20 zł na sporty wirtualne w nowym bonusie od LVbet

92%

U bukmacherów online coraz większym powodzeniem cieszą się zakłady na sporty wirtualne. Są one dostępne przez całą dobę, 7 dni w tygodniu i oferują szybkie rozliczenie kuponów. Nie dziwi zatem fakt, że wiele osób korzysta z takich opcji. Teraz na stronie LV BET można w dodatku skorzystać z ciekawej promocji, dzięki której za obstawianie sportów wirtualnych do zgarnięcia jest bonus.

Odbierz swoje 20 złotych

Odbierz swoje 20 złotych na esport z lvbetDwie dychy na sporty wirtualne to oferta, która wystartowała 28 grudnia 2020 roku. Na chwilę obecną nie ma wyznaczonej daty zakończenia, więc można z niej korzystać w każdym tygodniu. Przez cały tydzień od poniedziałku do niedzieli należy stawiać zakłady w ofercie sportów wirtualnych, wykonując obrót minimum 100 PLN, dzięki czemu można dostać bonus w wysokości 20 PLN w poniedziałek w następnym tygodniu.

Minimalny obrót w sportach wirtualnych, który pozwala wziąć udział w promocji wynosi 100 PLN netto, czyli już po odjęciu podatku, zaś kurs minimalny każdego ze zdarzeń czy kuponu musi wynieść minimum 1.50. Gracz może dostać tylko jeden bonus w tygodniu. Przyznany nam przez LV BET bonus 20 PLN będzie można wykorzystać wyłącznie w ofercie sportów wirtualnych. Bonus będzie przy tym ważny przez 30 dni od momentu dodania do konta gracza. Podlega on jednak 5-krotnemu wymogowi obrotu i dopiero po tym czasie można pieniądze wypłacić z konta lub przeznaczyć na inne zakłady.

W pierwszym tygodniu marca gracze mogą również liczyć na bonus +50% do kwoty 300 PLN na sporty wirtualne. Do 7 marca można wpłacić środki na konto i liczyć na kolejny bonus związany z tą coraz popularniejszą sekcją u bukmachera.

Odbierz 20 zł na sporty wirtualne

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne w LVbet
20 zł na sporty wirtualne w nowym bonusie od LVbet

Każdy z klientów LV BET raz w tygodniu może dostać bonus w wysokości 20 złotych na sporty wirtualne. Zapraszamy do sprawdzenia oferty na stronie www.

Czytaj więcej

Zgarnij 14% więcej w piatkowej ofercie forBet
Zgarnij 14% więcej w piatkowej ofercie forBet

Klienci stacjonarni bukmachera forBET mogą w każdy piątek liczyć na grę bez podatku, gdzie do wybranych kuponów dodawanych jest +14% do wygranej.

Czytaj więcej

IEM Katowice cały esport bez podatku w forBet
IEM Katowice cały e-sport bez podatku w bonusie forBet

Bukmacher internetowy na czas trwania IEM 2021 w Katowicach oferuje swoim klientom +14% do wygranych z kuponów z zakładami esportowymi.

Czytaj więcej