20 zł na sporty wirtualne w nowym bonusie od LVbet

92%

U bukmacherów online coraz większym powodzeniem cieszą się zakłady na sporty wirtualne. Są one dostępne przez całą dobę, 7 dni w tygodniu i oferują szybkie rozliczenie kuponów. Nie dziwi zatem fakt, że wiele osób korzysta z takich opcji. Teraz na stronie LV BET można w dodatku skorzystać z ciekawej promocji, dzięki której za obstawianie sportów wirtualnych do zgarnięcia jest bonus.

Odbierz swoje 20 złotych

Odbierz swoje 20 złotych na esport z lvbetDwie dychy na sporty wirtualne to oferta, która wystartowała 28 grudnia 2020 roku. Na chwilę obecną nie ma wyznaczonej daty zakończenia, więc można z niej korzystać w każdym tygodniu. Przez cały tydzień od poniedziałku do niedzieli należy stawiać zakłady w ofercie sportów wirtualnych, wykonując obrót minimum 100 PLN, dzięki czemu można dostać bonus w wysokości 20 PLN w poniedziałek w następnym tygodniu.

Minimalny obrót w sportach wirtualnych, który pozwala wziąć udział w promocji wynosi 100 PLN netto, czyli już po odjęciu podatku, zaś kurs minimalny każdego ze zdarzeń czy kuponu musi wynieść minimum 1.50. Gracz może dostać tylko jeden bonus w tygodniu. Przyznany nam przez LV BET bonus 20 PLN będzie można wykorzystać wyłącznie w ofercie sportów wirtualnych. Bonus będzie przy tym ważny przez 30 dni od momentu dodania do konta gracza. Podlega on jednak 5-krotnemu wymogowi obrotu i dopiero po tym czasie można pieniądze wypłacić z konta lub przeznaczyć na inne zakłady.

W pierwszym tygodniu marca gracze mogą również liczyć na bonus +50% do kwoty 300 PLN na sporty wirtualne. Do 7 marca można wpłacić środki na konto i liczyć na kolejny bonus związany z tą coraz popularniejszą sekcją u bukmachera.

Odbierz 20 zł na sporty wirtualne

Ocena i komentarz

Oceń nasze bonusy bukmacherskie w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS
Odbierz do 1560 zł bonusu w promocji powitalnej w STS

W firmie STS można liczyć nawet na 1560 złotych bonusu na start. Warto zajrzeć na naszą stronę po szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Czytaj więcej

Freebet z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet
Freebet o wartości 20 lub 40zł z kuponem 89 zł i 169 zł w forBet

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom freebet 20 lub 40 złotych za zakłady na LM lub LE. Warto zapoznać się ze szczegółami na naszej stronie www.

Czytaj więcej

Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w TotalBet
Freebet 25 zł pomnożony 3 krotnie w nowym bonusie TotalBet

Specjalna oferta na europejskie puchary u bukmachera Totalbet to okazja na zdobycie 3 darmowych zakładów po 25 złotych każdy. Szczegóły na naszej stronie.

Czytaj więcej

Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z totalBet
Free bet 25 zł na eliminacje MŚ 2022 z Totalbet

Tylko teraz u bukmachera TotalBet za obstawianie meczów eliminacji MŚ Katar 2022 można zdobyć zakład za darmo na 25 złotych.

Czytaj więcej

Weekendowy cash back z Totolotkiem
Weekendowy cash back z bonusem 30zł w Totolotku

Teraz u bukmachera Totolotek można liczyć na weekendowy cashback w wysokości 33 złotych. Warto odwiedzić naszą stronę po szczegóły tej akcji.

Czytaj więcej

Poniedziałkowy cashback 30 zł w Totolotek
Poniedziałkowy cashback bonus 30 zł w Totolotek

Grany Poniedziałek to specjalna oferta u bukmachera Totolotek, dzięki której za przegrany piłkarski kupon z poniedziałku można dostać 30 złotych cashbacku.

Czytaj więcej

20 zł na sporty wirtualne z STS
Bonus online 20 zł na sporty wirtualne u bukmachera STS

Każdy nowy klient bukmachera STS może w ciągu 24 godzin skorzystać z oferty bez ryzyka do 20 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na naszej stronie.

Czytaj więcej

CASHBACK do 50 zł co tydzień w STS
CASHBACK do 50 zł co tydzień w bonusie od STS

Bukmacher STS w każdym tygodniu oferuje swoim klientom cashback 20% do kwoty 50 złotych. Szczegóły akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Pewne 25 zł free bet z rejestracją w STS
Bonus freebet na start o wartości 25 zł w STS

Bukmacher STS oferuje swoim klientom za założenie konta bonus w postaci freebetu 25 złotych. Szczegóły całej akcji na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

Typuj Ekstraklase wygrywaj gotówkę z TotalBet
Typuj Ekstraklasę wygrywaj gotówkę z TotalBet

TotalBet wprowadził dla swoich klientów jackpota związanego z Ekstraklasą. Poprawne wytypowanie wszystkich 8 spotkań to szansa na 14 000 PLN.

Czytaj więcej