Mistrzostwa typerów 2020 u bukmachera Fortuna

92%

Mistrzostwa Typerów to bardzo popularna już akcja bukmachera Fortuna. W tym zakresie należy powiedzieć proste chapeau bas! Ich akcja nakierowana jest na bezpośrednią rywalizację zarejestrowanych użytkowników w sieci oraz aktywnych graczy z punktów stacjonarnych. Dzięki temu marka co miesiąc wyławia najlepszych swoich użytkowników, co naturalnie przekłada się na odpowiednie nagrody. Jak wyczytamy na ich stronie, w każdej turze nagradzanych jest 50 osób w sieci oraz dodatkowo po 5 w każdym lokalu, a tych w Polsce jest już niemalże 600. Wyniki możecie sprawdzać na bieżąco za sprawą strony internetowej tej firmy, dlatego nie traćcie czasu i dołączcie do zmagań już teraz. Tłumaczymy dokładnie co na was czeka.

Mistrzostwa Typerów 2020 u bukmachera FortunaFortuna organizując swoje mistrzostwa przygotowała kilka punktów, które musicie przejść. Naturalnie jeśli korzystacie z witryny internetowej, musicie się tutaj odpowiednio zalogować. Założenie konta to wyłącznie formalność, dzięki której firma sprawdza, czy jesteście pełnoletni. Po przejściu przez ten proces musicie dołączyć do programu Fortuna Klub Plus, który jest wymagany przy okazji waszej późniejszej gry. Następnie przy stawianiu każdego kuponu musicie zaznaczyć opcję Zgłoś do Mistrzostw. Dzięki temu będziecie mogli liczyć na udział w zabawie. W przypadku punktów stacjonarnych konieczne jest poinformowanie o chęci udziału osoby prowadzącej lokal. Doda was do systemu, a zabawa się zacznie. Pamiętajcie przy tym, że do Mistrzostw nie zostaną wliczone kupony z zakładami typu LIVE oraz z zakładami na Wirtualne Sporty. Do Mistrzostw można zgłaszać kupony o maksymalnej wartości 100 złotych dziennie.

Punkty każdorazowo naliczane są jako iloczyn wskaźnika oraz wypłaconej wygranej. W Mistrzostwach liczy się przede wszystkim regularność samego gracza, zatem wygrane oraz kupony spełniające specjalne wskaźniki będą dokładnie tym, czego teraz potrzebujesz. Bieżące wskaźniki sprawdzisz poprzez kliknięcie opcji Zobacz aktualny etap. Pozostałe zagadnienia związane z warunkami i zasadami przypisanymi do regulaminu, dostępne są rzecz jasna na stronie Fortuny, gdzie z tego miejsca zapraszamy osoby zainteresowane tematem.

Zgarnij atrakcyjne bonusy bukmacherskie

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej