Oferty promocyjne w punktach Fortuna

92%

Dziś zdecydowana większość osób obstawiających zakłady bukmacherskie w Polsce, wybiera bukmacherów internetowych. Nie dziwimy się. Jest to przecież wygodne, szybkie i najczęściej niezawodne. Nie oznacza to jednak, że zakłady stacjonarne wymarły w naszym kraju. Wciąż wiele firm prowadzi swoje punkty naziemne, w których to tysiące Polaków codziennie lub raz w tygodniu puszcza swój kupon. Jedną z takich firm jest Fortuna. Postanowiliśmy zatem sprawdzić dostępność punktów oraz promocje w nich obowiązujące.

Punkty Fortuny

Punkty FortunyWedług publikowanych corocznie raportów branżowych, bukmacher Fortuna jest obecnie drugim pod względem wielkości operatorem hazardowym na polskim rynku. Ustąpić musiał jedynie pola firmie STS, jednak ona jako absolutny dominator znajduje się poza zasięgiem innych marek. Drugie miejsce pokazuje jednak, że Fortuna to bardzo rozpoznawalny bukmacher, który przecież jeszcze jako Profesjonał zaczynał swoją przygodę z rynkiem w latach 90. Należy zatem do najstarszych bukmacherów w Polsce. Od lat mimo rozwoju branży internetowej wciąż prowadzi swoją sieć punktów naziemnych. To także jedna z największych sieci w branży, gdyż w całym kraju znajduje się blisko 500 oficjalnych punktów Fortuny. Najwięcej z nich mieści się w województwie śląskim i mazowieckim. Na oficjalnej stronie bukmachera znajduje się mapa z zaznaczonymi wszystkimi punktami, więc można szybko odnaleźć najbliższe sobie salony.

Promocje dla graczy

Bukmacher Fortuna nie ogranicza się jedynie do promocji bukmacherskich dla swoich klientów online. Również i klasyczni bywalcy punktów mogą skorzystać z ciekawych akcji.

Graj live bez ryzyka

Często ofertą, która obowiązuje w punktach stacjonarnych jest gra bez ryzyka na wydarzeniach na żywo. Praktycznie w każdym punkcie mamy do czynienia z nowoczesnym systemem, który umożliwia nam również obstawianie w sekcji Live. Promocja ta obowiązuję wyłącznie w punktach przyjmowania zakładów. Związana jest z kuponami SOLO, AKO, MAXIKOMBI. Konieczne jest tutaj postawienie co najmniej 20 złotych na kupon ze zdarzeniem z oferty live. W przypadku przegranej otrzymamy bonus 20 zł w FKP.

Graj częściej, zbieraj bonusy

Jeśli będziemy odpowiednio często odwiedzać punkty i obstawiać w nich kupony, to bukmacher Fortuna zapewni nam darmowy zakład. Promocja ta dzieli się na etapy. Każdy etap trwa miesiąc kalendarzowy. Jeśli odwiedzimy punkty minimum 20 razy w różne dni danego miesiąca kalendarzowego i za każdym razem postawimy dowolny zakład, to Fortuna nagrodzi nas bonusem w wysokości 700 punktów Fortunka Klub Plus. Jest to równowartość 5 PLN. Jeśli jednak odwiedzimy punkty minimum 26 razy, to na nasze konto trafi 1400 punktów Fortunka Klub Plus, co da nam bonus w wysokości 10 PLN. Im więcej zatem będziemy grać w różne dni w miesiącu, tym większy bonus trafi na nasze konto.

Happy Hours 24/7 i bonusy AKO

Podobnie jak kilka lat temu uczynił to bukmacher forBET, także i Fortuna zdecydowała się na wprowadzenie w części swoich punktów specjalnych terminali do obstawiania zakładów. Dzięki temu coraz więcej punktów zostaje wyposażonych w terminale samoobsługowe. Ponieważ są one bezpośrednio połączone ze stroną internetową bukmachera, można na nich skorzystać z oferty typu Happy Hours 24/7 czy też atrakcyjnych bonusów AKO. Terminale te posiadają dwa czytelne ekrany i pozwalają na łączenie zdarzeń z różnych produktów na jednym kuponie.

Wspomniane promocje do tej pory dostępne były tylko online. Happy Hours pozwalają nam na otrzymanie +14% do wygranych na kuponach 3AKO, jak i od 7% do nawet 50% na kuponach z większą liczbą zdarzeń przy AKO Bonusach. Możemy zatem uzyskać w razie wygranej zwrot podatku za kupon, a im więcej będziemy dodawać zdarzeń na naszym kuponie, tym nasze teoretyczne wygrane mogą być wyższe.

FORTUNA KLUB PLUS

Każdy z klientów może dołączyć do specjalnego klubu z indywidualną kartą gracza. Na start dostaniemy 20 PLN, a później możemy liczyć na ekskluzywne promocje, darmowy zakład raz w miesiącu za aktywność. Jako członek klubu otrzymujemy punkty za każdy postawiony zakład. W tym wypadku każde 2 zł postawione za zakład daje nam 1 punkt FKP. Zgromadzone przez nas punkty możemy wykorzystać na bonusy dostępne w katalogu klienta, darmowe zakłady czy też bonusy kursowe.

Poznaj ofertę bonusów stacjonarnych

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej