Turniej świąteczne u bukmachera internetowego Noblebet

92%

Wystartował! Najnowszy turniej świąteczny już trwa, a jego autorem jest bukmacher Noblebet. Zakłady sportowe oferują zatem dodatkowe możliwości w zakresie typowania, a do waszej kieszeni trafić może nawet 4 000 złotych w gotówce. Co ważne, wygra zaledwie dziesięć osób, dlatego też czas jak również znajomość tematu będzie tu szalenie ważne. Wydarzenie potrwa od 2-go grudnia i zadaniem będzie konkretne zbieranie punktów, które objaśniamy poniżej. Pamiętajcie przy tym, że propozycja aktywna jest wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników, którzy podejmą się wyzwania gry za prawdziwe pieniądze. Należycie do tego grona? W takim razie przygotujcie się na niemal trzy tygodnie niesamowitego wyzwania, które sprawdzi wasze zaangażowanie w typowanie!

Turniej świąteczne u bukmachera internetowego NoblebetNagród jest dziesięć, a ich łączna wartość wynosi 10 000 złotych. Właśnie taka gotówka może trafić na konta zwycięzców. Poznamy ich w Wigilię, kiedy to wszelkie środki wylądują już bezpośrednio u nich. By jednak w ogóle włączyć się do walki o takie pieniądze, konieczne jest obstawianie zakładów sportowych. Istnieje tu pełna dowolność i nie ma znaczenia czy wybierzecie piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, hokej na lodzie czy jakikolwiek inny sport widoczny w ofercie. Wasze kupony muszą być po prostu warte nie mniej niż 20 złotych, a kursy w nich występujące nie powinny być niższe niż 1,25. Jeśli taki kupon okaże się zwycięski, zostaniecie wzięci pod uwagę przy wyborze nagród. Algorytm rozlicza was automatycznie, zatem nie musicie się tu do niczego dodatkowo zapisywać. Do rankingu punkty zliczane są na bazie systemu Stawka X ilość zakładów X całkowity kurs. Następnie uzyskana wartość dzielona jest przez 10 i daje nam ostateczny wynik, który potem może wylądować w tabeli. Swoje wyniki możecie liczyć sami, bowiem widocznych jest tylko dziesięciu najlepszych obecnie graczy. Kolejna aktualizacja nadejdzie 13-go grudnia. Po więcej informacji zapraszamy na stronę, gdzie ambasador firmy dokładnie tłumaczy jak grać oraz jak prezentuje się cały turniej świąteczny od Noblebet.

Jeśli w tej kwestii macie jakiekolwiek wątpliwości i nie wiecie jak grać, wystarczy zajrzeć do regulaminu. Warunki i zasady w nim zawarte dokładnie określają to, kto może grać oraz jakich powinien przestrzegać ustaleń. Są to proste, ale w pełni obowiązkowe przepisy od których nie ma odstępstw. Warto zatem poświęcić dwie minuty na lekturę przed startem swojej aktywnej gry. Pamiętajcie także, że do waszej dyspozycji oddelegowano specjalną grupę konsultantów, którzy będą odpowiadać na zadawane pytania poprzez czat na żywo. Wystarczy wejść w okienko, które znajdziecie w prawym dolnym rogu waszej witryny, także na urządzeniu mobilnym.

Odbierz swój Świąteczny prezent

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej