Bukmacher Betfan odblokowuje bonusy na sport wirtualne

92%

Interesują was wirtualne zakłady? Teraz w dobie panującego wirusa będzie to jedna z nielicznych rozrywek, do tego w pełni legalnych. Cieszy zatem fakt, że bukmacher Betfan mocno rozwija swoją ofertę i prezentuje nam coraz to ciekawsze propozycje z tym związane. Wystarczy powiedzieć, że każdy zarejestrowany użytkownik ma tam opcję gry w piłkę nożną, koszykówkę, żużel, wyścigi psów, kolarstwo torowe, wyścigi konne, tenis. To bardzo duże zestawienie, aktualizowane każdego dnia, ze świetnymi kursami. Bądź co bądź wirtualne typy pozbawione są w całości podatku, dzięki czemu wasze potencjalne wygrane będą znacznie wyższe, niż gdybyście grali przy naturalnych meczach sportowych ze standardowej oferty.

Wirtualne bonusy w esporcie w ofercie Betfan

Wirtualne bonusy w esporcie w ofercie BetfanWarto zatem założyć konto. Taki proces dostępny jest dla każdego chętnego gracza, który ma już pełnoletność. Przejście przez formularz to ledwie minuta waszego czasu. Włącznie z prostą weryfikacją, będziecie mogli od razu przejść do dalszej gry. Teraz przy wirtualnych zakładów wasza sytuacja będzie jeszcze lepsza. Dlaczego? Otóż Betfan zdecydowało się odblokować środki bonusowe dostępne w grze tego typu. Do teraz było to niemożliwe. Możecie zatem próbować, szczególnie, że przenoszenie dodatków na saldo główne wiąże się mnożeniem wygranych x10. Środki dodatkowe, nawet w postaci 3 000 złotych to nie lada kasa, co potwierdza w swojej akcji marketingowej Mariusz Pudzianowski: „Prezentujemy zatem „Pakiet Pudziana 3000zł”! To promocja skierowana do nowych Graczy, którzy dokonają 3 pierwszych depozytów na BETkonto. Podczas przenosin środków z salda bonusowego na saldo główne wygraną mnożymy x10!” – wygląda dobrze? Prawda? W takim razie pamiętajcie, że teraz dotyczy też gry wirtualnej we wszystkie wymienione przez nas dyscypliny.

Gra wirtualna to oczywiście potężne możliwości, ale pamiętajcie, że wspólnie z promocjami zapewnicie sobie maksymalny komfort i wielkie opcje dalszej gry. Na stronie Betfan dostępne są wszelkie niezbędne informacje w tej sprawie. Powstały także zakładki rankingu graczy, krótkie FAQ „Jak grać” czy też dane o aplikacji mobilnej. Bo, rzecz jasna, zagracie w swoje ulubione typy także w ten sposób.

Szalejący wirus to sprawa, której nie można negować i wobec której powinniśmy przechodzić z najwyższą ostrożności. Na szczęście jednak istnieją takie rozrywki jak gra wirtualna, która pozwoli wam czerpać w tym czasie z rozrywki w stopniu maksymalnym. Bo w sumie, czemu nie?!

Powiększ swoją wygraną dziesięciokrotnie

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej