Pakiet powitalny Pudziana do 3000PLN u bukmachera Betfan

92%

Polski bukmacher Betfan zaoferuje wam doskonałe rozwiązania w zakresie promocji powitalnej. Będzie ona skierowana w całości do nowych użytkowników. Jeśli zatem będzie to wasza pierwsza strona zakładów sportowych lub szukacie po prostu nowego miejsca dla swojej rozrywki, możecie liczyć właśnie na ten podmiot. Za ich sprawą sięgniecie po trzy kolejne premie, które zapewnia wam do 3 tysięcy złotych dodatku. Aby jednak pojawiła się możliwość ich realizacji, konieczne jest spełnienie kilku prostych założeń z zakresu tak rejestracji, jak później wpłat czy obrotu. To standardowe założenia, z którymi poradzicie sobie zaledwie w ciągu kilku kolejnych chwil. Jak zatem bonus działa w praktyce i kiedy go odebrać?

Pakiet Pudziana w bonusie BetfanBonus o którym mowa jest jednorazowy i dedykowany nowym graczom, którzy do tej pory nie rejestrowali się na stronie Betfan. Jeśli jesteście zainteresowani sięgnięciem po dodatkową kasę, musicie założyć wspomniane konto. Niezbędne do tego będzie przejście przez profil operatora i dotarcie do formularza. To tylko jedna strona, której zapełnienie trwa zwykle ok. minuty. Po wszystkim następuje jeszcze co prawda prosta weryfikacja, ale wkrótce po tym można się zalogować i przejść do samej gry na stronie. Czeka na was wiele wyzwań, ale pamiętajcie, że marka jest w pełni legalna za sprawą licencji przyznanej przez Ministerstwo Finansów. Strona jest dodatkowo szyfrowana dla bezpieczeństwa użytkowników, a oficjalnymi płatnościami są tu Blik oraz Przelewy24, dzięki czemu błyskawicznie zdeponujecie oraz wypłacicie swoje środki. Minimalna wpłata, która uprawni was do odbioru promocji to 20 złotych. Pamiętajcie, że po depozycie konieczna jest gra dokładnie za taką samą stawkę, jaką wpłacicie przy kursie nie mniejszym niż 2,00. Same zakłady pozwalają wam powiększać pierwsze trzy wpłaty, a każda z nich będzie pokaźniejsza o 10% do kwoty 100 złotych każdorazowo. Środki bonusowe, jakie sobie zapewnicie w ten sposób muszą być oczywiście obrócone. W przypadku Betfan wartość ta jest pięciokrotna (5x), gdzie na kuponie znaleźć się muszą nie mniej niż dwa zdarzenia z każdorazowym kursem na co najmniej 1,45.

Gdy środki należycie obrócicie, możecie je od razu przesłać na swoje saldo główne. Właśnie wtedy włączycie bonus od Betfan, który zapewnia 10 razy więcej gotówki! Tak, nie żartujemy! Firma odda wam mnożnik x10, dzięki czemu sięgniecie nawet po wspomniane już 3 tysiące złotych. W razie wszelkich wątpliwości w czasie realizacji założeń opisanych powyżej, na stronie operatora znajdziecie regulamin ogólny jak również dostęp do czatu na żywo, gdzie obsługa klienta pomoże wam z każdą możliwą kwestią.

Wygraj 10 000zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej