Maraton zimowym u bukmachera internetowego Noblebet

92%

Jesteś już członkiem klubu bukmachera Noblebet? Jeśli tak, to bukmacher przygotował dla ciebie ekskluzywną promocję. Chodzi oczywiście o ich Zimowy Maraton, który już wystartował i jaki na każdym przystanku oferować będzie bonusy oraz dodatki powiązane z samą rozgrywką. Wydarzenie nacechowane jest podobnymi punktami jak słynne kalendarze adwentowe, aczkolwiek w tym przypadku dopuszcza się możliwość rozciągnięcia bonusu na kilka dni, czego byliśmy już świadkami przy okazji jednego z dodatków. Jak zatem po nie sięgnąć i czego dokładnie mogą oczekiwać wszyscy zainteresowani gracze? Po pierwsze zalogujcie się na swoim koncie, po drugie otwórzcie zakładkę maratonu. Nie trzeba się tu nigdzie zapisywać, więc od razu przejdziecie do dzieła.

Maraton zimowym u bukmachera internetowego NoblebetGdy mówimy o maratonie, przede wszystkim mamy na myśli mnogość bonusów. Noblebet zorganizowało akcję, która będzie do dyspozycji graczy przez cały grudzień. Na jej podstawie postawione przed wami będą proste cele, za realizację których otrzymacie stosowne prezenty. Lista wyzwań nie jest znana, poza oczywiście bieżącym dodatkiem. Za ich sprawą możecie liczyć na darmowe kupony, powiększanie ich wartości, odpowiednie dodatki pieniężne. Mogą to być jednak również turnieje czy loterie, bardzo popularne w całym 2019 roku. Jakby tego było wam mało, dochodzą jeszcze cashbacki bądź inne, indywidualne wynagrodzenia. By jednak móc je zdobyć, konieczna jest walka o prawdziwe pieniądze przy pomocy swojego konta. Im aktywniejsi będziecie, tym więcej profitów na was czeka. Jak zaznaczają zakłady sportowe, możecie bez trudu korzystać z każdej promocji, aczkolwiek zdobędziecie pojedynczy dodatek tylko raz, co potwierdza następujący zapisek regulaminu: „Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden bonus przyznawany w promocji: Zimowy Maraton.” – naturalnie dotyczy to wszystkich bonusów z tego okresu. Jeśli jesteście nimi zainteresowani, gorąco polecamy spróbowanie swoich sił jeszcze dzisiaj, kiedy to wygrać można 50 złotych na swoją grę w zakładach Noblebet.

Warunki i zasady, które dopisane są do promocji, będą dla was zmienne. Wszystko zależy od konkretnej akcji, której będziemy świadkami. Na ich podstawie Noblebet wyznacza wszelkie cele od wymaganego obrotu, przez minimalne i maksymalne stawki. Do do tego dochodzą także przedstawione już terminy. W zależności od waszej aktywności sięgniecie po jeden dodatek, ale też po wszystkie aż do końca grudnia. Jeśli w tej kwestii macie dodatkowe pytania, wystarczy skontaktować się bezpośrednio z obsługą klienta, która będzie dla was dostępna za sprawą czatu na żywo ze strony operatora.

Zgarnij 25 PLN ekstra

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej