Oferty promocyjne w punktach Fortuna

92%

Dziś zdecydowana większość osób obstawiających zakłady bukmacherskie w Polsce, wybiera bukmacherów internetowych. Nie dziwimy się. Jest to przecież wygodne, szybkie i najczęściej niezawodne. Nie oznacza to jednak, że zakłady stacjonarne wymarły w naszym kraju. Wciąż wiele firm prowadzi swoje punkty naziemne, w których to tysiące Polaków codziennie lub raz w tygodniu puszcza swój kupon. Jedną z takich firm jest Fortuna. Postanowiliśmy zatem sprawdzić dostępność punktów oraz promocje w nich obowiązujące.

Punkty Fortuny

Punkty FortunyWedług publikowanych corocznie raportów branżowych, bukmacher Fortuna jest obecnie drugim pod względem wielkości operatorem hazardowym na polskim rynku. Ustąpić musiał jedynie pola firmie STS, jednak ona jako absolutny dominator znajduje się poza zasięgiem innych marek. Drugie miejsce pokazuje jednak, że Fortuna to bardzo rozpoznawalny bukmacher, który przecież jeszcze jako Profesjonał zaczynał swoją przygodę z rynkiem w latach 90. Należy zatem do najstarszych bukmacherów w Polsce. Od lat mimo rozwoju branży internetowej wciąż prowadzi swoją sieć punktów naziemnych. To także jedna z największych sieci w branży, gdyż w całym kraju znajduje się blisko 500 oficjalnych punktów Fortuny. Najwięcej z nich mieści się w województwie śląskim i mazowieckim. Na oficjalnej stronie bukmachera znajduje się mapa z zaznaczonymi wszystkimi punktami, więc można szybko odnaleźć najbliższe sobie salony.

Promocje dla graczy

Bukmacher Fortuna nie ogranicza się jedynie do promocji bukmacherskich dla swoich klientów online. Również i klasyczni bywalcy punktów mogą skorzystać z ciekawych akcji.

Graj live bez ryzyka

Często ofertą, która obowiązuje w punktach stacjonarnych jest gra bez ryzyka na wydarzeniach na żywo. Praktycznie w każdym punkcie mamy do czynienia z nowoczesnym systemem, który umożliwia nam również obstawianie w sekcji Live. Promocja ta obowiązuję wyłącznie w punktach przyjmowania zakładów. Związana jest z kuponami SOLO, AKO, MAXIKOMBI. Konieczne jest tutaj postawienie co najmniej 20 złotych na kupon ze zdarzeniem z oferty live. W przypadku przegranej otrzymamy bonus 20 zł w FKP.

Graj częściej, zbieraj bonusy

Jeśli będziemy odpowiednio często odwiedzać punkty i obstawiać w nich kupony, to bukmacher Fortuna zapewni nam darmowy zakład. Promocja ta dzieli się na etapy. Każdy etap trwa miesiąc kalendarzowy. Jeśli odwiedzimy punkty minimum 20 razy w różne dni danego miesiąca kalendarzowego i za każdym razem postawimy dowolny zakład, to Fortuna nagrodzi nas bonusem w wysokości 700 punktów Fortunka Klub Plus. Jest to równowartość 5 PLN. Jeśli jednak odwiedzimy punkty minimum 26 razy, to na nasze konto trafi 1400 punktów Fortunka Klub Plus, co da nam bonus w wysokości 10 PLN. Im więcej zatem będziemy grać w różne dni w miesiącu, tym większy bonus trafi na nasze konto.

Happy Hours 24/7 i bonusy AKO

Podobnie jak kilka lat temu uczynił to bukmacher forBET, także i Fortuna zdecydowała się na wprowadzenie w części swoich punktów specjalnych terminali do obstawiania zakładów. Dzięki temu coraz więcej punktów zostaje wyposażonych w terminale samoobsługowe. Ponieważ są one bezpośrednio połączone ze stroną internetową bukmachera, można na nich skorzystać z oferty typu Happy Hours 24/7 czy też atrakcyjnych bonusów AKO. Terminale te posiadają dwa czytelne ekrany i pozwalają na łączenie zdarzeń z różnych produktów na jednym kuponie.

Wspomniane promocje do tej pory dostępne były tylko online. Happy Hours pozwalają nam na otrzymanie +14% do wygranych na kuponach 3AKO, jak i od 7% do nawet 50% na kuponach z większą liczbą zdarzeń przy AKO Bonusach. Możemy zatem uzyskać w razie wygranej zwrot podatku za kupon, a im więcej będziemy dodawać zdarzeń na naszym kuponie, tym nasze teoretyczne wygrane mogą być wyższe.

FORTUNA KLUB PLUS

Każdy z klientów może dołączyć do specjalnego klubu z indywidualną kartą gracza. Na start dostaniemy 20 PLN, a później możemy liczyć na ekskluzywne promocje, darmowy zakład raz w miesiącu za aktywność. Jako członek klubu otrzymujemy punkty za każdy postawiony zakład. W tym wypadku każde 2 zł postawione za zakład daje nam 1 punkt FKP. Zgromadzone przez nas punkty możemy wykorzystać na bonusy dostępne w katalogu klienta, darmowe zakłady czy też bonusy kursowe.

Poznaj ofertę bonusów stacjonarnych

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet
Zagraj w symulowane gry karciane w ForBet

forBET to jeden z tych bukmacherów, który oferuje swoim klientom symulowane gry karciane. Czym one są i jak można obstawić zakłady?

Czytaj więcej

Oferty promocyjne w punkltach Fortuna
Oferty promocyjne w punktach Fortuna

Dla naszych czytelników sprawdzamy, jak wyglądają promocje dla klientów stacjonarnych punktów marki Fortuna. Zapraszamy zatem do lektury.

Czytaj więcej

Nowość ! Gry karciane w ofercie ForBet
Nowość ! Gry karciane w ofercie ForBet

Poznaj nową ofertę bukmachera forBet gry karciane. Już teraz możesz zagrać z prawdziwą krupierką w symulowane rozgrywki karciane. Zasiądź do stołu i daj się ponieść magii kart

Czytaj więcej

Zyskaj 100 zł tygodniowo z e-sport w LvBet
Zyskaj 100 zł tygodniowo z e-sport w bonusie LvBet

Bukmacher LVBet przygotował dla swoich klientów ciekawą ofertę z bonusem 100 złotych. Wystarczy jedynie w każdym tygodniu obstawiać e-sport.

Czytaj więcej

Szansa na większą wygraną z powiększonym kursem w LvBet
Szansa na większą wygraną z powiększonym kursem w LvBet

Kombi Boost to nowa oferta na stronie bukmachera LV bet, gdzie za każde kolejne zdarzenie na kuponie można dostać nawet +75% wyższe kursy.

Czytaj więcej

Wygrywaj o 40% więcej z promocją ForBet
Wygrywaj nawet o 40% więcej z promocją bukmachera ForBet

Dzięki najnowszej promocji u bukmachera forBET możliwe jest zwiększenie swoich wygranych ze sportów wirtualnych nawet o 40%. Więcej o ofercie na stronie www.

Czytaj więcej

UEFA Euro 2021 gdzie i jak obstawiać?
UEFA Euro 2021 gdzie i jak obstawiać mecze piłkarskie?

Na naszej stronie internetowej podpowiadamy graczom, jak obstawiać mecze podczas Euro 2021. zapraszamy zatem do sprawdzenia naszego małego poradnika.

Czytaj więcej

BetX aktualne
BetX - bonusy bukmacherskie - Luty 2021

Poznaj nowego bukmachera na naszym rynku Betx i sprawdź jego bogaty wybór zakładów, oraz atrakcyjne promocje z bonusami. Na start odbierz 7777zł oraz freebet o wartości 30zł

Czytaj więcej

Bonus na start do 7777zł do odbioru w BetX
Bonus na start do 7777zł do odbioru u bukmachera BetX

Już teraz zyskaj tysiące na start u bukmachera BetX. Jest to bowiem nowa marka na rynku, która jako bonus powitalny oferuje +100% od depozytu do 7777 złotych!

Czytaj więcej

BetX - opinie graczy i ocena bukmachera online
BetX - opinie graczy i ocena bukmachera online

BetX to nowy bukmacher na rynku. Na naszej stronie sprawdzamy jego słabe i mocne strony, szczegółową ofertę. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej