Bonus na start do 7777zł do odbioru u bukmachera BetX

92%

Kto z nas nie lubi bukmacherskich bonusów na start? Dzięki takim ofertom u bukmacherów i w kasynach możemy już na początek zyskać dodatkowe środki na grę. Tym bardziej lubimy akcje, gdzie takowych bonusowych pieniędzy możemy dostać mnóstwo. Najlepszym tego przykładem jest obecna oferta na stronie BetX. Można tutaj bowiem dostać za pierwszy depozyt nawet do 7777 PLN!

Zyskaj tysiące na start!

Zyskaj tysiące na start w BetXBetX to nowy bukmacher internetowy na polskim rynku, dzięki któremu można otrzymać najlepszą obecnie ofertę powitalną w branży. Podczas gdy jedni bukmacherzy proponują 500, 1000 czy 2000 na start, BetX wprowadził dla klientów bonus +100% od depozytu do kwoty aż 7777 złotych! To ponad dwukrotnie więcej niż dotychczasowy rekord. Z oferty tej mogą skorzystać wszystkie pełnoletnie osoby, które do tej pory nie założyły jeszcze konta w BetX. Sprawa jest tutaj bardzo prosta. Rejestrujemy się w systemie, wpłacamy pierwszy depozyt, a firma BetX podwaja nasze środki. Kwoty kwalifikujące się do promocji mieszczą się w przedziale 10 - 7777 złotych. Oznacza to, że każda suma pierwszego depozytu w tym zakresie zostanie podwojona.

Kiedy już mamy bonusowe środki na koncie, konieczne będzie spełnienie warunków obrotu. Otóż otrzymany przez nas bonus musi zostać obrócony co najmniej 4 razy na zakładach bukmacherskich (z wyłączeniem systemowych). To jednak nie wszystko. 1 bądź więcej kuponów musi zawierać minimum 4 zdarzenia, każde z kursem minimalnym 1,25 i ogólnym 2,44. Dopiero po spełnieniu tych warunków można pieniądze wypłacić z konta bądź też grać nimi dalej u bukmachera. Na spełnienie tych warunków mamy dokładnie 60 dni od chwili otrzymania bonusu.

Odbierz bonus do 7777 złotych

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet
Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet

forBET to jeden z tych bukmacherów, który oferuje swoim klientom symulowane gry karciane. Czym one są i jak można obstawić zakłady?

Czytaj więcej

Oferty promocyjne w punkltach Fortuna
Oferty promocyjne w punktach Fortuna

Dla naszych czytelników sprawdzamy, jak wyglądają promocje dla klientów stacjonarnych punktów marki Fortuna. Zapraszamy zatem do lektury.

Czytaj więcej

Nowość ! Gry karciane w ofercie ForBet
Nowość ! Gry karciane w ofercie ForBet

Poznaj nową ofertę bukmachera forBet gry karciane. Już teraz możesz zagrać z prawdziwą krupierką w symulowane rozgrywki karciane. Zasiądź do stołu i daj się ponieść magii kart

Czytaj więcej

Zyskaj 100 zł tygodniowo z e-sport w LvBet
Zyskaj 100 zł tygodniowo z e-sport w bonusie LvBet

Bukmacher LVBet przygotował dla swoich klientów ciekawą ofertę z bonusem 100 złotych. Wystarczy jedynie w każdym tygodniu obstawiać e-sport.

Czytaj więcej

Szansa na większą wygraną z powiększonym kursem w LvBet
Szansa na większą wygraną z powiększonym kursem w LvBet

Kombi Boost to nowa oferta na stronie bukmachera LV bet, gdzie za każde kolejne zdarzenie na kuponie można dostać nawet +75% wyższe kursy.

Czytaj więcej

Wygrywaj o 40% więcej z promocją ForBet
Wygrywaj nawet o 40% więcej z promocją bukmachera ForBet

Dzięki najnowszej promocji u bukmachera forBET możliwe jest zwiększenie swoich wygranych ze sportów wirtualnych nawet o 40%. Więcej o ofercie na stronie www.

Czytaj więcej

UEFA Euro 2021 gdzie i jak obstawiać?
UEFA Euro 2021 gdzie i jak obstawiać mecze piłkarskie?

Na naszej stronie internetowej podpowiadamy graczom, jak obstawiać mecze podczas Euro 2021. zapraszamy zatem do sprawdzenia naszego małego poradnika.

Czytaj więcej

BetX aktualne
BetX - bonusy bukmacherskie - Luty 2021

Poznaj nowego bukmachera na naszym rynku Betx i sprawdź jego bogaty wybór zakładów, oraz atrakcyjne promocje z bonusami. Na start odbierz 7777zł oraz freebet o wartości 30zł

Czytaj więcej

Bonus na start do 7777zł do odbioru w BetX
Bonus na start do 7777zł do odbioru u bukmachera BetX

Już teraz zyskaj tysiące na start u bukmachera BetX. Jest to bowiem nowa marka na rynku, która jako bonus powitalny oferuje +100% od depozytu do 7777 złotych!

Czytaj więcej

BetX - opinie graczy i ocena bukmachera online
BetX - opinie graczy i ocena bukmachera online

BetX to nowy bukmacher na rynku. Na naszej stronie sprawdzamy jego słabe i mocne strony, szczegółową ofertę. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej