Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

92%

Wiele osób lubi oferty bez depozytu, gdyż dzięki nim można dostać u bukmachera prezent bez wkładu własnego, najczęściej jedynie za założenie i zweryfikowanie konta. Z taką sytuacją mamy obecnie do czynienia u bukmachera STS, który daje nowym graczom prezent w wysokości 25 PLN na start.

Odbierz swój freebet

Odbierz swój freebet z rejestracją w STSSTS to obecnie największy i najbardziej znany legalny bukmacher w Polsce. Nie dziwi zatem, że może sobie pozwolić na wiele ciekawych akcji. Jak zatem można odebrać swój prezent?

Naszym zadaniem jest wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego i skorzystanie z okazji na dodatkowy bonus startowy w wysokości 25 PLN. Podczas rejestracji w polu “kod promocyjny" koniecznie musimy wpisać hasło: PEWNE25. Dzięki temu po aktywacji konta powinniśmy dostać freebet o takiej właśnie wartości. Jeśli chcemy skorzystać z wypłaty bonusu, musimy spełnić warunki promocji. Otóż konieczne jest dokonanie obrotu na trzykrotność otrzymanej kwoty. Jeśli zatem dostaliśmy 25 PLN freebetu powinniśmy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 75 PLN. Należy przy tym pamiętać, że bonus obejmuje zarówno kupony solo jak i ako o kursie nie mniejszym niż 1.91. Nie ma tu rozgraniczenia, na jaką dokładnie sekcję w STS musimy postawić swój kupon.

Jeśli uda się nam spełnić te warunki, środki z freebetu będziemy mogli wypłacić z konta bądź też przeznaczyć na dalszą grę. Niezwykle istotne jest to, że można także skorzystać z drugiego bonusu powitalnego, gdzie do zdobycia jest nawet do 1200 PLN od wpłacanego przez nas depozytu. Warto zapoznać się z także i z tą promocją, jak i innymi akcjami obecnymi na stronie bukmachera STS.

Odbierz free bet 25 zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej