy zysk jest tu bardzo niski, zaleca się grę na co najmniej 3 wydarzenia jednego dnia. Przykładowo grę można zacząć od 10 euro, a w razie wypracowania sobie rezerwy nie powiększamy środków, lecz trzymamy je właśnie w przypadku w którym nasz kupon okaże się niepowodzeniem, bowiem i taką opcję trzeba zakładać. Ważne jest także to, by nigdy nie grać na ligi francuskie i włoskie, bowiem tam bezbramkowe remisy padają zdecydowanie częściej niż w pozostałej części świata. Podobnie unikać należy systemu na 1,5 bramki, bowiem w tym przypadku panuje już praktycznie pełna losowość. Poniżej dodatkowo przedstawiamy wam kilka czynników, które wpłyną na urozmaicenie waszej gry. Mamy tu na myśli przede wszystkim oferowane promocje i wysokość kursów. To właśnie za ich sprawą grać będziecie mogli za więcej lub stworzycie sobie rezerwy, które pozwolą na bardziej pokaźne sukcesy.

Skorzystaj z promocji oferowanej przez bukmacherów

Skorzystaj z promocji oferowanej przez bukmacherówNiemal każdy bukmacher koncentruje się wokół kilku różnych promocji, a każda z nich może wam dostarczyć odpowiednio spore doładowanie gotówkowe. Jeśli zatem szukacie nowych przygód i możliwości, zdecydowanie powinniście się przyjrzeć ofercie, która łączy w sobie możliwie jak najwięcej. Po pierwsze warto zwrócić uwagę na bonus powitalny. Jest on standardowo najwyższym na stronie i zapewnia podwojenie pierwszej wpłaty nawet do kilku tysięcy złotych. Niektóre firmy dodatkowo oferują jeszcze bonusy od drugiej i trzeciej wpłaty, co łącznie daje nieprawdopodobne kwoty. Przy łatwym uzupełnieniu regulaminu pomoże wam to przykładowo dosłownie podwoić planowane wcześniej stawki. Jakby tego było mało, czekać na was będą freebety i darmowe zakłady ze zwrotem w stylu cashback. To opcja dla osób, które nie są jeszcze przekonane do gry i danej strategii. Na tej podstawie możecie jednak bez obaw o własne środki podjąć się rywalizacji. Do tego dochodzą turnieje, loterie, doładowania gotówkowe, programy partnerskie i lojalnościowe oraz systemy VIP. W każdym przypadku: im więcej, tym lepiej, o ile regulamin jest prosty i przejrzysty w realizacji.

Kluczowe aspekty gry w zakładach sportowych

Nie ma co ukrywać, że zakłady bukmacherskie i kursy to drugi kluczowy aspekt gry u bukmacherów. Każdy z nas szuka bowiem rozwiązań i meczów, które chcemy obstawiać. W tym właśnie zakresie punkty internetowe i stacjonarne wykonały – standardowo - doskonałą pracę, dzięki czemu będzie można obstawiać nie tylko najważniejszą piłkę nożną, ale też kilkanaście innych dyscyplin, od koszykówki, przez siatkówkę, piłkę ręczną, hokej na lodzie czy nawet sporty elektroniczne, tak słynne w ostatnim czasie, również za sprawą IEM odbywającego się w Katowicach. Ich propozycje to również szalenie wysokie kursy, a także natychmiastowo rozliczane kupony. Jest to jeden z tych czynników o których dobrze jest pamiętać, bowiem jeśli zagracie jeden mecz, najczęściej po jego zakończeniu od razu chcecie wypuścić kolejny kupon. Dla ludzi żądnych przygód znajdziecie również opcję gry na żywo, czyli na takie mecze, które już się zaczęły i które można analizować nawet z poziomu stadionu. Wszystko to zrealizujecie również za pomocą urządzenia mobilnego, tak tabletu jak i smartfonu, bez względu na wykorzystane w nim oprogramowanie. Sprawdzajcie także wysokość kursów, zwłaszcza w trybie na żywo, ponieważ na tym elemencie możecie zyskać bardzo duże różnice. A to z kolei przekładać się potem będzie zwyczajnie na wysokość wygranych, co w takiej strategii jak rywalizacja live na powyżej 0,5 jest szalenie ważne i cenione.

Na koniec wspomnimy jeszcze słów kilka o potencjalnej obsłudze klienta i pomocy od niej uzyskanej. Wszystkie marki, tak internetowe jak i stacjonarne pozwalają na grę na różnych etapach. Mnogość wydarzeń może zamieszać w głowach, dlatego dobrze jest sprawdzić czy możecie w każdej chwili liczyć na pomoc odpowiedniej osoby czy tez dobrze uzupełniony dział FAQ. To właśnie w nim widnieją najczęściej zadawane pytania łącznie z kompleksowymi odpowiedziami. Konsultanci z kolei za sprawą czatu na żywo i innych form postarają się dotrzeć do centrum problemu, jeśli taki trawi wasze konto. Nigdy się nie wahajcie, ponieważ gdy liczy się czas i gra na kolejne wydarzenia, wszystkie sprawy powinny być rozwiązywane przecież automatycznie od ręki.

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej