Bonus powitalny w eWinner do 1150PLN

92%

Ewinner to nowy podmiot na polskim rynku bukmacherskim. Firma w końcu oficjalnie rozpoczęła działalność, do tego od ogłoszenia Marcina Gortata, jako ambasadora marki. To ciekawa alternatywa dla osób, które znają już otoczenie, ale mimo tego chciałyby spróbować świeżego spojrzenia na temat zakładów sportowych. A Ewinner na pewno może w tym pomóc. Jedną z ważniejszych części tej układanki będzie możliwość wykorzystania bonusu powitalnego, który w tym przypadku osiągnął bardzo istotny – korzystny dla graczy, pułap. Całe zagadnienie odpowiednio podzielono, dzięki czemu wsparcie będziecie otrzymywać nie przez jeden, nie przez dwa, lecz przez trzy kolejne wpłaty. Dzięki temu wasze konto może być uzupełnione nawet o 1 150 złotych!

Bonus powitalny w eWinner do 1150PLN

Bonus powitalny w eWinner do 1150PLNSama premia wzorowana jest oczywiście na akcjach, które możecie już ze świata hazardu znać. Opiera się bowiem na promocji bukmacherskiej przyznawanej od pierwszych wpłat. Jak już wspomnieliśmy, bukmacher zbudował swój system tak, by gwarantował trzy kolejne dodatki. Każdy z nich działa na inny sposób, aczkolwiek ich funkcjonalność będzie ostatecznie podobna. Aby sięgnąć po tego typu dodatki musicie oczywiście założyć konto. Z akcji skorzystać można tylko raz, zatem warto przemyśleć moment w którym zarejestrujecie nową nazwę użytkownika. Proces rejestracyjny jest przy tym krótki i prosty i bazuje na wypełnieniu jednego formularza oraz późniejszej weryfikacji, która ma sprawdzić, czy jesteście pełnoletni i nie podszywacie się pod żadną inną osobę.

Bonus działa następująco – przyznaje wam zakład bez ryzyka do 150 złotych, a następnie dwie premie na 100% do 500 złotych w gotówce. Tym samym drugi i trzeci depozyt będzie mocno pomocny przy podejmowaniu decyzji. Rozpoczęcie swoich przygód jest tu banalnie proste, co zresztą potwierdza oficjalny komunikat eWinner: „Chcesz grać agresywnie od samego początku? To dobra taktyka. Skorzystaj z Zakładu Bez Ryzyka i zrób to! Złóż pierwszy depozyt na Twoim Koncie Gracza, zagraj, a w przypadku przegranej zwrócimy Ci do 150 PLN   za Twój pierwszy zakład!” – minimalna kwota przy tym wszystkim wynosi 20 złotych, zatem skorzystają także te osoby, które grają bardzo bezpiecznie i nie chcą za bardzo ryzykować swoich środków finansowych. Takich start to dobry początek, ale musicie mieć na uwadze, że po nim czeka na was nadal nawet 1 000 złotych w gotówce. Oznacza to nie tylko dwa razy więcej środków, ale też dwa razy więcej szans na zabawę i rozrywkę, której się tu spodziewacie. Przy drugim depozycie wymagacie jeszcze obrotu środkami na poziomie 2,50 od poszczególnego zakładu. Zyskacie tu jednak na swoje Konto Bonusowe dokładnie 100% do 500 zł, tak samo jak i przy trzecim działaniu tego typu.

Pozwoli się wam to wdrożyć w system i poznać z eWinner na warunkach partnerskich, jednocześnie gwarantując realne szanse do wygrania dużych pieniędzy. Nie ma się zatem co zastanawiać, szczególnie, że w tle naprawdę pokaźna kas. Zapoznajcie się przy tym z regulaminem tych akcji.

Odbierz swój bonus na start 1150 zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej