BetX - bonusy bukmacherskie - Maj 2024

5%

Już od wielu lat przyzwyczailiśmy się do tego, że mamy całkiem spory wybór bukmacherów internetowych. Wśród legalnie działających w naszym kraju firm są zarówno takie, które funkcjonują jeszcze od lat 90. ubiegłego wieku, jak i takie, które powstały w 2019 czy 2020 roku. Właśnie do tego drugiego grona należy BetX. Jest to nowa polska marka hazardowa, która oferuje swoim klientom nie tylko bogaty wybór zakładów, lecz i ciekawe promocje z bonusami. Postanowiliśmy się zatem przyjrzeć temu, na jakie aktualnie akcje możemy liczyć u tego bukmachera.

BetX - co warto o nim wiedzieć?

BetX - co warto o nim wiedzieć?BetX jak każdy bukmacher online na polskim rynku, przygotował dla nas spory wybór zakładów bukmacherskich. Z informacji podanych przez samą firmę, chce ona w każdym miesiącu zapewnić nam co najmniej 150 000 zakładów przedmeczowych i 20 000 zakładów do obstawiania na żywo. Firma ta skupia się zarówno na popularnych, jak i mniej wybieranych w Polsce dyscyplinach. Dlatego też z jednej strony będziemy mieć do czynienia z tenisem, piłką nożną, koszykówką, sportami zimowymi i walki, z drugiej zaś z futsalem, unihokejem, krykietem, futbolem amerykańskim czy australijskim. Wiele z tych dyscyplin oczywiście dzieli się na rozgrywki klubowe, międzynarodowe.

Uzupełnieniem oferty bukmachera są zakłady esportowe na popularne gry online, jak i również sporty/wyścigi wirtualne, live bet. Te ostatnie to zakłady związane z pokerem, wojną i blackjackiem, gdzie w przeciwieństwie do kasyn nie mamy wpływu na układ kart, wybór kolejnej opcji, tylko obstawiamy zwycięską stronę. Z kolei sporty wirtualne to rozgrywki komputerowe, gdzie możemy wybrać zwycięzcę meczu, wyścigu samochodowego, koni.

Bonusy powitalne w BetX

Bonus powitalny w BetXBetX doskonale wie, jak przyciągnąć do siebie nowych klientów. Ta nowa marka bukmacherska oferuje nam bowiem obecnie największy bonus powitalny na rynku. Każda osoba, która zarejestruje się w systemie i wpłaci pierwszy depozyt, będzie mogła skorzystać z bonusu +100%. To nic nadzwyczajnego. Jednak różnica tkwi w maksymalnej kwocie, jaką możemy otrzymać w prezencie. Otóż największy prezent do zdobycia to aż 7777 złotych! Żaden inny bukmacher nie jest w stanie zapewnić nam takich pieniędzy. Jeśli zatem wpłacimy dokładnie taką samą kwotę, to dostaniemy na konto drugie 7777 złotych! Łącznie będziemy mieć do wydania na zakłady ponad 15 000. Trzeba jednak później spełnić warunki obrotu, aby środki wypłacić z konta lub przeznaczyć na dalszą grę. BetX wyznaczył bowiem, że kwota bonusowa musi zostać przez nas obrócona co najmniej 4-krotnie. Każdy z ewentualnych kuponów za środki bonusowe musi zawierać minimum 4 zdarzenia z łącznym kursem minimum 2,44 (każde ze zdarzeń - 1,25). Na realizację bonusu mamy 60 dni.

To nie wszystko. Otóż osoby, które tylko założą konto i od razu je zweryfikują, będą mogły skorzystać z bonusu bez depozytu. BetX bowiem dopisuje do naszego konta freebet o wartości 30 złotych. Taki darmowy kupon można oczywiście odebrać tylko raz. Będzie on ważny przez 7 dni. Konieczne w jego przypadku jest obstawienie co najmniej 3 zdarzeń na kuponie, gdzie łączny kurs przekroczy 3,0. Dotyczy to tylko zdarzeń przedmeczowych i na żywo. Istnieje zatem szansa na wygranie pieniędzy całkowicie za darmo!

Promocje stałe w BetX

Bukmacher BetX jest w stanie zaoferować nam zakłady bez podatku. Jak doskonale wiadomo, od każdego kuponu pobierane jest 12% podatku. Jednak ten bukmacher jest w stanie dopisać do wygranych +14%, dzięki czemu z nawiązką zwróci się nam pobrany podatek. Co należy jednak uczynić? Otóż w przypadku sportów i wyścigów wirtualnych każdy kupon z automatu kwalifikuje się do promocji bez podatku. Nieco inaczej jest ze zdarzeniami przedmeczowymi i na żywo. Tu jednak graczy czeka pozytywna niespodzianka. Otóż wymagane jest wybranie co najmniej 3 zdarzeń, gdzie BetX nie wyznaczył kursu minimalnego! To świetna okazja dla graczy, po raz kolejny lepsza od tego, co oferują inne firmy na rynku.

Inną ciekawą akcją w BetX jest Boomerang Bonus. To w zasadzie akcja, którą moglibyśmy nazwać kuponem z ubezpieczeniem. Polega bowiem na tym, że gracze muszą obstawić kupon akumulacyjny, na którym znajdzie się co najmniej 8 zdarzeń z minimalnym kursem łącznym 200. Jeśli niestety powinie się nam noga i jedno ze zdarzeń okaże się niepomyślne dla nas, to i tak BetX wypłaci nam ubezpieczenie w wysokości x10 stawki za kupon. To całkiem dobra okazja, albowiem maksymalnie możemy dostać nawet do 1000 złotych!

Warto jeszcze wspomnieć o opcji Grasz to Masz. W zależności od ilości miesięcznych zakładów stawianych przez nas w BetX, bukmacher doda na nasze konto prezent w wysokości od 10 do 200 złotych.

Odbierz bonusy

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!