Turniej świąteczne u bukmachera internetowego Noblebet

92%

Wystartował! Najnowszy turniej świąteczny już trwa, a jego autorem jest bukmacher Noblebet. Zakłady sportowe oferują zatem dodatkowe możliwości w zakresie typowania, a do waszej kieszeni trafić może nawet 4 000 złotych w gotówce. Co ważne, wygra zaledwie dziesięć osób, dlatego też czas jak również znajomość tematu będzie tu szalenie ważne. Wydarzenie potrwa od 2-go grudnia i zadaniem będzie konkretne zbieranie punktów, które objaśniamy poniżej. Pamiętajcie przy tym, że propozycja aktywna jest wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników, którzy podejmą się wyzwania gry za prawdziwe pieniądze. Należycie do tego grona? W takim razie przygotujcie się na niemal trzy tygodnie niesamowitego wyzwania, które sprawdzi wasze zaangażowanie w typowanie!

Turniej świąteczne u bukmachera internetowego NoblebetNagród jest dziesięć, a ich łączna wartość wynosi 10 000 złotych. Właśnie taka gotówka może trafić na konta zwycięzców. Poznamy ich w Wigilię, kiedy to wszelkie środki wylądują już bezpośrednio u nich. By jednak w ogóle włączyć się do walki o takie pieniądze, konieczne jest obstawianie zakładów sportowych. Istnieje tu pełna dowolność i nie ma znaczenia czy wybierzecie piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, hokej na lodzie czy jakikolwiek inny sport widoczny w ofercie. Wasze kupony muszą być po prostu warte nie mniej niż 20 złotych, a kursy w nich występujące nie powinny być niższe niż 1,25. Jeśli taki kupon okaże się zwycięski, zostaniecie wzięci pod uwagę przy wyborze nagród. Algorytm rozlicza was automatycznie, zatem nie musicie się tu do niczego dodatkowo zapisywać. Do rankingu punkty zliczane są na bazie systemu Stawka X ilość zakładów X całkowity kurs. Następnie uzyskana wartość dzielona jest przez 10 i daje nam ostateczny wynik, który potem może wylądować w tabeli. Swoje wyniki możecie liczyć sami, bowiem widocznych jest tylko dziesięciu najlepszych obecnie graczy. Kolejna aktualizacja nadejdzie 13-go grudnia. Po więcej informacji zapraszamy na stronę, gdzie ambasador firmy dokładnie tłumaczy jak grać oraz jak prezentuje się cały turniej świąteczny od Noblebet.

Jeśli w tej kwestii macie jakiekolwiek wątpliwości i nie wiecie jak grać, wystarczy zajrzeć do regulaminu. Warunki i zasady w nim zawarte dokładnie określają to, kto może grać oraz jakich powinien przestrzegać ustaleń. Są to proste, ale w pełni obowiązkowe przepisy od których nie ma odstępstw. Warto zatem poświęcić dwie minuty na lekturę przed startem swojej aktywnej gry. Pamiętajcie także, że do waszej dyspozycji oddelegowano specjalną grupę konsultantów, którzy będą odpowiadać na zadawane pytania poprzez czat na żywo. Wystarczy wejść w okienko, które znajdziecie w prawym dolnym rogu waszej witryny, także na urządzeniu mobilnym.

Odbierz swój Świąteczny prezent

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Najciekawsze zakłady na 2020 u bukmachera iForbet
Najciekawsze zakłady na 2020 u bukmachera iForbet

W ofercie Forbet widoczne są zakłady specjalne. Za ich sprawą możecie dotrzeć do propozycji nietypowych z bardzo wysokimi kursami ogólnymi.

Czytaj więcej

Mistrzostwa typerów 2020 u bukmachera Fortuna
Mistrzostwa typerów 2020 u bukmachera Fortuna

W ofercie Fortuny znajdują się wyjątkowe Mistrzostwa Typerów, które w każdym tygodniu nagradzać będą najlepszych graczy. Poznaj szczegóły.

Czytaj więcej

Cashback 1500pln u bukmachera online Milenium
Cashback 1500pln u bukmachera online Milenium

W Milenium możecie liczyć na 3 poziomy cashbacku, a ten zapewni wam nawet do 1 500 złotych zwrotu na wasze konto gracza. Jak?

Czytaj więcej

Bonus 300PLN na wirtuale od bukmachera online LVBET
Bonus 300PLN na wirtuale od bukmachera online LVBET

Na stronie LVbet znajdziecie dział promocji na zakłady wirtualne. Za sprawą bonusu trwającego do 12.01 otrzymacie nawet 300 złotych w premii.

Czytaj więcej

Moc bonusów w nowej promocji bukmacherskiej Etotomania
Moc bonusów w nowej promocji bukmacherskiej Etotomania

Etoto organizuje bezterminowe wyścigi z nagrodami. Można tu zdobywać trzy rodzaje premii na trzech odrębnych poziomach. Sprawdź to!

Czytaj więcej

Nowy bonus King Size u bukmachera internetowego Totolotek
Nowy bonus King Size u bukmachera internetowego Totolotek

W promocji King Size od Totolotka otrzymać możecie nawet 66% więcej wygranych. Sprawdźcie jak sięgnąć po dużą kasę.

Czytaj więcej

Ubezpiecz swój zakład sportowy u bukmachera  Milenium
Ubezpiecz swój zakład sportowy u bukmachera Milenium

W zakładach sportowych Milenium otrzymaliście bezpieczne zakłady, które dają możliwość wygrania kuponu przy jednej wpadce.

Czytaj więcej

Pakiet powitalny Pudziana do 3000PLN u bukmachera Betfan
Pakiet powitalny Pudziana do 3000PLN u bukmachera Betfan

Bukmacher Betfan oferuje trzy premie powitalne, które zapewnią wam nawet do 3 000 złotych. Jak sięgnąć po takie środki w praktyce?

Czytaj więcej

Noblebet bonusy bukmacherskie
Noblebet - bonusy bukmacherskie - Styczeń 2020

Zakłady bukmacherskie Noblebet oferują liczne bonusy i promocje. Wyjaśniamy jak działają i dlaczego warto z nich skorzystać.

Czytaj więcej

Obstawiaj NHL i NBA i wygrywaj nagrody w LVBET!
Obstawiaj NHL i NBA i wygrywaj nagrody w LVBET!

Promocja na NBA oraz NHL od LVBet kusi za sprawą nagród i premii głównej – 8 000 złotych w gotówce. Jak je zdobyć? Tłumaczymy.

Czytaj więcej