Oprogramowanie bukmacherskie SBBETTING

92%

SB Betting Software jest marką, która odpowiada za wdrożenie systemów zakładów sportowych online u licznych marek z tej kategorii. Jest to chociażby WGB, 138, Premier Bet, Merry Bet, Croco Bet czy Europe bet. Dla polskich graczy marka będzie bardziej rozpoznawalna ze względu na ich stałą współpracę z Totalbet oraz Forbet. Te dwie, w pełni polskie firmy, dbają o to, by gracze otrzymali tylko możliwie najlepsze produkty. Co prawda nad dostawcą oprogramowania zwykle się nie zastanawiamy, ale to przecież za ich sprawą wybierzemy konkretne mecze i rodzaje kuponów, a następnie jeszcze wykorzystamy dane promocje, które niejako zintegrowane są z użytkowanym systemem. Mając to wszystko na uwadze przygotowaliśmy dla was pełen zestaw informacji o tym, jak prezentuje się taki system i czego dokładnie możecie się spodziewać. Mamy do tego konkretne przykłady dwóch polskich firm, które działają aktywnie na rynku zakładów i promocji. Miłej lektury i jak zawsze – najwyższych wygranych.

Oprogramowanie pełne promocji i bonusów

Oprogramowanie pełne promocji i bonusówGeneralny system gry na SB Betting opiera się bezpośrednio na typowaniu zakładów prostych, czyli pojedynczych oraz systemowych. W każdym przypadku to gracz decyduje dlaczego warto skorzystać z danego rozwiązania. Pod tym względem panuje pełna dowolność, dlatego nie musicie się martwić, że któreś działania nie będą prowadzone na waszą rękę. To, jak działa ogólnie system obstawiania zakładów, bardzo precyzyjnie opisuje Forbet, które tłumaczy zagadnienie następująco: „Jako firma bukmacherska, udostępniamy swoim klientom tzw. ofertę kursową, w której znajduje się lista dostępnych zdarzeń do typowania, wraz z odpowiednimi kursami dla typów na określone zdarzenie. Typ to wybór konkretnego rozstrzygnięcia danego zdarzenia sportowego. Współczynnik kursu pomocny jest przy wyliczaniu wygranej, gdyż stanowi ją iloczyn stawki wniesionej do zakładu i kursu na wybrany typ na dane zdarzenie sportowe.” – jeśli zatem szukacie rozrywki tego typu, trafiliście w dobre miejsce, szczególnie, że oferowany przez nich system świetnie sprawdza się w realiach graczy początkujących, ale też mocno zaawansowanych. Próbujecie?

Zarówno Forbet jak i Totalbet dysponują bardzo szerokim spektrum oferowania promocji. Dzięki temu gracze mogą zawsze liczyć na pełne wsparcie marki i jednocześnie mają pewność, że sięgną wyłącznie po najwyższej klasy produkty. Jeśli zatem liczyliście na ciekawe wsparcie, które będzie jednocześnie czymś innym od tego, co oferuje konkurencja – w pozytywnym tego słowa znaczeniu – powinniście spróbować. Przykłady? Jasne! Totalbet oferuje akcję na bezpieczny zakład, opisywaną następująco: „Każdy gracz zna gorycz, gdy jedno zdarzenie psuje cały kupon. Dzięki promocji Bezpieczny Zakład unikniesz takich rozczarowań. Gdy jedno zdarzenie będzie nietrafione, zwrócimy Ci pieniądze. Bezpieczny Zakład aktywuje się automatycznie na każdym kuponie spełniającym warunki promocji. (…)Bonus Bezpieczny Zakład przyznawany jest automatycznie do każdego kuponu, który spełni trzy warunki: minimalna liczba zdarzeń 10, minimalna stawka 10 zł, minimalny kurs pojedynczego zdarzenia 1,20. Gdy kupon będzie miał 1 błąd (np. trafione 9 z 10), wygrana będzie równa stawce.” – naturalnie to zaledwie jedno zestawienie tej marki, stale jest ich znacznie więcej i co ważniejsze, są one zmienne. Dzięki temu gracze mogą być zawsze stymulowani do konkretnych i ciekawych działań. Z podobnego założenia wychodzi zresztą Forbet, które oferuje jedną z najsłynniejszych akcji, za które odpowiedzialne jest SB Betting. Chodzi oczywiście o Cashout, do którego najlepszym wstępem będzie następujący tekst: „Cash-out umożliwia zamknięcie kuponu przed jego pełnym rozstrzygnięciem. Jeżeli nie chcesz ryzykować, zmieniłeś zdanie lub po prostu potrzebujesz wcześniej środków na koncie, to skorzystaj z opcji Cash-out!” – to także, jak w przypadku Totalbet, zaledwie jedna z propozycji, którą spotkacie na stronie. Ona też jest zmienna, dzięki czemu śmiało możemy powiedzieć, że w polskich realiach czekają na was wyjątkowe wyprawy i świetne zakłady sportowe.

20 000 propozycji sportowych

A skoro jesteśmy już przy zakładach, to przejdziemy do głównego tematu tego zagadnienia. SB Betting oferuje szereg udogodnień dla swoich graczy i ich pakiet dostępnych propozycji sportowych i ogólnych często przekracza nawet 20 000 propozycji jednocześnie, aczkolwiek w tym zakresie dotyczy to wyłącznie stron na które traficie. Mogą to być marki, które wymieniliśmy wam we wstępie. Tym samym spotkacie tam takie propozycje jak zakłady w piłkę nożną, skoki narciarskie w ich sezonie, tenis, koszykówkę, siatkówkę, hokej na lodzie, piłkę ręczną, żużel, formułę 1, sporty motorowe, badminton, bandy, baseball, boks, sporty walki, curling, darts czy nawet sporty elektroniczne. Ta dyscyplina stała się zresztą w ostatnim czasie niezwykle popularna, dzięki czemu będziecie trafiać na coraz to więcej propozycji z tego zakresu. Jeśli zatem cenicie sobie takie gry jak League of Legends, DOTA 2, Counter Strike: Global Offensive czy Call of Duty, możecie być niemalże pewni, że czeka was godna przygoda z doskonałymi kursami. Te oczywiście będą dal was specjalnie opracowane przez firmę dostawczą. Trzeba przy tym pamiętać, że gra w zakłady to nie tylko kupony pojedyncze i systemowe. Przed graczem stawianych jest bowiem szereg wyzwań.

Oferta zakładów

Oferta zakładów sportowychJakich? Wszystkie dyscypliny, aczkolwiek w szczególności piłka nożna, mają w swojej ofercie bardzo rozbudowaną część dodatkową. Mamy przez to na myśli chociażby zakłady premiowe jak handicap wszelkiej maści czy też strzelcy bramek, ilość goli, dokładny rezultat do połowy czy nawet po dwóch kwadransach. Całość zwykle uzupełniana jest o żółte i czerwone kartki, faule, rzuty wolne, rożne, auty i wiele, wiele więcej. Niektóre propozycje skłaniają się na kilkanaście typów, inne z kolei nawet na przeszło dwieście, jeśli wydarzenie jest w istocie istotne i cenione na całym świecie. Oczywiście im więcej, tym lepiej dla gracza, bowiem jego możliwości analityczne się powiększają. Jednocześnie w tej kwestii możecie liczyć na wsparcie zakładów sportowych u których macie swoje konto. Jak to możliwe? Otóż wystarczy wybrać interesujący was mecz i przejść do działu statystyk. Taka propozycja, łącznie z harmonogramem, dostępna jest obecnie prawie zawsze. Na jej podstawie dotrzecie do kluczowych danych o danym spotkaniu, od pozycji w tabeli, ilości zdobytych i straconych bramek, wyników w domu i na wyjazdach. Bardzo cenną podpowiedzią będzie także head to head, czyli informacje o tym jak grające ze sobą drużyny spisywały się na swoim tle w ostatnich latach. Takie da są szalenie pomocne i żaden analityk ich nie zignoruje, bowiem dzięki temu możecie dokładniej sprawdzić swoje szanse i porównać je do danych historycznych, które mogą często decydować o prawdopodobnym wyniku. Oczywiście nigdy nie jest powiedziane, że jeśli dany klub wygrywał dziesięć razy z rzędu, to wygra i jedenasty, ale… no właśnie, tutaj decyzje należą do was, a wprawny gracz zakładów doskonale wie, że pewne zdarzenia są nieprzewidywalne.

Możliwość monitorowania zmian w kursach

Oprogramowanie SB Betting, które opisujemy, to jeszcze więcej tematów o których powinniście wiedzieć. System pozwala wam monitorować zmiany w kursach, jeśli takie się pojawią. Mamy tu na myśli możliwość akceptacji gry wyłącznie na wyższe kursy albo przy potencjalnych zmianach. Miejcie na uwadze, że w czasie wyboru meczu takie kursy mogą się przecież zmieniać. Wszystkie działania tego typu podejmiecie dodatkowo nie tylko za sprawą komputera i laptopa, ale też przez urządzenia mobilne. Większość stron związanych z zakładami oferuje rzecz jasna responsywne wydanie, dzięki temu spróbujecie swoich sił przez smartfon czy tablet. Użytkowane oprogramowanie nie ma tu żadnego znaczenia, zatem iOS oraz Android i Windows okażą się dla was perfekcyjnym pomysłem. Samo typowanie nie jest z kolei ograniczone do wyboru jednego czy kilku zdarzeń. To wy zdecydujecie się na to, czy sięgnąć po więcej lub wykorzystać daną promocję. Niektóre marki za ich sprawa mogą wam nawet znacznie podwyższyć wartość kuponu, co zresztą specjalnie opisało Forbet: „Codziennie każda osoba, która zagra kupon z minimum 4 zdarzeniami w godzinach 6:00-12:00 i wygra, otrzyma bonus w postaci zwiększenia wygranej o 14%! Oferta dotyczy zarówno dni powszednich jak i weekendów. Skorzystaj z naszej aplikacji lub strony internetowej i daj się ponieść sportowym emocjom - my uwielbiamy zapach zwycięstwa o poranku, a Ty?”

Wiecie już zatem jak prezentuje się SB Betting i czego się po nich spodziewać. Wielka oferta tej marki jest korzystna i spełni wymagania nawet najbardziej wybrednego gracza. W spokoju zatem skupcie się na zabawie i walce o pieniądze, organizację zostawcie właśnie im.

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

200 zł w zakładzie bez ryzyka w STS
200 zł w zakładzie bez ryzyka od bukmachera STS

STS oferuje zwrot za spotkania z WTA Finals w Shenzhen. Na wasze konta może wrócić nawet do 200 złotych w gotówce premiowej. Zainteresowani?

Czytaj więcej

Europejskie puchary w LvBet
Europejskie puchary w LvBet z bonusem 1000zł

Turniej europejskich pucharów od Lvbet daje ogromny zastrzyk pieniędzy. Graj zatem mecze na Ligę Mistrzów i Ligę Europy, wygraj do tysiaka!

Czytaj więcej

Darmowy zakład 150 zł na urodziny Millenium
Darmowy zakład 150 zł na urodziny bukmachera Milenium

Milenium z okazji piętnastolecia istnienia podejmuje kroki za sprawa których będziecie mogli otrzymać zwrot na poziomie do 150 złotych w gotówce.

Czytaj więcej

Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet
Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet

Fantasy Premier League oraz Forbet to okazja do wygrania nawet 800 złotych oraz oficjalnej koszulki meczowej Premier League. Wygraj ją i ty!

Czytaj więcej

Europejskie puchary bez podatku w forBet
Europejskie puchary z bonusem bez podatku w forBet

Oferta Forbet zakłada obecnie powiększenie wartości kuponów rozgrywanych na europejskie puchary o wartość podatku! Wygraj znacznie więcej!

Czytaj więcej

BetClic - bonusy bukmacherskie
BetClic - bonusy bukmacherskie - Listopad 2019

Aktualne promocje od bukmachera Betclic to zestaw stałych oraz krótkoterminowych akcji, na podstawie których wygracie znacznie większe pieniądze.

Czytaj więcej

Wirtualne sporty z bonusem 20 zł w Lvbet
Wirtualne sporty z bonusem bukmacherskim 20 zł w Lvbet

Dodatkowe 20 złotych na zakłady wirtualne od LVbet to premia na ten tydzień. Wystarczy zagrać między poniedziałkiem za niedzielą za 100 zł.

Czytaj więcej

Zgarnij darmowy zakład wartości 20 zł w Lvbet
Zgarnij darmowy zakład wartości 20 zł w promocji Lvbet

Darmowy zakład o wartości 20 złotych wpadnie na wasze konta LVbet, jeśli tylko wypełnicie formularz rejestracyjny i zgłosicie chęć otrzymania premii.

Czytaj więcej

5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w Lvbet
5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w promocji Lvbet

Fame MMA 5 już 26 października. Warto postawić na LVbet swój kupon związany z wydarzeniem, gdyż może on zapewnić 1 500 złotych w bonusie.

Czytaj więcej

Graj NBA i zgarnij aż 1500 zł w forBet
Obstawiaj NBA i zgarnij aż 1500 zł w promocji forBet

Graj w NBA razem z forBET i wygrywaj nawet 1 500 złotych premii za sprawą ich nowego rankingu konkursowego. Wchodzisz w to? Poznaj szczegóły.

Czytaj więcej