LVBet - bonusy bukmacherskie - Maj 2024

92%

Bukmacher LVbet, który jest promowany przez samego Zdzisława Kręcine to jedna z najaktywniejszych marek bukmacherskich w Polsce. Ta legalna firma wychodzi do swoich graczy z szeregiem promocji, zarówno tych krótkoterminowych, jak i stałych. Część z nich jest dodatkowo skierowana na fanów i sympatyków klubowych, którzy posiadają karnety klubów sponsorowanych przez LVbet. Dzięki temu wszystkiemu na zarejestrowane osoby czeka nie lada gratka i dziesiątki propozycji, które są aktualizowane każdego tygodnia, w zależności od wydarzeń odbywających się na świecie. Zyskacie zatem nie tylko ciekawy bonus powitalny, znacznie wyższy niż u konkurencji, ale też dodatki odnawialne, często nakierowane nawet na sporty elektroniczne.

LVBet Bonus powitalny

Jednorazowa premia w postaci bukmacherskiego bonusu powitalnego to ciekawe zagadnienie, które co kilka miesięcy jest przez LVbet zmieniane i powiększane. Obecnie za sprawą tego niezwykłego działania zyskacie już o 100% więcej środków do kwoty 1 500 złotych – wszystko przy jednej tylko wpłacie. Nie ma zatem podziału na kilka odrębnych działań. Środki otrzymane w ten sposób można spożytkować natychmiast na wybrane przez siebie zdarzenia, oczywiście pod warunkiem, że będą one odpowiednio spełniały warunki i zasady, o których wspomnimy jeszcze na koniec. Akcja przewidziana jest wyłącznie na nowych użytkowników, którzy nie mają jeszcze konta na stronie LVbet i dopiero planują zmianę tego statusu.

Bonus powitalny LVBet

Bonusy dodatkowe

Lista bonusów od LVbet jest bardzo szeroka. Ich duża część do działania krótkoterminowe, nastawione np. na takie wydarzenia jak CS:GO Faceit Major czy turnieje w stylu Ligi Mistrzów. Istnieją jednak propozycje odmienne i stałe jak chociażby Bezpieczne zakłady, Multikozak czy powiększenie zakładów za sprawą Topowej Ligi Europejskiej. Każda z tych opcji ma oczywiście inne założenia, jednakże wszystkie z nich nacechowane są mocnym wsparciem gracza. Biorąc pod uwagę, że polskie i legalne firmy jak LVbet muszą odprowadzać 12% podatku, bonusy otrzymane za ich sprawą potrafią zanegować te opłaty i sprawić, że gracze wygrają jeszcze więcej niż w zagranicznej konkurencji. Warto być na bieżąco. Prosimy pamiętać, że bonusy dodawane na stronie i w punktach lokalnych mogą się od siebie różnić.

Bonusy dodatkowe lvbet

Warunki i zasady

Wszystkie promocje mają przypisane swoje odrębne regulaminy. Część z nich dedykowanych jest promocji powitalnej, inne akcjom stałym, a jeszcze pozostałe karnetowiczom klubów wspieranych. Dodatkowo LVbet oferuje akcje sms-owe oraz za pomocą maili, co daje nam naprawdę pokaźne wartości. W związku z tym prosimy pamiętać, że konieczne jest zapoznanie się z warunkami i zasadami, które pokazują nam wysokość kursów, które aktywują bonus a także czas jaki macie na realizacje wszelkich zapisków do tego dopisanych.

Regulamin punktów lokalnych może się różnić.

Zagraj w LVBet

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!