Fortuna - bonusy bukmacherskie - Maj 2024

100%

Promocje bukmacherskie od Fortuny zostały w bardzo ciekawy, atrakcyjny sposób, dostosowane tak do internetu jak i punktów lokalnych. Dzięki temu zawsze możecie się spodziewać wciągających premii, bez względu na to, czy zagracie z domu czy udacie się do lokalu, który znajduje się blisko waszego miejsca zamieszkania. Każde z tych działań ma swoje plusy, dlatego stanowczo doradzamy być na bieżąco. Nigdy nie wiadomo kiedy po raz kolejny marka zaoferuje 50 000 złotych za ustrzelenie idealnego kuponu z Ligi Mistrzów. A właśnie taka gotówka czeka na śmiałka, który podejmie się jednego z ich wyzwań. Ile ich jest łącznie? Jak wygląda promocja powitalna i czego się spodziewać jako gracz aktywny i wymagający?

Fortuna Bonus powitalny

Sam bonus na start został podzielony na dwa etapy. Dokonano tego w taki sposób, by każdy typ gracza mógł znaleźć coś dla siebie. Z jednej strony pojawił się zatem zakład bezpieczny na podstawie którego potencjalna porażka zostanie wam zwrócona, z drugiej z kolei jest podwojenie wpłaty do 400 złotych. To działanie przewidziano bezpośrednio dla nowych użytkowników. Jeśli zatem wciąż nie macie konta, warto przemyśleć jego założenie. Proces rejestracyjny to tylko kilka chwil i jeden prosty formularz. Jego wypełnienie i weryfikacja konta pozwala na natychmiastowe zalogowanie i wykorzystanie potencjalnych bonusów. Cały proces jest oczywiście bezpłatny, a otwiera wszelkie możliwości gry na stronie Fortuny.

Fortuna Bonus powitalny

Bonusy dodatkowe w Fortuna

Wspomnieliśmy o podziale na promocje online i offline nie bez powodu. Ta różnorodność może zawrócić w głowie. Wystarczy wspomnieć, że jeśli zrealizowaliście już promocję powitalną, możecie się spodziewać dalszych dodatków, jak chociażby Happy Hours. Za jego sprawą w wyznaczonych godzinach zyskacie większe nagrody pieniężne w wyznaczonym czasie. Do tego dochodzi Ofensywna taktyka Fortuny, Ekspert do potęgi, Proste jest lepsze, Dycha Time, Strzał w 10-tkę, Przyprowadź Kumpla i Mistrzowskie Wtorki. Każde z tych działań oddaje bardzo wiele możliwości dodatkowych, od premii doładowania gotówkowego przez powiększenie kursów.

Czytaj również: Oferty promocyjne w punktach Fortuna

Należy pamiętać, że akcje są zmienne i kiedy traficie na stronę Fortuny, mogą się różnić od tych wymienionych przez nas. Lokale stacjonarne także kierują się innymi działaniami.

Bonusy dodatkowe fortuna

Warunki i zasady

Liczne promocje to i liczne regulaminy. Nie należy się jednak ich obawiać. Zakłady sportowe Fortuna tworzą te warunki i zasady nie po to, aby utrudnić grę, lecz dla przejrzystości wszelkich działań. Warto zatem przeczytać te kilka punktów, bowiem to właśnie w nich znajdziecie informacje o wysokości kursów, które brane są pod uwagę przy obrocie bonusów. To właśnie tam dodatkowo znajdziecie czas na realizację założeń i wiele więcej.

Regulaminy stacjonarne różnią się od tych internetowych.

Odbierz bonusy w eFortuna

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!