Zagraj bez podatku u bukmachera Betfan i zyskaj 14% lub 20%

92%

Betfan bonus bez podatków

Gdy oficjalnie Polscy bukmacherzy trafili także do sieci, oczywistym było, że będą się z tym wiązać nowe podatki. Doprowadziło to do sytuacji, kiedy wygrane nie były już tak atrakcyjne, jak mogłoby się to wydawać na początku. W odpowiedzi na taki problem firmy zaczęły podnosić swoje kursy lub też powiększać wygrane. Jednym z przykładów takich działań będzie bonus Betfan, które to zdecydowało się utworzyć dwa kolejne poziomy zdobywania większej ilości pieniędzy.  Jak to działa w praktyce? Otóż możecie liczyć na więcej środków o 14% lub 20%, w zależności od tego, ile zdarzeń dodacie na swój kupon. Przy tym wszystkim, całość jest naprawdę prosta.

Zwykle powiększanie wartości kuponów wiązało się z nierealnymi wymogami w zakresie ilości zdarzeń. Betfan zdecydowało się wyjść naprzeciw tym działaniom. Efekt? Za dwie propozycje na kuponie znajdziecie o 14% więcej wygranych. Jeśli jednak dodacie co najmniej 4 zdarzenia, wygracie o 20% więcej! To znacznie korzystniejsze możliwości od tych, które widzieliście do tej pory. Jednocześnie wysokość kuponu musi mieć przeliczniki 2,00 lub 4,00, co także jest tu korzystne. Poznajcie się z pełnym regulaminem tej promocji i wygrywajcie jak najwięcej.

Zagraj bez podatku w Betfan

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Forbet Bonus 2000PLN
Zakłady bukmacherskie online forbet i bonus do 2000pln

Jak działa bonus powitalny od forBET? Ile maksymalnie można sobie zapewnić gotówki za jego sprawą? Chętnie pomożemy z odpowiedziami!

Czytaj więcej

Fortuna 10% Jak działa logo
Jak działa bonus na 10% Live u bukmachera Fortuna

Bonus +10% na zdarzenia live już na was czeka. Jak to działa i czego dokładnie spodziewać się po ofercie bukmachera Fortuna?

Czytaj więcej

Totalbet bukmacher promocja logo
Promocja u bukmachera totalbet na Copa America,Puchar Narodów Afryki i Mistrzostwa Europy U21

Dookoła świata jest promocją Totalbet, która zapewniać będzie po 10 złotych za każdy puszczony w danym czasie kupon. Zainteresowani?

Czytaj więcej

forbet bez podatku do końca lipca  logo
Jak zagrać bez podatku w Twoje weekendy u bukmachera forbet!

Twój Weekend zapewni wam wygrane bez podatku. Wasze kupony na forBET będą zatem większe. Wystarczy grać w każdy weekend miesiąca.

Czytaj więcej

sts 21000pln promocja logo
Wygraj 21 tysięcy złotych nagród u bukmachera online STS

Bonus dla graczy i fanów młodzieżowych Mistrzostw Europy w piłce nożnej! Czeka 21 000 złotych, które STS rozdzieli pomiędzy najlepszych graczy.

Czytaj więcej

Milenium Grand Bukmacher Bonus Logo
Zyskaj do 20% wygranej więcej w bonusie GRAND od bukmachera Milenium

Bonus GRAND gwarantuje wszystkim aktywnym uczestnikom zakładów sportowych Milenium dodatkowe 20% wygranej. Sprawdź jak po nie sięgnąć.

Czytaj więcej

Betfan Gram Grubo Logo
Promocja Gram Grubo w zakładach sportowych totolotek

Gram Grubo jest wyjątkową promocją bukmachera Totolotek, która zapewni graczom o 14% powiększone kupony, w zależności od jego rodzaju.

Czytaj więcej

Pzbuk nowy bonus do 150% logo
Bonus u bukmachera PZBuk depozytu za 200PLN a grasz za 500!

W PZBuk czeka na was niesamowite doładowanie. Za depozyt w wysokości 200 złotych otrzymacie łącznie 500 złotych na swoją dalszą grę.

Czytaj więcej

forbet be actiive
Nawet 1000zł w promocji be active u bukmachera forbet?

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje o tym jak dziala promocja u bukmachera internetowego forbet

Czytaj więcej

totalbet promocja lucky look
Odbierz bonusy do 23 000 PLN w totalbet

Dowiedz się wszystkiego o promocji lucky look u bukmachera sportowego totalbet

Czytaj więcej