Bonus bukmacherski 20 +20 free bet z rejstracją w TotalBet

92%

Zakładanie konta u bukmachera zazwyczaj wiąże się z możliwością odebrania bonusu powitalnego. Jedni stawiają na wielkie oferty, inni na coś skromniejszego, jednak łatwiejszego do zrealizowania. Z tym drugim przypadkiem mamy do czynienia na stronie TotalBet, gdzie obowiązuje oferta 20 plus 20. Na czym ona polega?

Odbierz ciekawy bonus

Darmowe zakłady z rejestracją w totalBetOd teraz za rejestrację na stronie TotalBet każdy nowy gracz otrzyma Freebet 20+20. Pierwsze 20 PLN możemy dostać już tylko za samą rejestrację konta, zaś następne 20 PLN zostanie nam przyznane wraz ze spełnieniem kilku prostych zdań:

5 PLN za udzielenie zgód marketingowych,

5 PLN za pierwszy depozyt,

5 PLN za pierwszy zakład z salda głównego,

5 PLN za pierwszy zakład na sporty wirtualne.

Zacznijmy od początku. Jeśli przejdziemy pełną weryfikację, a w dodatku podczas zakładania konta udzielimy zgody na otrzymywanie ofert marketingowych, to dostaniemy pierwszy Freebet o wartości 20 PLN i drugi Freebet o wartości 5 PLN. Kiedy wpłacimy na swoje konto co najmniej 10 PLN, to dostaniemy następny darmowy zakład o wartości 5 PLN. Jeśli postawimy z salda głównego za co najmniej 5 PLN swój pierwszy zakład, to na nasze konto trafi następny freebet 5 PLN. Na końcu zaś możemy postawić zakład za minimum 5 PLN na sporty wirtualne, co nam przyniesie jeszcze jeden freebet o wartości 5 PLN.

Wszystkie nasze Freebety będą widoczne w zakładce Moje konto. Aby je zrealizować należy postawić kupon SOLO lub AKO z kursem łącznym min. 2.00, a przy tym zaznaczyć pole z nazwą freebeta na elektronicznym kuponie. Każdy z darmowych zakładów będzie ważny przez 7 dni, natomiast wszystkie wygrane trafią od razu na konto graczy, dzięki czemu nie jest konieczne spełnianie dalszych warunków promocyjnych.

Odbierz free bet

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej