Bonus bukmacherski 20 +20 free bet z rejstracją w TotalBet

92%

Zakładanie konta u bukmachera zazwyczaj wiąże się z możliwością odebrania bonusu powitalnego. Jedni stawiają na wielkie oferty, inni na coś skromniejszego, jednak łatwiejszego do zrealizowania. Z tym drugim przypadkiem mamy do czynienia na stronie TotalBet, gdzie obowiązuje oferta 20 plus 20. Na czym ona polega?

Odbierz ciekawy bonus

Darmowe zakłady z rejestracją w totalBetOd teraz za rejestrację na stronie TotalBet każdy nowy gracz otrzyma Freebet 20+20. Pierwsze 20 PLN możemy dostać już tylko za samą rejestrację konta, zaś następne 20 PLN zostanie nam przyznane wraz ze spełnieniem kilku prostych zdań:

5 PLN za udzielenie zgód marketingowych,

5 PLN za pierwszy depozyt,

5 PLN za pierwszy zakład z salda głównego,

5 PLN za pierwszy zakład na sporty wirtualne.

Zacznijmy od początku. Jeśli przejdziemy pełną weryfikację, a w dodatku podczas zakładania konta udzielimy zgody na otrzymywanie ofert marketingowych, to dostaniemy pierwszy Freebet o wartości 20 PLN i drugi Freebet o wartości 5 PLN. Kiedy wpłacimy na swoje konto co najmniej 10 PLN, to dostaniemy następny darmowy zakład o wartości 5 PLN. Jeśli postawimy z salda głównego za co najmniej 5 PLN swój pierwszy zakład, to na nasze konto trafi następny freebet 5 PLN. Na końcu zaś możemy postawić zakład za minimum 5 PLN na sporty wirtualne, co nam przyniesie jeszcze jeden freebet o wartości 5 PLN.

Wszystkie nasze Freebety będą widoczne w zakładce Moje konto. Aby je zrealizować należy postawić kupon SOLO lub AKO z kursem łącznym min. 2.00, a przy tym zaznaczyć pole z nazwą freebeta na elektronicznym kuponie. Każdy z darmowych zakładów będzie ważny przez 7 dni, natomiast wszystkie wygrane trafią od razu na konto graczy, dzięki czemu nie jest konieczne spełnianie dalszych warunków promocyjnych.

Odbierz free bet

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne w LVbet
20 zł na sporty wirtualne w nowym bonusie od LVbet

Każdy z klientów LV BET raz w tygodniu może dostać bonus w wysokości 20 złotych na sporty wirtualne. Zapraszamy do sprawdzenia oferty na stronie www.

Czytaj więcej

Zgarnij 14% więcej w piatkowej ofercie forBet
Zgarnij 14% więcej w piatkowej ofercie forBet

Klienci stacjonarni bukmachera forBET mogą w każdy piątek liczyć na grę bez podatku, gdzie do wybranych kuponów dodawanych jest +14% do wygranej.

Czytaj więcej

IEM Katowice cały esport bez podatku w forBet
IEM Katowice cały e-sport bez podatku w bonusie forBet

Bukmacher internetowy na czas trwania IEM 2021 w Katowicach oferuje swoim klientom +14% do wygranych z kuponów z zakładami esportowymi.

Czytaj więcej