eWinner - bonusy bukmacherskie - Czerwiec 2024

96%

Bukmacher eWinner, który swoją prezentację zapowiedział w połowie 2019 roku, trafił już na rynek. Dzięki temu dotrzecie do osiemnastej, w pełni legalnej firmy nastawionej na zakłady sportowe. Jednym z ich głównych atutów jest bardzo przyzwoite podejście do tematu bonusów i promocji bukmacherskich wszelkiej maści. Znajdziecie tam nie tylko świetnej jakości ofertę powitalną, ale też system cash-out, który w Polsce robi prawdziwą furorę. Na łamach naszego serwisu zdecydowaliśmy się przytoczyć wam pełen szereg propozycji z tego zakresu, jak również sprawdzić, jak łatwo jest takie zagadnienia realizować. Czeka was doskonała przygoda, która może zaowocować ogromnymi pieniędzmi włożonymi w zagadnienie. Czego się zatem dokładnie spodziewać i jak wygląda cały proces gry w zakładach sportowych eWinner?

eWinner - bonusy bukmacherskie

eWinner - bonusy bukmacherskie ofertaPonieważ dla wielu z was marka może być wciąż niezwykle młoda, zanim przedstawimy konkretne bonusy, opowiemy słów kilka o tym, z jakim podmiotem się spotkacie. A jest o czym rozmawiać, szczególnie, że do waszej dyspozycji oddano nie tylko dział zakładów sportowych oraz trybu na żywo, ale też tzw. Custom bets. W ich przypadku będziecie mieli zresztą sposobność do typowania niemalże na wszelkie dostępne na świecie zdarzenia.

To pewnego rodzaju urozmaicenie, które wyróżnia eWinner na tle konkurencji i daje wam całkowicie odmienne spojrzeć na temat. Zanim jednak do tego dojdziecie, warto po prostu zarejestrować konto. Jego założenie jak również późniejsze prowadzenie jest w całości darmowe, dzięki czemu nie musicie się obawiać o koszty. Jeden formularz, który na was czeka dostępny jest już teraz. Przejście przez niego to około minuta waszego czasu. Wystarczy mieć ukończony 18 rok życia, a nic nie stanie na przeszkodzie. Następnie będziecie mogli skorzystać z systemu wpłat oraz wypłat, który bazuje na natychmiastowych przelewach bankowych (bez względu właściwie na to z jakiego banku korzystacie) czy też na Bliku. Rozwiązania te są błyskawiczne, jak również nie wiążą się z żadnym dodatkowym typem opłat. O tym zagadnieniu możecie zresztą przeczytać na stronie. Zresztą, pojawią się tam także informacje o tym jak w ogóle zacząć przygodę z typowaniem meczów, jakie są rodzaje zakładów czy jak wygląda odpowiedzialna gra lub dział pomocy. Żadna z tych kwestii nie stanie wam na drodze, ponieważ komunikacja w przypadku eWinner stoi na bardzo wysokim poziomie. Nie ma się zresztą co dziwić. Przy tak dużej konkurencji konieczne było unikatowe podejście do tematu i zrealizowanie każdego z nich na najwyższym poziomie. Jak zatem wygląda dokładna oferta, jeśli skupimy się bezpośrednio na promocjach? Obecnie mamy trzy akcje powitalne oraz stałe wydarzenie dla aktywnych graczy. Jak to wygląda w praktyce?

Bonusy powitalne w zakładach eWinner

Na starcie tej kwestii pragniemy zaznaczyć, że eWinner oferuje swoje usługi tak dla graczy mobilnych jak i stacjonarnych. Strona jest intuicyjna i responsywna, dzięki czemu nie musicie się obawiać o jakość samego połączenia. Oznacza to naturalnie tyle, że grać możecie chociażby z poziomu stadionu, co przydatne będzie przy promocjach startowych – bonusie powitalnym. Ten rozłożony jest tutaj na trzy etapy, a każdy z nich gwarantuje dodatkowe środki na wasze konto. Ten pierwszy skierowany jest do was już przy bazowej wpłacie – tej rozpoczynającej waszą przygodę. Bukmacher eWinner oddaje wam niejako do dyspozycji zakład bez ryzyka o wartości do 150 złotych, gdzie minimum jakie do was trafi, to już 20 złotych. Tak opisała to marka: „Chcesz grać agresywnie od samego początku? To dobra taktyka. Skorzystaj z Zakładu Bez Ryzyka i zrób to! Złóż pierwszy depozyt na Twoim Koncie Gracza, zagraj, a w przypadku przegranej zwrócimy Ci do 150 PLN   za Twój pierwszy zakład!” – tym samym możecie zaczynać od razu.

Premia od drugiego i trzeciego depozytu jest dokładnie taka sama. W obu przypadkach możecie sobie zapewnić od 20 do 500 złotych pojedynczo. Podwojenie tych wpłat jest zatem ciekawym zagadnieniem, które będzie was mocno wspierać. Jeśli zdecydujecie się sięgnąć po maksymalne rozwiązania, zapewnicie sobie aż 1 000 złotych do rozegrania na swoim koncie. W tym przypadku drugi depozyt opisany jest następująco: „Po zdobyciu przyłożenia w rugby, drużyna ma szansę na zdobycie dodatkowych punktów przez tzw. podwyższenie, czyli kopnięcie piłki w bramkę. W eWinner jest lepiej - jako nowemu Graczowi przysługuje Ci bonus 100% (do 500 PLN) od drugiego depozytu!” – w przypadku trzeciego sytuacja jest analogiczna. Jeśli nie wiecie jak z nich właściwie korzystać, na stronie operatora znajduje się kilka punktów objaśnienia. Krok po kroku zostaniecie przeprowadzeni przez całe zagadnienie i otrzymacie wytyczne do dalszych działań. Musicie tu zresztą wiedzieć, że wszelkie środki bonusowe, jakie sobie zapewnicie, należy 6-krotnie obrócić przy kursie nie mniejszym niż 2,50. To podstawowy warunek, który musicie spełnić.

Promocje stałe na stronie eWinner

Nie licząc standardowych produktów, na stronie eWinner znajdziecie jedną promocję stałą. Jest to klasyczny cashout, który przebojem wdarł się na rynek polski w 2019 roku. To zagadnienie, które pozwala graczowi przedwcześnie zakończyć kupon, tym samym uznając go jako zwycięski. Rzecz jasna sama wygrana będzie tu niższa, niż gdyby wytrzymać do końca, jednakże daje to użytkownikowi szerokie pole manewru, które dobrze jest wykorzystać. Kiedy zatem kilka kolejnych zdarzeń z kuponu okazało się sukcesem, a tobie została ostatnia, trudna do realizacji opcja, być może nie będzie chciał ryzykować i ją zakończysz odpowiednio wcześnie? Cashout dotyczy tak zdarzeń klasycznych jak i sposobności przy typach AKO, Solo, nawet w zakładach na żywo. Jak zaznacza bukmacher, musicie się tu trzymać kilku ustaleń, które opisano następująco: „Korzystając z CASHOUT zamykasz kupon, w związku z czym tracisz prawo do odbioru głównej wygranej nawet wtedy, kiedy wszystkie spotkania zakończą się po Twojej myśli. Z funkcji CASHOUT możesz skorzystać wtedy, kiedy Twój kupon został zagrany z salda głównego, a nie bonusowego.” – takie zapiski to zdecydowana podstawa i warto się z nią zapoznać przed startem gry. O tym jednak wrócimy w kolejnym dziale.

Z samego cashoutu możecie korzystać wielokrotnie. Bukmacher eWinner nie narzuca na swoich graczy limitów, dzięki czemu bez trudu pogracie tak dużo, jak tylko uznacie to za słuszne. O ile nie zawsze warto próbować, tak będzie to alternatywa, która pomoże wam zaoszczędzić środki i nerwy, dając przy tym bardzo duże możliwości wygrywania pieniędzy.

Warunki i zasady promocji zakładów sportowych

Jak już zatem widzicie, sama marka oferuje cztery promocje. Wartości te będą się jeszcze na pewno zmieniać, jako iż eWinner to marka młoda. Na chwilę obecną warto się jednak skupić na bieżących wydarzeniach. Jeśli jesteście nimi zainteresowani, gorąco doradzamy na tym etapie podjęcie kolejnych kroków, czyli przeczytanie regulaminu. Jest on dopisany do promocji i tłumaczy dokładnie jak grać oraz jakich warunków i zasad należy się trzymać. To właśnie w tych zapiskach widnieją takie tematy jak: terminy dostępności promocji (początku i startu), ale też wymagany obrót przy wskazanym kursie. O tym wspominaliśmy już powyżej. Należy ich zawsze przestrzegać, gdyż granie kuponów w innym wymiarze może doprowadzić do tego, że eWinner nie zaliczy ich w kontekście realizacji założeń przedstawionych w zapiskach. To ważne, dlatego absolutnie nigdy tego nie pomijajcie. Zresztą, zapoznanie się z tematem nie zajmie wam więcej niż… minutę waszego czasu.

Mając takie wiadomości możecie od razu przejść do realizacji założeń promocji od bukmachera. W razie wszelkich pytań i uwag do waszej dyspozycji stworzono działy Pomocy oraz FAQ. To właśnie tam widnieją najczęściej zadawane pytania, ale jednocześnie oddaje się możliwość do przejścia do czatu na żywo. Działa on w godzinach od 8:00 do 23:00 przez wszystkie dni tygodnia. Oszczędzi wam to czasu i pozwoli na szybkie załatwienie sprawy powiązanej bezpośrednio ze swoim kontem na eWinner.

Odbierz bonusy bukmacherskie

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!