Zagraj bez podatku u bukmachera Betfan i zyskaj 14% lub 20%

92%

Betfan bonus bez podatków

Gdy oficjalnie Polscy bukmacherzy trafili także do sieci, oczywistym było, że będą się z tym wiązać nowe podatki. Doprowadziło to do sytuacji, kiedy wygrane nie były już tak atrakcyjne, jak mogłoby się to wydawać na początku. W odpowiedzi na taki problem firmy zaczęły podnosić swoje kursy lub też powiększać wygrane. Jednym z przykładów takich działań będzie bonus Betfan, które to zdecydowało się utworzyć dwa kolejne poziomy zdobywania większej ilości pieniędzy.  Jak to działa w praktyce? Otóż możecie liczyć na więcej środków o 14% lub 20%, w zależności od tego, ile zdarzeń dodacie na swój kupon. Przy tym wszystkim, całość jest naprawdę prosta.

Zwykle powiększanie wartości kuponów wiązało się z nierealnymi wymogami w zakresie ilości zdarzeń. Betfan zdecydowało się wyjść naprzeciw tym działaniom. Efekt? Za dwie propozycje na kuponie znajdziecie o 14% więcej wygranych. Jeśli jednak dodacie co najmniej 4 zdarzenia, wygracie o 20% więcej! To znacznie korzystniejsze możliwości od tych, które widzieliście do tej pory. Jednocześnie wysokość kuponu musi mieć przeliczniki 2,00 lub 4,00, co także jest tu korzystne. Poznajcie się z pełnym regulaminem tej promocji i wygrywajcie jak najwięcej.

Zagraj bez podatku w Betfan

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

200 zł w zakładzie bez ryzyka w STS
200 zł w zakładzie bez ryzyka od bukmachera STS

STS oferuje zwrot za spotkania z WTA Finals w Shenzhen. Na wasze konta może wrócić nawet do 200 złotych w gotówce premiowej. Zainteresowani?

Czytaj więcej

Europejskie puchary w LvBet
Europejskie puchary w LvBet z bonusem 1000zł

Turniej europejskich pucharów od Lvbet daje ogromny zastrzyk pieniędzy. Graj zatem mecze na Ligę Mistrzów i Ligę Europy, wygraj do tysiaka!

Czytaj więcej

Darmowy zakład 150 zł na urodziny Millenium
Darmowy zakład 150 zł na urodziny bukmachera Milenium

Milenium z okazji piętnastolecia istnienia podejmuje kroki za sprawa których będziecie mogli otrzymać zwrot na poziomie do 150 złotych w gotówce.

Czytaj więcej

Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet
Stwórz drużynę Premier League i odbierz 800 zł w forBet

Fantasy Premier League oraz Forbet to okazja do wygrania nawet 800 złotych oraz oficjalnej koszulki meczowej Premier League. Wygraj ją i ty!

Czytaj więcej

Europejskie puchary bez podatku w forBet
Europejskie puchary z bonusem bez podatku w forBet

Oferta Forbet zakłada obecnie powiększenie wartości kuponów rozgrywanych na europejskie puchary o wartość podatku! Wygraj znacznie więcej!

Czytaj więcej

BetClic - bonusy bukmacherskie
BetClic - bonusy bukmacherskie - Listopad 2019

Aktualne promocje od bukmachera Betclic to zestaw stałych oraz krótkoterminowych akcji, na podstawie których wygracie znacznie większe pieniądze.

Czytaj więcej

Wirtualne sporty z bonusem 20 zł w Lvbet
Wirtualne sporty z bonusem bukmacherskim 20 zł w Lvbet

Dodatkowe 20 złotych na zakłady wirtualne od LVbet to premia na ten tydzień. Wystarczy zagrać między poniedziałkiem za niedzielą za 100 zł.

Czytaj więcej

Zgarnij darmowy zakład wartości 20 zł w Lvbet
Zgarnij darmowy zakład wartości 20 zł w promocji Lvbet

Darmowy zakład o wartości 20 złotych wpadnie na wasze konta LVbet, jeśli tylko wypełnicie formularz rejestracyjny i zgłosicie chęć otrzymania premii.

Czytaj więcej

5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w Lvbet
5000 zł do zgarnięcia z FAME MMA w promocji Lvbet

Fame MMA 5 już 26 października. Warto postawić na LVbet swój kupon związany z wydarzeniem, gdyż może on zapewnić 1 500 złotych w bonusie.

Czytaj więcej

Graj NBA i zgarnij aż 1500 zł w forBet
Obstawiaj NBA i zgarnij aż 1500 zł w promocji forBet

Graj w NBA razem z forBET i wygrywaj nawet 1 500 złotych premii za sprawą ich nowego rankingu konkursowego. Wchodzisz w to? Poznaj szczegóły.

Czytaj więcej