Codziennie 25 Freebet w eWinner na sporty wirtualne

92%

Esportowy tydzień potrwa od 6 do 12 kwietnia 2020 roku. To właśnie w tym czasie eWinner zorganizuje wyjątkowe wydarzenie. Za jego sprawą możecie się każdego dnia ubiegać o darmowe freebety o wartości 25 złotych. Jak to możliwe w momencie, gdy trwa epidemia wirusa? Wszystko za sprawą esportowych wydarzeń, które znajdziecie w ofercie wspomnianego tu bukmachera. Wydarzenie opiera się na prostych zasadach, gdzie gracze za swoją aktywność będą stale nagradzani. Nie zwlekajcie zatem i sprawdźcie dostępne oferty już teraz. Na stronie tego operatora grać możecie np. w Counter Strike: Global Offensive, ale też w League of Legends, Fifę, Rocket League czy Call of Duty. Pełna lista jest jeszcze bardziej imponująca.

Zgarnij 25 zł w postaci freebetu od eWinnerBonus na zakłady esportowe

Zadaniem gracza będzie obstawienie co najmniej dwóch kuponów na zakłady esportowe. Każdy z nich musi zawierać nie mniej niż dwa zdarzenia na ten sam rodzaj zakładów, przy min. kursie 2,00 i wartości kuponu od 25 złotych. Za spełnienie tych warunków automatycznie otrzymacie od eWinner 25 złotych w postaci freebetu. Będziecie mogli go spożytkować natychmiastowo. Jak informuje nas sam bukmacher: „Wygrana z freebetu nie podlega obrotowi, a na saldo główne zostanie przypisana kwota wygranej pomniejszona o kwotę otrzymanego freebetu.” – dzięki czemu będziecie mogli przejść dalej i podjąć się dalszych rywalizacji na stronie.

Rzecz jasna obowiązuje tu bardzo prosty i przejrzysty regulamin. To ledwie kilkanaście punktów, które pozwolą wam szybko dołączyć do zmagań i zapewnić sobie jak najwięcej środków do dalszej gry. W razie pytań, możecie także liczyć na pomoc obsługi, która działa tu na żywo poprzez specjalnie przygotowany czat 24/7.

Odbierz freebet 25 zł

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej