TotalBet - bonus bukmacherski - Maj 2024

83%

Promocje i bonusy bukmacherskie to jeden z głównych czynników decyzyjnych przy wyborze odpowiednich zakładów sportowych. Właśnie dlatego Totalbet dołożyło wszelkich starań do tego, by ich oferta była konkurencyjna i składała się z możliwie najciekawszych premii dla swoich graczy. By z nich skorzystać wystarczy się zarejestrować i zalogować na swoje konto. Cały proces nie zajmie wam więcej niż dwie minuty, dzięki czemu niemalże natychmiast cieszyć się będzie można wszelkimi profitami płynącymi z dołączenia do Totalbet. Jak wyglądają ich akcje i czego się spodziewać od pierwszej chwili? Wszystko to wyjaśniamy szczegółowo poniżej.

Bonus powitalny w Totalbet

Kluczowym zagadnieniem każdego bukmachera jest promocja powitalna. To właśnie na nią można liczyć zaraz po rejestracji. Jest jednorazowa i pozwala w należyty sposób poznać się z operatorem, wykorzystując większe środki niż wydawałoby się na początku, trafią na wasze konta. Totalbet w tej promocji oferuje podwojenie waszej wpłaty. W praktyce oznacza to, że jeśli prześlecie na konto 100 złotych, zagracie bezpośrednio za 200 złotych. Jest to wyciągnięcie ręki w kierunku gracza ostrożnego, ale też takiego, który preferuje grę za wyższe stawki. Do akcji przypisane są oczywiście konkretne warunki i zasady, te jednak opiszemy w kolejnych działach. O szczegółach przedsięwzięcia powitalnego przeczytacie także w naszej recenzji firmy Totalbet.

Totalbet -Promocja powitalna

Bonusy dostępne na stronie bukmachera

Premia powitalna zawsze kiedyś się kończy. Wykręcenie warunków, które automatycznie zmieniają wasze środki w gotówkę realną pozwala także korzystanie z dalszych akcji. W przypadku Totalbet, bukmacher pokusił się o dodanie trzech bonusów do swojej oferty, które działają na stałe i nie należą do grupy krótkoterminowych. Tym samym, można z nich skorzystać w dowolnej chwili. Na tej podstawie zagracie freebet, powiększycie swoje wygrane lub zagracie bezpieczny kupon. To wielkie wsparcie i dodatkowe możliwości. Trzeba przy tym pamiętać, że marka oferuje dodatkowo akcje dedykowane, które będą do was trafiały za pomocą adresu email lub zapisanego numeru telefonu w formie SMS.

Bonusy dostępne na stronie totalbet

Warunki i zasady użytkowania premii

Wszystkie bonusy zawsze mają przypisany regulamin. To właśnie w nim można przeczytać o tym, jak się zachować po zarejestrowaniu i wybraniu wskazanej premii. Pamiętajcie, że warunki i zasady pokazują przede wszystkim konieczność obrotu otrzymanymi środkami, czas jaki na to macie, a także minimalne i maksymalne kwoty, które biorą udział w wydarzeniu. Konto każdego gracza Totalbet jest podzielone na dwa salda. Pierwsze pokazuje stan konta głównego. To bonusowe pokazuje z kolei stan konta bonusowego, czyli tego, które obrócić należy w pierwszej kolejności.

W punktach stacjonarnych bonusy mogą się od siebie różnić. O regulamin należy pytać sprzedawców.

Odbierz bonus Totalbet

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!