Betfan - bonusy bukmacherskie - Maj 2024

5%

Betfan to wciąż młody nowy bukmacher, który dopiero rozpoczyna podbój polskiego rynku zakładów sportowych. Pomóc w tym mają liczne promocje i bonusy bukmacherskie, które będą z graczami od pierwszego dnia posiadania konta. Warto zatem przejść przez ten krótki proces, który otworzy przed wami szereg dalszych możliwości. Za sprawą takich dodatków zapewnicie sobie nie tylko więcej środków finansowych z tytułu promocji powitalnej, ale też powiększycie potencjalnie stawiane kupony. Dlatego też poniżej zaprezentujemy wam spis akcji, które tworzone są z myślą o przekonaniu was do wspólnej zabawy.

Bonus powitalny Betfan

Premia ta jest pierwszą, jaką napotkacie na stronie i to bezpośrednio ona wprowadzi was w świat gry na Betfan. Za jej sprawą zapewnicie sobie nawet do 3 000 złotych środków, aczkolwiek całość działa znacznie inaczej, niż dodatki, z którymi spotkaliście się do tej pory. Jak to możliwe? Bukmacher wraz z każdym depozytem zapewnia wam odpowiednio powiększenie wpłaty o 10, 8 oraz 5%. Jeśli przykładowo wpłacicie 1 500 złotych, otrzymacie 150 złotych w promocyjnej gotówce. Te pieniądze z kolei będzie trzeba obrócić. Jeśli je podwoicie i zyskacie w ten sposób 300 złotych, marka kwotę… pomnoży aż dziesięciokrotnie! Działa to zatem na prostej zasadzie: wpłata, bonus, obrót, mnożnik. Z początku wydaje się to niewiele, jednak po obróceniu środkami otrzymujecie prawdziwą bombę. Minimalna wpłata? Zaledwie 20 złotych!

Betfan bonusy powitalne na start

Bonusy dodatkowe dla graczy

Bukmacher oferuje dwa dodatkowe bonusy. Są to Radar 365 oraz Bez podatku. Drugi z nich zapewnia wam większe wygrane o 14 lub 20% Wszystko zależy od tego, ile zdarzeń dodacie do swojego kuponu. Wystarczy, że będą to co najmniej dwa, a marka od razu podniesie kurs. Jeśli będzie ich cztery, wówczas zyskacie kumulację, aż o 20% więcej. To bez wątpienia jedna z lepszych ofert tego rodzaju na rynku. Radar to z kolei unikatowe bonusy, które są wdrażane od poniedziałku do niedzieli. W ten sposób możecie sobie premiowo zapewnić nawet 200 złotych w gotówce na dalszą grę.

Warunki i zasady bonusowe

To bardzo istotny punkt, z którym należy się zapoznać jeszcze przed startem rozgrywki. Każdy bonus, tak powitalny, jak również Radar 365 i Bez Podatku, mają swoje regulacje. Te warunki i zasady są dla was w pełni obligatoryjne i musicie je spełnić. Przy takich punktach znajdziecie przede wszystkim informacje o wymaganym obrocie, minimalnym kursie zdarzenia, terminach i potencjalnych wygranych. Wszystko to złoży się na pojedynczy regulamin. Zapoznajcie się z nim konkretnie, bowiem dzięki temu zyskacie pewność, że spełnicie wszelkie założenia i wygrane będziecie mogli od razu wypłacić.

Odbierz bonusy bukmacherskie w betfan

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!