Oprogramowanie bukmacherskie BetConstruct

92%

O tym, że firma jak BetConstruct istnieje, wielu fanów przekonało się dopiero gdy… ci podpisali umowę o współpracy z Arsenalem Londyn. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych drużyn piłkarskich na świecie. Oczywiście jednak nie to jest ich jedynym atutem. Współpracują z różnymi legalnymi bukmacherami online na całym świecie, czego efekty dostrzegamy także w Polsce. Dzięki temu możecie się spodziewać bardzo mocnej oferty sportowej – i nie tylko – którą następnie przekujecie na kolejne sukcesy i swoją prywatną rozrywkę. Kogo zaliczamy do zaufanych partnerów BetConstruct? A chociażby LVBet i STS, ale też vbet, Paston czy Royal Pandę. To słynne marki, które robią bardzo dużo dla rynku i które możecie kojarzyć. Biorąc pod uwagę ich zaangażowanie, zdecydowaliśmy się przygotować odpowiedni artykuł, który pokaże wam, jak prezentuje się firma i czego się po niej spodziewać. Musicie bowiem wiedzieć, że nie zajmują się wyłącznie zakładami klasycznymi, ale w ich ofercie widoczne są także sporty wirtualne, odrębne zestawienie esportu, gry umiejętności oraz pełna paleta rozwiązań z zakresu hazardu kasynowego. To jednak temat, który w przypadku tego artykułu pominiemy.

Polscy legalni bukmacherzy z oprogramowaniem od BetConstruct

Polscy legalni bukmacherzy z oprogramowaniem od  BetConstructTo, że BetConstruct ma bardzo mocną ofertę niech świadczy fakt, że w istocie zainteresowały się nim największe i najważniejsze polskie podmioty z zakresu typowania sportu. Co ważne, taka oferta może być poszerzana lub minimalizowana w zależności od potrzeb. Tym samym marki mogą sięgać po pakiet np. kilkuset zakładów każdego dnia, ale też… ponad 20 000, co zresztą odnotujecie w ofercie bukmacherskiej STS czy potem w Royal Pandzie, jeśli gracie głównie za granicą. O tym, że warto grać, a BetConstruct posiada wszelkie licencje notuje chociażby LVbet, do których oferty wrócimy jeszcze kilkukrotnie. Takie informacje znaleźliśmy na ich stronie w kontekście wybranych działań powiązanych z grą: „Bukmacher LVbet to pewna marka, budząca głębokie zaufanie jej użytkowników. Przekonały się już o tym rzesze graczy naszych zakładów sportowych, a internetowe fora opiniotwórcze stwierdzają jednogłośnie, że lvbet.pl jest wschodzącą gwiazdą polskiego rynku. Skorzystaj z pełni legalnej oferty zakładów online - prawdopodobnie jedynej takiej w całej Polsce.” – to jednak nie koniec, bowiem kontynuują temat, który bezpośrednio nawiąże jeszcze do oprogramowania i systemu legalności całego tego zagadnienia: „Z pewnością nie zawiedziesz się, a nasza licencja rozwieje wszelkie wątpliwości związane z bukmacherami zagranicznymi. "LV BET spółka z o.o." spełnia wszystkie postanowienia przyznanej licencji, włącznie z opłatą podatków. Dzięki temu możesz oddać się bezstresowej rozrywce, nie martwiąc się o to, jak i kiedy odprowadzić podatki od wygranych. To dla wygody i bezpieczeństwa finansowego użytkowników bukmachera lvbet.pl, wszystkie wygrane z zakładów online są automatycznie pomniejszone o kwotę podatku od wygranych.”

Oferta zakładów

Jak zatem widzicie, wstęp do zagadnienia zakładów sportowych mamy za sobą. BetConstruct świetnie przygotował się do zagadnienia, dlatego też, jeśli zrobimy kolejny krok i sprawdzimy, jakie opcje są dla nas dostępne, natrafimy na następujące dane. Po pierwsze dobierzecie sobie kupony pojedyncze lub kombinacyjne i systemowe. Tam z kolei znajdziecie dalsze informacje, w tym o dostępnych limitach i maksymalnych zakładach. Pojawi się też stawka całkowita i możliwa wygrana na którą postawicie. Proces jest tu bardzo łatwy i ma się skupiać zaledwie na paru kliknięciach czy ruchach palcem. W pierwszej jednak kolejności pojawi się wam w ogóle opcja wyboru konkretnych zdarzeń. W tej materii firmy zadbały o to, by udostępnione zostały kluczowe produkty jak piłka nożna, koszykówka, hokej na lodzie, tenis, siatkówka czy piłka ręczna. Nie brakuje jednak mniej znanych dyscyplin w danym regionie jak baseball, futbol amerykański, zakłady specjalne czy… esport. Wszelkie zagadnienia są odpowiednio przygotowane pod potrzeby graczy. W każdym z meczów znajdziecie od kilku do przeszło stu propozycji rozgrywania spotkań. W ich skład wchodzą oczywiście podstawowe wyniki 1 X 2, ale też dokładne rezultaty oraz strzelcy bramek. Nie brakuje typów na żółte, czerwone kartki, rzuty rożne, auty, wolne i znacznie więcej. Możecie nawet wskazać konkretny rezultat w danym czasie, co automatycznie mocno podniesie potencjalne wygrane. Takich propozycji może być dużo, ale zależne są one od rangi meczu. Pamiętajcie, że rzadko można łączyć kilka punktów z tej kategorii, aczkolwiek są firmy, które się na to godzą. Inna sprawa, że czeka na was znacznie więcej możliwości, w tym w zakresie analizy. Na stronach widoczne są dane statystyczne, które pokażą wam na którym miejscu jest drużyna na jaką chcecie stawiać. Dostępne będą także informacje o tym ile zdobyto bramek, ile ich stracono, jak dana formacja gra w domu na własnym stadionie, a jak na wyjazdach. Jeśli dodamy do tego słynne head to head, nagle okaże się, że otrzymacie świetne zestawienie do analizy, które pomoże wam szczęśliwie zakończyć wiele kuponów.

Live sport -BetconstructGra w trybie normalnym to rzecz jasna tylko część pełnej oferty. Składa się na nią zwykle także zakład na żywo oraz sporty wirtualne. To dodatkowe dwa podstawowe zagadnienia, które będą was dotyczyć. Pierwszy z nich to nic innego jak gra na mecze, które już się odbyły. BetConstruct udostępnia taką opcję, łącznie z pełnym harmonogramem najbliższych wydarzeń. Dzięki temu sprawdzicie, które propozycje są dostępne i które możecie wybrać. W ten sposób przykładowo typować będziecie sprzed własnego telewizora lub bezpośrednio ze stadionu, jeśli macie tylko urządzenie mobilne oraz stały dostęp do internetu. System jest ciekawy, bo pozwala na dokładną analizę meczu, co potem przekłada się na lepsze wyniki. Bo przecież dobrze jest postawić przy stanie 1:0, kiedy widzi się, że gospodarze mocno atakują i szanse stale się powiększają. Nie można tego lekceważyć, zwłaszcza, że kursy są tu wysokie, a dodatkowo oferuje się jeszcze zdarzenia dodatkowe, jak te, które opisaliśmy wam powyżej. Zakłady w trybie live obecnie stanowią lwią część każdej oferty, dlatego możecie być pewni, że nigdy nie zawiodą, a dodatkowo często dodawane są do nich atrakcyjne promocje. Nie inaczej jest zresztą z zakładami wirtualnymi. Ich kwintesencją jest to, że zagracie na mecze drużyn, które oficjalnie nie istnieją. Mimo tego będziecie mogli obejrzeć relację meczową w trybie wideo, która bardzo przypomni wam chociażby takie gry jak FIFA czy PES. Takie urozmaicenie sprawdza się wówczas, gdy trwa przerwa zimowa lub reprezentacyjna, a wy nadal chcecie grać na warte uwagi propozycje. Prezentuje się to okazale, a do tego każdego dnia rozgrywanych jest dużo potyczek, dzięki czemu grać będziecie tak dużo, jak sami uznacie za słuszne, a nie dopiero wówczas, gdy pojawiają się realne mecze i wydarzenia sportowe.

Promocje i bonusy

Oprogramowanie BetConstruct jest ciekawą marką, która odpowiada także za współpracę przy promocjach danego operatora. Za ich sprawą będą one konkretniejsze. Jednym z głównych zagadnień, którym żyje obecnie internet, jest obecnie cash-out, za który bezpośrednio odpowiadają właśnie takie firmy jak opisywana przez nas. Takie kupony zagracie zawsze, gdy spełnione są odpowiednie warunki: „Nowa opcja Cash-Out powstała w LV BET po to, aby zapewnić Ci możliwość wypłaty w trakcie spotkania. Postaw swój zakład i skorzystaj z opcji wczesnej wypłaty!” – dodając jeszcze przy tym: „Obstawiając na zdarzenia przedmeczowe i zakłady na żywo. Dajemy Ci możliwość większej kontroli Twoich zakładów. Wystarczy, że skorzystasz z LV Cash-Out w dowolnej chwili przed zamknięciem rynku zdarzenia.” – temat jest szczegółowo rozpisany na każdej stronie związanej z promocją. Jednocześnie musimy jasno zaznaczyć, że to tylko jeden z tematów, które są poruszane w zakładach, a lista bonusów i premii jest znacznie bardziej okazała. Dobór odpowiedniej strony możecie oprzeć właśnie na tym, dlatego nigdy się nie wahajcie, im więcej łatwych w obsłudze akcji, tym większe będą korzyści ostatecznie dla was.

Podsumowanie

Jak zatem widzicie powyżej, BetConstruct dokłada wszelkich starań do licznych tematów, od zakładów sportowych i wirtualnych, przez tryb na żywo aż do promocji. Taka pełna oferta sprawi, że będziecie w pełni zadowoleni. Nie możemy przy tym zapominać, że system jest niezawodny, a grać możecie zawsze i praktycznie z każdego miejsca na ziemi, gdzie znaleźć można dostęp do internetu. Nie czekajcie zatem, dołączcie do zabawy i sięgajcie po kupony, które zawsze rozliczane są błyskawicznie, dzięki czemu postawicie kolejne, wypatrzone wcześniej mecze.

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Free bet 29 zł z bonusem na start 100% do 1000 zł w STS
Free bet 29 zł z bonusem na start 100% do 1000 zł w STS

We współpracy z zakładami bukmacherskimi STS przygotowaliśmy atrakcyjną promocję na start. Na jej podstawie zyskacie free bet 29 zł oraz bonus 100% do kwoty 1000 złotych

Czytaj więcej

Najwyższe wygrane u legalnych bukmacherów w Polsce
Najwyższe wygrane u legalnych bukmacherów w Polsce

Poznaj najwyższe wygrane jakie padły do tej pory na stronach legalnych zakładów bukmacherskich w naszym kraju.Często wygrane te zaczynają się od co najmniej 500 000 zł

Czytaj więcej

Oprogramowanie bukmacherskie SBBETTING
Oprogramowanie bukmacherskie SBBETTING

Przedstawiamy ofertę oprogramowania bukmacherskiego SBBETTING dostępnego w większości stron zakładów sportowych. Poznaj ich pełna i atrakcyjną ofertę zakładów

Czytaj więcej

Oprogramowanie bukmacherskie SBTECH
Oprogramowanie bukmacherskie SBTECH

Poznaj ofertę legalnych zakładów bukmacherskich korzystających z oprogramowania dostarczanego przez SBTECH .Sprawdzamy listą zakładów , promocji i wydarzeń na żywo.

Czytaj więcej

Oprogramowanie bukmacherskie Intralot
Oprogramowanie bukmacherskie Intralot

Intralot jest jednym z dostawców oprogramowań bukmacherskich. W ich ofercie znajdziemy klasyczne zakłady, ale też za zakłady wirtualne na żywo czy też typu pre-recorded

Czytaj więcej

Oprogramowanie bukmacherskie BetConstruct
Oprogramowanie bukmacherskie BetConstruct

Sprawdź jak prezentuje się firma i czego należy się spodziewać po oprogramowaniu dostępnego na stronach legalnych zakładów bukmacherskich od dostawcy BetConstruct.

Czytaj więcej

Jaki Bonus Powitalny u bukmachera
Jaki Bonus Powitalny u bukmachera

Strony z zakładami bukmacherskimi starają się przyciągnąć graczy atrakcyjnymi bonusami powitalnymi. Sprawdź na jakie oferty promocyjne możesz liczyć i jakie korzyści zyskasz

Czytaj więcej

Bonus bez ryzyka
Bonus bukmacherski bez ryzyka

Bonus bez ryzyka jest jedną z popularnych promocji na stronie zakłądów bukmacherskich. Sprawdź na czym polega ta oferta i jakie można dzięki niej zyskać dodatkowe korzyści

Czytaj więcej

Dostawcy oprogramowania u polskich bukmacherów z licencja
Dostawcy oprogramowania u polskich bukmacherów z licencja

Poznaj dostawców oprogramowania na stronach legalnych zakładów bukmacherskich z polską licencją.Na naszym rynku znajdziemy już 16 stron gdzie w pełni legalnie możemy zagrać

Czytaj więcej

Weryfikacja graczy w Polskich zakładach bukmacherskich
Weryfikacja graczy w Polskich zakładach bukmacherskich

Poznaj jak wygląda weryfikacja graczy na stronie legalnych zakładów bukmacherskich z polska licencją. Sprawdź jakie dokumenty pomogą przejść przez ten proces pomyślnie

Czytaj więcej